» »

Sesalci Lura premium

Sesalci Lura premium

«
1
2

brett ::

Pozdravljeni,

Zanimam se za nakup sesalca Lura premium. Zadevo mi je predstavil zastopnik na domu. Izgleda top!

Imam kdo kakšne izkušnje s to znamko in napravo? Je res vredno teh cekinov...končna cena je z eko subvencijo 1980€.

Že vnparej hvala za info.

LP A

RegulusDraco ::

2000 €? Za sesalec?

Holly crap.

Jaz uporabljam Hooverjeve sesalce in so odlični.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

brett ::

Link: https://www.lura-international.com/en/#...

Da se vidi v čem naj bi bila dejanska razlika s temi sesalci, ki jih "uporabljamo" navadni smrtniki dandanes.

Še slo stran... http://sesalniklura.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

RegulusDraco ::

Se mi zdi da malo blefiraš in reklamiraš nek produkt.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Urbano#Desno ::

Če dobiš še 90% popusta je morda za premislit ali pa če pride enkrat tedensko nekdo spucat stanovanje neslednjih 5 let.

Zgodovina sprememb…

brett ::

Se strinjam...res tako izpade.
Ne, ne prodajam, niti ne sponzoriram. Res je po vasi hodil zastopnik in demonstriral zadevo. Ne izgleda slabo, res pa da cena ni hec! In me iz praktičnih razlogov zanima ali je to res boljše kot bolj klasične variante. Da ni tak demo na terenu samo nateg. Linke pa lahko moderator zaradi mene izbriše. Dal sem samo za lažjo predstavljanje kako izgleda.

Aja...doma ima že 11 let Gorenje atlantis. In sva z ženo v fazi menjave: v prvem planu je bila Romba serije 9, sedaj pa malo v dilemi: zaradi demonstracije na jogiju in kavču. Roboti tega ne morejo...

Scaramouche ::

Pol je boljš Hylo vzet, če res misliš tok skeširat, vodni sesalec, imam skoraj 20let, eno leto nazaj pokvaril kompresor in za 50€ so popravili, res pa je da ne vem če bi danes spet kupil Hylo, pretiravajo s temi cenami!

Mi smo jo takrat vzel za tretjino cene!

Bellzmet ::

S takim sesalcem je tako veliko dela za pripravo sesalca pred in po sesanju, da ga ne boš uporabljal. Verjemi. Uporabljal ga boš 1x ali 2x letno za sesanje kauča ali preproge. Za redno sesanje pa rabiš zraven še nekaj drugega.

Poleg tega je 2k pač preveč za sesalec.

Raje kupi industrijski sesalec, če želiš takega. So parkrat cenejši.

Utk ::

Z eko subvencijo? Če bi meni kdo to omenil, bi ga brcnil ven že iz principa. Kaka jebena eko subvencija za faking sesalc.

cekr ::

Raje pojdi v štacuno, vzemi enega za 200€. Zraven pa še enga poceni vodnega, če bo treba kdaj kakšno lužo rešit. Potem pa še eno boljšo roombo in si zmagal. Ostalo raje porabi za dopust.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

St235 ::

Naj uganem, kupit ga je možno samo preko akviziterja, internet razen slavospevnih strani ne najde nič pametnega?


Klasičen nateg s produktom, ki ima proizvodnje stroške tam okrog 200EUR.
https://www.zurnal24.si/slovenija/tolik...

Ta z eko subvencijo je pa oskarja vredna. Kak bedak moraš bit da temu verjameš je pa druga zgodba.

drugače pa jim še na speltni strani video ne dela, ker očitno kitajskemu proizvajalcu kršijo avtorske pravice:)

:P V akciji https://www.konmo7trf.com/product_detai...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Scaramouche ::

K meni domov je prišla akviziterka in seveda rekla da ima tri otroke, škoda k jo nisem snemal...

Jaz bi zakonsko prepovedal prodajo po stanovanjih, ker se potem po večini izkorišča starejše in take ki ne znajo reči ne akviziterjem!

