» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
56 / 76
»»

PrihajaNodi ::

Ironicno je da ravno sedaj "vse" boli...se ne da zdrzat teh par tednov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

rabelj5 ::

nodi a mamo kj bolijo sklepi ker mora vse delat namesto tebe?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: ftzj ()

val46 ::

Sej tebe pa križ boli že cel life, zato ne hodš delat! Zakaj bi blo pol ironično, če nekoga zdej zob boli?

K0l1br1 ::

Če je nodijeva mama 82, potem je nodi 50+... tudi njega vse boli že po defaultu

gusto ::

rabelj5 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

s ponedeljkom pa bo dovoljena tudi strežba na terasah in vrtovih gostinskih lokalov.
8-)
Torej v ponedeljek direktno na par rund piva

torej prestavimo prvomajske proslave na naslednji vikend!

Všeč mi je kako razmišljaš.:D
Have you tried turning it off and on again?

s1m0n ::

K0l1br1 je izjavil:

Če je nodijeva mama 82, potem je nodi 50+... tudi njega vse boli že po defaultu


Mislim, da bo tudi počasi vse nas bolela glava od njegovih objav. Ampak za to obstaja zdravijo za njega pa pač ne.

PrihajaNodi ::

Joj a mene pa mislis da ne boli glava od vasega gneva. Moderator Andrej0 pa spi!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

tone31 ::

glava te boli ker si bolan vanjo

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Nova stran. Nov "nodi vs the rest".8-O:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

56 strani se trudim objasnit zakaj sem jaz in moja družina ogrožen, če se ukrepov ne bo držalo. Prvo bi jaz dobil virus, mogoče neb crknu, ampak za mamo pa ata je pa tolk večja verjetnost. Sam da so ribe iz sosednje občine.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

K0l1br1 ::

Kolk so pa ata stari?

facepalm ::

Vazelin je izjavil:

Nova stran. Nov "nodi vs the rest".8-O:))

To je v bistvu nodijeva tema, da da mir v drugi "resni" temi.
Pac greznica. Zato se dovoli tak nivo debate.

Vazelin ::

Nodi: če te Breznik sedaj povabi na Derby banane v drugo občino, se boš udeležil?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Miki N ::

Ma ne vem, jaz dobivam pri Nodiju en tak "Fritzl vibe". Da ju nima v kleti?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

K0l1br1 je izjavil:

Kolk so pa ata stari?


Oba preko 80. Pač ogrožena skupina.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


Mnjenje, ki ga imam o koroni in vsem tem cirkusu je zajet v teli sliki: (sorrite, ne vem kako se tu embeda slika)
 covid-cirkus

covid-cirkus


He, he, he... Krivulja pada šele po uvedbi občin. Kaj si hotel demantirat sam sebe? In glej ga zlomka, ravno 14 dni od zprtja občin je najnižja od začetka.

Fanta a sta vidva ziher, da ne pljuvata sama sebi v skledo? Torej odkar so se občine zaprle je čedalje manj okuženih? Sem kaj spregledal?

Preberita moj podpis in se zamislita. :D

Ka si ti ja nor. Po tvojem grafu vladi odlično uspeva in karantenski padalci in objestneži niso uspeli sprovocirat pametnih in umirjenih.

Role bodo admini gotovo brisali ker so bolj na levici. Sem si hitro naredil kopijo grafa, da ga pod nos pomolim vsem, ki pravijo, da so omejitve brez veze. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

He, he, he... Kako je to luištno ko budale demantirajo same sebe. GOtovo bosta molila v ponedeljek, da bi se korona vrnila in dokazala da sta imela prav. :D

HappyPills je izjavil:

Torej Lokali so se odprl cerkve tudi, jasno eno brez drugega ne gre. Ampak v sosedno občino v hosto pa še vedno ne smem.
Hipatija! Kje si da razožiš zakaj je to smiselno.

Da se napolni občinski proračun. Jasno. Država lahko počaka.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

rabelj5 ::

A grem lahko molit v sosednjo občino?

PrihajaNodi ::

rabelj5 je izjavil:

A grem lahko molit v sosednjo občino?


