» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
57 / 76
»»

nekikr ::

Neka logika očitno je, da starejše zbašeš v zaprt prostor in je to ok, ker molijo, če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh. Najbrž smo pa premalo izobraženi, da bi to dojeli, nam do 111111 razložil.

DeeJay ::

kuall je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Kje je tuki logika, razen da se nas bojijo pred parlamentom?

Logika je, ampak tvoji možgani jo bolj težko razumejo, ker vidijo vraževerno teorijo zarote. Logika je ta, da naj vsak najde zabavo v svoji občini. Podeželski ljudje imamo naravo, kamor se lahko umaknemo, Ljubljančani pa je nimajo pa rabijo živalski vrt itd.

Tolk ene nebuloze napišeš, sam da bi mi pa objasnu, pa nič. Prosim razsvetli me. Zakaj vse našteto lahko, čez občino pa ne?

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

Bojevnik je izjavil:


Source? (ker ce imas prav je potem cela "raziskava" brez veze, ampak vseeno hocem vir podatka.
Ali pa to isto, kot da ne znas grafov brat in vidis to kar hoces...

Če ti NDA kaj pove...


V eni od prejsnih postov si napisal, da moras sluzbeno hodit po trgovinah? NDA pa imas iz telekomunikacijskih omrezji?

kuall ::

nekikr je izjavil:

če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh

Heh a ti se resno nisi upal iti kolesarit ves ta čas?
Jaz grem vsak dan 30km po sosednjih občinah pa mi noben ne teži.
Ne se delat neumnega. Zakone je treba brat z zdravo pametjo, malo družbene odgovornosti pa moraš prevzet. Ne pa da ti vlada vse nariše pol se pa pizdiš, ker ne razumeš njenih zakonov.

DeeJay je izjavil:

Zakaj vse našteto lahko, čez občino pa ne?

Če jaz pogledam samo sebe bi šel že zdavnaj v kakšen btc ali leclerc, če ne bi bilo prepovedi gibanja med občinami. pa ni nobene nuje po tem, da bi rinil tja razen malo dolgčasa. zdej pa mi vlada lepo prepreči to nepotrebno skušnjavo. in takih kot sem jaz je na sto tisoče. gibanje med občina spada med luxuz, ne med nujo.

no zdaj pa ti povej, kam za vraga moraš tako nujno iti, da moraš prehajat občine? obiskat sorodnike ni en nujen razlog btw. lahko se po telefonu slište.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

facepalm ::

kuall je izjavil:


Če jaz pogledam samo sebe bi šel že zdavnaj v kakšen btc ali leclerc, če ne bi bilo prepovedi gibanja med občinami. pa ni nobene nuje po tem, da bi rinil tja razen malo dolgčasa. zdej pa mi vlada lepo prepreči to nepotrebno skušnjavo. in takih kot sem jaz je na sto tisoče. gibanje med občina spada med luxuz, ne med nujo.

Cerkev, lokali, muzeji pa niso "luxuz"?
Slabo ti gre danes trollanje

nekikr ::

Kolesarit nisem šel, ker je konstantno pihalo, sem šel pa tečt v sosednjo občino. V bistvu sem bil čisto pravi razbojnik. No, pa tudi potrdilo sem si spisal, da grem lahko nujno po celi Sloveniji - kot vsak drug, ki ne hodi z alu folijo naokoli. Je pa res, da če bi bil bolan, pa ne bi hodil naokoli in kašljal po drugih, še posebej po tistih starih in bolanih. Ampak ta umetna kriza na to ni vplivala. Pa že pred krizo sem imel alkoholne robčke v avtu, ker so držala vozičkov najbolj nagravžne stvari na svetu - kar se da bolje skomunicirati kot pa z zaprtjem cele Slovenije.

kuall ::

nekikr je izjavil:

ker so držala vozičkov najbolj nagravžne stvari na svetu

jaz sem nagonsko nerad vzel košarico ali voziček, ko sem šel v trgovino. najraje sem si nakopičil stvari v roke. mogoče pa ravno zato, ker sem podzavestno vedel, da je tisti voziček prej držal en stari, ki si ni umil roke, ko si je prej držal tiča na skretu

DeeJay ::

kuall je izjavil:

gibanje med občina spada med luxuz, ne med nujo.

