» »

Kateri mobilni telefon višjega razreda kupiti?

Kateri mobilni telefon višjega razreda kupiti?

Dirkac ::

Trenutno se odločam med naslednjimi tremi:

Siemens S 55, SonyEricsson T610, Nokia 6310i -primerjava

V bistvu ne potrebujem fotoaparata, barvni zaslon je le bonus, edina zahteva je Bluetooth, koledar, čim večji zaslon in kvalitetna izdelava. Katerega predlagate?

MadMax ::

Siemens je lep na pogled, tipkovnica pa je skoraj tako nerodna kot na N3650.
T610 je zanimiv, moti me "Sony". Če bi bil čistokrven Ericsson, bi ti svetoval tega.
Ostane torej N6310i. Nima midi pa vaw, kar me sploh ne moti, moti me, da nima e-mail klienta. Je pa za ta aparat cenejša avtoinštalacija kot za prva dva (saj si poslovnež, ne?;) )
Jaz čakam N6310i, če bo le prišla po ugodni ceni :)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

MI_KO ::

A je tako težko:
T 610!!!
In nič drugega!

Siemens je malo outsider, zato ga še nisem imel časa preizkusiti.

Nokia je en velik cigl star že dve leti in več in ima najman funkcij od vseh. Edina dobra stvar na njej so tipke, pa to da vsak vidi da maš mobitel za 60.000 ko ti ven iz žepa gleda.

km- ::

ze po primerjavi vidis da sonyericsson T610 vodi.. jst ti ga priporocam sm ga ze vidu in je res dober.. proti drugim dvem .. niti da komentiram druga dva..

||_^_|| ::

edina zahteva je Bluetooth, koledar, čim večji zaslon in kvalitetna izdelava. Katerega predlagate?

po teh kriterijih je zmagovalec NOKIA. Je res da nima pol stvar kokr jih ma t610 sam tvoje kriterije pa izpolnjuje (sploh tistga o izdelavi)

Dirkac ::

Načeloma je bila Nokia že prej moj favorit, dvomi pa se porajajo le zato, ker so si ti trije aparati zelo blizu po ceni.

Pri Siemensu mi je všeč, da ima podporo za wav, pri T610 mi je všeč, da ima vse, le škoda, da se ne da nalagat wav datotek, Nokia pa mi je všeč, ker eno že imamo doma, pa je super.

Odločitev je težka.

nodes ::

Nokia pa mi je všeč, ker eno že imamo doma, pa je super

Patos in ne logika; ko govorijo čustva in ne razum. ;)
P.S.
Kaj pa fali telefonu, ki ima vse?

Koliko jih poznaš, da jim je že crknu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

||_^_|| ::

nodes: mogoče to da je erikson?>:D

nodes ::

čemi v enem kotu, ja. sam je vse skupaj bolj dinamično, kot lahkopovprečen človek kompenzira.

||_^_|| ::

?

nodes ::

>Kaj pa fali telefonu, ki ima vse?

nodes: mogoče to da je erikson?

čemi v enem kotu, ja. sam je trg bolj dinamičn, kot lahkopovprečen človek kompenzira.

stereotipi, običaji, navade to človeku sede.


kriterij o kvaliteti in velikem zaslonu, da je na strani Nokie ( v teh primerjalnih aparatih), težko dokazljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

BigWhale ::

Pri nas doma imamo T610 in 6310i. Kaj je boljse, ne vem. Ce se rad slikas in imas rad barve, potem kupi Ericssona, drugace Nokio. Oboje je isti smorn, baterija je bolj ali manj isto vzdrzljiva. Mogoce pri nokii drzi kak dan vec...

T610 ima precej velik zaslon. :)

mich ::

ma vsi našteti boja ena jajca v primerjavi z novim NOKIA6600....se splaca mal pocakat:D

G[e]c ::

t610

ni treba nc čakat če bos preveč čaku lahko kr umts telefon kups

OldSkul ::

Predlagam T610 ker ima boljši zaslon, več funkcij itd.In to ne govorim kar tako saj ta telefom imam doma.
Konkurenca T610 je telefon Nokia 7250.Samo tako povem.

Dirkac ::

Ok, sprijaznil sem se s tem, da če hočem imeti popoln telefon se moram odreči wav 'muziki'. :D

Edina moteča stvar zdaj je Ericsson v imenu. Ericssona imam namreč zdaj in mi niti najmanj ni všeč, ne kvaliteta izdelave, ne funkcionalnost, hitrost ...

Je pri T610 kaj drugače?

OldSkul ::

No povej katerega Ericssona imaš, namreč T610 je čisto druga pesem.

