» »

Mrzla prha

Mrzla prha

Samo346 ::

Opazam pozitivne ucinke ko se tusiram z mrzlo prho. Bolecin v sklepih nimam vec, baje da je dobra taksna mrzla prha na splisno koristna.
Medtem ko se tusiram z vroco sem kot cunja,
izžet.

Sprasujem pa se kaksne so lahko negativne posledice morda na dolgi rok (na starost), ce se prhas izkljucno s hladno vodo?

Pozna kdo kaksno knjigo, dokumentaren film na to temo?
So bile narejene kaksne znanstvene studije?
  • zaklenilo: zee ()

harvey ::

Tule že teče debata
Ali kdo prakticira "Cold shower"?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

next3steps ::

Samo346 ::

harvey ::

Kaksna knjiga? Kaj v slovenscini?

Za začetek Kneippov priročnik
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Spajky ::

... evo vam, če še niste vidli, kao dokumentarc ...
Inside the Superhuman World of the Iceman-Vice_Doc-YT 40 min
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Samo346 ::

Spajky je izjavil:

... evo vam, če še niste vidli, kao dokumentarc ...
Inside the Superhuman World of the Iceman-Vice_Doc-YT 40 min


Ta dokumentaren film se nanasa bolj na njega, posebneza, ekatremista kot na temo samo.
V mislih sem.imel kaksne konkretne zadeve glwde zdravilnih ali.dolgorocno skodljivuh ucinkiv prrhanja z mrzlo vodo.

MonoPattern ::

Če nimaš prejšnjih težav s srcem je najbrž v redu. Pač poslušaj svoje telo pa uvajaj hladno vodo postopoma, da ni šoka za telo.

janezvalva ::

če se prhaš z mrzlo vodo lahko dolgoročno se prehladiš in si potem bolj dovzeten do raznih virusnih obolenj kot npr gripa

Samo346 ::

Recimo se sprasujem.kaksne tezave, predvsem.potem na stara leta.npr tezave s srcem ali kaj podobnega. Je kar hud sok za telo

ramiz?! ::

janezvalva je izjavil:

če se prhaš z mrzlo vodo lahko dolgoročno se prehladiš in si potem bolj dovzeten do raznih virusnih obolenj kot npr gripa

človek ma že značko persona non grata, mogoče zasluži še ban no ... pa zakaj mora vedno komentirat nekdo, ki nima pojma oz. svojih tez ne podkrepi z vsaj kakšnim linkom, sploh če so čist diametralno nasprotne s trenutno sprejetimi dognanji

ravno ponavljajoče tuširanje z mrzlo vodo krepi imunski sistem in preprečuje dovzetnost za raznorazne virusne obolenja, kar je blo že v tej in v drugi temi večkrat napisano in podkrepljeni z različnimi znanstvenimi študijami...

Edit: drugač pa ti je že harvey lepo linka OG temo in ne vem zakaj vprašanj ne naslavljaš tja, ker se bo ta itak slej ko prej zaklenila
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

MostWanted ::

meni pozimi zmeraj paše vroč tuš. poleti pa tudi topel, se nikoli ne morrm z mrzlo tuširat.

Samo346 ::

Mene obbčasno rahlo bolijo sklepi po tuširanju z vročo vodo, počutim se kot ožet; medtem ko ko se z mrzlo vodo tuširam se mi celo telo učvrsti.
harvey hvala za link, grem tja

IL_DIAVOLO ::

Odvisno od letnega casa.

c3p0 ::

janezvalva je izjavil:

če se prhaš z mrzlo vodo lahko dolgoročno se prehladiš in si potem bolj dovzeten do raznih virusnih obolenj kot npr gripa


Ja, ker dandanes je že splošno znano, da prehladu ne povzročajo virusi, ampak, ko te zebe, ne?

zee ::

Povezava do obstoječe teme je bila že podana, zato zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Boljša in cenejša od prave ženske?

Oddelek: Loža
406081 (4708) Cruz

Daljnovodi in sevanje

Oddelek: Loža
181598 (1396) jype
»

Kje kupujete IR-A sončno kremo ?

Oddelek: Loža
305034 (4075) Glugy
»

Moški orgazem brez ejakulacije

Oddelek: Loža
287958 (6726) next3steps
»

Kateri kamin na trda goriva?

Oddelek: Loža
174242 (3327) red_baron

Več podobnih tem