Ne, pa mislim da je to vsakomur jasno. Če cerkve nimaš v svoji župniji pa glej preko spleta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rabelj5 ::

Sem satanist in se zbiramo vsak teden v drugi občini, tam imamo potem obredno orgijo. To je moja ustavna pravica.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: olegq ()

PrihajaNodi ::

Prosim moderatorja za izbris določenih postov tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

nekikr ::

He, he, he... Krivulja pada šele po uvedbi občin. Kaj si hotel demantirat sam sebe? In glej ga zlomka, ravno 14 dni od zprtja občin je najnižja od začetka.

No, zakaj lažeš? Preberi tebi ljub medij.

111111111111 ::

Ni mi več najljubši. Sedaj mi je najljubši graf. Saj sem se dovolj naposlušal da 24ur sploh ni resen medij. In vse skupaj je ziher levičarska zarota, da bi spodkopali vlado. Sigurno. Levičarji delajo samo to, Jajo pa samo to, da bi me zaprl v hišo.

Ne boste me na finto. Zaprtje občin je zakon, vi ste pa budale obrnjene v levo. Ti samo linkaš tisto, kar je tebi voda na mlin in ziher si dogovorjen z avtorjem članka, da mu daš masten honorar, da laže, tebi na ljubo.

Vidaš kak je fino, ko se neha opletati z argumenti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mr_chai ::

Ljudje gledajo samo to, kar se dogaja okoli njih, ne pa na primer New Yorka ali Španije. To je ta paradoks preventive in za številne Nemce sem zlobnež, ki je pohabil gospodarstvo. A še bolj kot grožnje s smrtjo me skrbijo druge e-pošte. Sporočila od ljudi s po tremi otroki in so zaskrbljeni za prihodnost. Ni moja krivda, a zaradi teh ne morem spati ponoči


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/proti...

nekikr ::

Pa bi prebral kar sem ti dal? Ukrep, ki ga nekateri od začetka označujemo za skrajno neumnega in ga ti vztrajno zagovarjaš, ni prispeval k varnosti. Imaš celo podkrepljeno z lepimi barvnimi grafi.

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

Bojevnik je izjavil:


Mnjenje, ki ga imam o koroni in vsem tem cirkusu je zajet v teli sliki: (sorrite, ne vem kako se tu embeda slika)
 covid-cirkus

covid-cirkus


He, he, he... Krivulja pada šele po uvedbi občin. Kaj si hotel demantirat sam sebe? In glej ga zlomka, ravno 14 dni od zprtja občin je najnižja od začetka.

Fanta a sta vidva ziher, da ne pljuvata sama sebi v skledo? Torej odkar so se občine zaprle je čedalje manj okuženih? Sem kaj spregledal?

Preberita moj podpis in se zamislita. :D

Ka si ti ja nor. Po tvojem grafu vladi odlično uspeva in karantenski padalci in objestneži niso uspeli sprovocirat pametnih in umirjenih.

Role bodo admini gotovo brisali ker so bolj na levici. Sem si hitro naredil kopijo grafa, da ga pod nos pomolim vsem, ki pravijo, da so omejitve brez veze. :D


Sigh... nabavi si ocala...
Ves sem mislil, da si mogoce vsaj ti eden, ki dejansko verjame, da obcine delujejo. Ampak izgleda da si samo se en troll..
1. Ce gledas samo mojo sliko je takoj jasno da je spodnja skala premajhna da kej vidis.
2. Tudi ce ignoriram mojo prejsno trditev, lahko se opazis tudi malo narascanja po obcina (ampak prva trditev se vedno velja....)
3. Se se malo trudim, ker ceprav je v tej temi dosti trollov tudi, drugi ljudlje gledajo in (vsaj upam) tudi malo razmisljajo ob vsej tele debati.

Pa se ista skala samo malo povecana, prosim povej mi kje se trend upadanja zacne. oz. ustvarite si svoje mnenje...
 Okuzeni na dan

Okuzeni na dan





Je pa res da pri teh grafih in teh majhnih stevilkah, je sploh vprasanje kako statisticno signifikantno je tole vse skupaj.