Sparkxl ::

Ti povem mojo izkušnjo. Par let nazaj sem kupil vorwerka, dragi ko pes. Z njim sesal redno, seveda z muko, ker sesanje je pač grozno opravilo, če nimaš ravno 30m2 luknje in sploh če imaš cucka doma.
In me en dan piči da kupim robota. Kitajca za dobrih 300€. In ta kitajc sesa tak učinkovito, kot človek nikoli ne posesa. Tu ni izgovorov: eh danes ni nujno, pa oni del tam doli danes ni treba sesat. On sesa vedno.
Tako da vorwerk večinoma sameva, uporabljam ga samo za kauč.
Torej če bi še 1x kupoval bi to bil kitajski robot in neko poceni stvar za kauč

bedarija ::

men se zdi da so ti sesalci vedno bili in vedno bodo nateg, tako kot tisti drugi aqua profit ali neki takega. ne vidim kje imajo 1800€ dodane vrednosti nad klasičnimi sesalniki. če si pa res nek ful alergik in to kao deluje, si pa za ta denar raje filtrirno postajo in rekuperacijsko prezračevanje vgradim

Scaramouche ::

Če bi tak sesalec tržili za 300€ bi imeli veliko net prodaje, tako morajo nategovat...

SeMiNeSanja ::

Vodni sesalec nočem več videt. Smo imeli dva (Hyla, pa še enega, ki so ga poleg posode 'podtaknili').

Nekoč pred leti sem kupil Dyson-a in ga še danes teramo. Enkrat je vmes crknil motor, pa smo na Ebay kupili in sami zamenjali z novim.
Edina slabost Dysona je cev sesalca, ki bi lahko bila malo bolj 'kompaktna'. Lahko pa da so to popravili na novejših modelih (pri sesanju, se cev hitro 'zalomi', če se preveč vrtiš naokoli).

Ko sem ga kupoval, je bil to edini ciklonski sesalec (brez vrečk), ki se ga je dalo dobiti. Danes je tudi takih že precej in se zagotovo dobi tudi kakšnega cenejšega, ki ravno tako solidno opravi delo.

Samo tisto pacanje z vodo... pa bognedaj, da kera lenoba ne izprazne vodo iz sesalca, ko se to usmradi.... bljak. Si lahko nekam zataknejo HEPA in nevemkaj.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

cekr ::

Več tisoč uporabnikov po Sloveniji je v desetih letih izrazilo maksimalno zadovoljstvo


Hm?
Mislim, da v naši državi ni 500 ljudi, ki so propravljeni dati za kakršenkoli superduper sesalec toliko denarja.
Pa pod mnenja kupcev bi lahko dali kakšna bolj izvirna imena. Ta se pojavljajo po vseh superduper reklamah.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mihec87 ::

Se držim pravila, od vrat do vrat se še nič dobrega ni prodajalo.

SeMiNeSanja ::

mihec87 je izjavil:

Se držim pravila, od vrat do vrat se še nič dobrega ni prodajalo.

Že mogoče... se pa očitno od vrat do vrat veliko reči dobro prodaja.
Imam enega soseda, ki je tako postal bogataš....začel pa še v Jugi, ko so prodajal AMC posodo, ki si jo je morala stranka sama prišvercat iz Italije....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Scaramouche ::

SeMiNeSanja je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Se držim pravila, od vrat do vrat se še nič dobrega ni prodajalo.

Že mogoče... se pa očitno od vrat do vrat veliko reči dobro prodaja.
Imam enega soseda, ki je tako postal bogataš....začel pa še v Jugi, ko so prodajal AMC posodo, ki si jo je morala stranka sama prišvercat iz Italije....


On misli procentualno, zakaj bi kupoval od ene osebe ki se očitno želi otresti konkurence in tebi brez vednosti ostalih prodati produkt in AMC ni slab samo spet nimaš konkurence...

Jaz celo produkte nad 20€ pregledam recenzije na netu kot so lučke, naj bi pa direktno kupil par jurjev brez?

otago ::

Isti nateg kot Dyva2000... bilo potrebno iti iskat v Italijo. Danes nikjer vec ne dobis servisa. Pred nekaj leti se je prodajal Kirby. Ce niso vec kot 2k€ zahtevali.

Seveda se prilagodijo zahtevam stranke:
Imate otroke. Da ne bodo imeli problem z alergijami, imejte cisto.
Imate mascko, kuzka. Tedensko cistite in uzivajte z zivalcami
Starejsi. Saj veste, imunost pada z starostjo, zascitite se...

Stvari, ki si jih ne mores privosciti, nekje oblezijo. Vzdrzevanje tudi ni poceni. Pa naj bo draga ura, ki je ne znosis. Drag avto, ki ga ne spanas in ga glancas. Ali redovniska macka za 2k, kjer zmeces se nekaj stotakov za malenkosti pri veterinarju.

mihec87 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Se držim pravila, od vrat do vrat se še nič dobrega ni prodajalo.