Res? Luksuz je, da ljudem preprečujejo obisk staršev, obisk fanta ali punce, mogoče obisk lastnih otrok, ki so v drugi občini? Res dober luksuz.
Lahko se grem pa gužvat v cerkev ali hipermarket?
Lahk še bl neumno zagovarjaš ta vladni fail?

kuall ::

Če imaš lastne otroke v drugi občini potem karantena ni tvoj glavni problem. :)

Bojevnik ::

facepalm je izjavil:

S temi novimi sprostitvami je vlada, pri meni, izgubila se tisti mali scepec kredibilnosti.

Sem res tako neumen, da nisem sposoben razumeti, zakaj je za splosno populacijo varno, da se soobcani lahko v cerkvah druzijo v zaprtem prostoru, v lokalih le na terasah, na prostem pa velja prepoved druzenja? S prebivalci drugih obcin pa ni varno srecevanje niti na 2m razdalje (razen v sluzbi ali na vikendu)?


Meni tudi pri tej stvari dosti stvari ni jasno. Trenutno mi izgleda najbolj verjetna teorija, da se res bojijo protestov, ki so se v neki meri ze zaceli. Protest v Maribori + (troll) protest v Lj, pa se prihajajo.
Samo po drugi pa po defaultu ne verjamem, da se katerakoli vlada boji protestov ne vem...

Mogoce pa dejansko hocejo uniciti starejso populacijo. Ker uvedli so dosti cudnih ukrepov, ampak vseeno so pustili da se je virus razsiril po DSO-jih.
Sedaj pa dovoljujejo prav mase (kamor hodijo vecinoma starejsi ljudje. In tukaj se ni potrebno upostevati medsebojne razdalje.
Mogoce hocejo razbremeniti pokojninski sklad :P

DeeJay ::

kuall je izjavil:

Če imaš lastne otroke v drugi občini potem karantena ni tvoj glavni problem. :)

Kreten. Don't feed the troll.

Bojevnik ::

kuall je izjavil:

nekikr je izjavil:

če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh

Heh a ti se resno nisi upal iti kolesarit ves ta čas?
Jaz grem vsak dan 30km po sosednjih občinah pa mi noben ne teži.
Ne se delat neumnega. Zakone je treba brat z zdravo pametjo, malo družbene odgovornosti pa moraš prevzet. Ne pa da ti vlada vse nariše pol se pa pizdiš, ker ne razumeš njenih zakonov.


Predvsem jih je potrebno pisat z zdravo pametjo ;)


kuall je izjavil:


Če jaz pogledam samo sebe bi šel že zdavnaj v kakšen btc ali leclerc, če ne bi bilo prepovedi gibanja med občinami. pa ni nobene nuje po tem, da bi rinil tja razen malo dolgčasa. zdej pa mi vlada lepo prepreči to nepotrebno skušnjavo. in takih kot sem jaz je na sto tisoče. gibanje med občina spada med luxuz, ne med nujo.

no zdaj pa ti povej, kam za vraga moraš tako nujno iti, da moraš prehajat občine? obiskat sorodnike ni en nujen razlog btw. lahko se po telefonu slište.

Osnovne cloveske pravice so luskus?
Pa zato ker ti nimas dovolj samokontrole, da bi doma ostal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

HappyPills ::

kuall je izjavil:

nekikr je izjavil:

ker so držala vozičkov najbolj nagravžne stvari na svetu

jaz sem nagonsko nerad vzel košarico ali voziček, ko sem šel v trgovino. najraje sem si nakopičil stvari v roke. mogoče pa ravno zato, ker sem podzavestno vedel, da je tisti voziček prej držal en stari, ki si ni umil roke, ko si je prej držal tiča na skretu


Neki v roke ostalo pa pod majco a ;). Poznamo mi take. Zato pa nebi rad da občine odprejo, bi te kdo kje prepoznal. Pa ga mamo falota.

kuall ::

Reycis je izjavil:

omejevalo gibanje zdravih.

saj ne moreš biti siguren, da si res zdrav. veliko okuženih je asimptomatskih, vsi pa prvih 14 dni.

