» »

Pandemija COVID-19

Pandemija COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
309 / 355
»»

imagodei ::

dway je izjavil:

Nekoc so ljudje slepo verjeli predstavnikom religije, danes pa svetovni organizaciji, vladam in medijem. Podkupljeni znanosti. Nic se ni spremenilo, le vera v religijo je nadomescena v vero v kapitalisticno kontrolirano znanost, ki se jo da narocat, ce imas dovolj natiskanega denarja iz nic.

Podkupljena znanost je razvila tehnologijo, potrebno za to, da ti sedaj iz svojega naslonjača lahko pišeš idiotizme: razvila je tranzistorje, mikročipe, razvila je TCP/IP protokole, razvila je tehnologijo za komunikacijo po bakru, optiki in zraku...

Ko te bo bolel zob, boš verjetno odšel k lokalnemu brivcu? Ko bo čas za operacijo kolkov, boš najbrž šel k polagalcu rok? Ko boš fasal gnojno vnetje žrela pa k homeopatu namesto po antibiotike? In ko te bo po 60. letu začela grabiti angina pektoris, boš verjetno pil lipov čaj in inhaliral eterična olja? Ne pa odšel na pregled h kardiologu?

No, normalni, brihtni ljudje, ki si ne domišljamo, da naše mnenje šteje najmanj toliko kot tisto od študiranih strokovnjakov iz področja, se bomo poslužili dosežkov medicinske znanosti in živeli kak petek dlje. Ti seveda kamot delaš po svoje in ne zaupaš v podkupljeno znanost. :\

dway je izjavil:

Ce zelis strokovnost si poglej francoskega nobelovca za viruse Luc Montagnier, ki pravi, da je covid umetno narjen.

Nobel disease

Zakaj imate tendenco prebirati dokaze? Na eni strani imaš 1000 študij, ki dokazujejo eno, na drugi pa osamljeno študijo, ki dokazuje nasprotno - in potem se vam zdi logično izpeljati sklep, da se vseh 1000 študij moti, samo tisti, ki vpije z vami v rog ima prav? Na podlagi česa pa se ti odločaš, katera študija in kateri strokovnjak ima prav? Kako ločiš resnico od neresnice?

dway je izjavil:

Vec razlicnih znanstvenikov je pod pritiskom mednarodnih organizacij umaknilo znanstvene dokaze o covid 19. V kaksnem svetu zivimo, ce se ne sme objavljat dokaze?

Če zapišeš neko random neresnično trditev, to še ne pomeni argumenta. In ne, ta izmišljotina ne postane resnica, če je zapisana v neki temi na Slo-techu.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

kamiKaZaA ::

imagodei je izjavil:

dway je izjavil:

Nekoc so ljudje slepo verjeli predstavnikom religije, danes pa svetovni organizaciji, vladam in medijem. Podkupljeni znanosti. Nic se ni spremenilo, le vera v religijo je nadomescena v vero v kapitalisticno kontrolirano znanost, ki se jo da narocat, ce imas dovolj natiskanega denarja iz nic.

Podkupljena znanost je razvila tehnologijo, potrebno za to, da ti sedaj iz svojega naslonjača lahko pišeš idiotizme: razvila je tranzistorje, mikročipe, razvila je TCP/IP protokole, razvila je tehnologijo za komunikacijo po bakru, optiki in zraku...

Ko te bo bolel zob, boš verjetno odšel k lokalnemu brivcu? Ko bo čas za operacijo kolkov, boš najbrž šel k polagalcu rok? Ko boš fasal gnojno vnetje žrela pa k homeopatu namesto po antibiotike? In ko te bo po 60. letu začela grabiti angina pektoris, boš verjetno pil lipov čaj in inhaliral eterična olja? Ne pa odšel na pregled h kardiologu?

No, normalni, brihtni ljudje, ki si ne domišljamo, da naše mnenje šteje najmanj toliko kot tisto od študiranih strokovnjakov iz področja, se bomo poslužili dosežkov medicinske znanosti in živeli kak petek dlje. Ti seveda kamot delaš po svoje in ne zaupaš v podkupljeno znanost. :\

@dway - se v celoti strinjam z njegovim zapisom in moji možgani so tudi razbrali bistvo zapisa. Lepše nebi mogel zapisati. V nulo. Kdor premore toliko logike, bo razumel vpis.

Ta @imagodei pa ga samo nekaj bluzi in kot politik preusmerja temo na čisto neke druge nepovezane teme in s tem misli, da deskriditira zapis. Pa ga ne. :P

dexterboy ::

darkolord je izjavil:

In vse to počnejo samo za tistih borih 1%?

z vsem spoštovanjem, če ni preveč osebno, koliko pomladi šteješ?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

imagodei ::

kamiKaZaA je izjavil:

737 je izjavil:


Vsa virusna obolenja lahko pustijo posledice. Ta kitajski virus naj bi bil proti ostalim še kar nedolžen.

Veš, eni kot kaže bi najaraje, da doler bo en sam virus na Zemlji, da gremo vsi v bunkerje živet,

Ne, nič takega ne želim(o).

Samo odgovarjam(o) na vaše nebuloze, natančneje na to, da je Covid19 izmišljena bolezen, da je (vedno) nenevaren in da je zboleti za to boleznijo (vedno) kot sprehod v parku. In na to, da je preventiva (maske) tako zelo bedasta in tak hud poseg v vaše pravice, da se je treba temu na vse pretege upirati - celo bolj kot, denimo, nošnji burk.
- Hoc est qui sumus -

crucial ::

imagodei je izjavil:

rusilec je izjavil:

Imagodei je pač romantik, ki še ne vidi bitke elite za prevlado nad plebsi.