Že mogoče... se pa očitno od vrat do vrat veliko reči dobro prodaja.
Imam enega soseda, ki je tako postal bogataš....začel pa še v Jugi, ko so prodajal AMC posodo, ki si jo je morala stranka sama prišvercat iz Italije....


Ja dobro za prodajalce vsekakor...

Dag ::

A ta nateg s sesalci je še kar aktualen? Saj že zdrava pamet pove, da sesalec za domačo uporabo ne more biti realno vreden 2k.

Njegova nabavna cena je max. 100€. Cel kontejner direkt od Kitajca pa še vsaj 30% manj.

Scaramouche ::

Dag je izjavil:

A ta nateg s sesalci je še kar aktualen? Saj že zdrava pamet pove, da sesalec za domačo uporabo ne more biti realno vreden 2k.

Njegova nabavna cena je max. 100€. Cel kontejner direkt od Kitajca pa še vsaj 30% manj.


Hylo pri nas delajo tako da morajo plačat delavce več kot Kitajci, samo še vedno ni vredna 2000plus!

Da en Bosch pralni stroj z vso elektroniko stane 600€, ta majhen kup plastike pa 4x več je nedopustno!

RejZoR ::

mihec87 je izjavil:

Se držim pravila, od vrat do vrat se še nič dobrega ni prodajalo.


Od teh, ki se prodajajo od vrat do vrat je Vorwerk dejansko dobra zadeva. Sicer še vedno pregrešno drag ampak je zadeva dejansko dobro zasnovana in praktična ker je pokončni n ga ne vlečeš za sabo (kdor uporablja pokončne ve zakaj so boljši). Sploh vodljivost hard floor krtače in odmična vzmetna glava je totalno next level, nekaj kar me čudi, da noben od velikih proizvajalcev kot je Dyson, Electrolux, Bosch, Hoover še vedno niso pogruntal (razen če ima Vorwerk patentirano). Ker čist vsi imajo še vedno isto nevodljivo štorasto sranje kot je bilo 30 in 40 let nazaj. Oz me čudi zakaj npr Electrolux ni nikoli uspel uporabit njihovih lastnih super vodljivih krtač iz ErgoRapido akumulatorskih sesalnikov na njihove Energica Baglesss s čemer bi komot konkuriral celo Vorwerku. Nakoncu so ukinli Energica Bagless serijo v celoti. I wonder why (hint, zadeva je bila grozno štorasta za pokončni sesalnik)...

Kar pa se tiče teh vodnih sesalnikov pa so vsi isti overrated crap, pa naj bo ta, Hyla al pa miljavžent drugih podobnih. Ja, imajo svoje prednosti, ampak premalo, da bi zanj kadarkoli odštel dva freaking jurja.

Vodni so:
- štorasti by design
- če ga prevrneš ti bo zalilo filtre in boš spet veselo sušil/menjal
- voda ni popolna filtracija, zato imajo nakoncu vsi še HEPA filter ker gre prah ven preko zračnih mehurčkov in se ne zlepi z vodo zaradi površinske napetosti znotraj mehurčka
- če jih ne očistiš in pustiš odprte da se posušijo takoj po sesanju smrdijo po plesnobi in vlagi

Ne vem kaj je tko noro dobrega ampak za tako ceno lahko dobiš marsikaj dejansko boljšega. Vorwerk ima celo lahko za izgovor svoje uporabne posebnosti in pokončni design kjer lahko upravičiš absurdno ceno z dejstvom, da noben drug ne ponuja nič niti malo podobnega. Ti vodni pa so kot bi jih kloniral. Vsi isti, pregrešno dragi in štorasti. Pa še osnovne (originalne!) dele kot so vrečke in filtre za Vorwerka se dobi v vsakem Etisu, kar je tud nekaj vredno.

Torej, če že greš gledat nekaj pregrešno dragega in posebnega vrži uč na Vorwerk (nimam pojma kako prideš v stik z njihovimi potniki, ponavadi so sami prišli naokoli), drugače pa nekaj od uveljavljenih proizvajalcev ala Electrolux, Bosch, Philips, Rowenta itd. Teh vodnih se osebno ne bi nikoli dotikal, sploh pa ne tolk dragih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Sheteentz ::

Pri nas je tudi prišel en mojster s tako velikim Mercedesom, da se je komaj sparkiral na dovozu. Natančneje, povabila se je ena frendica, ki nama s partnerko ima za pokazat nekaj dobrega.