HappyPills je izjavil:

Neki v roke ostalo pa pod majco a ;). Poznamo mi take. Zato pa nebi rad da občine odprejo, bi te kdo kje prepoznal. Pa ga mamo falota.


Pol pa mene obtožujejo trolanja. Ne kradem tako kot večina. Imam moralo nadpovprečno razvito.

Drgač občine bi rad, da odprejo, jih pa razumem, zakaj jih ne odprejo. Jaz se za razliko od vas znam postaviti v kožo drugega in ga razumeti, tokrat pač v kožo vladnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

HappyPills ::

No sej da se ne boš preveč razburjal. Hojs je ravnokar rekel, da bodo občine odprl. Zdaj lahk prešaltaš na zagovarjanje kraje € za maske. Kle si frej.

kuall ::

Ti pa samo o kraji razmišljaš.
Saj veš tisto zlato pravilo: človek največ razmišlja o tistem, o čemer veliko govori. Tisti, ki najbolj govori o tem, kako drugi kradejo v resnici sam krade.

DeeJay ::

kuall je izjavil:

Ti pa samo o kraji razmišljaš.
Saj veš tisto zlato pravilo: človek največ razmišlja o tistem, o čemer veliko govori. Tisti, ki najbolj govori o tem, kako drugi kradejo v resnici sam krade.

A to si lihkar Janšo in celo njegovo volilno bazo opisal, k skoz o komunistih nabijajo?

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


V eni od prejsnih postov si napisal, da moras sluzbeno hodit po trgovinah? NDA pa imas iz telekomunikacijskih omrezji?

A sem kje govoril, da hodim po trgovinah za trgovca ali robo razvažat?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Bojevnik ::

kuall je izjavil:


Pol pa mene obtožujejo trolanja. Ne kradem tako kot večina. Imam moralo nadpovprečno razvito.

Drgač občine bi rad, da odprejo, jih pa razumem, zakaj jih ne odprejo. Jaz se za razliko od vas znam postaviti v kožo drugega in ga razumeti, tokrat pač v kožo vladnikov.


Elighten us :) Uporabi tvojo nadpovprecno razvito moralo in na razlozi kako vidis vladnike, oh great one!

Pomagaj nam nesrecnikom s samo podpovprecno razvito moralo. Pomagaj nam, da bomo tako nadpovprecno razsvetljeni kot ti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

kuall ::

Saj sem že razložil, še 1x preberi moje dragocene poste :).

DeeJay ::

Bojevnik je izjavil:

kuall je izjavil:


Pol pa mene obtožujejo trolanja. Ne kradem tako kot večina. Imam moralo nadpovprečno razvito.

Drgač občine bi rad, da odprejo, jih pa razumem, zakaj jih ne odprejo. Jaz se za razliko od vas znam postaviti v kožo drugega in ga razumeti, tokrat pač v kožo vladnikov.


Elighten us :) Uporabi tvojo nadpovprecno razvito moralo in na razlozi kako vidis vladnike, oh great one!

Pomagaj nam nesrecnikom s samo podpovprecno razvito moralo. Pomagaj nam, da bomo tako nadpovprecno razsvetljeni kot ti!

Sej tud sam ne ve, sam dela se, ker je pač njegov fuhrer tko reku.
Klet mu je mal prepozna naznanla, da se razmišlja o sprostitvi občin in zdej je mal zmeden.
Žal ne bo nobenga piškotka.

DeeJay je izjavil:

kuall je izjavil:

Ti pa samo o kraji razmišljaš.
Saj veš tisto zlato pravilo: človek največ razmišlja o tistem, o čemer veliko govori. Tisti, ki najbolj govori o tem, kako drugi kradejo v resnici sam krade.