:\ Smešno. V bistvu si romantik ti, ki misliš, da kje sploh poteka bitka elite za prevlado nad plebsom. Bitka je že davno izgubljena.

zasekaroza je izjavil:

In kako je common sense da če imam ladjo grem lahko na Hrvaško brez karantene, če je nimam pa ne? Pa da prireditev na Brezjah je lahko in to brez mask, kako druga ne cerkvena pa ne? Da si otroci v šoli ne smejo posojat svinčnika, lahko pa po šoli skupaj jejo čips? Da Pompeo (s spremstvom) lahko pride iz ZDA brez karantene in so potem v zaprtem prostoru skupaj z našimi politiki brez mask, delavec ki gre v Bosno obiskat družino mora pa v karanteno? Da se Kacin javlja iz svoje vile na Hrvaški, kako je Hrvaška nevarna država?

Da mojster Krek, ko ga novinarji vprašajo o pravilih, reče da jih ne pozna? Da mi Beovićeva (al je bla Logarjeva?) na televiziji v večerni obleki z nekega zasebnega druženja razlaga, da se je treba zasebnih druženj izogibat?

Vse, kar si naštel, je popolnoma zgrešeno. Kaj je common sense se zato, ker veljaki ne upoštevajo lastnih nasvetov, ne spremeni. Kdor se rizično obnaša, je pač v večji nevarnosti, da stakne virus. Tudi veljaki.

Koronavirus so imeli npr nekateri svetovni politiki in druge znane osebnosti: od britanskega premierja Johnsona, princa Charlesa, žene kanadskega premierja Trudeauja, Dimitrija Peskova; pa do Dwayna Johnsona, Roberta Pattinsona, Toma Hanksa, Usaina Bolta, Kevina Duranta... Ne vem, meni se ne zdijo imuni. Al kaj si želel povedat?

zasekaroza je izjavil:

Tisti pri kateri prihaja do največjega deleža okužb in resno bolnih ljudi.

In katera je ta? Res se pustiš prosit. ;((

Se pravi, ti veš za to in se vseeno strinjaš? Si pogledal serijo Zeitgeist, Plandemic 2, Davida Icke-ja, Ring of power itd in vseeno navijaš za elito?

imagodei ::

kamiKaZaA je izjavil:

@dway - se v celoti strinjam z njegovim zapisom in moji možgani so tudi razbrali bistvo zapisa. Lepše nebi mogel zapisati. V nulo. Kdor premore toliko logike, bo razumel vpis.

Ta @imagodei pa ga samo nekaj bluzi in kot politik preusmerja temo na čisto neke druge nepovezane teme in s tem misli, da deskriditira zapis. Pa ga ne. :P

Spet, če si izmisliš nova pravila igre in postfaktično zapišeš, da nekdo nekaj bluzi, ne da bi argumentirano ovrgel trditve, to tvojega zapisa ne naredi resničnega.

Je pa res, da smo prišli do točke, kjer taki neargumentirani, demagoški in čustveno nabiti zapisi padajo na plodna tla pri tistih, ki jim je možganski napor tuj. Tako da, verjetno tvoja zvesta publika navdušeno ploska nad tvojim izvajanjem in tem, kako si me domnevno "raztrgal".
- Hoc est qui sumus -

darkolord ::

imagodei je izjavil:

[Zakaj imate tendenco prebirati dokaze? Na eni strani imaš 1000 študij, ki dokazujejo eno, na drugi pa osamljeno študijo, ki dokazuje nasprotno - in potem se vam zdi logično izpeljati sklep, da se vseh 1000 študij moti, samo tisti, ki vpije z vami v rog ima prav? Na podlagi česa pa se ti odločaš, katera študija in kateri strokovnjak ima prav? Kako ločiš resnico od neresnice?
Čisto enostavno, če se ujema s tem, kar verjameš, potem ima prav, sicer pa ne :)

dexterboy ::

@imagodei; če lahko odkrito odgovoriš;
ali odobravaš takšen način "urejanja pandemije", kot je sedaj ali pa si mišljenja, da se lahko stvari izpeljejo bolje?
Hvala vnaprej na odgovoru. Jaz ti ga ne bom metal nazaj, če bodo ostali, pa ne morem na to vplivati...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kamiKaZaA ::

imagodei je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

737 je izjavil:


Vsa virusna obolenja lahko pustijo posledice. Ta kitajski virus naj bi bil proti ostalim še kar nedolžen.

Veš, eni kot kaže bi najaraje, da doler bo en sam virus na Zemlji, da gremo vsi v bunkerje živet,

Ne, nič takega ne želim(o).

Samo odgovarjam(o) na vaše nebuloze, natančneje na to, da je Covid19 izmišljena bolezen, da je (vedno) nenevaren in da je zboleti za to boleznijo (vedno) kot sprehod v parku. In na to, da je preventiva (maske) tako zelo bedasta in tak hud poseg v vaše pravice, da se je treba temu na vse pretege upirati - celo bolj kot, denimo, nošnji burk.

POKAŽI MI MOJ VPIS, kjer sem zapisal, da je COIVD namišljena bolezen. COVID obstaja, je bolezen, lahko pride do komplikacij kot lahko pride tudi do komplikacij pri drugih virusnih okužbah. In viruse imamo že 10.000+ let, pa so se sedaj leta 2020 spomnili, da se gremo lockdown, nošenje mask, nameščanje aplikacij,... To je vsa poanta, da nam mediji sedaj servirajo ta virus, kot da bo pokopal med 50.000.000 do 100.000.000 ljudi, a resnica je, da je malo hujša oblika od virusov katere poznamo in za katere tudi nimamo učinkovitih zdravil. Če zboliš za bakterijo dobiš antibiotike,...

Kaj pa, če prideš do zdravnika in ugotovi, da imaš virusno okužbo? Pošlje te domov, da odležiš in se pozdraviš (imunski sistem). Zbijaš si vročino, piješ čaj z limono in medom,... Le pri težjih komplikacijah te zadržijo v bolnici in zdravijo z infuzijo...

