» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
2 / 52
»»

BorutK-73 ::

a135226875c57d6865a893f4f391403e

Scorpy84 ::

Se meni na zs ce lahko?

E4e5 ::

Pozdravljeni, tudi jaz bi povabilo na zs. Hvala.

MadMax ::

Se priporočam tudi jaz na ZS.
Hvala.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

stevie boy ::

imam 1 povabilo, če kdo rabi naj me vpraša na ZS.

Ganon ::

Jaz imam slabo izkušnjo s povabilom na najboljši privatni tracker. Ne bi več tvegal.

impre ::

Nobenega do sedaj mi še ni uspelo ujeti, zato prosim na ZS če ima še kdo...

MadMax ::

Končno dobil, hvala dobrotniku!
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

pixelzgaming ::

e67f6b8ed33494621caab63fa343fa59
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

red_baron ::

pixelzgaming je izjavil:

e67f6b8ed33494621caab63fa343fa59



Hvala !!

red_baron je izjavil:

pixelzgaming je izjavil:

e67f6b8ed33494621caab63fa343fa59



Hvala !!



Potrebno je še potrditi:

Signup successfull, Your inviter needs to confirm your account now before you can use your account !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: red_baron ()

fitipaldi ::

Pa kaj vam bo, če se torrenti ne nalagajo.
Zadnji naložen 11.8.2019

Morientes ::

fitipaldi je izjavil:

Pa kaj vam bo, če se torrenti ne nalagajo.
Zadnji naložen 11.8.2019


Še en butalc.


Še jaz enega šenkam - 2bc3f0926fde01039b1be7b5080c6327

šernk ::

fitipaldi je izjavil:

Pa kaj vam bo, če se torrenti ne nalagajo.
Zadnji naložen 11.8.2019


aja? Kako pol jst potegnem skoraj vse nove serije dol? Manjka pa temu trackerju kar precej še da ulovi partis, ampak imam od tu bolš razmerje iz časov študenta, tako da ga probam čimveč koristit na moji bogi liniji :)

Vidim da grejo invite dobro v promet, bom začel računat :))

9e1b49b773bec74367874808eb852aaf
9a2ac275ae657eb7f46bd637eaa43533
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

shadeX ::

šernk je izjavil:



aja? Kako pol jst potegnem skoraj vse nove serije dol? Manjka pa temu trackerju kar precej še da ulovi partis, ampak imam od tu bolš razmerje iz časov študenta,



Men so na prenosu na tole stran izgubili račun z okol 1TB uploada. No sej sicer me ne gane, ker zadnja leta izredno malo "torrentam", ampak tukaj se pokaže resnost ljudi, ki stojijo za tem poceni produktom. Skratka, ne splača se bit na nekih no name straneh, ker bo sčasoma vložek energije v to izgubljen.

Resna zadeva na slo trgu je Partis, vse drugo je zguba časa.

sejmon ::

f1e7746f1efcdd810a0c4408446aa9c1

smacker ::

Partis je meni vzel 20TB uploada, ker mam prehiter internet. Po pritožbi smo sicer rešli problem, ampak isto kaže na resnost. Tako pač je z neprofitnimi hobi projekti (isto slo-tech), ampak še dobro da sploh obstajajo.

lonewolf_ ::

@muchacho


verjetno brezveze trošit invajte, ker sem dobil kontra informacijo, da si nezaželjen in domnevno že ~10x kickan zaradi žaljivk itd. Pusti invajte tistim, ki dejansko potrebujejo in vrnejo kaj v community :)

če vam je kaj do trackerja, ne trošit invajtov, ker boste zgubili dostop, če vam povabljeni z vaše strani dela sr*nje...