Drugace so se pa tudi drugi ze malo poigrali s tem. Je ta link ze en postal na prejsni strani te teme, ampak ne skodi ce se ga se enkrat
https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


Pa se ista skala samo malo povecana, prosim povej mi kje se trend upadanja zacne. oz. ustvarite si svoje mnenje...

Koliko je bilo okuženih na 14 dan po uvedbi občin?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

Bojevnik je izjavil:


Pa se ista skala samo malo povecana, prosim povej mi kje se trend upadanja zacne. oz. ustvarite si svoje mnenje...

Koliko je bilo okuženih na 14 dan po uvedbi občin?


Preberi iz grafa...

Edit: veste kaj jaz bom tud mal spammal :)
Clanek iz 24kur se enkrat:)

https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

nekikr je izjavil:

Pa bi prebral kar sem ti dal? Ukrep, ki ga nekateri od začetka označujemo za skrajno neumnega in ga ti vztrajno zagovarjaš, ni prispeval k varnosti. Imaš celo podkrepljeno z lepimi barvnimi grafi.

Sem. Če ne bi zaprli občin bi mobilnost še bolj narasla. Ta graf mi samo dokazuje, da so se ljudje zaradi odličnih številk, ki jih dosegamo, sprostili in so večkrat kršili ukrep. Še vedno pa veliko manj kot bi jih če ukrepa ne bi bilo. Ta teden na terenu je že sproščen. Dostavljalci ne nosijo več mask, trgovke so bolj sproščene.

Z vso resnostjo upam, da to ne vodi v kakšen drugi val. Tudi sam zagovarjam odprtje občin, ker je sedaj ukrep postal nesmiseln. Odpirajo se cerkve, bari, itd... Sedaj ukrep res izgleda nečloveški.

Se pa sprašujem, kaj bo storil narod ko se občine odprejo, bodo vsi leteli v večje centre nakupovat cunje, čevlje, itd...

Naslednji mesec bo zanimiv. V bistvu se mi ne da več niti zafrkavati z vami.

Moja napoved za naslednje 3 tedne:
- vlada bo odprla občine ali ne, je vseeno, ker bodo ljudje zbezljali iz povodcev in virus se bo razpršil
- čez 2 tedna bo porast okuženih, ki pa ob vsesplošni zavednosti prebivalstva ne bo več problem, ker se bodo vsi potegnili nazaj samodejno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Pa bi prebral kar sem ti dal? Ukrep, ki ga nekateri od začetka označujemo za skrajno neumnega in ga ti vztrajno zagovarjaš, ni prispeval k varnosti. Imaš celo podkrepljeno z lepimi barvnimi grafi.

Sem. Če ne bi zaprli občin bi mobilnost še bolj narasla. Ta graf mi samo dokazuje, da so se ljudje zaradi odličnih številk, ki jih dosegamo, sprostili in so večkrat kršili ukrep. Še vedno pa veliko manj kot bi jih če ukrepa ne bi bilo. Ta teden na terenu je že sproščen. Dostavljalci ne nosijo več mask, trgovke so bolj sproščene.


Mobilnost bi narasla? In? Preberi si
https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

111111111111 je izjavil:


Z vso resnostjo upam, da to ne vodi v kakšen drugi val. Tudi sam zagovarjam odprtje občin, ker je sedaj ukrep postal nesmiseln. Odpirajo se cerkve, bari, itd... Sedaj ukrep res izgleda nečloveški.

2. val slej ko prej bo prisel. To je dejstvo. Je pa res vprasanje kdaj in v kaksni kolicini.

111111111111 je izjavil:


Se pa sprašujem, kaj bo storil narod ko se občine odprejo, bodo vsi leteli v večje centre nakupovat cunje, čevlje, itd...

Ti gres ponavadi v drugo obcino kupovat? Bi si kar upal trditi da velika vecina gre kupovat v najbljizji nakupovalni center, ki je pa cisto vseeno ali je v isti obcini ali ne

111111111111 je izjavil:


Naslednji mesec bo zanimiv. V bistvu se mi ne da več niti zafrkavati z vami.

