» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
59 / 76
»»

PreviousUser ::

Kako bo lahko sploh kdo prišel na HR, razen če njegova upravna enota ne meji na HR?

kotanyi ::

dexterboy je izjavil:

....Poleg policije je bil zraven zdravstveni inšpektor, ki je na mestu izdal kazen.....
kaj pa je bila njegova naloga? testiranje za korono?


Ne bi vedel. Očitno pa ni šlo za nekaj neverjetnega. Link

Za STA so pojasnili, da v tem času inšpektorat organizira stalna 24-urna dežurstva vse dni v tednu, večina inšpektorjev pa je aktivna na terenu. Kot poroča STA, rioritetno obravnavajo vse prijave suma kršitve odlokov...


Ob tem inšpektorat aktivno sodeluje tudi s Policijo, od katere so prejeli že okrog 1500 predlogov za uvedbo prekrškovnega postopka, ti so že v teku. Izrekli so 128 glob. Najvišjo v višini 417,29 evra so izrekli v devetih primerih. Skupni znesek izrečenih glob znaša nekaj več kot 9000 evrov.


Tako da to, da ukrep nima realnih posledic in da kazni ni, ne drži. Je pa najbrž precej odvisno od dobre volje organa ki ga srečaš.

V vsakem primeru pa gre za precejšen nesmisel.

rabelj5 ::

PreviousUser je izjavil:

Kako bo lahko sploh kdo prišel na HR, razen če njegova upravna enota ne meji na HR?

teleportacija

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: melvin ()

HappyPills ::

Kacin pravi sprostitev iz občin in prehod na omejitev po upravnih enotah. A ma kdo zemljevide tega, da si pogledam kam po novem smemo?

Miki N ::

To bo tako kot v starih filmih, ko se je glavnemu desperadosu uspelo prebiti čez mejo v Mehiko in je potem zmagoslavno ruknil šilce tekile v Tijuani. Samo da bo tukaj Hrvaška, Savudrija in travarica.

Pa ste se zmrdovali nad Hrvaško kot dolgočasno, neavanturistično destinacijo - še streljalo se bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

gozdar1 ::

PreviousUser je izjavil:

Kako bo lahko sploh kdo prišel na HR, razen če njegova upravna enota ne meji na HR?


Podobno kot greš trenutno na svoj vikend v sloveniji. Izjava + dokaz,..ni vikenda ni hrvaške.

sunshine403 ::

Pocasi bo ze tista iz Pr'Hostar ratala cisto resnicna "nekam dalec bi su... na Sobec al pa v Bohinj" :)

zobnik ::

Ja pač se bomo še vozil po stranskih cestah in jih uničeval.

Kleemen ::

HappyPills je izjavil:

Kacin pravi sprostitev iz občin in prehod na omejitev po upravnih enotah. A ma kdo zemljevide tega, da si pogledam kam po novem smemo?


To je že uradno ali je bil samo predlog? Ker seja naj bi bila danes, ampak nevem koliko časa že razpravljajo o par novostih. :)

PreviousUser ::

Kleemen je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kacin pravi sprostitev iz občin in prehod na omejitev po upravnih enotah. A ma kdo zemljevide tega, da si pogledam kam po novem smemo?


To je že uradno ali je bil samo predlog? Ker seja naj bi bila danes, ampak nevem koliko časa že razpravljajo o par novostih. :)


Vlada ima sejo glede tega ob 18. uri. Kaco pa možno da ima kakšne insajderske informacije. :D

sunshine403 ::

Edina dobra stvar tega je, da mi je preprosto vseeno. Glede na to, da je zime konec, sem kar se sporta tice na kolesu, tam sem pa tako ali tako ze celo zivljenje ilegalno glede na to, da se z mtb dobesedno nikjer ne smes legalno voziti. Sedaj ali sem malo bolj ali malo manj ilegalen mi je pa cisto vseeno. Ko grem z avto grem pa pac sluzbeno. Big deal. Ce se vsi lahko norca delajo iz mene, se lahko tudi jaz iz njihovih "odlocb".

Kleemen ::

PreviousUser je izjavil:

Kleemen je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kacin pravi sprostitev iz občin in prehod na omejitev po upravnih enotah. A ma kdo zemljevide tega, da si pogledam kam po novem smemo?