Čudno, jaz imam že slabih 10let račun bp :) še na nobenen trackerju nisem nikoli imel problemov, če sem se ravnal po pravilih.


shadeX je izjavil:

šernk je izjavil:



aja? Kako pol jst potegnem skoraj vse nove serije dol? Manjka pa temu trackerju kar precej še da ulovi partis, ampak imam od tu bolš razmerje iz časov študenta,



Men so na prenosu na tole stran izgubili račun z okol 1TB uploada. No sej sicer me ne gane, ker zadnja leta izredno malo "torrentam", ampak tukaj se pokaže resnost ljudi, ki stojijo za tem poceni produktom. Skratka, ne splača se bit na nekih no name straneh, ker bo sčasoma vložek energije v to izgubljen.

Resna zadeva na slo trgu je Partis, vse drugo je zguba časa.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

kjut ::

donvito je izjavil:

Pr Hostar ----> KLIK



ne gre prenest ce nisi registriran :/

max00slo ::

Ok, vse kode gredo po par minutah... a res vsi rabite in ne morete napisat da ste vzeli invite? :)
Mi lahko kdo prosim eno posreduje na ZS ker očitno tukaj ne bom ujel nobene :)
Si non confectus, non reficiat.

jakapaka ::

No, zdaj ko ste pa vsi dobli invajte pa napišite kaj ma mojblink več kot partis ? Par let nazaj ni mel 10% tega kar ima partis al pa so bli torenti samo iz partisa skopirani... Pa da nebo pomote nisem pristaš enega ali drugega samo zanima me če je dejansko kaj boljši, seveda pa večinoma uporabljam samo še rutracker ker je kar ti srce poželi gor nisem pa nepismen da bi podnapise rabo :)

max00slo ::

dobil :) ty
Si non confectus, non reficiat.

Phantomeye ::

jakapaka je izjavil:

No, zdaj ko ste pa vsi dobli invajte pa napišite kaj ma mojblink več kot partis ? Par let nazaj ni mel 10% tega kar ima partis al pa so bli torenti samo iz partisa skopirani... Pa da nebo pomote nisem pristaš enega ali drugega samo zanima me če je dejansko kaj boljši, seveda pa večinoma uporabljam samo še rutracker ker je kar ti srce poželi gor nisem pa nepismen da bi podnapise rabo :)


1. Večina trackerjev na svetu med sabo kopira torrente. Razen tisti redki scene torrenti, ki imajo neposredni dostop do vira.

2. Haha, kaj? Po zadnjih informacijah nepismenost pomeni, da ne znaš brat in pisat. Takšni osebi podnapisi ne koristijo 8-);((. Kar se pa tiče izjave, da si pismen - kvaliteta tvojega pravopisa govori nasprotno :D

Zgodovina sprememb…

jakapaka ::

Phantomeye je izjavil:

jakapaka je izjavil:

No, zdaj ko ste pa vsi dobli invajte pa napišite kaj ma mojblink več kot partis ? Par let nazaj ni mel 10% tega kar ima partis al pa so bli torenti samo iz partisa skopirani... Pa da nebo pomote nisem pristaš enega ali drugega samo zanima me če je dejansko kaj boljši, seveda pa večinoma uporabljam samo še rutracker ker je kar ti srce poželi gor nisem pa nepismen da bi podnapise rabo :)


1. Večina trackerjev na svetu med sabo kopira torrente. Razen tisti redki scene torrenti, ki imajo neposredni dostop do vira.

2. Haha, kaj? Po zadnjih informacijah nepismenost pomeni, da ne znaš brat in pisat. Takšni osebi podnapisi ne koristijo 8-);((. Kar se pa tiče izjave, da si pismen - kvaliteta tvojega pravopisa govori nasprotno :D


No super, lasten post si popravil 3x, da si odstranil vse slovnične napake dodal pa forumu nisi nobene smiselne ali uporabne informacije.

Pa toliko o tvoji slovnici :
https://www.file.si/public/viewset/11089

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakapaka ()

proto ::

hojnikb je izjavil:

kaj mislis, kje dobi mojblink 99% torrentov? javni trackerji


Ko hebe blink.

