» »

Priljubljeni protivirusnik Avast prodaja podatke

1
2
»

dronyx ::

CEO Avasta pravi de je že ukinil Jumpshot in si opral roke pri tem pa natresel mimogrede še cel kup navadnega PR bullshita.

blackbfm ::

M$ niti ne zanima kaj dosti, ker vem, da večino tega porabijo za to, da mi izboljšujejo njihovo programsko opremo


Tko da smetijo start meni z nekimi candy crush ikonami in ostalim sranjem

poweroff ::

dronyx je izjavil:

CEO Avasta pravi de je že ukinil Jumpshot in si opral roke pri tem pa natresel mimogrede še cel kup navadnega PR bullshita.

Ukinil, ali... preimenoval? :))
sudo poweroff

broken/link ::

tako je @solatko. pa M$ je podatke od Avasta kupil tudi sam za to, da bodo lažje zdebugirali sesuvanje računalnika.
Ne štekam, al si samo tako slep, al si zaposlen pri M$ju, ali te pa M$ na kakšen drugačen način plačuje, da poskušaš predstaviti M$ kot belo ovco med črnimi.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

broken/link - Če bi počasi prebral post, bi videl, da se ne slepim, čisto vsi, ki imajo prste pri elektroniki, zbirajo neka podatke, drugo pa je, za kaj jih uporabljajo.
Ker je M$ uporabljan v skoraj vseh državnih inštitucijah, bankah, globalistih,.... in seveda na večini računalnikov privatnih uporabnikov, dvomim, da je njihova politika s podatki, podobna tistim, ki živijo od podatkov, pobranih iz računalnikov, telefonov,..... uporabnikov. V določenih firmah se Google, FB, yahoo,... in podobni programi, ne uporabljajo ravno zaradi nevarnosti bega poslovnih podatkov.
Nisem niti eno do tega kar si naštel, sem pa od takrat, ko sem Amigo zamenjal za PC, redni uporabnik M$-ovega SW in se mi še ni zgodilo, da bi kak podatek iz Office-a ali Windows-a prišel drugam, kot v M$-ovo bazo, kar pa ne morem reči za drug SW, ki sem ga tudi plačal in uporabljal, vsaj po komecialnem shitu, ki sem ga leta dobival v pošto.
Delo krepa človeka
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priljubljeni protivirusnik Avast prodaja podatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5413247 (9894) solatko
»

Savdski rainbowland - futuristično mesto Neom

Oddelek: Loža
152274 (1632) c3p0
»

Zadnja posodobitev avasta in sedaj: certifikat avast web mail shield

Oddelek: Pomoč in nasveti
8845 (669) Miro-Slav
»

Google Duplex govori kot človek

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
206446 (3456) MrStein

Več podobnih tem