To je že uradno ali je bil samo predlog? Ker seja naj bi bila danes, ampak nevem koliko časa že razpravljajo o par novostih. :)


Vlada ima sejo glede tega ob 18. uri. Kaco pa možno da ima kakšne insajderske informacije. :D


Aha, komaj ob 18.00 sem mislil, da bo prej. No super, upajmo da končno sprostijo ukrepe.

kotanyi ::

sunshine403 je izjavil:

Edina dobra stvar tega je, da mi je preprosto vseeno. Glede na to, da je zime konec, sem kar se sporta tice na kolesu, tam sem pa tako ali tako ze celo zivljenje ilegalno glede na to, da se z mtb dobesedno nikjer ne smes legalno voziti. Sedaj ali sem malo bolj ali malo manj ilegalen mi je pa cisto vseeno. Ko grem z avto grem pa pac sluzbeno. Big deal. Ce se vsi lahko norca delajo iz mene, se lahko tudi jaz iz njihovih "odlocb".


In to je ena izmed tragik takšnih nedomišljenih ukrepov - ljudje bodo zato, ker se jim nekateri ukrepi povsem upravičeno zdijo butasti, kršili tudi druge bolj smiselne ukrepe. Tole ne leti nate, ampak na vse. Vlada bi precej bolje porabila svoj čas in sredstva, če bi bolj opozarjala na higieno rok, nošnjo mask, držanje distance in pozivala k samoizolaciji in odpovedi nenujnih druženj. Le tako se bi teh ukrepov lahko držali na dolgi rok. Tile bizgeci pa rajši grozijo in strašijo ter na vso moč zagovarjajo ukrepe, ki jih strokovno ne morejo upravičiti.

Zaradi tega se večini ljudi počasi doszeva da gre zgolj za strašenje in se čedalje manj držijo tudi tistih, smiselnejših in pomembnejših ukrepov. Roštilji in obiski so že v polnem zagonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

sbawe64 ::

kotanyi
Tile bizgeci pa rajši grozijo in strašijo ter na vso moč zagovarjajo ukrepe, ki jih strokovno ne morejo upravičiti.

Pravkar si opisal modus operandi SDS, njenega prvega desetarja ter capota Hojsa.
2020 is new 1984
Corona World order

spelardota ::

PrihajaNodi je izjavil:

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

S tem ravnanjem ogrozajo starejse in ranljive skupine. Bolano pocetje.

Kako lahko tebe ogrožajo, če si doma? Mene bolj ti ogorožaš, ker težiš da ne smemo nikamor in moramo bit doma. Ker mi posledično jemlješ delo, plačo in kruh!


O a res. Drzava bo pomagala tistim na cakanju. Lahko pa se prijavis za socialno pomoc.

Če je polovica plače sestavljena iz dodatkov, država ne bo nič pomagala.

PrihajaNodi je izjavil:

rabelj5 je izjavil:

Nodi, za ventilator se ne rabiš bat, ti jaz odstopim svojega. Pa verjetno nisem edini.


Ko bos hlastal za zrakom bos prvi ti, ki mi ga bos vzel. PRVI! Kar spomnimo se Titanika. Vsak se je boril za svoj resilni colb in jopic. Podobno bo tu. Potrebno se je osredotociti na stvari, ki nam jih nalozi vlada.
Ja tezko je biti vcasih sam in zaprt med 4 stenami a ne tako hudo kot je vojna!

#SkupajZmoremo

Mam viška
In ti ga posodim, če ga boš potreboval.
Rabiš sliko?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

sunshine403 je izjavil:

Uuu drugi val. Kjer bo namesto 89 mrtvi 14? No mogoce se pa Kreku uresnicijo sanje in bo v drugem valu mrtvih 7.3 miljona Slovencev.

Torej si želiš, da bi bilo sedaj več mrtvih, da bi potem lahko kritiziral vlado zakaj nas ni zaprla v hiše. Go figure.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: martincek1 ()

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

sunshine403 je izjavil:

Uuu drugi val. Kjer bo namesto 89 mrtvi 14? No mogoce se pa Kreku uresnicijo sanje in bo v drugem valu mrtvih 7.3 miljona Slovencev.