A to si lihkar Janšo in celo njegovo volilno bazo opisal, k skoz o komunistih nabijajo?

kuall no comment? podpiraš komuniste? Ker človek brez možganov si res. Sej je logično, če tako vlado podpiraš, oni rabjo take.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

111111111111 ::

nekikr je izjavil:

Neka logika očitno je, da starejše zbašeš v zaprt prostor in je to ok, ker molijo, če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh. Najbrž smo pa premalo izobraženi, da bi to dojeli, nam do 111111 razložil.

Z veseljem. Samo me je kolega Hojs prehitel in bo spustil vas barbare ven iz občin, da boste lahko šli v portorož na kofe.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Neka logika očitno je, da starejše zbašeš v zaprt prostor in je to ok, ker molijo, če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh. Najbrž smo pa premalo izobraženi, da bi to dojeli, nam do 111111 razložil.

Z veseljem. Samo me je kolega Hojs prehitel in bo spustil vas barbare ven iz občin, da boste lahko šli v portorož na kofe.


Vmes pa se v mojo trgovino kjer mi bodo okuzili familijo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

DeeJay ::

111111111111 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Neka logika očitno je, da starejše zbašeš v zaprt prostor in je to ok, ker molijo, če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh. Najbrž smo pa premalo izobraženi, da bi to dojeli, nam do 111111 razložil.

Z veseljem. Samo me je kolega Hojs prehitel in bo spustil vas barbare ven iz občin, da boste lahko šli v portorož na kofe.

Še prej se bomo pred parlamentom ustavl.

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Neka logika očitno je, da starejše zbašeš v zaprt prostor in je to ok, ker molijo, če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh. Najbrž smo pa premalo izobraženi, da bi to dojeli, nam do 111111 razložil.

Z veseljem. Samo me je kolega Hojs prehitel in bo spustil vas barbare ven iz občin, da boste lahko šli v portorož na kofe.


Vmes pa se v mojo trgovino kjer mi bodo okuzili familijo...

Jo pa zapri, če te skrbi. Al pa spušči notr samo lokalce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Bojevnik ::

kuall je izjavil:

Saj sem že razložil, še 1x preberi moje dragocene poste :).


To mislis tega?

kuall je izjavil:


saj ne moreš biti siguren, da si res zdrav. veliko okuženih je asimptomatskih, vsi pa prvih 14 dni.



Jup se strinjam .Vsi vemo, da lahko asimptomatko okuzis nekoga, samo ce prestopis obcinsko mejo.
Ce pa si priden in ostanes v lastni obcini pa potem seveda ne mores nobenega okuzit.
Zato pa je virus tako nevaren, v svojem DNK-ju ima tudi se shranjen zemljiski kataster.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

tone31 ::

vladam je treba verjeti pa naj stane kaj hoce

rabelj5 ::

a mi lahko nekdo razloži zakaj je gostilna, muzej, knjižnica, cerkev, .. bolj pomembna kot zobozdravnik?

PrihajaNodi ::

Ker je tam vecja moznost okuzbe!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

rabelj5 ::

to zate ni pomembno ker se boš zazidal doma

MeGreat ::

Počasi je čas da se zazidaš v hišo Nodi, ker drugi gremo ven :D

WizzardOfOZ ::

A cerkev se bo odprla pred šolo? Jebo te pedofilska agencija. Treba bi jih bilo ukint, ne pa da perejo ljudi.

dexterboy ::

Ko sem zvedel za cerkev, sem se tudi sam vprašal WTF?
Vedno so nas učili, da svet stoji na mladih...
Torej bi človek prvo pričakoval odprtje šol (že zaradi zadnjih letnikov, mature in ostalega), vrtcev, zdravstvenih ustanov, pa šele nato cerkev....
Pravzaprav bi morala biti cerkev na repu spiska prioritet.
Narobe svet? Ali pa samo kokoška?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

prej baza volilcev, kot pa kaj drugega

Smrekar1 ::

energetik je izjavil:

Vsaj na kolesarskih in pohodnih turah bom začel redno hodit v sosednje občine, pa sem bil do zdaj "priden". Ampak tole ni več normalno, odprte terase, cerkve, kozmetičarke, celo okuženo žogico si podajajo tenisači, a mi še vedno ne smemo iz občin. To je dobesedno zajebavanje.