In še preden sta oba začela prokaz, sta od naju hotela izsiliti, da jima dava 30 telefonskih številk prijateljev, ki bi naju to zanimalo. Jaz sem skočil v luft, da telefonskih pa že ne bom talal. In končno sem ju preprišal, da brez talanja začneta s predstavitvijo. Najprej sta začela s kvaliteto zraka, koliko dajeva pomenu smrtonosnosti prahu v zraku in podobno. Sam živim ob gozdu in mi je šlo orng na smer ob tem, ko sem poslušal te zgodbice. In onadva prižgeta to vodnos stvar in mi kažeta koliko prahu se je nabralo v posodi vode.

Ampak to ni vse! Stvar je tudi sesalec!! No, tle mi je že tako šlo na smeh, da nam je blo vsem kar malo nerodno. In potem začne sesat in kazat kako fajn sesa, pa kako vse ršice posesa in ves ta prah iz tepiha in ali se bom sploh upal it spat v posteljo, ko je toliko prahu posesalo. Sem razmišljal, da ima človeštvo res srečo, da je preživelo vsa ta stoletja prahu.

Potem me začne spraševat koliko bi se mi zdelo vredno dat za ta kos plastike. Sem bil raje tiho in frajer mi da list s ceno dva jurja, dva jurja!!! Pa še pol jurja za globinsko krtačo in pol jurja za sistem mokrega čiščenja. Skupaj torej tri jurje za sesalec. Mu rečem, da to pa verjetno kupujejo res bogati, in on reče: "Ne, večinoma kupujejo tisti v srednjem in nižjem sloju". No, sem si že mislil, zakaj so bogati polni keša, reveži pa polni stvari, ki jih ne rabijo.

Skratka, lepo sta se spokala nazaj v prevelik Mercedes, ta najina"frendica" pa zdaj nekje v Stari Ljubljani prodaja izdelke iz konoplje.

Isti sesalec sem našel na netu za par sto evrov.

In ja, dam glas za Vorwerk, to je pravi industrijski stroj, na bolhi dobiš modele za par sto evrov, Tudi če je star desetletje, ta stvar dela, popravljanje je pa otročje lahko. Lahko tudi kupiš novega na parnad.si

Glugy ::

Tržniki znajo igrat na čustva potencialnih kupcev in jih priprečevat kok je zadeva wauuuu. To je njihov poklic. Njihov kruh. Ne morš ti pričakovat od tazga človeka da ti pove zadeve po resnici. Al nateguje al pa se osredotoča samo na tisto kar se lepše sliši pa čeprav je skorajda brezpomensko. Če o sesalcu ne veš kaj dost pa ti in začne o nekih tehnologijah tam razlagat je to brezveze ker ne veš kako se to primerja z tehnologijami drugih sesalcev. On je tm da ti proda zadevo; ne zato da ti da neko neodvisno primerjavo različnih tehnologij. Ni to nobena dobrodelna organizacija pa dobra duščca. Hoče tvoj keš to je to. Lahko se slini kakor hoče ampak cilj je tvoj keš. Sej se čudm da ti ni rekel da je taka cena če zdele vzameš; ker da je zadnji kos al pa kkšna podobna neumnost; da sploh nimaš kej dost za prevert na spletu pa povprašat druge kako smiselno je to neumnost kupovat.

Sicer pa a niso to tisti sesalci ki jih Italijani poceni prodajajo ( dogovorjeni so da ne razkrijejo cene; to nardijo s tem da te modeli k se po domovih prodajajo jih ne morš nikjer drugje kupt; ostale sesalce k delajo pa prodajajo na dejanskem trgu potrošnikov so pa podobni pa stokrat cenejš ) potem pa te to naprej drago prodajajo kot "premium" sesalce?

Evo tole si preber: https://www.zurnal24.si/slovenija/tolik...

"Če upoštevamo količino prodanih čistilcev in predvidevamo, da v ozadju pri nabavni vrednosti prodanega blaga ni kakšnega kreativnega računovodstva, potem nakupna cena enega čistilca, ki ga prodajajo za dva tisoč evrov, ne more biti višja od 200 evrov "

S tem da ima tud tisti ki prodaja slovenskim podjetjem že z temi 200 evri dober dobiček.

