» »

Sebastian Linus - upokojitev?!?

Sebastian Linus - upokojitev?!?

markoxxx ::

Pozdravljeni!
Predvidevam, da ste videli video na LTT kanalo...
SAD 10/10, jaz sem prav jokal zraven, ko sem ga gledal :(
Še sreča, da se bo postopoma umikal in ne še takoj upokojil-ali pač? Leto 2k20 je polno JAKIH presenečenj, tako da me v prihodnje prav NIČ ne bo presenetilo!
Kaj pa vi mislite o Linusu in upokojitvi?
Lp inu lep pozdrav

HotBurek ::

Jst sm tut čist fertik. Zdejle sem bil uzini in v temi v vetru razobesil črno zastavo, spodaj sem pa en reflektor dal, da se vidi.

Jutri grem pa teloh nabrat, in ga bom dal lepo v glaž in pod štango.

Čist sm fertik. :O
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

DarwiN ::

Ja, tako kot je Pewdeepie že pešnajstkrat šel v penzijo...:))

Nice clickbait in reklama drgač, glede na to, da celo tu na oddaljenem slotechu odpirate nitke v njegovo čast.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

ginekk ::

Sem imun na youtube kanale. Iščem vedno vsebinsko in se ne menim za "zvezde". Za Linusa sem prvič slišal minuli teden.

LeQuack ::

Vsekakor je bil dober Youtube host, eden izmed bolj down to earth in ne nadutih, kot večina ki zasluži z Youtube. In dejansko je zgleda kot da uživa v tehnologiji. Ampak vsaka stvar ki jo delaš toliko let postane rutina.
Quack !

Daliborg ::

...and you know what else is great...our sponsor..
Živa komerciala je že dolgo časa. Enostavno ne morem ga več prebavljati.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Egidij88 ::

Yup. Tale VPN, tisti password manager pa naš merch store. Meh. Saj itak se naveličaš vsega tega techa... mali milijon videjev o npr procih, neke revolucije pač ni, benchmark grafi,...zeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Highlag ::

Človek razmišlja o upokojitvi nič drugega...move along...
Never trust a computer you can't throw out a window

radmannsdorf ::

dexterboy ::

OMFG.... namesto, da se jokate, raje pomislite, kako bi vi lahko delno nadomestili njega...
ne, ne, to ne gre...Linusa NI mogoče nadomestiti...si že brišem sloze,ne zmore...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

hamez66 ::

Tudi meni se je zelo zasmilil. Odkar oglašuje lttstoredotcom v skoraj vsakem videu, se ga je lotila depresija.

No, resnici na ljubo izpostavljenost in vsakodnevno štancanje videov terja svoj davek. Influencerji se iztrošijo.

Matevz96 ::

Ne vem kaj je tako presenetljivega, človek je postavil dobro firmo, sedaj pa ugotavlja, da je prišla na nivo kjer lahko živi brez njegovega vtikanja v vsako malenkost.
#hooldthedoor

mzakelj ::

Linus je prvo kot prvo oseba katera ni za pred kamero. Nekako odbija. Ne rečem da se ne spozna, čeprav mislim da pravi tech freak je un "tank" zraven njega. Ta je majstr. Linus pa je bolj prodajnik in nek vizionar. Mu je pa uspelo ker se je lotil ob pravem času na pravem mestu. Drugače pa vsaka mu čast. Sploh če je kdo gledal njegov roast. Tip se prodaja kot najboljš kurba. Še za roast je imel spozorja, neko firmo za kofe, pa sploh sam ne pije kofeta. Drugače pa je boljši super sus za pogledat. Ruska tehnika direkt s kanalizacije :)) , al pa baldandbankrupt je tud majstr, sploh če te zanima življenje v Rusiji in ostalih republikah bivše sovjetske zveze....

mr_chai ::

A to je ta "tech" youtuber, ki je pred kamero skakal v sandalih z obutimi nogavicami.

Meiniken ::

Me sicer ne gane, ker mi dol visi za te zvezde, lahko pa rečem da ima dober kanal. Me bolj zanima vsebina in nisem nek fanboy.

Sicer pa dobro zanj. Gre mu očitno super ter počne kar ima rad. Kaj še hočeš boljšga? :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Mordecai ::

Who gives a shit :))

Glugy ::

mzakelj je izjavil:

Linus je prvo kot prvo oseba katera ni za pred kamero.

Men je lih zato všeč kr pač deluje kot kaki frend k bi ga lahk poznal iz otroštva in je mahnjen na tehnologijo.

