» »

Nba na tv-ju

Nba na tv-ju

7777A ::

Živjo,
Mene zanima če kdo ve ali bo Nba tv prišel tudi na druge operaterje? Ne samo na a1, kajti bi rad tudi kdaj gledal nba na tvju, zadnje case pa tv3 ne prenasa.

Alien123 ::

Imaš nba league pass

hotig ::

@7777A

A ni bila v to soboto tekma na tv3?

7777A ::

Alien123 je izjavil:

Imaš nba league pass


Ja lahko bi imel ampak gledanje prek tvja je boljse

hotig je izjavil:

@7777A

A ni bila v to soboto tekma na tv3?


Ja je bila ampak je samo 1 tekma na teden, pa tudi tisti prvi vikend po allstaru niso prenasali nobene tekme, pa je pisalo da bojo 2. In tudi vceraj so najprej napisali da prenasajo pa niso, niti aba lige.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7777A ()

hotig ::

No žal je tako, da prenašajo NBA tekme na tv3 samo v vikend terminu (če nimaš druge opcije je tudi ta dobra, glede na to da zadostuje že sobna antena in tv). Občasno je tudi na HRT kakšna tekma med tednom. Res pa to ni neka super izbira. Je pač tisto za kar se odločijo, je pa veliko bolje imeti vsaj en prenos na teden kot pa nobeden. Če primerjaš to izbiro s tisto na RTVSLO je to že super ponudba :)

Kar zadeva ABA ligo, majo pa občasno (kot tudi včeraj) težave s prenosom (se pravi, da lažje dobijo satelitsko povezavo čez atlantik kot pa prek balkana, sarc off :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

7777A ::

Škoda da nimam nba tv ker uporabljam T2 eh, sem slišal da prenašajo vsak dan tekme.

Nemmo ::

Scorpy84 ::

Kodi, ex-yu addons pa imas na areni sport nba. Ce hoces se lepso sliko, pa orion tv, pa vzames placljiv paket kjer imajo v ponudbi areno. Imajo tudi apk za android tv.

7777A ::

Ze lani decembra so govoril da bo "kmalu" prisla
Arena Sport v Slovenijo, gledam njihov spored vcasih so 3 nba tekme na dan.

Scorpy84 ::

7777A je izjavil:

Ze lani decembra so govoril da bo "kmalu" prisla
Arena Sport v Slovenijo, gledam njihov spored vcasih so 3 nba tekme na dan.


Kar ne pomeni, da bo spored enak, odvisno koliko pravic bojo zakupili za našo državo, če sploh pridejo sem oddajati program.

dope1337 ::

Saj vem da se bo pomoje slisalo neumno ... Ampak, zakaj v Sloveniji potrebujes NBA league pass?

Nocem spodbujati k "nelegalnim" pocetjem, ampak meni je dovolj telefon + smart tv/komunikator od ISP pa castam vsako zeljeno tekmo v full hd resoluciji.

Ko sem na TV3 videl prenos, sem samo ugasnil program, ker je zalostno to gledati.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

LojzePek ::

TV3 prenaša eno ali dve tekmi tedensko, in očitno tud ne morjo vedno izbirat med vsemi tekmami. Tak da niso vedno samo prenosi Dallasa ;). Drugače pa je tedenski prenos redno osvežen tukaj.

jonystar ::

Nba league pass je zakon in za 140€ na leto lahko pogledaš vse tekme plus nba tv, kar sploh ni drago če primerjam z vsem časom, ki sem ga zapravil za iskanje delujočih streamov . Seveda če to gledaš vsak dan tako kot nekateri to delamo.

starboi ::

Ni potrebe po nakupu league passa, ker že kar nekaj let zapored deluje stream na eni in isti strani v odlični kvaliteti. Tako da ni nobene potrebe po brskanju in iskanju, kot je napisal uporabnik nad menoj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

2dark ::

jonystar je izjavil:

Nba league pass je zakon in za 140EUR na leto lahko pogledaš vse tekme plus nba tv, kar sploh ni drago če primerjam z vsem časom, ki sem ga zapravil za iskanje delujočih streamov . Seveda če to gledaš vsak dan tako kot nekateri to delamo.


Kje si ti našel 140EUR če je 83,93EUR ( november- maj ) oz. 11.99EUR na mesec. + 4.9EUREUR za junij 99,98EUR.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

hdx ::

jonystar je izjavil:

Nba league pass je zakon in za 140€ na leto lahko pogledaš vse tekme plus nba tv, kar sploh ni drago če primerjam z vsem časom, ki sem ga zapravil za iskanje delujočih streamov . Seveda če to gledaš vsak dan tako kot nekateri to delamo.


Se strinjam. Na TV/Box naložiš NBA app in gledaš tekme na TV

7777A ::

Scorpy84 je izjavil:

7777A je izjavil:

Ze lani decembra so govoril da bo "kmalu" prisla
Arena Sport v Slovenijo, gledam njihov spored vcasih so 3 nba tekme na dan.


Kar ne pomeni, da bo spored enak, odvisno koliko pravic bojo zakupili za našo državo, če sploh pridejo sem oddajati program.


Ja samo lahko bi pustili v srbscini

webmaher ::

Zadnja sveža novica glede NBA tekem na Arena Sportu se glasi:

V nadaljevanju rednega dela bomo imeli vse tekme Dallasa, 5 tekem Miamija in 5 tekem Denverja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol brez SPORTKLUBA (SK) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713625 (5071) firbec
»

TV 65" do 700€

Oddelek: Zvok in slika
202957 (1682) e-marko
»

Prenos končnice NBA-ja

Oddelek: Šport
61309 (1210) bambam20

Več podobnih tem