K0l1br1 ::

cekr je izjavil:

Mislim, da v naši državi ni 500 ljudi, ki so propravljeni dati za kakršenkoli superduper sesalec toliko denarja.
Ne bi verjel, vendar po moje se motiš. Ko sem bil na seansi, kjer so prodajali blazino, ki je stala menda okrog jurja petsto, s popustom samo jurja, jih je bilo par zainteresiranih za nakup. Zdravi pa kao vse. Je tema na to blazino tu na forumu.

Suckerjev, ki bi dali več kot jurja za sesalc, ki sesa enako slabo kot uni za 100 ali manj EUR, je neverjetno veliko.

Alien123 ::

Ko misliš, da v času interneta, bi folk malo logično razmišljal.

Scaramouche ::

K0l1br1 je izjavil:

cekr je izjavil:

Mislim, da v naši državi ni 500 ljudi, ki so propravljeni dati za kakršenkoli superduper sesalec toliko denarja.
Ne bi verjel, vendar po moje se motiš. Ko sem bil na seansi, kjer so prodajali blazino, ki je stala menda okrog jurja petsto, s popustom samo jurja, jih je bilo par zainteresiranih za nakup. Zdravi pa kao vse. Je tema na to blazino tu na forumu.

Suckerjev, ki bi dali več kot jurja za sesalc, ki sesa enako slabo kot uni za 100 ali manj EUR, je neverjetno veliko.


vprašanje koliko od teh ''zainteresiranih'' so bili paid actors podjetja ki so seveda delovali z namenom, da ostali delujejo kot zgubljene ovce in delajo kot vse ovce!

johanblond ::

Pri tej temi je najbolj relevanten podatek:

Zakon o varstvu potrošnikov
46.c člen
(1) Pri pogodbah, sklenjenih zunaj poslovnih prostorov, ima potrošnik pravico, da v petnajstih dneh podjetju pisno sporoči, da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odločitev. Šteje se, da je sporočilo pravočasno, če je poštna pošiljka oddana v roku.


Se pravi, če ste se res tako spozabili (so se spozabili vaši starši, ....) da bi res neumno zapravili 2000 €, da zadeva sploh ni še izgubljena, samo v 15 dneh postavite izdelek v kot (ni pomembno ali ste uporabljali sesalec ali ne) in pisno odstopite in zahtevate vračilo denarja.

c3p0 ::

Ponavadi te 2-3k€ sesalnike prodajajo tistim, ki imajo enega 10 let zgonjenega z zapacanimi filtri, ki nov ni bil več kot 80€.

Naj vzame enega novega za recimo 500€ in potem primerja oba. To pa raje ne bi.

Highlag ::

Mah ne vem, zakaj se tako zgražate nad sesalcem za 2K€. Sej avte tudi prodajajo za 100K€ pa nihče ne reče nateg, čeprav ga dobiš že za 10x nižjo ceno.

Pač nekateri hočejo luksuz. :D
Never trust a computer you can't throw out a window

Sheteentz ::

Highlag je izjavil:

Mah ne vem, zakaj se tako zgražate nad sesalcem za 2K€. Sej avte tudi prodajajo za 100K€ pa nihče ne reče nateg, čeprav ga dobiš že za 10x nižjo ceno.

Pač nekateri hočejo luksuz. :D


Nihče ne hodi od hiše do hiše in prodaja avte za sto jurjev, pa kje si že to videl?

K0l1br1 ::

johanblond je izjavil:

Pri tej temi je najbolj relevanten podatek:

Zakon o varstvu potrošnikov
46.c člen
(1) Pri pogodbah, sklenjenih zunaj poslovnih prostorov, ima potrošnik pravico, da v petnajstih dneh podjetju pisno sporoči, da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odločitev. Šteje se, da je sporočilo pravočasno, če je poštna pošiljka oddana v roku.


Se pravi, če ste se res tako spozabili (so se spozabili vaši starši, ....) da bi res neumno zapravili 2000 €, da zadeva sploh ni še izgubljena, samo v 15 dneh postavite izdelek v kot (ni pomembno ali ste uporabljali sesalec ali ne) in pisno odstopite in zahtevate vračilo denarja.