Torej si želiš, da bi bilo sedaj več mrtvih, da bi potem lahko kritiziral vlado zakaj nas ni zaprla v hiše. Go figure.


Pomoje folk sam trola tu gor, sam da so proti Janezu Jansi. Za nas ogrozene jim pa dol visi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sunshine403 ::

kotanyi je izjavil:

In to je ena izmed tragik takšnih nedomišljenih ukrepov

Ja in to je ves point pri vsem tem. Ce gres z realnimi ukrepi, jih vecina ljudi spostuje. Ko zacnes tako bolano pretiravati, pa te nihce vec ne jemlje resno. Ne pri taksnih, ne pri drugacnih ukrepih in tako posledicno povzrocis neprimerno vec skode, kot ce bi imel malo (no veliko) manj represije, katere izkljucen namen je drkanje ljudi v glavo, ampak ukrepe, ki bi res preprecili kaksno stvar... ce je ze ravno potrebno sploh imeti ukrepe zaradi taksne stvari.
Ampak predvidevam, da odgovorni ze boljse vedo kako se tem stvarem streze. Nam se pa gladko jebe za njihove odlocbe, kar je realno cisto lepo vidno ko gres ven. Vecina ljudi se obnasa, kot da ni nic, pa ce je to prav ali ne.

111111111111 je izjavil:

Torej si želiš, da bi bilo sedaj več mrtvih, da bi potem lahko kritiziral vlado zakaj nas ni zaprla v hiše. Go figure.

Vem da ti je tezko razumsko razmisljati, ampak pri virusu, ki je v cca. 5 mesecih pri 7 miljardah ljudi okuzil cela 2 miljona in zahteval 200.000 mrtvih (od katerih jih je verjetno vecina umrla zaradi drugih vzrokov), tezko resno jemljes taksne ukrepe.

PrihajaNodi je izjavil:

Za nas ogrozene jim pa dol visi.

To smo ti ze veckrat povedali, da nam je za >VAS< ogrozene cisto vseeno ;)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Moderator prosim da brises in naredis f** red.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: facepalm ()

nekikr ::

Torej si želiš, da bi bilo sedaj več mrtvih, da bi potem lahko kritiziral vlado zakaj nas ni zaprla v hiše. Go figure.

Najprej bi bilo dobro vedeti koliko je sploh mrtvih zaradi Corone. Tega trenutno ne ve nihče. Lahko pa sklepamo iz preteklik apokaliptičnih pandemij, da bo končna številka podobno zaokrožena navzdol. In sicer pri H5N1 so zaokrožili iz 30.000 mrtvih letno na 8 (brez tisoč, samo 8, se pravi "osem"), pri H1N1 pa iz 10%+ mrtvih na 0,02%. Boš sam uporabil kalkulator da vidiš, za kako malo si se pustil nategniti? Ni tako poceni kurbe in je nikdar ni bilo.

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moderator prosim da brises in naredis f** red.

Se strinjam. Prosim da se brise 99% vseh prispevkov Nodija, ki nimajo nobene veze s to temo in so zgolj trolanje.

PrihajaNodi ::

Zakaj trolam? Ker se mi hre za zivljenje in zevljenje mojih starsev? Kaksno je to trolanke? Medtem bi pa vi dvajsetleniki nagi radi hodili v druge obcine po ribe in ogrozali starejse namesto da bi bili doma.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

Pa kako za vraga se ti gre za zivljenje tvojih starsev, ce pa jih hranis s strupom za polže?!?!?
Daj vsaj svoje teme preberi pa se sam s seboj uskladi.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Bogati imajo prednost spet, kot je to običajno v socialno naravnani državi:
https://www.24ur.com/novice/korona/hrva...

