» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
46 / 56
»»

TheBlueOne ::

fulk je izjavil:


Garantiram ti, da bo ta učitelj z lasuljo indoktriniral otroke ko ne bo noben gledal. Upaj, da samo to in ne še kaj...


Ce ne bo prej zamrlo v ZDA.

fulk ::

Upam, da bo.
To sranje je živo zgolj zato, ker ga establišment propagira na veliko. Sami po sebi ne bi imeli take moči.
Trans agenda, inverzija resnice je satanističnega izvora zato pa jo Blackrock tako izdatno propagira prek različnih vzvodov. Danes je to ESG.

TheBlueOne ::

Tezko verjamem, da je to gonilna sila. Je bolj verjetno, da je tudi leva imela nek odstotek takih, ki radi brezglavo eskalirajo. Glede na to, da tudi desna ni imuna nekih cudnih ekstremov je kar zelo verjetno, da del populacije pac tako deluje/razmislja.

Scaramouche3 ::

fulk ::

TheBlueOne je izjavil:

Tezko verjamem, da je to gonilna sila. Je bolj verjetno, da je tudi leva imela nek odstotek takih, ki radi brezglavo eskalirajo. Glede na to, da tudi desna ni imuna nekih cudnih ekstremov je kar zelo verjetno, da del populacije pac tako deluje/razmislja.

Ne vem če je vodilna, je pa definitivno ena največjih:

Kdo mi lahko ponudi razlago, zakaj finančni sklad kot je Blackrock, ki bi ga vsi opisali kot epitom ultrakapitalizma, sili z ESG-ji vse svoje podložnike?

https://leohohmann.com/2022/03/24/black...
https://www.reddit.com/r/AskThe_Donald/...

Zakaj "ultrakapitalist" sprejema politiko, ki ogroža svoj profit?
A ni ves point kapitalizma, da nima veze ali si bel, črn, imaš 3 joške, važen je profit, ki ga narediš. In če se izkaže, da 3 belci so bolj profitabilni od 3 črncev bo kapitalist izbral 3 belce pa pri tem bil popolnoma nedolžen rasizma. Ker ni zaposlil belce na podlagi rase, ampak na sposobnosti ustvarjanja profita za podjetje. Lahko sploh ni pogledal življenjepisa in ni niti vedel, da je zaposlil belce.

Ampak ne. Sedaj moramo dati kapitalizem na stranski tir in zaposlovati na podlagi post-modernističnih socialnih vrednot.
In še to niti ni prisila od države, ampak samoiniciativno.

A samo meni ne gre to v račun?

Jaz osebno vrjamem, da je Blackrock orodje satanistične (gay jew) elite, ki je bil ustvarjen kot behemoth, s katerim bodo usmerjali globalno politiko.
Vse kaže, da je to bolj res, kot pa da je ultrakapitalistična korporacija dobila neko družbenočutečo vest.
Zbiram stave...

PS. Če mi kdo ne vrjame, pozanimajte se zakaj sploh ima tako ime in kje se še črni kamnji pojavljajo ;) čisto naključje predvidevam. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Polda ::

107 spolov se pravi moramo v našem parlamentu dvigniti število iz 90 na 107, da bodo zastopani vsi spoli + 2 manjšinjska.

fulk ::

Mislim, da smo že na 200+ številki. Tko, da bo treba še kak dodaten stol, da bodo vsi zastopani.

TheBlueOne ::

fulk je izjavil:



Kdo mi lahko ponudi razlago, zakaj finančni sklad kot je Blackrock, ki bi ga vsi opisali kot epitom ultrakapitalizma, sili z ESG-ji vse svoje podložnike?


Ker je to trenutno politicno korektno? Koncerni vedno delajo tako kot menijo, da bo najmanj tezav.

fulk je izjavil:



Zakaj "ultrakapitalist" sprejema politiko, ki ogroža svoj profit?


