» »

Recover Yahoo emaila

Recover Yahoo emaila

Kurzweil ::

Danes se spomnim, da imam miljon let star yahoojev email account, na katerega pa je vezano cel kup stvari, tudi Facebook in ja, v kolikor dobim že minimalno zahtevo na email, da potrdim account ali kaj podobnega sem doomed.

Po miljon letih sem seveda pozabil vse. Spomnim se edino maila, passworda ne vem, tistih dveh security vprašanj še manj, potem mi seveda ostane samo, da sledim Yahoojevem supportu, kjer ni nekega maila, ali česar podobnega, da bi lahko komu povedal. V mail se nisem prijavil verjetno že kakšnih 10 let.

Dejansko sploh še obstaja kakšna možnost, da dobim ta mail nazaj? :D:))

Kurzweil ::

p.s. pod yahoo supportom je cel kup stvari, kar pa se maila tiče, pa je največ kar je mogoče poiskusiti s tistimi security vprašanji, ki pa so naprimer, kje so bili moji medeni tedni in iz kot sem doma... oboje je bilo seveda tistih 15-20 let nazaj, ko sem v nekem momentu mislil, da sem duhovit, manj duhovito pa postane, ko je treba to ugotovit....

Kvatebrigic ::

E, jaz imam popolnoma identičen primer. Če ima kdo kakšno pametno idejo, dobi za pir!:D

Kurzweil ::

Imam občutek, da ni neke rešitve... problem je, da se za moj osebni Facebook profil res ne bi sekiral, precej bolj resna pa je situacija s stranjo/page na FB, ki ga upravljam preko mojega osebnega profila. Zdej niti ne upam dodat koga drugega za admina te FB strani, da ne bom dobil kak confirmation na mail.... zadeva se je gradila leta in leta... mal češka bi bila, da bi zaradi mojega pozabljenega Yahoo gesla, šla nekam...

MadMax ::

Pa mejl sploh še obstaja, glede na to da je od boga pozabljen?
Marsikater ponudnik je po xx letih neaktivnosti mejla ga enostavno zbrisal.
Tako pač kreiraš novega-enakega, pa je...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Raindancer ::

Če ti bo kaj pomagalo, poskusi tole.

Kurzweil ::

@MadMax, ko hočem odpret nov acccount, pravi, da ta že obstaja... "Račun Yahoo s tem e-poštnim naslovom že obstaja.".

@Raindancer, bom pregledal tole, hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
487021 (5726) tony1
»

Vdor v Yahoo prizadel tri milijarde uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
246669 (5680) Arctander
»

Nov hekerski vdor prizadel milijardo uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
198730 (6500) zee
»

Hekerski vdor v Yahoo prizadel 500 milijonov uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
2213237 (11473) Saul Goodman
»

email.si zaključuje svojo zgodbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6312956 (9768) FitnessBoy

Več podobnih tem