In odgovori mi zakaj sedaj so upravičeni vsi ti ukrepi? In zakaj jih že leta 1995 nismo sprejeli? Ali pa leta 1960?

dexterboy ::

Sprašujem te to, ker si že starosta na tem forumu, kar pomeni, da nisi nadebudni srednješolec...
In ker osebno ne bi mogel verjeti dejstvu, da verjameš vsem informacijam, ki jih plasirajo mediji...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

imagodei ::

crucial je izjavil:

Se pravi, ti veš za to in se vseeno strinjaš? Si pogledal serijo Zeitgeist, Plandemic 2, Davida Icke-ja, Ring of power itd in vseeno navijaš za elito?

Zakaj pretepaš slamnatega možica?

Pravzaprav, zakaj še vedno pretepaš svojo ženo?
- Hoc est qui sumus -

dexterboy ::

Kaj pa, če prideš do zdravnika in ugotovi, da imaš virusno okužbo? Pošlje te domov, da odležiš in se pozdraviš (imunski sistem). Zbijaš si vročino, piješ čaj z limono in medom,... Le pri težjih komplikacijah te zadržijo v bolnici in zdravijo z infuzijo... In odgovori mi zakaj sedaj so upravičeni vsi ti ukrepi? In zakaj jih že leta 1995 nismo sprejeli? Ali pa leta 1960?
Leta 1960 svet še ni bil toliko poseljen kot je sedaj...pač, treba je zmanjšati populacijo. Ker je večjo množico težje kontrolirati kot manjšo...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kamiKaZaA ::

dexterboy je izjavil:

Kaj pa, če prideš do zdravnika in ugotovi, da imaš virusno okužbo? Pošlje te domov, da odležiš in se pozdraviš (imunski sistem). Zbijaš si vročino, piješ čaj z limono in medom,... Le pri težjih komplikacijah te zadržijo v bolnici in zdravijo z infuzijo... In odgovori mi zakaj sedaj so upravičeni vsi ti ukrepi? In zakaj jih že leta 1995 nismo sprejeli? Ali pa leta 1960?
Leta 1960 svet še ni bil toliko poseljen kot je sedaj...pač, treba je zmanjšati populacijo. Ker je večjo množico težje kontrolirati kot manjšo...

In to je tudi glavni point elite. Depopulacija. Bill Gates je o tem že odkrito govoril, da nas je "kao" preveč, da preveč smetimo in uničujemo Zemljo in da je rešitev depopulacija. V resnici pa nas je preveč, da bi nas lahko na vsakem koraku kontrolirali (ampak tega seveda Billy ne sme javno povedati, mora lagati in si izmišljevati). Za nič druga se ne gre, kot za samo totalno kontrolo nad nami. Dopovej to @imagodeiju. Misija nemogoče. On ko bo vstopal v FEMA Camp s čipom v riti, bo še vedno poskal eliti.

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

dexterboy je izjavil:

@imagodei; če lahko odkrito odgovoriš;
ali odobravaš takšen način "urejanja pandemije", kot je sedaj ali pa si mišljenja, da se lahko stvari izpeljejo bolje?
Hvala vnaprej na odgovoru. Jaz ti ga ne bom metal nazaj, če bodo ostali, pa ne morem na to vplivati...

Jaz osebno mislim, da je pristop popolnoma kaotičen, brez repa in glave. Da ta vlada nima niti toliko pojma, kot prejšnja, čeprav je imela vso možnost, da se pripravi.

Pravzaprav - vlada nima interesa ravnati drugače, uradni vladini strokovnjaki so politično nastavljeni. Ne gre za to, da je vlada nesposobna, ampak da ji stanje ugaja za izvajanje svojih podlih planov, del katerih je zmanjševanje stopnje demokracije, uničevanje medijev in (samo)promocija The edine stranke ter nje zveličavnega vodje.

Ampak, ko (neodvisni, mednarodni) strokovnjaki rečejo, da je higiena kašlja, pogosto umivanje rok in razkuževanje, ter nošnja maske koristna, to ni stvar ene male vukojebine in njenih politikov. WHO ima bolj malo z Janezem Janšo.
- Hoc est qui sumus -

kamiKaZaA ::

imagodei je izjavil:

Ampak, ko (neodvisni, mednarodni) strokovnjaki rečejo, da je higiena kašlja, pogosto umivanje rok in razkuževanje, ter nošnja maske koristna, to ni stvar ene male vukojebine in njenih politikov. WHO ima bolj malo z Janezem Janšo.

WHO ima zelo dosti veze z elito. Bill Gates je eden glavnih financerjev. In če on reče, da bo zaprl pipico, če to pa to ne naredijo in bodo zaradi tega propadli, potem to ni neodvisna organizacija, katera dela za dobrobit človeštva. Oni so potem talec kapitala. Talec elite in izvršujejo njihove ukaze. Simpl kot pasulj.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

... in kakšni so ti ukazi Gatesa?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

imagodei ::

kamiKaZaA je izjavil:

In viruse imamo že 10.000+ let, pa so se sedaj leta 2020 spomnili, da se gremo lockdown, nošenje mask, nameščanje aplikacij,

Ni čisto res. Lockdown so se šli že tudi pri SARSU, cela drama je bila pri Ptičji gripi, nabavljali smo zaloge Tamifluja... Zaskrbljeno smo gledali Ebolo, pa Ziko pred olimpijado v Braziliji leta 2016.

Žalostno je, da imate tako malo domišljije, da si ne morete predstavljati, da bi ena taprava bolezen zlahka zdesetkala prebivalstvo Zemlje. Virusi so podvrženi evoluciji, statistično je gotovo, da se bo slej ko prej pojavil en dovolj virulenten in nevaren, da nas bi zlahka spravil na kolena. Zato je edino pravilno, da so strokovnjaki previdni, ter da se magari od časa do časa nabavi Tamiflu popolnoma brez veze. Bolje kot da bi bilo ravno nasprotno: ne bi nabavili zdravila, bolezen bi se pa izkazala za zelo nevarno.