Kje mislis, da drek kot je blink, partis in public trackerji dobijo "99.999%" robe? Private trackerji in scena. S tem, da vsebujejo samo delcek vsega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: proto ()

val46 ::

kot zgleda sem zamudil vse invite tu gor...bi se priporočal za enega na privat, prek zasebnega sporočila, ker drugače mi ne bo uspelo prit do njega ;) hvala...

winko12345 ::

prosim za za zs invite

Sheteentz ::

še jaz fehtam za kakšen invite :)

dice7 ::

c34ae8dd74050c86fc650d4f4259c637

Phantomeye ::

jakapaka je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

jakapaka je izjavil:

No, zdaj ko ste pa vsi dobli invajte pa napišite kaj ma mojblink več kot partis ? Par let nazaj ni mel 10% tega kar ima partis al pa so bli torenti samo iz partisa skopirani... Pa da nebo pomote nisem pristaš enega ali drugega samo zanima me če je dejansko kaj boljši, seveda pa večinoma uporabljam samo še rutracker ker je kar ti srce poželi gor nisem pa nepismen da bi podnapise rabo :)


1. Večina trackerjev na svetu med sabo kopira torrente. Razen tisti redki scene torrenti, ki imajo neposredni dostop do vira.

2. Haha, kaj? Po zadnjih informacijah nepismenost pomeni, da ne znaš brat in pisat. Takšni osebi podnapisi ne koristijo 8-);((. Kar se pa tiče izjave, da si pismen - kvaliteta tvojega pravopisa govori nasprotno :D


No super, lasten post si popravil 3x, da si odstranil vse slovnične napake dodal pa forumu nisi nobene smiselne ali uporabne informacije.

Pa toliko o tvoji slovnici :
https://www.file.si/public/viewset/11089


Nah, dodal sem nekaj vsebine. Nikjer pa nisem napisal, da sta moja slovnica in pravopis perfektna :). Ti si tisti, ki se je pohvalil :D

Aja, pa seveda sem dal. Napisal sem, da blink ni edini, ki kopira s partisa, partis kopira od drugje.

Zgodovina sprememb…

kjut ::

Prosim za enega na zs..tukaj kar objavljate so nekateri hitrejs. plis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Ekozaver ::

Tut jaz prosim na ZS invite

chupachups ::

Se jaz se priporocam za 1ga.

Lonely ::

Madona ste pa navalili na ta reven slovenski tracker ki je malenkost revnejši kot partis namesto da se jajcate nekaj z slovensko sceno kjer dobite komaj 14 dni po izidu na privat trackerjih kot so drugi (BTN, IPT, Nebulance, HD-Space....itd)se potrudite dobiti tam invite preko IRC kanala ali preko aplikacije.
Evo vam link: https://opentrackers.org/

In zdaj srečno pri čekiranju, joj amaterji 8-)

Gregex ::

Samo res ej, tak naval, da sem si rekel, pa dajmo eno kodo izkoristit, pridem gor in kap. Švoh vse skupaj, res švoh, torrentov ni, uporabnikov pa še manj, po par seederjev na torrent, tako da res ne vem v čem je hask tukaj. Sej mi je žal, da sem kodo izkoristil, ker verjetno me ne bo več gor, če bi lahko, bi kodo vrnil. Vse kar rabim je torrentleech (stvari naložene z brzino in je ni stvari, da je ne bi našel na tl) in partis (pa še to najbolj zaradi odraranih stvari).

Zvezdica27 ::

lp,

kaj pa je kak dober private tracker? To se plača mesečni fee? Je gor slo sinshro zadeva oz. s podnapisi? Ali je vse ENG?

Prideš do njih pač z včlanitvijo in plačilom ali moraš imeti vezo?

hvala,

zz

Phantomeye ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

kaj pa je kak dober private tracker? To se plača mesečni fee? Je gor slo sinshro zadeva oz. s podnapisi? Ali je vse ENG?

Prideš do njih pač z včlanitvijo in plačilom ali moraš imeti vezo?

hvala,

zz


Zelo malo verjetno je, da bi katerikoli tracker, ki ni slovenski, imel slovenske vsebine (sinhronizacije, produkcije ali podnapise).

