» »

Online šola za starše

Online šola za starše

rezator ::

Zdravo.

Žena ima rok v začetku junija. V šolo za starše sva šla samo enkrat. Zdaj je zaradi okoliščin vse prekinjeno. Človek bi pričakoval, da se bodo zaposleni, ki delajo to angažirali in to pač posneli in dali online. Gledam in vidim, da je vse plačljivo, vse od privatnih podjetji. Ima kdo podoben problem in je našel že kakšno rešitev? Katera je po možnosti zastonj. Plačlivih je dovolj.
Some people feel the rain. Others just get wet.
  • spremenil: rezator ()

siniša ::

Sicer nepoznam rešitve ampak jaz sem sem odnesel od te šole mogoče kakih 10%. Vsakem primeru z šolo ali brez se spuščata nekam v neznan svet :) vsakem primeru se bosta sproti učila, tista teorija je nama zlo mal pomagala.

D3m ::

Ne sekiraj se glede šole za starše.
|HP EliteBook|R5 6650U|

koyotee ::

Pride patronažna na dom, ti bo vse povedala.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rezator ::

Je moško razmišlanje in je žensko. Saj to po vsej vrjetnosti veste. Zame so vaši odgovori dobri. A naj ženi to povem?:) Hvala vseeno.
Some people feel the rain. Others just get wet.

romex ::

Posedi jo za pc in naj prebere tole.

Se pridružujem zgoraj napisanim mnenjem. Edina uporabna stvar v šoli za starše je bila prva pomoč, ostalo je bilo vse kar izveš na spletu. Da reklame o matičnih celicah ne omenjam...

Daliborg ::

Ti kar reči ženi, da se bosta vse iz interneta naučila in vadila sama doma.
Lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Pika na i ::

rezator je izjavil:

Zdravo.

Žena ima rok v začetku junija. V šolo za starše sva šla samo enkrat. Zdaj je zaradi okoliščin vse prekinjeno. Človek bi pričakoval, da se bodo zaposleni, ki delajo to angažirali in to pač posneli in dali online. Gledam in vidim, da je vse plačljivo, vse od privatnih podjetji. Ima kdo podoben problem in je našel že kakšno rešitev? Katera je po možnosti zastonj. Plačlivih je dovolj.

Če ti bo kaj pomagalo tole

Sicer pa imaš ob strani maile, pa povprašaj.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

novaa ::

z mojo imava 2 otroka... pri nobenem nama ni uspelo obiskat te šole....
koliko bo tvoja rabila ji bodo sproti povedali kako in kaj.

Littlaman ::

Moja je redno obiskovala, jaz kakor sem utegnil. Enega večjih plusov vidim v tistem predavanju anestizologa, ker jim je potem omogočena vsa proti bolečnska terapija. Moja je rodila prejšnjo soboto. Uradno od 18:00 sprejeta, 18:22 je Oskar že prišel na svet. Rodila je tako na hitro, da ji je babica rekla, da bo kar brez proti bolečinske, ker do poroda tako ne bo prijela. LoL Do danes je Oskar že presegel porodno težo. Pridno raste, joka se pa še ne tako veliko. Hehe

Kar se še same šole tiče, škodi ne slišat, kar povejo. Jaz sem večinoma dobil občutek da nas hočjo prestrašit, ker večinoma so govorili, kaj vse je lahko narobe. Med nosečnostjo(diabetes,...), med porodom... Tam kjer sta mislila obiskovat se pozanimajta kako in kaj je sedaj s tem. Morda dobita kakšne slide ali pa PDF.

Lp

MadMicka ::

Bolje kot ta šola je, da se tvoja dobi s kolegico, ki je že rodila, bo vse izvedela.

rezator ::

Hvala vsem. Pika na i to pomaga! hvala. in čestitke Littlaman
Some people feel the rain. Others just get wet.

Šimpanz ::

Tuda midva od te šole nisva imala veliko. V bistvu je bila muka sedeti nekaj ur v tisti mali predavalnici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračanje štipendije ?

Oddelek: Šola
296324 (3160) sandmodnigga
»

IQ in število otrok (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10119312 (16032) Matako
»

Vpisnine na Višjih šolah

Oddelek: Šola
255911 (3813) šernk

Spletni oblikovalec

Oddelek: Loža
403856 (2868) Tody

Več podobnih tem