Konec koncev - korona virus je uradno okužil cca 30 milijonov ljudi po svetu. Četudi je resnična številka vseh obolelih 10x višja, je to še vedno samo 300 milijonov: to je manj kot 5% prebivalstva Zemlje. In to ob vseh ukrepih. Si lahko predstavljaš, kaj bi bilo, če bi se to širilo brez vseh omejitev, brez zapovedanega ali prostovoljnega social distancinga, brez mask, brez omejevanja velikih prireditev? Še enkrat: smrt ni edina komplikacija tega virusa.

kamiKaZaA je izjavil:

In odgovori mi zakaj sedaj so upravičeni vsi ti ukrepi? In zakaj jih že leta 1995 nismo sprejeli? Ali pa leta 1960?

To so brezvezna vprašanja. Jih pač sprejemamo zdaj in nekateri ukrepi so čisto zdravorazumski. Španska gripa in to... Evolucija in statistika pravita, da se bo enkrat, slej ko prej, kaj takega ponovilo.
- Hoc est qui sumus -

Badwolff ::

Ah imagodei... Da se ti da :D

imagodei ::

kamiKaZaA je izjavil:

In to je tudi glavni point elite. Depopulacija. Bill Gates je o tem že odkrito govoril, da nas je "kao" preveč, da preveč smetimo in uničujemo Zemljo in da je rešitev depopulacija.

Pics or it didn't happen.

kamiKaZaA je izjavil:

V resnici pa nas je preveč, da bi nas lahko na vsakem koraku kontrolirali (ampak tega seveda Billy ne sme javno povedati, mora lagati in si izmišljevati). Za nič druga se ne gre, kot za samo totalno kontrolo nad nami. Dopovej to @imagodeiju. Misija nemogoče. On ko bo vstopal v FEMA Camp s čipom v riti, bo še vedno poskal eliti.

Preveč si obseden z mano. Tele tvoje nebuloze so res ponesrečene. Smo že vse videli pred dobrim desetletjem, ko so tebi podobni v temi o prašičji gripi pisali, kako nas hočejo Iluminatiji zdesetkati. Najprej s prašičjo gripo; ko so teoretiki zarote opazili, da to ne pije vode, so pa ugotovili, da je strup v cepivu za prašičjo gripo in da bodo vsi, ki se bodo cepili, umrli. No - nismo.

V resnici teoretiki zarote ne znate razmišljat. Če bi, sploh ne bi bili teoretiki zarote.

Če bo elita zdesetkala populacijo, kdo bo še kaj kupoval? Ekonomija se bo sesula, njihov denar bo postal ničvreden. Denar ima vrednost, dokler mu jo kdo priznava. Ko ni več zaupanja v denar, ni več milijarderjev. Elita je srečna, da so stvari takšne kot so. Njim zdaj ni hudega in si kamot najamejo varnostnike, če jih rabijo. Ali pa gredo žurat na zasebni otok, zasebno jahto... Če plebs izgine, ostanejo sami s svojim pokvarjenim kaviarjem (ker svežega jim nihče več ne bo nabiral).
- Hoc est qui sumus -

dway ::

Ne strinjam se s tvojo ugotovitvijo. Takrat, ko je bila prasicja gripa je se vedno obstajalo raziskovalno novinarstvo in bilo je vec svobode v medijih in internetu. Takrat so celo na rtv slovenija objavili vec intervjujev z Jane Burgermeister, ki je zbrala obsezno gradivo z dokazi. Da ljudje niso mnozicno umirali je zasluzno predvsem to, da je zadeva bila pravocasno odkrita in cepiva zavrzena stran.

imagodei ::

Kje spiš da te ne ukradejo?

Jaz sem se cepil. Zgleda, da se še do danes nisem zavedal, da sem v resnici mrtev.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

dway ::

imagodei je izjavil:

Kje spiš da te ne ukradejo?

Tvoje posmehljivo vprasanje se mi ne zdi primerno za argumentirano debato. Guglaj rtvslo jane burgermeister. Obstaja nekaj clankov o tem. To je bilo pred priblizno desetimi leti ali vec. Zdaj je internet nekoliko drugacen. Pod pretvezo fejk news, ki ga nekdo verjetno namenoma siri, so se odlocili ceznurirat internet. Zdaj je nekoliko tezje zbirat proti argumente ampak vseeno se mi zdi, da je vedno vec ljudi bolj ozavescenih kot prej. Morda so se nekaj naucili iz predhodnih izkusenj.

dway ::

imagodei je izjavil:

Kje spiš da te ne ukradejo?

Jaz sem se cepil. Zgleda, da se še do danes nisem zavedal, da sem v resnici mrtev.


Ocitno ne ves, kako delujejo cepiva na imunski sistem in v reakciji z novimi virusi, ki prihajajo. Proti cem si se cepil? Proti prasicji gripi? Kdaj? Datum. Zadeva je bila zaustavljena. Kaj ti mislis, da cepiva cez noc lahko ubijejo cisto vsakega? Kako naivni pa mislis da so ljudje?

imagodei ::

Ti si del establišmenta, ki širi fake news, to se strinjam.

Nisi odgovoril na moj izziv: cepil sem se proti prašičji gripi, kako to, da sem še živ?

Tvojo Jane smo obširno debunkali v temi Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

dway je izjavil:

imagodei je izjavil:

Kje spiš da te ne ukradejo?

Jaz sem se cepil. Zgleda, da se še do danes nisem zavedal, da sem v resnici mrtev.


Ocitno ne ves, kako delujejo cepiva na imunski sistem in v reakciji z novimi virusi, ki prihajajo.

Mnogo bolje kot ti, srči ;)

dway je izjavil:

Proti cem si se cepil? Proti prasicji gripi? Kdaj? Datum.

1. decembra 2009.

dway je izjavil:

Kaj ti mislis, da cepiva cez noc lahko ubijejo cisto vsakega? Kako naivni pa mislis da so ljudje?