"Gospodarski minister Zdravko Počivalšek in hrvaški minister za turizem Gari Cappelli sta se v Zagrebu pogovarjala o ukrepih in načrtih za delovanje turizma v času izbruha novega koronavirusa. Strinjala sta se s faznim pristopom - najprej bi bil obisk dovoljen slovenskim lastnikom nepremičnin na Hrvaškem, kasneje pa tudi vsem ostalim."
Quack !

sunshine403 ::

Ce ti ne trolas, potem ne trola nihce, torej ne vem zakaj bi potem predlagal izbris mojega posta. Jaz sem ti zgolj odgovoril na tvoje "domneve". Glede tvoje skrbi sem ti pa ze prej predlagal zelo simpl resitev. Ostanes doma in ne gres ven. Nihce od nas ne bo hodil k tebi v stanovanje, da bi te okuzil, ti pa ne gres ven in si povsem varen. Stvar je tako preprosta, da bolj preprosta ne more biti, tudi ce vsi ostali hodimo po ribe v sosednjo obcino. Pa jaz ne, ker ne maram rib. Grem pa za karkoli drugega... od zacetka ukrepov naprej in to mislim tudi nadaljevati v naprej. In se enkrat, nisem star 20 let.

donvito ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj trolam? Ker se mi hre za zivljenje in zevljenje mojih starsev? Kaksno je to trolanke? Medtem bi pa vi dvajsetleniki nagi radi hodili v druge obcine po ribe in ogrozali starejse namesto da bi bili doma.

Imam občutek, da si ti skos mal pod gasom, pol se pa tuki gor mal prepucavaš. :))

PrihajaNodi ::

sunshine403 je izjavil:

Ce ti ne trolas, potem ne trola nihce, torej ne vem zakaj bi potem predlagal izbris mojega posta. Jaz sem ti zgolj odgovoril na tvoje "domneve". Glede tvoje skrbi sem ti pa ze prej predlagal zelo simpl resitev. Ostanes doma in ne gres ven. Nihce od nas ne bo hodil k tebi v stanovanje, da bi te okuzil, ti pa ne gres ven in si povsem varen. Stvar je tako preprosta, da bolj preprosta ne more biti, tudi ce vsi ostali hodimo po ribe v sosednjo obcino. Pa jaz ne, ker ne maram rib. Grem pa za karkoli drugega... od zacetka ukrepov naprej in to mislim tudi nadaljevati v naprej. In se enkrat, nisem star 20 let.


Ne razumes poante ane. Valda itak k zdravniku se ne hodi v trgovine in lekarne kjer lahko od vas dobimo virus tudi ne. Sej smo od odloka ze skoz zaprti, bolj ali manj trgovina in lekarne...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ahac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj trolam? Ker se mi hre za zivljenje in zevljenje mojih starsev? Kaksno je to trolanke? Medtem bi pa vi dvajsetleniki nagi radi hodili v druge obcine po ribe in ogrozali starejse namesto da bi bili doma.


Brez skrbi, tvoji starši bodo veliko bolj ogroženi v cerkvi kot pa če se jaz s kolesom po cesti peljem čez njihovo občino.
Kdo zdaj res ogroža starejše?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PrihajaNodi ::

ahac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj trolam? Ker se mi hre za zivljenje in zevljenje mojih starsev? Kaksno je to trolanke? Medtem bi pa vi dvajsetleniki nagi radi hodili v druge obcine po ribe in ogrozali starejse namesto da bi bili doma.


Brez skrbi, tvoji starši bodo veliko bolj ogroženi v cerkvi kot pa če se jaz s kolesom po cesti peljem čez njihovo občino.
Kdo zdaj res ogroža starejše?


O poglej moderatorja, ki je prisel izlivat zolc. Ce v doloceni obcini ni okuzenih se bi naceloma lahko slo v cerkev. Je pa to butast ukrep kot odpiranje vseh odtalih dejavnosti. Prekmalu se je zacelo dogajati.

Pa recimo da pride drugi val in bo treba ukrepe ponoviti...kaj potem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Iskreno povedano nas Kaco trola veliko bolj kot Nodi.

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Bogati imajo prednost spet, kot je to običajno v socialno naravnani državi:

No ja, nekdo, ki ima nepremičnino, mora iti tja po položnice in jih plačati in pogledati, če je z nepremičnino vse v redu. Ni to nekaj, kar je opcijsko ampak precej obvezno. Tvoj izlet čez mejo v Savudrijo je pa v vseh objektivnih pogledih manj pomemben od tega. Ni stvar bogastva ampak je to pač treba narediti.

111111111111 ::

sunshine403 je izjavil:


Vem da ti je tezko razumsko razmisljati, ampak pri virusu, ki je v cca. 5 mesecih pri 7 miljardah ljudi okuzil cela 2 miljona in zahteval 200.000 mrtvih (od katerih jih je verjetno vecina umrla zaradi drugih vzrokov), tezko resno jemljes taksne ukrepe.