Fora je v tem, da so v to oslarijo od odloka vložili toliko političnega kapitala, da ga ne morejo kar ukiniti. Beovičeva je javno trdila kako je bil prav to najbolj učinkovit odlok. Nikoli ni obelodanila kako so do tega prišli, je pa A1 naredil raziskavo:

https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

Omejitev gibanja je bila v nivoju šuma. Praktično brez učinka. To je totalna blamaža za Beovičevo in celotno "strokovno ekipo", ki ne vsebuje niti enega epidemiologa.

Še vedno pričakujem, da bodo prav ta ukrep najbolj hvalili in poudarjali kako dober je bil. Verjetno se ga je spomnil PTTM osebno, zato jim kaj drugega niti ne preostane. Ta razlog bi še razumel, PTTM kaznuje sleherno zlomisel, da so njegove ideje karkoli manj od čiste perfekcije. Če so bila to res njihova strokovna mnenja pričakujem takojšen odstop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

56 strani se trudim objasnit zakaj sem jaz in moja družina ogrožen, če se ukrepov ne bo držalo. Prvo bi jaz dobil virus, mogoče neb crknu, ampak za mamo pa ata je pa tolk večja verjetnost. Sam da so ribe iz sosednje občine.

Kolikokrat ti je potrebno povedati da za to obstaja preprosta resitev. Ce si ogrozen, pac ostanes doma. Ne vem kje je tu problem. Nihce ti ne brani, da ostanes doma. In ce ostanes doma, ni najmanjse opcije da se okuzis, pa ceprav bomo vsi ostali pocrkali. It's as simple as that.

Egidij88 ::

Jah, nič... pojdimo se ven malo šetat pa pogledati če bodo knjižnico odprli ipd. :)

Utk ::

Danes bojo po moje napovedali odprtje občin, verjetno že za jutri. Da folk malo pozabi na afere. Če se bomo doma kuhali 3 dni, vprašanje kaj bo...
Tako da, starčki, hitro v nakupe hrane, desk in žebljov, da se zabarikadirate pred hordami podivjanih sprehajalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

fikus_ ::

Dvomim, da bodo pred 1. Majem ukinili prepoved. Verjetno 4. Maja.

LeQuack ::

Fitnese naj odprejo jutri.
Quack !

pirat ::

sunshine403 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

56 strani se trudim objasnit zakaj sem jaz in moja družina ogrožen, če se ukrepov ne bo držalo. Prvo bi jaz dobil virus, mogoče neb crknu, ampak za mamo pa ata je pa tolk večja verjetnost. Sam da so ribe iz sosednje občine.

Kolikokrat ti je potrebno povedati da za to obstaja preprosta resitev. Ce si ogrozen, pac ostanes doma. Ne vem kje je tu problem. Nihce ti ne brani, da ostanes doma. In ce ostanes doma, ni najmanjse opcije da se okuzis, pa ceprav bomo vsi ostali pocrkali. It's as simple as that.

Pa saj je Nodi razložil. On mora pred nakupom solatko videt in pošlatat, zato on mora v trgovino. Tega tudi njegova mama ne more namesto njega, ona mu kupi le cigarete. In takrat med otipavanjem in njegovim krehanjem v solatke (preden pravo najde jih cel kup seveda da nazaj) ga ogrožamo strašni sprehajalci ki v gozdu prestopamo občinsko mejo.

dexterboy ::

LeQuack je izjavil:

Fitnese naj odprejo jutri.

Iz tvojih ust v božja ušesa...! :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sunshine403 ::

Ce ga je tako strah smrti, se bo pac odpovedal solatkam. Saj to ni tako tezko. Ce se naj bi jaz odpovedal dobesedno mojemu zivljenju, se bo pa se on jebeni solatki.

kotanyi ::

kuall je izjavil:

nekikr je izjavil:

če greš pa sam s kolesom naokoli je pa to smrtni greh

Heh a ti se resno nisi upal iti kolesarit ves ta čas?
Jaz grem vsak dan 30km po sosednjih občinah pa mi noben ne teži.