Kako to misliš, "čez noč" in "čisto vsakega"? Cepivo, ki je narejeno z namenom ubijanja ljudi valjda ni tako, da enkrat deluje, drugič pa ne? Kako hitro ubije, ti ne znam povedat. Tvoja sorta je bila tista, ki je postavljala te maloumne trditve.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

zasekaroza ::

imagodei je izjavil:

Kje spiš da te ne ukradejo?

Jaz sem se cepil. Zgleda, da se še do danes nisem zavedal, da sem v resnici mrtev.

Jaz sem se tudi, moje edino cepljenje proti gripi. Nobenih stranskih učinkov. Gripe pa tudi nisem dobil. Nikoli v 30 letih.

kamiKaZaA ::

Gregor P je izjavil:

... in kakšni so ti ukazi Gatesa?

Da je lobiral pri WHO, da so razglasili Pandemijo. Če WHO nebi razglasil Pandemije, bi bilo vse isto kot je bilo pri prejšnjih virusih. Primer Prašičje gripe. Nobenih ukrepov. Če je kdo malo zašmrkal, se ga ni testiralo. Odležal si tistih par dni kot pri vsakem virusu.

@imagodei - namen elite ni iztrebiti ljudi, ampak zreducirati na takšno številko, da bo obvladljivo za nadzor. Elita ima vse. Tudi tiskalnik denarja, kateri tiska dolarje iz nič. In njim je vseeno ali je na Zemlji 7 milijard ljudi in imajo 50 milijard dobička po glavi elite ali pa je na Zemlji 700 milijonov ljudi in imajo oni 5 milijard dobička po glavi elite. V vsakem primeru imajo toliko denarja, da ga ni moč zapraviti. Oni takoj podpišejo, da nas je 700 milijonov, ker 700 milijonov lažje nadzoruješ na vsakem koraku kot pa 7+ milijard. In ja, namen elite je zdesetkanje prebivalstva z namenom, da nas bodo lažje nadzirali. In ko se pogovarjamo o depopulaciji, si zapomni, da to ne pomeni, da samo elita ostane na Zemlji. Ne to ni to. Elita potrebuje sužnje. Ampak take, ki se ne morejo upreti, ker se zavedajo, kaj se zgodi, če se suženj upre. In v zgodovini se je že zgodilo nič koliko uporov sužnjev.

To je moj zadnji odgovor tebi, ker se mi ne da več prepričevati z argumenti nekoga, kateri vse po politični poti spelje debato v čisto drugo smer. Moj čas je bolj dragocen od tega, da bi nekomu neznanemu na forumu odpiral oči.

Samuel ::

Za tiste, ki pišete, da je smrtnost nižja zaradi tega, ker so okuženi pretežno mlajši.

Smrtnost v Nemčiji je občutno padla tudi med tistimi 80 let in več:

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

rusilec ::

V nemčiji potekajo milijonske demonstracije proti koronaukrepom, politika že malo cvika in nimajo korajže kot naš Kaco. Pri nas je bilo zadnjič na podobnem protestu katastrofalno malo ljudi.

imagodei ::

zasekaroza je izjavil:

imagodei je izjavil:

Kje spiš da te ne ukradejo?

Jaz sem se cepil. Zgleda, da se še do danes nisem zavedal, da sem v resnici mrtev.

Jaz sem se tudi, moje edino cepljenje proti gripi. Nobenih stranskih učinkov. Gripe pa tudi nisem dobil. Nikoli v 30 letih.

To, da nisi nikoli imel gripe, so samo tvoje domneve. Na forumu je bila v tej ali kakšni sorodni temi že objavljena povezava do študije, kjer so ugotavljali, da velik del populacije gripo preboli "v stoje", z minimalnimi simptomi. Kamot zamenjaš za prehlad, sproti pa okužiš nekoga, ki ga bo taista gripa za 1 teden spravila v posteljo.

Da gripe ne bi imel niti enkrat v 30 letih, niti v času obveznega šolanja, je malo verjetno. Res pa ni nemogoče.
- Hoc est qui sumus -

rusilec ::

Če jo je prebolel brez simptomov pomeni da jo je fasal v obdobju, ko je imel dober imunski sistem. Potem je bil nanjo imun. Če je okužil še koga, ga je prav tako imuniziral. Kje je zdaj problem?

bigsmally ::

rusilec je izjavil:

Če jo je prebolel brez simptomov pomeni da jo je fasal v obdobju, ko je imel dober imunski sistem. Potem je bil nanjo imun. Če je okužil še koga, ga je prav tako imuniziral. Kje je zdaj problem?



Ja samo za sposoben imunski sistem moraš tudi kaj delat in se držati življenskega stila ki ti ga drži pri življenju. Eni pa ne zmorejo drugega kot sedet pred tvjem in gledat Cuties na Netfliksu. Zato je treba vse zapret, da nam taki cvetki ne ovenijo.

Urbano#Desno ::

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... in kakšni so ti ukazi Gatesa?

Da je lobiral pri WHO, da so razglasili Pandemijo. Če WHO nebi razglasil Pandemije, bi bilo vse isto kot je bilo pri prejšnjih virusih. Primer Prašičje gripe. Nobenih ukrepov. Če je kdo malo zašmrkal, se ga ni testiralo. Odležal si tistih par dni kot pri vsakem virusu.

@imagodei - namen elite ni iztrebiti ljudi, ampak zreducirati na takšno številko, da bo obvladljivo za nadzor. Elita ima vse. Tudi tiskalnik denarja, kateri tiska dolarje iz nič. In njim je vseeno ali je na Zemlji 7 milijard ljudi in imajo 50 milijard dobička po glavi elite ali pa je na Zemlji 700 milijonov ljudi in imajo oni 5 milijard dobička po glavi elite. V vsakem primeru imajo toliko denarja, da ga ni moč zapraviti. Oni takoj podpišejo, da nas je 700 milijonov, ker 700 milijonov lažje nadzoruješ na vsakem koraku kot pa 7+ milijard. In ja, namen elite je zdesetkanje prebivalstva z namenom, da nas bodo lažje nadzirali. In ko se pogovarjamo o depopulaciji, si zapomni, da to ne pomeni, da samo elita ostane na Zemlji. Ne to ni to. Elita potrebuje sužnje. Ampak take, ki se ne morejo upreti, ker se zavedajo, kaj se zgodi, če se suženj upre. In v zgodovini se je že zgodilo nič koliko uporov sužnjev.

