» »

Boljša in cenejša od prave ženske?

Boljša in cenejša od prave ženske?

Marko84 ::

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.

  • zaklenil: bluefish ()

Cruz ::

Razmerje ni tehnična stvar.

+ Če gledaš na to kot na strošek si itak zgrešil celo bistvo. V tem primeru bi verjetno bil zadovoljen s tem robotom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Stikalo ::

Če si boljše ne najdeš, izvoli :)

Gejspodar ::

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.


Mogoče že, samo, a si predstavljaš količino elektromagnetnega sevanja, ki bi ga taka alternativa oddajala? Ne vem če bi lahko spal s to kreaturo v postelji, pomojem bi jo moral zapirati v Faradayevo kletko.

jype ::

Gejspodar je izjavil:

Mogoče že, samo, a si predstavljaš količino elektromagnetnega sevanja, ki bi ga taka alternativa oddajala? Ne vem če bi lahko spal s to kreaturo v postelji, pomojem bi jo moral zapirati v Faradayevo kletko.
Povprečen pripadnik vrste homo seva s približno 100W pri 30THz.

DrDre95 ::

Če bi ženske še znale kuhati, pospravljati in skrbeti za dom in otroke, potem moški ne bi rabili robotov.

Sedaj pa vidiš na ulici 30+ letnice s svojo čivavo v otroškem vozičku :))

Furbo ::

Gejspodar je izjavil:

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.


Mogoče že, samo, a si predstavljaš količino elektromagnetnega sevanja, ki bi ga taka alternativa oddajala? Ne vem če bi lahko spal s to kreaturo v postelji, pomojem bi jo moral zapirati v Faradayevo kletko.

Seveda bio ženske nič ne sevajo, ko so ves čas poleg tebe v postelji s telefonom v rokah. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Vice ::

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.


Ko govoriš o strošku oz kaj je cenejše / dražje bi moral upoštevati pri izračunici še:

    - Ogljični odtis, ki nastane pri menjavi organskega za neorgansko,
    - Vzdrževanje tvojih življenjskih potreb, ki jih izvaja organska različica,

link_up ::

Jaz imam hcerko, ker so moje semencice ugotovile, da je cas za nadgradnjo. V resnici pa so "moske" predstavinice prevec hitele in odmrle prezgodaj. Zenska zna pocakati na pravi trenutek. ;)
In and Out

T-h-o-r ::

triple X vs. single Y

who would win?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Marko84 ::

Gejspodar: ti se kar hecaj. Mam nekaj zate, ker si ravno drezal.

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/236... This review concludes that the regular and long term use of microwave devices (mobile phone, microwave oven) at domestic level can have negative impact upon biological system especially on brain.

2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/297... The long term exposure to 900-1800 MHz frequency radiations emitted from 2G mobile phone could cause significantly reduced neuron density and decreased nuclear diameter in the hippocampus neurons of mice.

3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl... The chronic exposure of chick embryo liver to RFR emitted from 2G and 3G cell phone resulted in various structural changes and DNA damage. The changes were more pronounced in 3G experimental group. Based on these findings it is necessary to create awareness among public about the possible ill effects of RFR exposure from cell phone.

4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/297... The longer exposure duration of electromagnetic field decreased the spermatogenesis. Our findings warrant further investigations on the potential effects of EMF from mobile phones on male fertility.

5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl... The introduction of 5G will augment the total exposure and also the total amount of different frequencies that will expose the population. The total incidence of cancer is increasing in Sweden and daily papers often report about sleep disturbances, pain problems, burned-out syndromes, depression and more people on sick-leaves. The population has never before been exposed to this amount of RF radiation. It does not seem to halt even with these levels of exposure since mobile phone industries and governments want to progress toward an even more digital and wireless world.

Mislim, da bo dovolj. Jasno kot beli dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko84 ()

Raptor F16 ::

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.



Te lutke so lahko zanimive samo za nekrofile...

Če bi rad bolj "advanced" potešitev svojih potreb, obstajajo posebne zadeve za spodnjo glavo, ki so mnogo cenejše in bolj prijetne.

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Marko84 ::

Je kar napredoval silikon. V nekaj letih se znajo kar dobro izpopolnit.

