» »

Headset za skype pogovore

Headset za skype pogovore

mahoni ::

Dejte mi pliz predlagat nekaj, kar kosta od 70-100€, lahko tudi manj seveda.

Skratka: Ker mamo zdej na polno home office, se moram na dnevni bazi pogovarjat tud 4h in usesa z navadnimi MS ali Logitech slusalkami, ki jih imamo za skype enostavno umirajo od bolecin.

Torej rabim nekaj zelo, zelo udobnega, mikrofon bi najraj videl, da je ze v slusalkah, brezzicne me ne bi motile, sam ne da moram jih polnit vsake 2h, potem je vseeno ali mam brezzicno ali ne, ostalo pa niti ne vem kaj je se pomembno pri taksnih slusalkah.

freesty ::

HyperX cloud Flight, ce te ne moti bolj gamerski izgled :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Glavno težavo vidim v izrazu "udobno", ker je to subjektivna kategorija. Dodaten problem je tudi to, da jih imaš dolgo na ušesih, pri čemer ti nekajminutno pomerjanje pove bolj malo o udobju na dolgi rok. Pa še trenutni čas je skrajno neugoden, ne moreš kar do najbližje štacune in jih pomeriti...

Jaz uporabljam te (sem jih že v eni drugi temi omenjal), je pa res, da jih dobri dve uri naenkrat še nisem imel na glavi.

https://www.microsoft.com/accessories/e...

Lp

Jože

masevc ::

Imam ene Boltune, ki imajo mikrofon direktno v slusalki.
Jaz jih ne morem uporabljati na nacin, da imam oba usesa pokrita s slusalkami. Zame bi bila idealna samo ena slusalka in tako jih tudi sedaj uporabljam.
Je pa tezko tole imeti na usesih par ur.

M.B. ::

Udobnost je zelo subjektivna.

Sam imam Logitech G430, so bile zelo udobne, ko sem jih poskusil v trgovini, ampak po eni uri se mi zdi da mi bo glavo razgnalo, ker me tiščijo. (mi sploh ni jasno kje, ker je vse kar se mi glave dotika mehko). Bratu so pa čisto prav.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Lucio ::

airpodsi so zakon, vsake tri ure menjam uho in nic ne boli - uporabljam samo eno na enkrat.

TheBlueOne ::

Jaz bi kaj takega:

https://www.amazon.de/Sennheiser-360-Sp...

Sennheiser PC 360, stanejo 100€.

OrkAA ::

Jaz imam 10+ razlicnih slusalk za razlicne namene. Po mojem mnenju so povsem navadni applovi EarPodi (oziceni) najboljsa opcija, ce hoces nekaj kar je poceni in ucinkovito.

- Zvok je dober + mikrofon je dober.
- Nimas obcutka utesnjenosti, ker ne zatesnijo usesa. Normalno slisis svoj glas ko govoris.
- Ne zulijo niti ob vecurni uporabi.

Dobis jih za nekih 30 evrov.

mahoni ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz bi kaj takega:

https://www.amazon.de/Sennheiser-360-Sp...

Sennheiser PC 360, stanejo 100€.

To pa ne izgleda slabo. Mislim, da je tole top kandidat.

Kako se obnese Noise Cancelling ? Upam, da se ne rabim dodatno dret, zaradi obcutka, da me sogovornik ne slisi?

TheBlueOne ::

Bodo kar se tice noise cancelationa OK, moja ima slabse in delujejo super, drugace pa posljes nazaj, ce ti ne pase. Se mi zdi, da so nekako fine, ker so se za kaj drugega in niso gamersko otrocjega designa.

Ze pri 150€+ so bile super ocenjene, pri tej ceni skoraj nimas kaj za razmisljati.

mahoni ::

Evo kupil sem jih. Pa da vidimo. Hvala ti. Upam, da bodo res dobre.

SlyCrespo ::

Mahoni, prosim opiši malo te slušalke, ker tudi jaz kupujem in se nekako najbolj nagibam k Sennheiser...

OrkAA ::

BTW, glede teh sennheiser slusalk - saj veste, da niso noise-cancelling, ane? Noise-cancelling je samo mikrofon, ampak to je itak en nepotreben buzzword, ker imajo ta ficr prakticno vse slusalke.

TheBlueOne ::

@OrkAA, Ja meni je bil ta del jasen, ne vem pa, ce je povsod vse enako dobro izvedeno.

Drugace mene niso ravno navdusile Applove, ki so tebi zelo vsec. Jih imam v sluzbi za v sili in so mi res za samo v sili. :) Sicer delujejo, ampak so enostavno bedne, imam raje bluetooth earpode za 20€, kot tiste trdoplasticne, ki so, kakor, da imas v usesis kamenje. Premaknes glavo in padejo ven. Jaz zanje ne bi dal 30€ pod nobenim pogojem, ce bi nujno potreboval morda 5€, mi dvojne lezijo v predalu. Saj to so tiste, ki pridejo s starimi Appli v tisti skatli s prosojnim pokrovom? Mi jih vecinoma pri sluzbenih telefonih mecemo stran, nisem vedel, da jih lahko das naprej za 30€.

OrkAA ::

Zanimivo, vidis, jaz imam pa ravno obratne izkusnje. Ja, to so tiste obicajne bele slusalke, ki so jih prilagali starim iPhonom. Ocitno se usesa res tako razlikujejo, ker pri meni prakticno ni sanse, da mi pade ven, pa lahko sprintam z njimi.

Jaz delam od doma ze vec let in sem stalno na videoklicih. Sicer vecinoma uporabljam sony wh-1000xm3, ki so naglavne noise-cancelling slusalke, ker z njimi lahko hodim po stanovanju in govorim medtem, ko sem povezan na laptop. Problem je pa, da ceprav so zelo dobro oblazinjene, te po vec urah vseeno zacne bolet lasisce, ker se obroc stalno drgne obenj. To je tudi glavna prednost earpodov - ne dotikajo se glave in ne zatesnijo usesa, zato so prakticno neopazne tudi po vec urah.

TheBlueOne ::

Ampak 30€ za tiste slusalke, tudi, ce so ti priblizno OK? Zame je to rop. :) Pa sej niso zbiratelske.

OrkAA ::

Aja, hm, verjetno se da dobit kaj cenejsega. Jaz sem jih prvotno nabavil, ker sem med klici videl, da imajo vsi sodelavci, ki jih uporabljajo zelo cist zvok govora. Zato se mi ni dalo iskat naprej.

mahoni ::

Dobil sem dober deal za SteelSeries Arctis 5, tako da bom te vzel. Za v sluzbo bojo cisto vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30170832 (13797) Banza
»

Katere slusalke za tele konference?

Oddelek: Zvok in slika
332951 (2263) kuglvinkl
»

Nakup slušalk za filme in glasbo

Oddelek: Kaj kupiti
111022 (832) starboi
»

Izkušnje JBL slušalke

Oddelek: Zvok in slika
51985 (1832) forg0tten
»

Katere Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283859 (2865) Roadkill

Več podobnih tem