Mhm, na koncu se izkaže, da podatka o podjetju sploh nimaš.

brett ::

Glugy je izjavil:

Tržniki znajo igrat na čustva potencialnih kupcev in jih priprečevat kok je zadeva wauuuu. To je njihov poklic. Njihov kruh. Ne morš ti pričakovat od tazga človeka da ti pove zadeve po resnici. Al nateguje al pa se osredotoča samo na tisto kar se lepše sliši pa čeprav je skorajda brezpomensko. Če o sesalcu ne veš kaj dost pa ti in začne o nekih tehnologijah tam razlagat je to brezveze ker ne veš kako se to primerja z tehnologijami drugih sesalcev. On je tm da ti proda zadevo; ne zato da ti da neko neodvisno primerjavo različnih tehnologij. Ni to nobena dobrodelna organizacija pa dobra duščca. Hoče tvoj keš to je to. Lahko se slini kakor hoče ampak cilj je tvoj keš. Sej se čudm da ti ni rekel da je taka cena če zdele vzameš; ker da je zadnji kos al pa kkšna podobna neumnost; da sploh nimaš kej dost za prevert na spletu pa povprašat druge kako smiselno je to neumnost kupovat.

Sicer pa a niso to tisti sesalci ki jih Italijani poceni prodajajo ( dogovorjeni so da ne razkrijejo cene; to nardijo s tem da te modeli k se po domovih prodajajo jih ne morš nikjer drugje kupt; ostale sesalce k delajo pa prodajajo na dejanskem trgu potrošnikov so pa podobni pa stokrat cenejš ) potem pa te to naprej drago prodajajo kot "premium" sesalce?

Evo tole si preber: https://www.zurnal24.si/slovenija/tolik...

"Če upoštevamo količino prodanih čistilcev in predvidevamo, da v ozadju pri nabavni vrednosti prodanega blaga ni kakšnega kreativnega računovodstva, potem nakupna cena enega čistilca, ki ga prodajajo za dva tisoč evrov, ne more biti višja od 200 evrov "

S tem da ima tud tisti ki prodaja slovenskim podjetjem že z temi 200 evri dober dobiček.


Se mi je zdelo, da pravilno razmišljam! Tri ure prezentacije: na kavču, tepihu, jogiju, itd. Pršice, koža...nesnaga, da bi moralo že 90% človeštva po njegovem opisu umreti. OK - voda res ni bila ravno čista; moj navadni sesalec se je odrezal veliko slabše :(
Razlaga tako prepričljiva, pristna, da kapo dol. Celo par 10 fotk kupcev mi je pokazal: od mladih družin, srednjih let, upokojencev.
Za vsako zadevo sem mu predočil kako drugo rešitev, a za vse je imel odgovor: vse so nateg, ta zadeva pa je res top in res edina te reši alergij, prahu in pršic ter mikroprahu! Sem prepričan, da ta naprava res vse to zmore...ker sem na praktičnem preizkusu videl, da res, ampak še bolj sem prepričan, da bi se dalo podobno zadevo dobiti za dosti ceneje. Mi je ponudil potem testno (3x uporabljeno za demonstracijo) za 1500€...

Ampak smo v dobi interneta...drugih mnenj, izkušenj, YouTuba, itd. :)
Naprava je drugače še razvalaževalec, vlažilnik, itd. Ni da ni - multikulti zadeva :)

Ker 2k€ je res veliko...se bom poglobil v zadevo in ni vrag, da se kaj učinkovitega ne dobi za dosti manjše cekine...

K0l1br1 ::

Res bi rad videl nekoga, ki potem 24/7 odstranjuje pršice po stanovanju. Kupi raje bicikl in pejdi v naravo.

St235 ::

Rofl, ti kar porino glavo v pesek in nastavi rit. Take imajo trgovski potniki najraje.

K0l1br1 ::

brett je izjavil:

Za vsako zadevo sem mu predočil kako drugo rešitev, a za vse je imel odgovor:
Enkrat ko se začneš pogajat o tem, ali je stvar dobra ali slaba, si že pečen. Kolo, ne, avto kupiš za ta dnar, ne pa manjšega elektromotorčka, da se ti bodo še vrane smejale, če boš to kupil. Blazino z magneti dobiš gratis.

nsa_ag3nt ::

Slika dobro ponazarja situacijo:



Tu imaš dva po 200-220
https://kleinanzeige.focus.de/familie-h...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

DeeJay ::

Sorry men ta sesalec deluje en velik nateg. Ajde, če bi bla cena 200€ bi še reku.