....

no zdaj pa ti povej, kam za vraga moraš tako nujno iti, da moraš prehajat občine? obiskat sorodnike ni en nujen razlog btw. lahko se po telefonu slište.


Zaradi takih kot si ti sem zapustil tole temo. Človek veselo priznava, da vsakodnevno namreno krši ukrepe, ampak jih pa sicer podpira. V isti sapi taisti pravičnik drugim pametuje o tem, kaj so "nujni razlogi" za prehajanje občine. ;(( Čudi me mentalni salto, ki ga mora nekdo izvesti da je lahko tako...khm...omejen.

Enkice in podobnih kalibrov sploh ne bom več komentiral. Dejstva jim niso prišla do živega že mesec dni nazaj in jim ne bodo prišla do živega tudi v nadaljnje. Nasprotniki tele uredbe smo imeli prav takrat in imamo prav še zdaj.

Če se pa kdo čudi kje za vraga se najdejo ljudje, ki podpirajo avtoritarne populiste tipa Trump - here's your answer.

rabelj5 ::

LeQuack je izjavil:

Fitnese naj odprejo jutri.

Church of iron 8-)

PrihajaNodi ::

Pricakujem drugi val. Tole gre prehitro....
https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/i...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: martincek1 ()

Egidij88 ::

Ja ja Nodi... v ponedeljek bomo v gostilni že nazdravili, saj so časi te represije za nami!

WizzardOfOZ ::

Drugi val bo poleti, tako da dopuste kr skenslajte, jih ne bo. Bomo imeli od avgusta pa do novega leta karanteno.


Pa še eno vprašanje:
Ali je prepovedano zabarikadirat vrata cerkve, pa jo zakurit, ko bodo v nedeljo vsi notri za časa maše? :))

Zgodovina sprememb…

gusto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pricakujem drugi val. Tole gre prehitro....
https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/i...

a ni želel razkriti, koga je izgubil – ni izdal, ali gre za ožjega družinskega člana ali katerega drugega sorodnika

To so takšne shady novice. Lahko sta umrla babica in dedek, ki sta bila prek 90 let in s kroničnimi težavami. Pa še vedno se bo napisalo ZARADI.

Ampak ok, on pozna dva, jaz ne poznam nikogar, niti od mojih kolegov nihče ne pozna nikogar, ki bi se okužil, kaj šele umrl. Večina Slovencev nima nobene povezave z umrlimi, jih ne pozna. Ampak najbolj važno je, kaj je rekel en Riz Ahmed iz UK. On pozna 2! Vau! Novica za na prvo stran.
Have you tried turning it off and on again?

LeQuack ::

gusto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pricakujem drugi val. Tole gre prehitro....
https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/i...

a ni želel razkriti, koga je izgubil – ni izdal, ali gre za ožjega družinskega člana ali katerega drugega sorodnika

To so takšne shady novice. Lahko sta umrla babica in dedek, ki sta bila prek 90 let in s kroničnimi težavami. Pa še vedno se bo napisalo ZARADI.

Ampak ok, on pozna dva, jaz ne poznam nikogar, niti od mojih kolegov nihče ne pozna nikogar, ki bi se okužil, kaj šele umrl. Večina Slovencev nima nobene povezave z umrlimi, jih ne pozna. Ampak najbolj važno je, kaj je rekel en Riz Ahmed iz UK. On pozna 2! Vau! Novica za na prvo stran.


Ne! Potrebna je panika, podaljšati ukrepe vsaj do Božiča!
Quack !

Miki N ::

Nič ne bo zaustavilo kužnih hord Nodi - prihajajo. Raje izkoristitite doma tisto malo časa kar ga vam je še ostalo ...

Še dva tedna.
««
57 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122774 (13032) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324248 (13646) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325352 (19330) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945652 (30439) AndrejO

Več podobnih tem