Drgač pa Linus je dobr reku da pač ni čist tak k bi hotu bit ker pač nima več toliko časa da bi se bolj posvetil tehnologiji sami; pa iskal novice s tega področja. Da mu morajo marsikej drugi povedat ker pač je tok posvečen svojmu delu. Tud tist k propagira flaško svojga podjetja pa jakno pa nevem kaj mi je mal mim. Njegov kanal mi je za silo gledljiv; se mi zdi da so imel včasih bolj zanimive prispevke, tisto s telefoni pa Apple izdelki na splošno me res ne zanima. Ampak recimo ko so novi procesorji ven al pa grafične je pa to eden od kanalov ki jih pogledam. Sicer še vedno bolj zaupam GamersNexus pa HardwareUnboxed ; torej obema Stevoma ampk ja Linus je pač legenda. Všeč mi je k je tak čist običajn pri vsem tem dnarju. To je dost netipično še posebej ker mnogi pač se delajo da so čist običajni pa niso ; pr njemu pa res dobim tist občutk ok ti si pristn kot oseba. Sam ja mislm da so s tem k so zasledoval višjo produkcijsko kvaliteto šli predeleč in včasih določene stvari mal preveč umetno delujejo. V bistvu on kot oseba 10/10; njegovi videi 6.5/10. No un genij k ga spremlja vedno kej zanimivga reče ; Anthony mislm da je; skor vsi njegovi videi so 8.5/10. Mislm da Linus mogoče mal premal doda tistga svojga vedenja not; neki kar ne bi drgač slišal. Anthony pa vedno doda neki tazga.

Drgač pa več časa bi si mogu Linus vzet zase ; še vedno pa delat polovičen delovni čas pa bi blo. Pol mislm da bi se tud bl potrudu pr tistih videih v katerih bi bil not. Če pa to štancaš iz dneva v dan iz leta v leto pa normalno da ne morš delovat tok svež pa zares pri stvari kot če sodeluješ sam v tistih videih pr katerih te stvari k te res res zanimajo. To je tud problem Youtuba kr se nekak pričakuje da vsak dan neki daš neki udarnega vn. Kdor tega ne počne se pač enostavno izloč iz kroga tistih ki jim najbolj uspeva. Sam je pa res da pač če si mal zmanjšaš standarde; si rečeš da delaš stvari za hobi in te ne zanima denar pač potem ne rabš tega počet; sam verjetn tud algoritem ne bo potem toliko pomagal da bi bil bolj viden.

V glavnm Linus je car; legenda; pa lahk bi bil tvoj prijazni skuliran sosed k ma tak preprost karakter.

m0LN4r ::

Ja pac nekaj bo na tem, je izmed vseh teh bil najbolj cloveski in najmanj nadut. Se je pa zadeva lepo razvila skozi cas in je postalo bolj zanimivosti, kot pa goli geek stuff, kar nas zanima, ampak si doma ne moremo privosciti, da bi se igrali stem.

Tole z reklamami in sponzorji je pa pac nujno zlo, ce hoces nekaj dejansko zasluzit. Kolko sem videl ima kr veliko ljudi zaposlenih, tudi najet ogromen poslovni prostor, kakor tudi oprema za delanje teh videojev ni zastonj.

Sej pa smo tisto o sponzorjih preskocli vsi. Mi je celo manj motece, ce pove direktno in na kratko o svojem sponzorju, kot pa da bi nekaj na skrivaj bil sponzoriran. Nek se vidi, ce si. Jaz sem ravno preko njega tudi sprobal nekaj sponzorkega programja iz radovednosti in med njimi naprimer tunnelbear.

Spomnim se tudi njegovih sodelovanj npr. z Pugetsystems, ki so res cari, ko se gre za profi hardware brez nategovanja in isces dejansko prakticne teste, ki jih drugje pac ne najdes, ker si testerji ne privoscijo programja in ne naredijo podrobne analize.
Spomnim se sodelovanja z "smarter every day" tipom.
Kakor tudi zelo zabavno je bilo, ko je pri NASI si ogledoval skupi s tem tipom PC od Saturn V. Pac neki nevsakdanjega je dal na pladenj.

Pac, nekako na zacetku je bil malo Jokerski. Tako sem si predstavljal, ce bi pisci Jokerja ustvarili svoj Youtube kanal. Po domace.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SlimDeluxe ::

Meni je njihov TechLinked kanal trenutno najboljši vir novic iz sveta techa, sploh če ga vodita Riley ali James :) LTT videe pogledam samo če mi je kaj zanimivega. Techquickie pa je tudi cool kanal.
Osebno pogrešam več Linux vsebin, pa tudi mislim da bi komot lahko imeli še gaming kanal.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Netrunner ::

Eden gre drugi bo prišel. Linus je načeloma kul venda ga ne bom pogrešal.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

matobeli ::

Niti nikamor ne gre da bi ga lahko pogrešal.

Ko bo pa šel bodo pa drugi vodili, ekipo ima kar fino.

borisk ::

meni je od ekipe všeč Anthony, vedno ko nastopa ve kaj dela, oziroma ima o temi veliko pojma, ton glasu in sam način komunikacije je super! linus je pa tako tako, hladno toplo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft vlaga milijardo dolarjev v OpenAI

Oddelek: Novice / Ostale najave
138403 (7451) vostok_1
»

YouTube (YT) kanali - Koga spremljate ali sledite ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6114937 (9407) Loocas
»

Prispel brezplačen Office za Android

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4722277 (13158) noraguta
»

Tuz ma vas rad

Oddelek: Informacijska varnost
91801 (1176) fiction
»

Linus (zopet) strelja buče

Oddelek: Informacijska varnost
273629 (2761) denial

Več podobnih tem