To je moj zadnji odgovor tebi, ker se mi ne da več prepričevati z argumenti nekoga, kateri vse po politični poti spelje debato v čisto drugo smer. Moj čas je bolj dragocen od tega, da bi nekomu neznanemu na forumu odpiral oči.


Aha zato gatesov billy financira množična ceplenja v afriki :)) Cepljenje afriških otrok pa je glavni razlog zakaj jih preživi bistveno več kot prej in populacija narašča. Teoretiki zarot ste res skregani s zdravo logiko in si res ne želimo da bi kdaj dobili možnost odločati o čem pomembnem ker to bi bila pa res prava humanitarna katastrofa.

rusilec je izjavil:

V nemčiji potekajo milijonske demonstracije proti koronaukrepom, politika že malo cvika in nimajo korajže kot naš Kaco. Pri nas je bilo zadnjič na podobnem protestu katastrofalno malo ljudi.


No dejansko jih pride ene par tisoč tebi podobnih zmedenih ljudi. Večini je jasno zakaj so ukrepi (ki so smešno mili) in se kvečjemu sprašujemo zakaj niso kazni za nespoštovanje le teh bistveno višje.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

Malo drugačen pogled na "ELITO";
ko se pričkamo, ali elito skrbi za nas ali ne, si vzemimo vzporedno primerjavo z našimi življenji; naša skrb za otroke, bližnje, starše, prijatelje, sodelavce v službi... Kakorkoli obrneš, mi z njimi (in oni z nami) vedno imajo nekakšne "načrte". Naj si bodo to pozitivni ali destruktivni, vedno je pogovor in razmišljanje, kako naj se "nekaj" (karkoli že to pač je) naredit tako, do bo "drugače" (ne glede na obliko, formo...). Ko se dva starša pogovarjata, kako usmerjati otroka, v kateri šport, krožek ga vpisati... je kaj razlike med napisanim in elito, ko se odloči, da, na primer kupi zemljo (cena ni važna, denarja je itak na pretek), spremeni namembnost, zgradi bloke, proda in ima še več denarja? Primer, ki se mogoče ne bo zdel vsem primeren, ampak s takšnim dejanjem se spremeni narava, okolica, ljudje, ki so to kupili, morajo sedaj tam bivati, potrebna je infrastruktura, vse to je potrebno vzdrževati... Oni sami pa še vedno živijo v dvorcu na vrhu hribčka ;)
Če si dovolj visoko, gledaš na probleme drugače. Kar je razumljivo, tudi jaz zagotovo ne bi pisal teh črk, če bi imel 7 ničel na računu. Šment je v tem, da marsikatera rešitev elite, ki se njim zdi popolnoma spremenljiva, je za nas običajne državljane povod za upor... nikjer pa ni zagotovila, da se mi sami ne bi enako odločili, ko bi mi reševali istih problemov...
Nehuman primer, zapomnil sem si zaradi načina, lahko, da je vse skupaj "prirejeni opis"; ko je Sadam Husein imel težave v enem predelu Iraka (res ne vem iz glave in ne bom sedaj brskal), se je vprašal; koliko prebivalcev šteje Irak? 12 milijonov. Koliko jih je štel, ko sem prišel na oblast? 8 milijonov. Torej jih lahko "zrediram" 4 milijone? In je "zapelo" kemično orožje...
Vzporednico z današnjimi dogodki prepuščam vaši domišljiji ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kamiKaZaA ::

Urbano#Desno je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... in kakšni so ti ukazi Gatesa?

Da je lobiral pri WHO, da so razglasili Pandemijo. Če WHO nebi razglasil Pandemije, bi bilo vse isto kot je bilo pri prejšnjih virusih. Primer Prašičje gripe. Nobenih ukrepov. Če je kdo malo zašmrkal, se ga ni testiralo. Odležal si tistih par dni kot pri vsakem virusu.

@imagodei - namen elite ni iztrebiti ljudi, ampak zreducirati na takšno številko, da bo obvladljivo za nadzor. Elita ima vse. Tudi tiskalnik denarja, kateri tiska dolarje iz nič. In njim je vseeno ali je na Zemlji 7 milijard ljudi in imajo 50 milijard dobička po glavi elite ali pa je na Zemlji 700 milijonov ljudi in imajo oni 5 milijard dobička po glavi elite. V vsakem primeru imajo toliko denarja, da ga ni moč zapraviti. Oni takoj podpišejo, da nas je 700 milijonov, ker 700 milijonov lažje nadzoruješ na vsakem koraku kot pa 7+ milijard. In ja, namen elite je zdesetkanje prebivalstva z namenom, da nas bodo lažje nadzirali. In ko se pogovarjamo o depopulaciji, si zapomni, da to ne pomeni, da samo elita ostane na Zemlji. Ne to ni to. Elita potrebuje sužnje. Ampak take, ki se ne morejo upreti, ker se zavedajo, kaj se zgodi, če se suženj upre. In v zgodovini se je že zgodilo nič koliko uporov sužnjev.

To je moj zadnji odgovor tebi, ker se mi ne da več prepričevati z argumenti nekoga, kateri vse po politični poti spelje debato v čisto drugo smer. Moj čas je bolj dragocen od tega, da bi nekomu neznanemu na forumu odpiral oči.


Aha zato gatesov billy financira množična ceplenja v afriki :)) Cepljenje afriških otrok pa je glavni razlog zakaj jih preživi bistveno več kot prej in populacija narašča. Teoretiki zarot ste res skregani s zdravo logiko in si res ne želimo da bi kdaj dobili možnost odločati o čem pomembnem ker to bi bila pa res prava humanitarna katastrofa.


