» »

[Android] stream videi in naključna pavza?

[Android] stream videi in naključna pavza?

V-i-p ::

Pozdrav. Niti ne vem več, pod kaj naj iščem moj problem, zato se opravičujem, če je rešitev kje na vidiku ali celo enostavna (ja vem, mogoče hard reset) vendar imam telefon tako detaljno urejen, da bi ga bilo formatirat huje, kot računalnik. Samsung Galaxy Note 4 mi odlično služi, ne uporabljam in nalagam raznih packarij, skratka pazim kaj inštaliram. Zadnji mesec recimo nekje pa se mi dogaja zadeva, ki mi res žre živce. Vse karkoli predvajam, pa naj si bo posnetek na rtvslo.si, aplikacija 24ur, t2 televizija, filmčki na youtube, facebooku, messengerju pač kjerkoli gledam, se posnetek naključno po parih sekundah ali pa kakšni minuti vrže na pavzo, kot bi jo stisnil sam, seveda je ne. Potem dam play in predvaja dalje, vendar spet samo nekaj sekund in spet pavza ter tako v nedogled. Kolikor sem brskal jih ima dosti te težave, rešitve pa nikjer. Android je 6.0.1, sumim pa kakšno posodobitev ali kaj podobnega, tudi Chromea sem onemogočil, kot nekateri predlagajo, da pomaga pa ni rešitve. Ima mogoče kdo res še kakšno idejo kaj bi še lahko poskusil? Hvala res 100x!!!!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

klinker ::

A ce kak video direkt iz telefona predvajas je enako?
Ker ce zajebava samo kar gre preko omrezja, zna bit kaj tu narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38382862 (1381) OK.d
»

android youtube v ozadju je možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
558470 (396) stevemcq_
»

Avtokamera videi se nočejo predvajati

Oddelek: Pomoč in nasveti
132139 (1774) alese
»

Samsung Galaxy S vs Iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
4812946 (10463) Bananovec
»

Pretvorba DV v DivX

Oddelek: Zvok in slika
323247 (2150) teoo

Več podobnih tem