Ti preveč razumsko razmišljaš. Glede številk se strinjam s tabo. Glede na maso populacije so praktično zanemarljive. Edini problem imaš, pri hitrosti okuževanja, širjenja in pomankanja simptomov, kljub kužnosti. Iz Kitajske se je prebil v borih 2-3 mesecih in naredil štalo po celem svetu. Kitajci so za zgled, da so ga ustavili z izredno restriktivnimi ukrepi in tako postali precendenčni primer za ostali svet. Tudi švedski ne uspeva najbolje. Države, ki so sprejele stroge ukrepe so jo najbolje odnesle, drugače bi po vsej verjetnosti bila številka nekajkrat višja. Bi bilo to boljše? Iz gospodarskega vidika vsekakor. Amerika je lep primer zanikanja in so sedaj prvi po smrtnih žrtvah.

Tudi v bolnici, če umre bolnik za pljučnico s pridruženimi boleznimi, je kot vzrok smrti navedena pljučnica, ker ga je ta pokončala in ne ostale bolezni, čeprav so veliko prispevale zraven.

Pretirani ukrepi so edini odziv, ki ga lahko imamo, ker smo na tako razsežnost epidemije nepripravljeni in lahko samo rečem bravo Slovenija, da smo tako omejili število kritičnih, da jih zdravstvo obvlada. Tudi če smo na nasprotnih bregovih, smo naredili nekaj za celotno skupnost.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nekikr ::

Države, ki so sprejele stroge ukrepe so jo najbolje odnesle, drugače bi po vsej verjetnosti bila številka nekajkrat višja.

Imaš zato kakšne podatke, ki jih ostali svet nima? Italija in Španija sta namreč precej slabši od švedske a bistveno bolj stroge.

gusto ::

Za sejo ob 18:00 upam, da odpravijo omejitev na občine, pričakujem pa nek drugačen, zakompliciran in neumen ukrep (oz. omilitev), kot je tisti po upravnih enotah.

UganiKdo ::

dexterboy je izjavil:

....Poleg policije je bil zraven zdravstveni inšpektor, ki je na mestu izdal kazen.....
kaj pa je bila njegova naloga? testiranje za korono?

Izdajanje placilnih nalogov, ker krsitve ukrepov za omejevanje epidemije sodijo v pristojnost zdravstvenega inspektorata.

Skylord ::

kotanyi je izjavil:

Skylord je izjavil:

majlo je izjavil:

Mam pa tu eno vprašanje, ali so koga že kaznovali zaradi kršitve prehajanja med občinami, kako zgleda to na odločbi? Ker eni pravjo da je 400EUR eni pa da je malo čez 40????

Pa itak to tu gor samo nakladajo taki, ki sploh nimajo pojma ali pa sploh ne hodijo ven. Nobeden še ni dobil nobene kazni ker sploh še ni pravne podlage za to. Lahko te opozorijo ali ti napišejo, kao predlog k sodniku za prekrške nikjer pa še ni napisano, da bo kdo dobil kakšno kazen. Vse kar je bilo v medijih je koliko in za koliko so spisali predlogov za kazen, ne pa kazni. To je isto kot nobeden od nobenega še ne pozna, da je kdo okužen.


To ne drži. Policist poda predlog na inšpektorat, če pa je zraven inšpektor, dobiš kazen takoj. Sam poznam nekoga, ki je na kolesu prejel kazen 400EUR za kršenje uredbe. Poleg policije je bil zraven zdravstveni inšpektor, ki je na mestu izdal kazen. Bil je cca. 3km izven svoje občine. Edini ljudje, s katerimi je imel v tem času stik, so bili policisti in inšpektor.

Globa do 625 evrov
Policija je preteklo soboto med 8. in 18. uro opravljala poostreni nadzor nad izvajanjem odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah v Sloveniji. Na več kot 2000 lokacijah po celotni Sloveniji so policisti izrekli 112 opozoril ali ukazov po zakonu o nalogah in pooblastilih policije in podali 90 predlogov na Zdravstveni inšpektorat RS. Od tega je bilo 106 kršitev odloka ugotovljenih na podlagi lastne dejavnosti policije, prejeli pa so tudi 99 prijav občanov na telefonsko številko policije 113.