Dirkac ::

Trenutno imam T20 in nisem zadovoljen z njim.

OldSkul ::

Jao, T20 se nikakor ne more primerjati z t610!

nodes ::

Trenutno imam T20 in nisem zadovoljen z njim.

reglaword je davno mimo, buc buc

||_^_|| ::

Upam da ni primerljiv s T310 (ta je tut porazen kar se hitrosti/enostavnost/kvalitete tiče).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Dirkac ::

A ima kdo T610? Kako je z baterijo?

S 55 sem držal v rokah, pa mi ni všeč.

Nokia je še vedno v igri, saj konec koncev rabim telefon za telefoniranje, ne pa igranje igric, surfanje, fotkanje ...

Samo odločitev je pa težka.

GANDALF ::

Baterija je ok...samo pazi, da jo polnis 16 ur. sam nisem bil tako pameten...nova je pa okoli 20 tisocakov;) zaslon je 1a, kakor tudi vse ostalo (edini minus je manjek waveov in dokaj slaba vidljivost na soncu. plus seveda majhna locljivost kamere in slaba nocna vidljivost;) ampak zdej smo ze pikolovski). telefon ti definitivno priporocam. kar se hitrosti tice...ni ravno nokia, vendar dovolj blizu;) joystick je super odziven...mogoce se kdaj kje kej zatakne...ampak ni zamere vredno. Tudi sam sem imel t20...uf. lahko samo rečem, da je t610 novo poglavje glede hitrosti eric. telefonov. lp

planetparty ::

Se strinjam.

GANDALF: Lahko mi pošlješ navodila kako uposobiti internet na tem telefonu pa elektronsko pošto na Z.S.:8)

DJ ROK ::

Živjo ali mi lahko prosim poveste kateri mobitel si naj kupim za kakšneh 50 tisoč lahko tudi malo več kakšno nokio ali simensa ali pa eriksona.
Ker ta telefon si misli kupiti mami.
Zdaj ima erikson t20 in ji je zače crokvati in zato se je odločila za drugega.

Dr_M ::

T610 je zanimiv, moti me "Sony". Če bi bil čistokrven Ericsson, bi ti svetoval tega.

ce neb blo sonya, tut Ericssona neb blo vec >:D :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

raufnk ::

mene pa samo zanima kaj je mišljeno s tem 16 urnim polnjenjem pred prvo uporabo?
ali to pomeni samo da mora biti telefon priključen na štrom prvih 16 ur, ali tudi da ga med tem ne smeš vklopiti?

lp
raufnk

ABX ::

T610 ima res vse, vendar to vse ni tako dobro izdelano kot pri Noki. Mi pa je všeč ker ni tako velik kot 7650.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

MadMax ::

Dr M: malo off-topic, a vseeno: ce ne bi Maxtor kupil Quantuma, danes ne bi bilo obeh |O
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Dr_M ::

MadMax: to je verjetno res kar pravis. Ampak sony bi pa useen ostal :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

raufnk,baterija se mora polnit 16ur neprenehoma,ti pa lahko uporabljaš medtem telefon,le nikamor ne moreš z njim.

MadMax ::

Dr M: pa bi imel na tržišču kak pameten telefon? :\
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

jabe ::

Če je bluetooth ena glavnih zahtev, potem si vsekakor nabavi SE, nokie so kar se bluetootha tiče par korakov zadej in boš moral vedno paziti, a je kaka bluetooth zadevšna kompatibilna z njo ali ne.

slovan ::

Dirkac pomoje je najbolje da si ogledaš teste tem mobilnikov na spletni strani www.mobisux.com namreč tam so najbolje opisani in pikazani..

Lep Pozdrav.

slovan:)

Reso ::

Imam t610 in sem tole nokijo že malo uporabljal. T610 je velik velik boljši. T610 ima barvi zaslona, več funkcij, hitrejši meni.

Caligula ::

Visja klasa? Mobitel naj bi do 23 decembra celo res lansiral UMTS. Pocakaj do takrat. V akciji bodo kaki fajn telefoni 3G po cenah dobrih trenutnih. Precej verjetno oz taki so namigi.

Poglej si malo Motorole 830 in 835 pa Ericssonov 3G telefon po Googlu. To bi se znalo najt pri Mobitelu, ker je ze na trgu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810080 (6066) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512422 (8591) Azrael
»

t610 in z600

Oddelek: Mobilne tehnologije
151077 (882) frenk
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544020 (3457) Gandalfar
»

Kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
242731 (2423) jero_no1

Več podobnih tem