» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
24 / 52
»»

novak-t ::

Jaz bi tudi potreboval invite. Najlepša hvala

_Nekdo_ ::

Tudi jaz se toplo priporočam, hvala že vnaprej!

Utrgan ::

Bi se dalo dobiti? Hvala vnaprej!

banani ::

prosim za invite za mojblink ce ma kdo viska? hvala

kow ::

Dvomim, da bos dobil - ker visje je nekdo napisal, da novi accounti ne dobijo...

shark_nm ::

kow je izjavil:

Dvomim, da bos dobil - ker visje je nekdo napisal, da novi accounti ne dobijo...


Mah niti stari ne dobimo... No vsaj pri meni ni bilo haska

kow ::

Za taksne iq velikane kot si ti - se domneva, da ne rabijo piratizirati.

amacar ::

shark_nm je izjavil:

kow je izjavil:

Dvomim, da bos dobil - ker visje je nekdo napisal, da novi accounti ne dobijo...


Mah niti stari ne dobimo... No vsaj pri meni ni bilo haska

maš na ZS

banani ::

dj še zame prosim?:D on očitno ne rab;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: banani ()

nosib ::

Prosim za mojblink invite na ZS, če ima kdo. Najlepša hvala.

amacar ::

nosib je izjavil:

Prosim za mojblink invite na ZS, če ima kdo. Najlepša hvala.

poslal

nosib ::

amacar je izjavil:

nosib je izjavil:

Prosim za mojblink invite na ZS, če ima kdo. Najlepša hvala.

poslal


Car si :)

Heineken ::

Zdravo,
ima kdo Invite za Mojblink prosim in se priporočam hvala.Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heineken ()

andreypirc ::

Prosim za mojblink invite na ZS, če ima kdo. Hvala vnaprej.

mimii ::

Pozdravljeni,

Potreboval bi invite za moj blink.

Lp

val46 ::

Heineken je izjavil:

Zdravo,
ima kdo Invite za Mojblink prosim in se priporočam hvala.Lp

Zakaj bi pa ti rabil invite?

asterixobel ::

Če je možno bi lepo prosil za invajt...
email overburn_00@hotmail.com

najlepša hvala!

awlawdjesus ::

Se tudi jaz priporočam za Mojblink invite.
Sem priden seeder, server 24/7/365

Zgodovina sprememb…

Tech Fan ::

Zamenjam mojblink invite za torrentleech če ima kdo.
lp

phixion ::

Prosim za invite, če ima kdo viška. Hvala.

slovenc12340 ::

Tudi jaz bi prosil, če mi lahko kdo da invite. Prosim

NejcSSD ::

Resni za invajte pišite na ZS.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Heineken ::

Vsem svetujem,da se izogibate gnilega Mojblinka z 0 odjemalci in 0 sejalci ter strogih pravil in greste raje na vodilni Partis z največ uporabniki in z odprtimi registracijami.Lp

Daniel ::

Počasi boš moral poiskati pomoč pri ustreznih institucijah.

Heineken ::

Poba prvo si dobro poglej koliko je bilo še ostalih,ki so dobili opozorila in BAN kmalu po tistem,ko so se prijavili na Mojblink in dobili onemogočen dostop.Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heineken ()

Daniel ::

Poba si ti lepo nekam zatakni. Nimam niti ene težave od prijave, razmerje 27, 6 TB UL.

Heineken ::

Poba to ni bilo napisano direktno,da se gre za tebe ampak za ostale nove uporabnike,ki so bili na Mojblink.Lp

Daniel ::

In presenetljivo imaš samo ti težave...

Heineken ::

Ne bi rekel.

Heineken ::

Ni ga čez Partis samo dol vlečem in sejem do onemoglosti uporabnikov malo morje odjemalcev in sejalcev tudi nalagalci in osebje pa so super.Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heineken ()

rutarvip ::

Tudi jaz bi zelo lepo prosil za Mojblink invite.
Hvala

shweegl ::

Prosim za mojblink invite.

val46 ::

Heineken je izjavil:

Ni ga čez Partis samo dol vlečem in sejem do onemoglosti uporabnikov malo morje odjemalcev in sejalcev tudi nalagalci in osebje pa so super.Lp

Se pravi ti ni uspelo nikogar prepričat, da ti pošlje ponovni invite na moj blink, zdaj pa serješ po blinku??? Podlo, res podlo...ampak ja, takih osebkov tam ne potrebujemo. Lp.