Je bilo po medijih, da je velika večina teh afriških cepljenih otrok danes neplodna. Nekaj je šlo narobe. Se zgodi. Nič namernega... 8-O

bigsmally ::

dexterboy je izjavil:

Ko se dva starša pogovarjata, kako usmerjati otroka, v kateri šport, krožek ga vpisati... je kaj razlike med napisanim in elito, ko se odloči, da, na primer kupi zemljo (cena ni važna, denarja je itak na pretek), spremeni namembnost, zgradi bloke, proda in ima še več denarja?



Zakaj je potem sužnjelastništvo bad, če je imeti črnca za sužnja isto kot ko mulcu rečeš da mora spat pred enajsto zvečer?

dexterboy ::

Zakaj je potem sužnjelastništvo bad, če je imeti črnca za sužnja isto kot ko mulcu rečeš da mora spat pred enajsto zvečer?
Kdo je rekel, da je sužnjelastništvo BAD? Jaz tega NE trdim. Vse ima svoje dobre in slabe plati. Osebno poznam ljudi, ki so najbolj srečni, ko jim drugi govorijo, kaj morajo delati. Da bi razmislili z lastno glavo? Noup, ni šans, od tega galva boli...
Ko si ravno omenil črnce; ko je bilo sužnjelastništvo še legalno, je bilo manj nasilja s strani črncev, ker so sinovi in očetje živeli skupaj. Danes pa fotra v čuzo, sin prepuščen ulici in imaš spiralo nasilja brez konca... ampak to je že čisto off topic :)
Dodatek; pozabil dopisati za otroka. To je vzgoja in učenje delovnih navad. To ni isto kot sužnjelastništvo. Ker vzgoja otroka ni odnos gospodarja in sužnja, ampak starša in otroka. Tisto zgoraj sem dal primere, kako mi vsi po malem vplivamo na življenja drugih. V slednjem primeru skozi vzgojo.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

dexterboy je izjavil:


Kdo je rekel, da je sužnjelastništvo BAD? Jaz tega NE trdim. Vse ima svoje dobre in slabe plati. Osebno poznam ljudi, ki so najbolj srečni, ko jim drugi govorijo, kaj morajo delati. Da bi razmislili z lastno glavo? Noup, ni šans, od tega galva boli...
Ko si ravno omenil črnce; ko je bilo sužnjelastništvo še legalno, je bilo manj nasilja s strani črncev, ker so sinovi in očetje živeli skupaj. Danes pa fotra v čuzo, sin prepuščen ulici in imaš spiralo nasilja brez konca... ampak to je že čisto off topic :)


Uh, zanimivo.
QFP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

sunshine403 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Aha zato gatesov billy financira množična ceplenja v afriki :)) Cepljenje afriških otrok pa je glavni razlog zakaj jih preživi bistveno več kot prej in populacija narašča.

Ne to je zato da jih cipira. Ker vsak normalen clovek hoce imeti pod kontrolo cimvec cipiranih mulcev v Kongu. To je valjda smisel zivljenja bogatasev, kako da ne ves tega? :))

UganiKdo ::

Slopek je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

ROFL, tri laži v enem postu. Seveda si lagal in podtikal in si tudi sam priznal. Da svoje infomacije dobivaš na FB pa je jasno po dveh postih. Ravno tako o Tesli z moje strani ni bil besede.

Pač enkrat lažnjivec, vedno lažnjivec. A nisi dva posta višje točno to izpostavljal? Ker ena kura na Twiterju laže o tem da ima aplikacijo na IOS, je očitno vse okrog aplikacije zlagano. Samo apliciram tvojo logiko, na tvoje laži.

daj poišči dokaze, za svoja podtikanja. Lažnivec. Ne, o Tesli ne, pač pa o njegovem delu. In to 100let after. Ti na delo, jaz pa k prijetnejšim opravilom, kot pa debata z lažnivcem iz fb...pa zelo si pogumen, skrit takole za monitorjem in tipkovnico...res si prepričan vase in svojo nevidnost, da tako lažeš in napadaš ljudi, kot nek anonimnež na internetih...le pazi, ti lažnivec... resnica in pravica, ti bo kmalu za petami ;)


Dokeler o resnici in pravici nakladajo lažnjivci tvojega kova se nimam kaj dosti za pazit, razen da umrem od smeha ko tvoje laži berem.

Če začnemo pri tesli: Kje je vir za to ponovno podtikanje? Če postaviš neko trditev jo je treba dokazat. Drugače se temu reče laž. Tako, da lažnjivček mali, kar na plano s citati kje sem karkoli govoril o tesli ali njegovem delu.

Kar se pa tvojega podtikanja in laganja tiče pa izvoli:
Tukaj si lagal:https://slo-tech.com/forum/t759444/p682...
In tukaj si se revež posipal d pepelom, ko sem te na laži dobil: https://slo-tech.com/forum/t759444/p682...

Tako, da čisto po tvoji slaboumni analogiji: enkrat lažnjivec vedno lažnjivec. Čeprav pri tebi to kar drži, glede na to da sem te spet dobil na laži. Zdaj se pa hitro posut s pepelom in novo FB teorijo prodajat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

bigsmally ::

sunshine403 je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Aha zato gatesov billy financira množična ceplenja v afriki :)) Cepljenje afriških otrok pa je glavni razlog zakaj jih preživi bistveno več kot prej in populacija narašča.

Ne to je zato da jih cipira. Ker vsak normalen clovek hoce imeti pod kontrolo cimvec cipiranih mulcev v Kongu. To je valjda smisel zivljenja bogatasev, kako da ne ves tega? :))



Bilij je postal najbogatejši zemljan z altruizmom, iz skrbi do sočloveka in ne zaradi pohlepa po bogastvu in moči.
Vse svoje imetje je razdal revnim in ne za nabavo letalskih kart na Lolita express do Epsteinovega otoka.