Z VOZILOM IZVEN SVOJE OBČINE
20.04.2020 – V industrijski coni Žeje so imeli policisti v postopku voznika, ki je kršil odlok začasne prepovedi gibanja izven občine bivanja s tem, da se je iz Most peljal v Vodice. Sledi predlog pristojnemu prekrškovnemu organu.

Ali lažeš ali pa namenoma zavajaš.
Ja "Policist poda predlog na inšpektorat"... Ne mi govorit da stojijo inšpektorji zraven. Si bil zraven, nisi Zato kar nekaj nakladaš.
Še enkrat si preberi:
Globa do 625 evrov
Policija je preteklo soboto med 8. in 18. uro opravljala poostreni nadzor nad izvajanjem odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah v Sloveniji. Na več kot 2000 lokacijah po celotni Sloveniji so policisti izrekli 112 opozoril ali ukazov po zakonu o nalogah in pooblastilih policije in podali 90 predlogov na Zdravstveni inšpektorat RS. Od tega je bilo 106 kršitev odloka ugotovljenih na podlagi lastne dejavnosti policije, prejeli pa so tudi 99 prijav občanov na telefonsko številko policije 113.


Z VOZILOM IZVEN SVOJE OBČINE
20.04.2020 – V industrijski coni Žeje so imeli policisti v postopku voznika, ki je kršil odlok začasne prepovedi gibanja izven občine bivanja s tem, da se je iz Most peljal v Vodice. Sledi predlog pristojnemu prekrškovnemu organu.


malo bolj počasi da boš razumel.

kotanyi je izjavil:

dexterboy je izjavil:

....Poleg policije je bil zraven zdravstveni inšpektor, ki je na mestu izdal kazen.....
kaj pa je bila njegova naloga? testiranje za korono?


Ne bi vedel.


Točno to, si vse povedal.

poweroff ::

HappyPills je izjavil:

"Švicarske oblasti so dovolile otrokom, mlajšim od 10 let, da lahko znova objamejo svoje stare starše.

Hvala vladi, da mojim otrokom dovoli, da objamejo svoje stare starše.

A lulat gredo lahko tudi več kot 2x na dan?
sudo poweroff

PrihajaNodi ::

poweroff je izjavil:

HappyPills je izjavil:

"Švicarske oblasti so dovolile otrokom, mlajšim od 10 let, da lahko znova objamejo svoje stare starše.

Hvala vladi, da mojim otrokom dovoli, da objamejo svoje stare starše.

A lulat gredo lahko tudi več kot 2x na dan?


Neumnost. Potem bodo pa svicarji govorili o ucinkovitosti nase vlade ko bo drugi val. Mi smo si pripravil blagovne rezerve

gusto ::

A ste kaj na trnih? JJ, Kaco, Hojs & CO trenutno zasedajo. V obravnavi naj bi bil tudi ukrep omejitve po občinah. Kaj pričakujete? Jaz neko (čudno/neumno) vmesno rešitev, kot je recimo omejitev na upravne enote, ki je že bila omenjena. Veljavnost mogoče že od jutri.

PreviousUser ::

gusto je izjavil:

A ste kaj na trnih? JJ, Kaco, Hojs & CO trenutno zasedajo. V obravnavi naj bi bil tudi ukrep omejitve po občinah. Kaj pričakujete? Jaz neko (čudno/neumno) vmesno rešitev, kot je recimo omejitev na upravne enote, ki je že bila omenjena. Veljavnost mogoče že od jutri.


Možno tudi, da bo omejeno na regije, samo potem se morajo še zmeniti, katere regije sploh obstajajo pri nas. Regije namreč tudi omenja Kaco.

nirm ::

na upravne enote bodo dali po moje. za lj se ne bo nič spremenilo, za vasi pač bo

Bojevnik ::

gusto je izjavil:

A ste kaj na trnih? JJ, Kaco, Hojs & CO trenutno zasedajo. V obravnavi naj bi bil tudi ukrep omejitve po občinah. Kaj pričakujete? Jaz neko (čudno/neumno) vmesno rešitev, kot je recimo omejitev na upravne enote, ki je že bila omenjena. Veljavnost mogoče že od jutri.