Heineken ::

Sem dobil Invite včeraj in po treh mesecih,ko sem se prijavil sem dobil po nekaj minutah onemogočen račun brez,da bi pri tem zadnjem sploh kaj kršil toliko o tem kakšen je Mojblink in njihova smrtno resna pravila na Partisu pa dol vlečem in sejem vsak Torrent veliko več od 1:1 pa nobenih težav pri razmerju 50,00.Lp

Heineken ::

Oziroma v petek sem dobil Invite v soboto pa sem naredil to prijavo pa nič zato za ponovno onemogočen račun v primerjavi koliko ima Partis uporabnikov odjemalcev,sejalcev in nalagalcev Mojblink za burek nima samo za uporabniki zna vohuniti,slediti kje je kdo in kaj počne.Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heineken ()

kamiKaZaA ::

Čez par dni bo pol leta odkar sem dobil tukaj invite kodo. Še enkrat se zahvaljujem tistemu uporabniku, da sem dobil vabilo. V tem času nisem imel nobenih težav. Pravila so znana in niti približno stroga, ampak fer pravila, ker četudi ni odjemalcev se ti šteje čas sejanja.

Kar se tiče @Heinekena gre za trola, kar sem sam tudi že opozoril v tem sporočilu:
https://slo-tech.com/forum/t757470/p779...

Heineken ::

Trol gor ali dol še vedno so bili in vedno tudi še bodo glede pravil ostalih uporabnikov,ki imajo in še bodo imeli neodsejene Torrente,opozorila in BANe boš pa lahko še pri ostalih videl koliko jih je na Mojblink in koliko jih še bo.Lp

kamiKaZaA ::

V pol leta sem si potegnil dol 10+ torrentov in še nobenega izbrisal, ter pridno sejem. Držim se pravil. In ne vidim razloga, da bi dobil ban, če se držim pravil sejanja.

Heineken ::

Vse lepo in prav ampak jaz sem napisal koliko je bilo in še bo takšnih,ki se tega ne držijo jaz sem tudi vsakega odsejal in ni bil tukaj problem ampak so bili drugi razlogi za BANe ostajam pa na Partis kjer nimam nobenih težav Mojblinkov sistem z opazovanjem uporabnikov me niti malo ne gane več najboljše,da dajo kar 96ur minimalnega sejanja Torrentov in ne več 1:1,ko se tako nikamor ne pride s tako malo uporabnikov.Lp

S tem pa tudi zaključujem s Slo-Tech sporočili.Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heineken ()

Daniel ::

Torej praviš, da je bil razlog za BAN, zanimivo. Saj 96 ur tako ali tako velja. Ali 1:1, kar je prej, ker pri nekaterih Torrentih pač ni variante, da dosežeš 1:1.

val46 ::

Ta fant pomoje dela probleme kjerkoli se pojavi. S takom odnosom kot zapiha veter. Pomoje deluje tudi kje v kaki slovenski politiki ;) Ne se sekirat za take ljudi fantje in dekleta...naj pa gre nazaj na partis, sej prej kot v enem mesecu bo že "fehtal" tu gor invite z novim uporabniškim imenom, boste vidli.

Heineken ::

Ko bi se vi brigali za svoje zadeve bi bilo bolj pametno namesto,da se vmešavate v nekoga,če se večkrat prijavi in nato dobi opozorila in BANe na Mojblink pa val46 še kako si v zmoti,če res tako misliš,da bom še spraševal kdaj za Invite dam vam nasvet in se brigajte zase,ker se vas sploh ne tiče kaj kdo dela kolikokrat prosi za Invite in kolikokrat je na Mojblink hehe.Lp

kamiKaZaA ::

Heineken je izjavil:


S tem pa tudi zaključujem s Slo-Tech sporočili.Lp


Nič mi ni več jasno.

amacar ::

Če kdo rabi invite naj mi piše na ZS, saj se večkrat zgodi, da komu pošljem povabilo na ZS pa sploh ni odgovora, povabilo pa ostane neuporabljeno. Za heinekena pa morem rečti, da je zelo obupan, enkrat je celo izbrskal mojo cifro in po SMSjih prosil, da mu pošljem povabilo.

Pandorumx5 ::

Če kdo rabi invite mi naj piše.

asterixobel ::

Če ima kdo invite če lahko prosim pošlje?
fairplay_@gmx.net

thx!

novak-t ::

prosil bi za invite. Najlepša hvala

DonDiego ::

vidim, da hein oz superhero se kar tezi, ti si izgubil prisotnost z podvajanjem racunov in ni tako kot pravis,
npr ipt ima 300h sejanja pa ni problemov ce se jih drzis nekatere strani vec.
ampak ker smo v slo sceni je seveda problem, ker folk misli samo na lastno rt, pa ce bi drugje to delal kot delas tu, bi se kaj drugega kot ban fasal, tistemu pa ki mu daje povabila se naj niti ne trudi LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DonDiego ()

stasky007 ::

Pozdravljeni,
a ima kdo invite viška za blink?

Partis je sicer super sam določenih stvari ne najdem :)

mail: mr.stasky@gmail.com

Sheppard22 hvala :)
Stasky

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stasky007 ()

nanoleet ::

Prosim za invite, če še kdo ima.

piksna.sntntn pri gmailu.
««
24 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrenthr.org (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24749319 (1260) tomlin
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738459 (1799) donvito

Več podobnih tem