» »

PS3 "lag" oz. "štekanje"

PS3 "lag" oz. "štekanje"

denisek123 ::

Pozdravljeni

Imam PS3 Slim, 320GB verzijo. Načeloma vse deluje normalno, se ne pregreva in ni glasen. Opazil pa sem sledeče: igra Medal of Honor Airborne se deloma inštalira tudi na trdi disk. V sami igri se večkrat opazi neko štekanje oz. padec FPS. Bi to znal biti kakšen problem z diskom ali je mogoče to problem igre same. Primerjal sem tudi z GTA V (tudi ta se deloma inštalira na disk), ki se mi zdi bolj kompleksna, pa nekega "štekanja" sploh ni opaziti. Vsak odgovor je dobrodošel.

Lp in lepe praznike
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

PlayStation ::

Jaz imam tudi Sony PS3 Slim in imam isti problem. Nekaj časa nazaj je še normalno deloval brez lagga. Meni še Bluetooth ne deluje več. Stara konzola pač. Sedaj raje uporabljam PS3 emulator za PC.

Zgodovina sprememb…

PlayStation ::

Medal of Honor: Airborne je drugače za PC. Konzole so za exclusive igre, ki jih ni za PC. Ne razumem zakaj eni ljudje igrajo igre, ki so za PC na konzoli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

hojnikb ::

repaste gpuja in cpuja pomaga, kakor tudi čiščenje.
#brezpodpisa

denisek123 ::

Nekako se mi res zdi, da je to zaradi igre same. Ker tudi ne šteka stalno ampak samo ob določenih delih, kjer je več akcije, eksplozij,... @hojnikb imam v mislih da bi ga malce odprl in očistil ja
@PlayStation to je tvoje mnenje, moje mnenje pa je, da pač vse igre igram na konzolah in PC uporabljam za druge stvari
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

hojnikb ::

Ce se ni nil nikol odprt, je pasta sigurno ze suha.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Beyond: Two Souls

Oddelek: Igre
393175 (1265) oo7
»

Medal of Honor: Warfighter (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
648584 (6515) ahac
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10228076 (24743) Berserker
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610090 (5389) MKC00
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403291 (2318) opeter

Več podobnih tem