DrDre95 ::

link_up je izjavil:

Jaz imam hcerko, ker so moje semencice ugotovile, da je cas za nadgradnjo. V resnici pa so "moske" predstavinice prevec hitele in odmrle prezgodaj. Zenska zna pocakati na pravi trenutek. ;)


Moški so plodni od cca 16 do 130, ženske pa od cca 15 do 30.

In pa še vse čakajo na pravi trenutek, tam nekje po 50 :))

Kupiš avto ki ima 15 let garancije in se hvališ kako si na boljšem kot z avtom s 100 letno garancijo :))

Cange ::

Ah, mogoče zvezan slave kit komplet.

link_up ::

DrDre95 je izjavil:

link_up je izjavil:

Jaz imam hcerko, ker so moje semencice ugotovile, da je cas za nadgradnjo. V resnici pa so "moske" predstavinice prevec hitele in odmrle prezgodaj. Zenska zna pocakati na pravi trenutek. ;)


Moški so plodni od cca 16 do 130, ženske pa od cca 15 do 30.

In pa še vse čakajo na pravi trenutek, tam nekje po 50 :))

Kupiš avto ki ima 15 let garancije in se hvališ kako si na boljšem kot z avtom s 100 letno garancijo :))


Kaj hoces povedati? Primitivni sistemi so vedno bolj robustni, zagotovo. Prefinjenost in dovrsenost pa ne vzdrzi dolgo, nikoli ni.
In and Out

T-h-o-r ::

Jah, jebeno je, ko so tipi tako zabiti in se že v mladih letih niso zmožni učiti tako dobro kot punce
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DrDre95 ::

link_up je izjavil:

Primitivni sistemi so vedno bolj robustni, zagotovo. Prefinjenost in dovrsenost pa ne vzdrzi dolgo, nikoli ni.


Pri ženskah in moških bolj velja primerjava z mlekom in vinom.

T-h-o-r je izjavil:

Jah, jebeno je, ko so tipi tako zabiti in se že v mladih letih niso zmožni učiti tako dobro kot punce


Gledam listo izumov in ne vem če imaš prav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrDre95 ()

T-h-o-r ::

Ja, edina opcija za "prevlado" je bilo zasužnjene žensk na podlagi boljše mišične mase. Zdaj, ko pa se to suženjstvo razbija, se vidi, koliko so moški nesposobni - od gospodarstva do znanosti itd.

Če ti veliko večino civilizaciej ni bilo priznano, da si človek, potem težko izumljaš.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

DrDre95 ::

T-h-o-r je izjavil:

Ja, edina opcija za "prevlado" je bilo zasužnjene žensk na podlagi boljše mišične mase. Zdaj, ko pa se to suženjstvo razbija, se vidi, koliko so moški nesposobni - od gospodarstva do znanosti itd.

Če ti veliko večino civilizaciej ni bilo priznano, da si človek, potem težko izumljaš.


Jaz pa sem mislil da smo vso znanje ukradli iz Afrike?

link_up ::

lahko pametujete kolikor hocete, dejstva ostajajo, da je zenska BISTVENO bolj zapleten organizem od moskega.
In and Out

T-h-o-r ::

link_up je izjavil:

lahko pametujete kolikor hocete, dejstva ostajajo, da je zenska BISTVENO bolj zapleten organizem od moskega.

Če popravimo Aristotla: moški je nepopolna ženska. Vsi zarodki so najprej ženske in nekateri na žalost vmes postanejo moški.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DrDre95 ::

link_up je izjavil:

lahko pametujete kolikor hocete, dejstva ostajajo, da je zenska BISTVENO bolj zapleten organizem od moskega.


Kaj hočeš povedat s tem? Ne vem ali ženske poveličuješ ali se iz njih norčuješ?

Water Flea. A microscopic, see-through water flea is the most complex creature ever studied, genomically speaking. Daphnia pulex is the first crustacean to ever have its genome sequenced, and it turns out it has about 31,000 genes — 25 percent more than we humans.

opeter ::

Še ene dvajset, trideselet let in bo tole znalo bit uporabno na več področjih.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

link_up ::

zanimivo je, da pri teh prispodobah ne uspes izlusciti rdece niti.