Tudi tukaj se ne morem strinjat s tabo. Na zalost mislim da bo vsaj se naslendjega pol leta do leto zanimivo....

111111111111 je izjavil:


Moja napoved za naslednje 3 tedne:
- vlada bo odprla občine ali ne, je vseeno, ker bodo ljudje zbezljali iz povodcev in virus se bo razpršil
- čez 2 tedna bo porast okuženih, ki pa ob vsesplošni zavednosti prebivalstva ne bo več problem, ker se bodo vsi potegnili nazaj samodejno.


Nekaj bo sigurno, tu se moram strinjat. Ker na zalost je reakcija ljudi na to, da ko so nekaj casa zaprti in ko se bo tole sprostilo in ljudlje bodo hoteli iti ven oz. nekam ven bodo hoteli.
Ampak ker mislim, da jih je bila velika vecina odgvornih mislim, da bo bodo taisti se vedno dosti odgovorni.
Samo jaz tukaj vidim se drug porast in to je isti razlog zakaj mislim da da je vlada "odprla" mase. Folk je pristisnil na njih, ker folku je enostavno dovolj.
Zato je pa tudi bolj zelo pomemebno, da se namesto glupih ukrepov dejansko pripravimo na drugi val in da se sprejmejo neki ukrepi, ki dejansko naslavljajo najbolj problematicne tocke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

nirm ::

Vlada bo prej odprla šole kot občine

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


In? Preberi si:
https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

No pa dajmo. Niso pravilno upoštevali vseh parametrov.

Naprimer:
- da ima A1 daleč najmljaše uporabnike in večino aktivnega delovnega prebivalstva. Telekom ima starejše uporabnike.
- da ima "samo" 30% trga
- da iz gostujočih baznih postaj ne dobivajo pravilnih podatkov

V tem obdobju so odprli dodatna podjetja in trgovine, zato je porast prometa nekako pričakovana.

MOje osebno mišljenje je pač, da so omejevanja prehoda občin dosegla svoj namen in v neki zdravi meri ustavila mobilnost prebivalstva, da se razmere niso zaostrile in eskalirale. Ampak to je samo moje mnenje. Drugače pa mislim, da bi bilo bolje omejiti ljudi na pokrajine, da bi lahko ljudje šli v svoje najljubše nakupovalne centre. Bi bilo več mira in manj strahu, da te ne dobijo policaji. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nekikr ::

Se pa sprašujem, kaj bo storil narod ko se občine odprejo, bodo vsi leteli v večje centre nakupovat cunje, čevlje, itd...

Absolutno. V moji občini namreč ni trgovin z otroškimi oblačili in obutvijo, oba mulca pa prerasteta svoje cunje vsake pol sezone. No, pa tudi ne vem zakaj ne bi šli tja. Namesto, da smo vsi mi doma, naj tisti 85+ letniki z dvema kroničnima boleznima in dvema tednoma do smrti počakajo v domu, da jim prinesejo kar rabijo in naj se ne drenjajo v Massu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

DeeJay ::

Vlada drži zaprte občine samo še iz enga razloga. Takoj, ko jih odpre se bo proti njim zgodil največji protest v zgodovini Slovenije. Zato si pa ne upajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

nekikr je izjavil:

Se pa sprašujem, kaj bo storil narod ko se občine odprejo, bodo vsi leteli v večje centre nakupovat cunje, čevlje, itd...

Absolutno. V moji občini namreč ni trgovin z otroškimi oblačili in obutvijo, oba mulca pa prerasteta svoje cunje vsake pol sezone. No, pa tudi ne vem zakaj ne bi šli tja. Namesto, da smo vsi mi doma, naj tisti 85+ letniki z dvema kroničnima boleznima in dvema tednoma do smrti počakajo v domu, da jim prinesejo kar rabijo in naj se ne drenjajo v Massu.


A posto mate? Narocis rabljeno iz bolhe. Ze tako je prevec smeti.

