» »

Mini disc v avtoradiu?

Mini disc v avtoradiu?

Luc ::

A običajni avtoradioji MP3 požirajo tud mini disc-e (8cm)?

Hvala.

Lucio ::

NE

iso2000 ::

mogoče bi šlo s kakšnim posebnim pretvornikom - za pioneerjev dvd-rom na režo se baje dobi tak adapter. Tako sem slišal, ne bom pa prisegel. Enak pretvornik bi po mojem delal tudi v avtoradiu.

Phoebus ::

iso2000 slisal si bucke.

mini disk je MO (Magnetno Opticna) naprava/medij
CD/DVD je O (Opticna) naprava/medij.

OObstajajo avtoradiji z minidiski. So full dragi.
Glede na to da imas najbrz minidisk player - ce je prenosen si kupis kasettenadapter- kaseta iz katere gre zica in 3.5mm jack. Na eni strani vtaknes v MD/CD/MP3/whatever player izhod za slusalke, na drugi strani das kaseto v avtoradio kasetar.

Ta kaseta stane 3500SIT in dela BP pri meni za mp3 player.

perci ::

Mogoče je imel pa v mislih tamale compact disce :\

Highlag ::

Za tamale CD-je pa itak v navodilih piše, da jih ne smeš dajat not. No vsaj pri radiju, ki ima samo režo za vstavljanje CD-jev. Je pa to itak logično. CD playerji imajo pladenj, kjer je normalno tudi del vgreznjen, da paše mali 8cm CD notri. Drugače bi potreboval kak strašen mehanizem za centriranje CD-ja v napravi.

sidney ::

ja tip je mal narobej napisal: mini disc (8cm) ziher je mislu tamale cd-je ne pa "taprau" minidisc, ki je pa povsem drugacna komponenta ...
btw: tega se nisem nikjer zasledil ...
je pa zanimivo kaj najde google
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

tomaxxx ::

jst imam Kenowoodov avtoradio (kdc - m6021) ki spila mp3je ... pa sem sprobal tudi male diske (8cm) in je spilalo brez problema, tudi RW.
Za vtaknit CD je reza, in ga ravno tako zagrabi in potegne not kot 12cm CD in seveda tudi izvrze. Nimam pa izkusenj z drugimi firmami avtradijev ... ce imas jajca poizkusi pa bos videl :D .. tako kot jst, v noavodilih sicer ni pisalo ne da lahko, ne da nesmes vtikati 8cm CDjev.

sash ::

saj če ne piše da nesmeš, je dovoljeno >:D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

iso2000 ::

Phobeus: Mislim, da si malo zgrešil in mislim, da mi dolguješ vsaj nekaj takega::8)

LP

para! ::

Falil je avtor teme, ne Phoebus.
Death before dishonor!

TylerDurden ::

8 sm diski grejo npr v pioneerja deh 6100, piše v navodilih. Prepovedani so samo wierd shaped CDji.
Let\'s make some soap ...

iso2000 ::

Ja avtor teme je popolnoma zgrešil, a večina je kljub temu razumela za kaj gre - 8cm je bil ključnega pomena!:))
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

samsung pekači-KRŠ da ni večjega!

Oddelek: Strojna oprema
101053 (811) AnGus
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412915 (7432) Geronimo11
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525940 (4834) Boky
»

snemanje glasbe na pšrenosni mini disc player

Oddelek: Zvok in slika
111544 (1481) Cuoresportivo
»

Snemanje na MALE cd-je!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231317 (1021) ferjan

Več podobnih tem