Gregor P ::

Ali jaz to prav berem?!? Sedaj smo že prišli do tega, da je sužnjelastništvo ok?!?8-O

Mislim ta današnji "holistični egoizem" je res rak rana današnje družbe; ravno te dni sem poslušal nekega "bioresonančnega terapevta"* (samouka) razlagati, kako učiti otroke, da vse duhove in pošasti zvečer v sobah preženejo stran k sosedom ... zakaj k sosedom?!? Zakaj bi k sosedom pošiljal vse to negativno energijo (v katero verjameš, da obstaja)?!? Mislim, kakšen totalno egoistični pristop je to, da želiš, da gre vse slabo k sosedu.;((

Pustimo sedaj ob strani obstoj duhov in pošasti ...:P

*to gre mimogrede za isto skupino ljudi, ki ne verjame v masko, ki jim kršijo osnovne človekove pravice in da 5G kriv za širjenje covida-19.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

dway ::

dway je izjavil:

Proti cem si se cepil? Proti prasicji gripi? Kdaj? Datum.

1. decembra 2009.

Ne verjamem ti. Pa ves zakaj ne. Sem sel prebrat tvoj komentar. PA tudi komentarje pred tem. Takrat si povedal, da si se kao cepil proti prasicji gripi sele takrat, ko te je nekdo vprasal ce si se. Ti si takrat povedal na taksen nacin, kot da si to povedal samo zato, ker te je nekdo izprovociral. Poleg tega si povedal, da si se cepil vceraj. (takrat) Ampak tega takrat nisi niti bezno omenil, na dan cepljenja, ceprav si bil aktiven na forumu in tisti temi. Poleg tega si sam povedal, da se nisi imel namena cepit proti tej pujskovi gripi ampak da si kao spremenil mnenje po nagovoru zdravnice, ce verjames.

kamiKaZaA ::

sunshine403 je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Aha zato gatesov billy financira množična ceplenja v afriki :)) Cepljenje afriških otrok pa je glavni razlog zakaj jih preživi bistveno več kot prej in populacija narašča.

Ne to je zato da jih cipira. Ker vsak normalen clovek hoce imeti pod kontrolo cimvec cipiranih mulcev v Kongu. To je valjda smisel zivljenja bogatasev, kako da ne ves tega? :))

Bill Gates je res težki filantrop. Enkrat je v intervjuju pokazal svoj pravi obraz, ko je dejal, da je bolnega človeka bolje pustiti umreti in da je ta denar za zdravljenje bolje porabiti za druge stvari.

Še video od te izjave:

Eni pa ga še kar častite in ploskate, čeprav bi Bill najraje zdesetkal prebivalstvo na Zemlji.

hator ::

Včeraj 82 pozitivnih na 2247 testov (3,6 % pozitivnih), 50 hospitaliziranih, 10 na intezivni negi.

dexterboy ::

Jah, to je to... vsi bomo umrli... ni nam več pomoči. Še Billy nas ne more več rešiti :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

sunshine403 ::

kamiKaZaA je izjavil:

čeprav bi Bill najraje zdesetkal prebivalstvo na Zemlji.

Po inteligenci prisotnih bi bilo res fino, ce bi se stvar zdesetkala... no se boljse razpolovila. Po prebranem sodec ne bi bilo nobene skode, ce bi polovica gladko izginila.

@Hator pa saj se cel cas vrtijo stevilke okoli teh 3% (plus minus procent)... marca, aprila ali pa sedaj. Samo to se ne slisi tako problematicno, kot ce nabijajo s 100 okuzenimi na dan, zraven pa pozabijo omeniti stevilo testov.
Saj se strinjam, da je statistika super, ampak samo z eno cifro operirat, to kar delajo vse vladne opice povsod po svetu, je pa tudi malo bolano. 100 pozitivnih pri 2000 testih, ni prav hudo boljse kot 500 pozitivnih v drzavi X 10.000 testi in prav tako ni ravno slabse, kot 10 pozitivnih v drzavi Y pri 50 testih.

no comment ::

kamiKaZaA je izjavil:

Enkrat je v intervjuju pokazal svoj pravi obraz, ko je dejal, da je bolnega človeka bolje pustiti umreti in da je ta denar za zdravljenje bolje porabiti za druge stvari.

Hec je, da tega ni rekel. Samo na primeru, primernemu temu panelu, je ponovil že prastaro "guns vs. butter" dilemo.

Predstavi tudi rešitev, progresivno obdavčenje, ki bi preprečilo, da bi enormni zneski, ki si jih bogati lahko privoščijo za minimalno izboljšanje njihovega položaja, ne izpodrinjali investicij v ostale servise, ki lahko ogromno pripomorejo k izboljšanju položaja revnih. Torej, če znaš angleško in nisi totalni idiot, boš slišal ravno obratno kot ti prodaja QAnon.

Gates je drugače gnida, ki je naredil v biznisu toliko škode, da bi moral razdeliti več kot je nagrabil, da se odkupi...

Zgodovina sprememb…

bigsmally ::

no comment je izjavil:


Predstavi tudi rešitev, progresivno obdavčenje, ki bi preprečilo, da bi enormni zneski, ki si jih bogati lahko privoščijo za minimalno izboljšanje njihovega položaja, ne izpodrinjali investicij v ostale servise, ki lahko ogromno pripomorejo k izboljšanju položaja revnih. Torej, če znaš angleško in nisi totalni idiot, boš slišal ravno obratno kot ti prodaja QAnon.

Gates je drugače gnida, ki je naredil v biznisu toliko škode, da bi moral razdeliti več kot je nagrabil, da se odkupi...



Ko že govorimo o butljih, kako zaostal moraš biti da misliš kako je sistem obdavčenja ki ga predlaga miljarder rešitev?

UganiKdo ::

Kako zabit moraš šele bit, da presojaš o predlogu zgolj na podlagi tega kdo ga pove?

49106 ::

Follow the money.
««
309 / 355
»»