DeeJay je izjavil:

Vlada drži zaprte občine samo še iz enga razloga. Takoj, ko jih odpre se bo proti njim zgodil največji protest v zgodovini Slovenije. Zato si pa ne upajo.


Dejansko je vlada preprecila masovno umiranje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Bojevnik ::

nekikr je izjavil:

Se pa sprašujem, kaj bo storil narod ko se občine odprejo, bodo vsi leteli v večje centre nakupovat cunje, čevlje, itd...

Absolutno. V moji občini namreč ni trgovin z otroškimi oblačili in obutvijo, oba mulca pa prerasteta svoje cunje vsake pol sezone. No, pa tudi ne vem zakaj ne bi šli tja. Namesto, da smo vsi mi doma, naj tisti 85+ letniki z dvema kroničnima boleznima in dvema tednoma do smrti počakajo v domu, da jim prinesejo kar rabijo in naj se ne drenjajo v Massu.


Pa ne it v najvecji trgovski center in namesto tega obisci kaksno lokalno trgovino?
Je pa tudi zanimivo, da do sedaj tudi v Ljubljani ni bilo kaksnih problemov v trgovskih centrih...

Ceprav jaz tudi vidim trgovske centre kot problematicne. Ampak se vedno, ce hoces zadevo izboljsat moras resevat probleme tam kjer so, se pravi v trgovskih centrih samih. In neko arbitrarno zaklepanje ljudi na obcine.

energetik ::

Vsaj na kolesarskih in pohodnih turah bom začel redno hodit v sosednje občine, pa sem bil do zdaj "priden". Ampak tole ni več normalno, odprte terase, cerkve, kozmetičarke, celo okuženo žogico si podajajo tenisači, a mi še vedno ne smemo iz občin. To je dobesedno zajebavanje.

nekikr ::

Pa ne it v najvecji trgovski center in namesto tega obisci kaksno lokalno trgovino?

Zakaj bi obiskoval 10 majhnih lokalnih pajzlov, če pa v eni veliki trgovini dobim vse kar rabim?

Ampak se vedno, ce hoces zadevo izboljsat moras resevat probleme tam kjer so,

Bravo! Torej naj poskrbijo za domove za ostarele in bo. Citypark ni problematičen - naj pa vanj za vsak slučaj ne pustijo tistih, ki jih bodo tja pripeljali priklenjene na bolniško posteljo, ker imajo raka v zadnjem stadiju, ob postelji pa že stojijo svojci in se poslavljajo - vzel ga bo kruti Covid in ne kajenje od 15 leta!

PrihajaNodi ::

Zakaj bi obiskoval 10 majhnih lokalnih pajzlov, če pa v eni veliki trgovini dobim vse kar rabim?


Da se prepreci zgoscevanje ljudi na enem mestu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

Bojevnik je izjavil:


In? Preberi si:
https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

No pa dajmo. Niso pravilno upoštevali vseh parametrov.

Naprimer:
- da ima A1 daleč najmljaše uporabnike in večino aktivnega delovnega prebivalstva. Telekom ima starejše uporabnike.

Ce ima vecino aktivno delovnega prebivalstva. Se pravi tisth, ki bodo dejansko naverjeteje bili mobilni in potovali okoli in so najbolj signifikatni? In kaj potem ce ima Telekom starejse uporabnike?
Sorry, ampak ne razumem cisto tvojega pointa...

111111111111 je izjavil:


- da ima "samo" 30% trga

Se strinjam, bi bilo zanimivo videti isto se iz strani drugih operaterjev.


111111111111 je izjavil:


- da iz gostujočih baznih postaj ne dobivajo pravilnih podatkov

Source? (ker ce imas prav je potem cela "raziskava" brez veze, ampak vseeno hocem vir podatka.
Ali pa to isto, kot da ne znas grafov brat in vidis to kar hoces...

energetik ::

Saj vemo da trolaš, ampak - v malih pajzlih ljudje stojijo na pol metra, v velikih štacunah pa je vmes komot par metrov, pa v 1 veliki štacuni samo 1x vlečeš ven denarnico, v malih pa 10x.