Lej sej ves, najmanj ucinkoviti ukrepi bodo zadnji sli....

PreviousUser ::

Ma ne vem, kaj toliko komplicirajo. Glede na raziskavo ukrep prepovedi gibanja med občinami itak ni pomembneje doprinesel k omejitvi širjenja virusa.

https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

Kleemen ::

Kje se lahko spremlja v živo sejo? Po vsej verjetnosti pa bo na upravne enote, od 11.5. naprej pa sprostitev vseh mej.. predvidevam :)

PreviousUser ::

Kleemen je izjavil:

Kje se lahko spremlja v živo sejo? Po vsej verjetnosti pa bo na upravne enote, od 11.5. naprej pa sprostitev vseh mej.. predvidevam :)


Glede na to, da še na tiskovkah ne sme biti novinarjev, ti pričakuješ, da boš JJ-ja kar v živo gledal? :D Sicer pa je bolje, da ni prenosa v živo, ko bi ljudje poslušali te veleume, bi jim še prej film počil. :D

Kleemen ::

Nevem vprašam.. Ni bilo enkrat na slo3 v živo iz parlamenta? Sicer pa ne spremljam tako podrobno, zato ne vem. :)) Je pa po eni strani boljše da ni ne. :D

gusto ::

PreviousUser je izjavil:

Sicer pa je bolje, da ni prenosa v živo, ko bi ljudje poslušali te veleume, bi jim še prej film počil. :D

Se strinjam. Moraš biti poseben karakter, da to gledaš, ne da bi kozlal. Tudi kakšne prejšnje seje, pred korono. Tiskovne konference sedaj so pa sploh užitek.

Kleemen je izjavil:

Nevem vprašam.. Ni bilo enkrat na slo3 v živo iz parlamenta? Sicer pa ne spremljam tako podrobno, zato ne vem. :)) Je pa po eni strani boljše da ni ne. :D

So prenosi nekaterih sej na SLO3 ja, po kakšnem ključu, ti ne znam povedati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

rabelj5 ::

gusto je izjavil:

A ste kaj na trnih? JJ, Kaco, Hojs & CO trenutno zasedajo. V obravnavi naj bi bil tudi ukrep omejitve po občinah. Kaj pričakujete? Jaz neko (čudno/neumno) vmesno rešitev, kot je recimo omejitev na upravne enote, ki je že bila omenjena. Veljavnost mogoče že od jutri.

Nisem na trnih. Itak vem, da nas bodo spet nategnili z naslednjim korakom korona družbenega eksperimenta.

PreviousUser ::

gusto je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Sicer pa je bolje, da ni prenosa v živo, ko bi ljudje poslušali te veleume, bi jim še prej film počil. :D

Se strinjam. Moraš biti poseben karakter, da to gledaš, ne da bi kozlal. Tudi kakšne prejšnje seje, pred korono. Tiskovne konference sedaj so pa sploh užitek.

Kleemen je izjavil:

Nevem vprašam.. Ni bilo enkrat na slo3 v živo iz parlamenta? Sicer pa ne spremljam tako podrobno, zato ne vem. :)) Je pa po eni strani boljše da ni ne. :D

So prenosi nekaterih sej na SLO3 ja, po kakšnem ključu, ti ne znam povedati.


Kolikor je meni znano, so samo prenosi sej državnega zbora in delovnih teles. Da bi prenašali vlado, še nisem zasledil.

PrihajaNodi ::

rabelj5 je izjavil:

gusto je izjavil:

A ste kaj na trnih? JJ, Kaco, Hojs & CO trenutno zasedajo. V obravnavi naj bi bil tudi ukrep omejitve po občinah. Kaj pričakujete? Jaz neko (čudno/neumno) vmesno rešitev, kot je recimo omejitev na upravne enote, ki je že bila omenjena. Veljavnost mogoče že od jutri.

Nisem na trnih. Itak vem, da nas bodo spet nategnili z naslednjim korakom korona družbenega eksperimenta.


Vse dokler tvoja mama ne bo na raspiratorju bo to druzbeni eksperiment. Bergamo v2.0 bo Slovenija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
59 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122774 (13032) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324250 (13648) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325353 (19331) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945655 (30442) AndrejO

Več podobnih tem