Ganon ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

kaj pa je kak dober private tracker? To se plača mesečni fee? Je gor slo sinshro zadeva oz. s podnapisi? Ali je vse ENG?

Prideš do njih pač z včlanitvijo in plačilom ali moraš imeti vezo?

hvala,

zz


HDBits je najboljši. Tja prideš samo s povabilom, pa še to izredno težko. Če kdo povabi človeka, ki je neresen, lahko s tem ogrozi svoj lasten račun.

Zvezdica27 ::

dobro, to razumem - torej mi govorimo o ... vsej filmski produkciji in tam ne bo nekih regionalnih ali obskurnih zdev, drži?

Torej štos private trackerjev je - kaj točno? Da je vedno vsa mainstream produkcija na voljo?

zz

kjut ::

Zamerim partisu da nima slabse kvalitete od bripa Pr'hostar filma, zato sem temo tudi odprl. Ce pa das prosnjo je pa delete -.- wy?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Ganon ::

Zvezdica27 je izjavil:

dobro, to razumem - torej mi govorimo o ... vsej filmski produkciji in tam ne bo nekih regionalnih ali obskurnih zdev, drži?

Torej štos private trackerjev je - kaj točno? Da je vedno vsa mainstream produkcija na voljo?

zz


Zaprta skupnost, v kateri imajo ljudje dostop do vseh mogočih virov in kjer ni praktično nikoli problemov s sejanjem. Najdeš 10 let star torrent in se že pretaka. Zaprosiš za najbolj obskurno zadevo in jo naložijo. Ni da ni.

Phantomeye ::

Ganon je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

dobro, to razumem - torej mi govorimo o ... vsej filmski produkciji in tam ne bo nekih regionalnih ali obskurnih zdev, drži?

Torej štos private trackerjev je - kaj točno? Da je vedno vsa mainstream produkcija na voljo?

zz


Zaprta skupnost, v kateri imajo ljudje dostop do vseh mogočih virov in kjer ni praktično nikoli problemov s sejanjem. Najdeš 10 let star torrent in se že pretaka. Zaprosiš za najbolj obskurno zadevo in jo naložijo. Ni da ni.


Pa tudi manjša možnost, da fašeš kak nezaželen software

Horas ::

kjut je izjavil:

Zamerim partisu da nima slabse kvalitete od bripa Pr'hostar filma, zato sem temo tudi odprl. Ce pa das prosnjo je pa delete -.- wy?!


ti to resno? veš da bomo kmalu leta 2020?

Gone ::

V čem je fora da mi vedno napiše da se ime in password ne ujemata? Dam ponastavitev gesla, dobim na mail novo geslo pa še vedno isto? Kodo sem dobil tukaj.

Zvezdica27 ::

in ta, recimo HD BIts, je bolj zahodno usmerjen ali imaš gor tudi recimo azijsko produkcijo itd? Samo video ali tudi glasba (ker to pa je problem, da ni mainstream, ne dobiš nikjer)

zz

winko12345 ::

Je še kakšna koda zame mogoče? :)

JanezC ::

Bi se priporočil za eno kodo, hvala!

Ganon ::

Zvezdica27 je izjavil:

in ta, recimo HD BIts, je bolj zahodno usmerjen ali imaš gor tudi recimo azijsko produkcijo itd? Samo video ali tudi glasba (ker to pa je problem, da ni mainstream, ne dobiš nikjer)

zz


Ni ozko usmerjeno, dobiš vse. Glasbe ni (če misliš mp3je; za to obstajajo drugi trackerji), je pa prisotna filmska glasba, razni koncerti ipd.

winko12345 ::

ma še kdo kakšno povabilo na zs

LeXani ::

se priporočam za invite na zs
Čas prve prijave 04.11.2005

pufimufi ::

Še jaz fehtam za enega na ZS...hvala.
««
2 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrenthr.org (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24748978 (919) tomlin
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738255 (1595) donvito

Več podobnih tem