Bolj enostavno res ne gre pojasniti. V resnici smo ali eno ali drugo le zaradi hormonov.
https://ourblueplanet.bbcearth.com/blog...
In and Out

vostok_1 ::

Želja bi bila, da vsak mladenič (vsaj under 20), ki je prebral to temo, razširi idejo med šošolce. Vsaj tiste, ki stojijo na meji in še tiste, ki so oblivious.

I'm sorry. Ampak nimate veliko več opcij. Vsak dan tonemo globlje.
Boomerji in X-erji morda bodo aktivni le še 20 let, ampak 20 let je še prekleto veliko škode.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Marko84 je izjavil:

Gejspodar: ti se kar hecaj. Mam nekaj zate, ker si ravno drezal.

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/236... This review concludes that the regular and long term use of microwave devices (mobile phone, microwave oven) at domestic level can have negative impact upon biological system especially on brain.

2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/297... The long term exposure to 900-1800 MHz frequency radiations emitted from 2G mobile phone could cause significantly reduced neuron density and decreased nuclear diameter in the hippocampus neurons of mice.

3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl... The chronic exposure of chick embryo liver to RFR emitted from 2G and 3G cell phone resulted in various structural changes and DNA damage. The changes were more pronounced in 3G experimental group. Based on these findings it is necessary to create awareness among public about the possible ill effects of RFR exposure from cell phone.

4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/297... The longer exposure duration of electromagnetic field decreased the spermatogenesis. Our findings warrant further investigations on the potential effects of EMF from mobile phones on male fertility.

5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl... The introduction of 5G will augment the total exposure and also the total amount of different frequencies that will expose the population. The total incidence of cancer is increasing in Sweden and daily papers often report about sleep disturbances, pain problems, burned-out syndromes, depression and more people on sick-leaves. The population has never before been exposed to this amount of RF radiation. It does not seem to halt even with these levels of exposure since mobile phone industries and governments want to progress toward an even more digital and wireless world.

Mislim, da bo dovolj. Jasno kot beli dan.


https://twitter.com/justsaysinmice

djabi ::

DrDre95 je izjavil:

Moški so plodni od cca 16 do 130, ženske pa od cca 15 do 30.
In pa še vse čakajo na pravi trenutek, tam nekje po 50 :))


Hehe, to me je spomnil na hec od Podokničarja v Pilotu (priloga Nedeljskega dnevnika):

Toliko časa je čakala na svojega princa na belem konju, da je en dan pozvonil poštar in ji prinesel prvo penzijo.

Cruz ::

T-h-o-r je izjavil:

Vsi zarodki so najprej ženske in nekateri na žalost vmes postanejo moški.
No, to ni čisto pravilna trditev, razen če imaš kakšno drugo razlago pod "najprej ženske".

vostok_1 ::

djabi je izjavil:

DrDre95 je izjavil:

Moški so plodni od cca 16 do 130, ženske pa od cca 15 do 30.
In pa še vse čakajo na pravi trenutek, tam nekje po 50 :))


Hehe, to me je spomnil na hec od Podokničarja v Pilotu (priloga Nedeljskega dnevnika):

Toliko časa je čakala na svojega princa na belem konju, da je en dan pozvonil poštar in ji prinesel prvo penzijo.


@OP
Ok, čisto biološko.
Od 16 let naprej?
A želiš implicirati, da povprečen 16-letnik ne potrebuje kontracepcije? That's a potentially dangerous idea to spread.

Tam 11-12 je bolj realno za normalne fantiče.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

DrDre95 ::

Evo, če bi bil moški ne bi bil zvezda. Kot ženska pa je, ker so ženske preprosto bolj sposobne:

YouTube beauty vlogger Nikkie de Jager comes out as transgender

link_up je izjavil:

V resnici smo ali eno ali drugo le zaradi hormonov.


Jaz cepec pa sem mislil da ima DNA kaj zraven. Edino upanje da postanem inteligentmen je da ratam ženska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrDre95 ()

thetech ::

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.