dexterboy ::

Dva čuka za sesalec? In to še EKO subvencija?
:) :D :))
Šta sve majka priroda ne rodi... ampak owac je dovolj za striženje!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

stara mama ::

Zanimivo, da še nekateri vedno pomislijo na nakup sesalca na tak način, sploh pa za tak denar za katerega dobiš par sesalcev skup.
Za ta denar dobiš iRobota s samodejnim praznenjem ali kako drugo firmo ki je ceneje in ti še pobriše tla, zraven kupiš kak vodni sesalec (za tepihe in sedežno) in še kak ročni sesalec, če je res treba. Pa še vedno ti ostane za kak burek al pa par tankov bencina.

Skratka, nateg po dolgem in širokem.

c3p0 ::

Vedno bolj sterilna stanovanja in vedno več alergij...

RejZoR ::

stara mama je izjavil:

Zanimivo, da še nekateri vedno pomislijo na nakup sesalca na tak način, sploh pa za tak denar za katerega dobiš par sesalcev skup.
Za ta denar dobiš iRobota s samodejnim praznenjem ali kako drugo firmo ki je ceneje in ti še pobriše tla, zraven kupiš kak vodni sesalec (za tepihe in sedežno) in še kak ročni sesalec, če je res treba. Pa še vedno ti ostane za kak burek al pa par tankov bencina.

Skratka, nateg po dolgem in širokem.


Najvišji iRobot model pa še vedno ti ostane denar za najdražjega Boscha al pa Electroluxa. Pa doživljensko vrečk zanje... Pa boš ravno nekje na 2000€ XD
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

todjo ::

Midva imava centralni sesalni sistem. Za hišo po mojem ni boljše variante. Napeljava me je prišla cca. 120€, plus 900€ enota+cev in pribor.

firbec ::

stara mama je izjavil:

še vedno ti ostane za kak burek al pa par tankov bencina.

babi, pri vas je pa burek zelo drag :P

darkolord ::

@brett: daj najprej uporabi malo osnovne logike.

Si že slišal kdaj prej za znamko "Lura"? Si pogledal, kdo stoji zadaj?

Gre za tegale tegale Turka iz Nemčije. Če prav vidim, še firme nima, ampak je samo s.p., ima še nekaj znamk, kjer samo preprodaja robo.

Pa se ti ne zdi malo čudno, da bi en takle mož s srednjo elektro šolo naredil boljši sesalec od Bosch/Siemens, Electrolux, Dyson, Miele, ki imajo za to velike ekipe, ki se s tem ukvarjajo že mnoga desetletja?

Te domače prezentacije se tudi že delajo desetletja, vedno so sicer različni sesalci, vedno so "revolucionarni" in 10x boljši in 20x dražji od ostalih. Predstavitve so dobro naštudirane, tako da ti povedo in pokažejo točno tisto, kar želiš slišati. Ker to počno že leta, imajo seveda tudi pripravljene suverene odgovore na vsa vprašanja. 20 let nazaj so nam delali demonstracijo čisto nekega drugega sesalnika in bi lahko copy/pastal tvoje tekste, ker je vse bilo točno tako, kot si napisal.

Na kratko povedano - gre za nateg oz. test neumnosti. Zadeva je toliko pre-draga, da tudi ko ugotoviš, da so te nategnili, to raje obdržiš zase, ker ti ego ne pusti, da bi zaradi tega postal tarča posmeha. Pa je na koncu po tem tak sesalec večino časa v omari, kot spomenik tvoji neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Invictus ::

2k za sesalec?

Ja, če imaš čistilni servis.

Za doma? Ne serite, je dovolj boljše in cenejše ponudbe.

Kot vedno, če že kupuješ premium drago znamko, je važen tudi servis...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bedarija ::

mi je zabavno to temo brat. slotech so večinoma moški in v tej temi če se en najde ki te sesalce podpira, medtem ko greš na med-over-net ki je pretežno ženski je stvar čist druga. tudi dam pluvajo čez njih, vendar jih je veliko takih ki jih priporoča. oh te babe.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24095250 (10478) Zstiller
»

Sesalec - nateg (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20097786 (35662)          

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143636 (63318) perci
»

VIJA 7 D.O.O. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112649 (10092) fantasycamp
»

Sesalniki z najvišjo stopnjo filtracije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14567457 (32323) LordPero

Več podobnih tem