Egidij88 ::

U ponedeljek pa odprtje gostiln, uf se ga bodo nažrli nekateri. 8-)

Bojevnik ::

nekikr je izjavil:

Pa ne it v najvecji trgovski center in namesto tega obisci kaksno lokalno trgovino?

Zakaj bi obiskoval 10 majhnih lokalnih pajzlov, če pa v eni veliki trgovini dobim vse kar rabim?

In zato, ker ti noces v lokalno trgovino mora biti potem vsi ostali prebivalci "zaklenjeni"?

nekikr je izjavil:


Bravo! Torej naj poskrbijo za domove za ostarele in bo.


Se 100% strinjam. Pri vsem tem cirkusu, so tocno najranljivejso skupino in glih tocno tisto, ki smo jo s kaksnimi ukrepi hoteli obvarovat, cisto pustili na cedilu.

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


Source? (ker ce imas prav je potem cela "raziskava" brez veze, ampak vseeno hocem vir podatka.
Ali pa to isto, kot da ne znas grafov brat in vidis to kar hoces...

Če ti NDA kaj pove...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

DeeJay ::

Ok se prav lahk hodmo v
- službo
- trgovine
- lekarne
- knjižnice
- muzeje
- galerije
- kafiče (zunej)
- cerkve (notr)
- živalski vrt
- vse zunanje lokacije znotrej svoje občine

Če greš pa slučajno s kolesom v drugo občino pa fašeš 400€ kazni?
Kje je tuki logika, razen da se nas bojijo pred parlamentom?

kuall ::

DeeJay je izjavil:

Kje je tuki logika, razen da se nas bojijo pred parlamentom?

Logika je, ampak tvoji možgani jo bolj težko razumejo, ker vidijo vraževerno teorijo zarote. Logika je ta, da naj vsak najde zabavo v svoji občini. Podeželski ljudje imamo naravo, kamor se lahko umaknemo, Ljubljančani pa je nimajo pa rabijo živalski vrt itd.

energetik ::

Logike ni bilo že od začetka, če bi bila logika bi samo redarje postavili v Portorož, Bled, KG, na Rožnik in pod Šmarko ter tam enforcali socialno distanco.

kuall ::

Ne more par redarjev kontrolirat milijone ljudi. Ne gre se samo za javno druženje ampak predvsem nepotrebno zasebno druženje, ki je tako učinkovito preprečeno.

Bojevnik ::

energetik je izjavil:

Saj vemo da trolaš, ampak - v malih pajzlih ljudje stojijo na pol metra, v velikih štacunah pa je vmes komot par metrov, pa v 1 veliki štacuni samo 1x vlečeš ven denarnico, v malih pa 10x.


A resno? Po pravici povedano ne vem, ker ze nekaj casa nisem bil v kaksem vecjem trgovskem centru :D
Cisto na zacetku, ko je bilo vse se cisto nejasno, sem takrat sem se res odlocil za nakupovanje v lokalnih trgovinah. Potem sem se pa kr navadil in mi je to ostalo v navadi, tako v casu te krize se nisem v vecjem trgovskem centru.

Pa glede moje lokalne trgovine. Ljudje niti priblizno ne stojijo na pol metra. Pa tudi zelo malo je naekrat v trgovini. Max 3 stranke so bile do sedaj. Tako, da moja izkusnja je obratna tvoji..
Kolikorat pa ven vleces denarnico, pa verjamem da je neodvisno od trgovine/trgovskega centra ampak od osebe :D

facepalm ::

S temi novimi sprostitvami je vlada, pri meni, izgubila se tisti mali scepec kredibilnosti.

Sem res tako neumen, da nisem sposoben razumeti, zakaj je za splosno populacijo varno, da se soobcani lahko v cerkvah druzijo v zaprtem prostoru, v lokalih le na terasah, na prostem pa velja prepoved druzenja? S prebivalci drugih obcin pa ni varno srecevanje niti na 2m razdalje (razen v sluzbi ali na vikendu)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()
««
56 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122774 (13032) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324248 (13646) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325352 (19330) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945652 (30439) AndrejO

Več podobnih tem