Očitno še nisi imel jebačice. No jaz sem jih v mladosti nekaj imel pa mi nobena ni prestavljala stroška.

Kar se pa tiče resnih žensk sem pa že takoj na začetku zveze potegnil črto, izkoriščevalke pa lepo odslovil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

aiko ::

Kaj ima vse to nakladanje do sedaj kaj veze z člankom?

FrRoSt ::

link_up je izjavil:

zanimivo je, da pri teh prispodobah ne uspes izlusciti rdece niti.

Bolj enostavno res ne gre pojasniti. V resnici smo ali eno ali drugo le zaradi hormonov.
https://ourblueplanet.bbcearth.com/blog...


Zaradi kromosoma X (ženska) ali Y (moški)…

(vse) Ostalo pa res opravijo hormoni. …. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

dronyx ::

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.

Razlika med prostitutko in sex lutko je ta, da se prostitutka sama umiva, lutko moraš pa ti!

Marko84 ::

thetech je izjavil:

Marko84 je izjavil:

Ne mi rečt, da trolam. Kle gre za tehnično stvar. Čeprav draga reč, mogoče cenejša od marsikatere ženske.

Očitno še nisi imel jebačice. No jaz sem jih v mladosti nekaj imel pa mi nobena ni prestavljala stroška.

Kar se pa tiče resnih žensk sem pa že takoj na začetku zveze potegnil črto, izkoriščevalke pa lepo odslovil.


Sm imel ravno jebačico lep čas. Me je obrala do kosti. Če bi naredil računico, bi lahko bil vsak drug dan na kurbah, pa še vedno bi mi ostalo denarja. Pa šla se je še resno. Če bi cajt nazaj prevrtel, aja nič ne bo, takrat takšnih lutk še ni blo:D

Ja raje jo jaz umivam, ker bivša je bila mati vseh bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko84 ()

FrRoSt ::

dronyx je izjavil:

Razlika med prostitutko in sex lutko je ta, da se prostitutka sama umiva, lutko moraš pa ti!


Razlika je ta, da stane prostitutka 70€ za 0,5h (30minut) z računom v sosednji državi, pri nas pa je to uradno prepovedano … ;)

In lahko jo tudi umivaš! :)):)):)) Če si to želiš! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

2dark ::

opeter je izjavil:

Še ene dvajset, trideselet let in bo tole znalo bit uporabno na več področjih.


Hmm.. misliš, da se bo robotika tako močno razvila v naslednjih 30 letih, da bodo te adroidne lutke sposobne gibanja enakovrednega človeku? Vmes morajo izumit, da bodo vsi ti servo motorji neslišni.

Avenger ::

Robotki in lutkice so mogoče rešitev za potešitev fetišev, patologije itd. recimo nasilen seks s pretepanjem, surprise seks brez predigre, v lisicah, itd.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

PreviousUser ::

T-h-o-r je izjavil:

link_up je izjavil:

lahko pametujete kolikor hocete, dejstva ostajajo, da je zenska BISTVENO bolj zapleten organizem od moskega.

Če popravimo Aristotla: moški je nepopolna ženska. Vsi zarodki so najprej ženske in nekateri na žalost vmes postanejo moški.


Hmm.. Klitoris je v bistvu zakrnel penis, tako da vprašanje katerega spola so zarodki.

Cruz ::

PreviousUser je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

link_up je izjavil:

lahko pametujete kolikor hocete, dejstva ostajajo, da je zenska BISTVENO bolj zapleten organizem od moskega.

Če popravimo Aristotla: moški je nepopolna ženska. Vsi zarodki so najprej ženske in nekateri na žalost vmes postanejo moški.


Hmm.. Klitoris je v bistvu zakrnel penis, tako da vprašanje katerega spola so zarodki.
Nobenega ali pa oba hkrati, odvisno kako si razlagaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Daljnovodi in sevanje

Oddelek: Loža
181598 (1396) jype

Mrzla prha

Oddelek: Loža
152241 (1571) zee
»

Moški orgazem brez ejakulacije

Oddelek: Loža
287958 (6726) next3steps
»

Kateri kamin na trda goriva?

Oddelek: Loža
174242 (3327) red_baron

Več podobnih tem