Vecinoma kar lepo sluzijo, to enostavno ignoriras. Naredijo pa kaksen fail, recimo pred kratkim Bud Light, ki je seveda odpustil prakticno vse udelezene in manicno isce odgovor na svoj megafail.


fulk je izjavil:



Jaz osebno vrjamem, da je Blackrock orodje satanistične (gay jew) elite, ki je bil ustvarjen kot behemoth, s katerim bodo usmerjali globalno politiko.
Vse kaže, da je to bolj res, kot pa da je ultrakapitalistična korporacija dobila neko družbenočutečo vest.
Zbiram stave...

PS. Če mi kdo ne vrjame, pozanimajte se zakaj sploh ima tako ime in kje se še črni kamnji pojavljajo ;) čisto naključje predvidevam. :D


Ja, ker satanisticni judi pa imajo kakorkoli smisel? Vse kaze, da je to res, ce si prilepljen na vir podatkov, ki isce izjeme, ki to podpirajo. BlackRock je investicijsko podjetje in je prisotno marsikje. Verjetno se ne zavedas kako enormni sistemi so to in kako lahko v takem sistemu najdes argumente za prakticno karkoli.

fulk ::

TheBlueOne je izjavil:


Ker je to trenutno politicno korektno? Koncerni vedno delajo tako kot menijo, da bo najmanj tezav.


ESGji niso Bidenova ideja, ampak Blackrockova.
Budweiser je poskusil it woke, pa je izgubil miljarde.
Skratka, woke agenda, ni priĹĄla kar tako, nekdo jo je financiral.


Vecinoma kar lepo sluzijo, to enostavno ignoriras. Naredijo pa kaksen fail, recimo pred kratkim Bud Light, ki je seveda odpustil prakticno vse udelezene in manicno isce odgovor na svoj megafail.


No vidiĹĄ. Vedeli so, da tranice niso pivci, pa so vseeno navalili. Pa ni to edina firma.
Tukaj je bilo jajce pred kokoĹĄjo.


Ja, ker satanisticni judi pa imajo kakorkoli smisel? Vse kaze, da je to res, ce si prilepljen na vir podatkov, ki isce izjeme, ki to podpirajo. BlackRock je investicijsko podjetje in je prisotno marsikje. Verjetno se ne zavedas kako enormni sistemi so to in kako lahko v takem sistemu najdes argumente za prakticno karkoli.


Saj sem rekel. Blackrock je tako velik, da lahko diktira tudi drĹžavam.
Kdo diktira Blackrocku pa bi morali do sedaj Ĺže vedeti.

Sam kot reÄeno, predstavil ti nisem ĹĄe kup reÄi o tej temi, ker nimam Äasa. Ampak zadeve kot so predstavljene ne pijejo vode. Zadaj je zagotovo ĹĄe nekaj.
Kot reÄeno. Ĺ e samo ime "Blackrock" bi ti moralo povedati, da zadeva ni Äisto tako nedolĹžna.
Pozanimaj se o Äem toÄno mislim, boĹĄ videl.

FireSnake ::

Ni pomembno, če je kader usposobljen ali ne, pomembno je, kaj je med nogami:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MatH ::

FireSnake je izjavil:

Ni pomembno, če je kader usposobljen ali ne, pomembno je, kaj je med nogami:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...

Mogoče pa se v kvoto štejejo vse ženske.
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

svecka ::

FireSnake je izjavil:

Ni pomembno, če je kader usposobljen ali ne, pomembno je, kaj je med nogami:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...


Se indetificiraš kot ženska in je problem rešen.

Horas ::



če si hočeš odrezat roko al nogo si bolen, če si hočeš odrezat zize al pa tiča si pa v redu.



al si pop al punca, kk ti sebe vidiš to je domišlija. dejmo normalni ljudje borite se še naprej!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

fulk ::

Jaz samo držim dih in upam, da čimprej kolapsira ta era. Ne morem več tega gledat in prenašat.
Včasih sem prav jezen na covid teoretike zarot, ker vsaj zaenkrat se cepivo ni izkazalo kot dovolj efektivna samo-evtanazija. Boomerji pa GenX so namreč bili zaradi starosti in vere v sistem največji prejemniki le tega. Posledično še naprej moram prenašati njihove sadomazohistične, destruktivne ideološke blodnje.
Komaj čakam, da se menja generacija.
Ne vem točno kaj bo ko bo GenZ in Gen aplha na vrsti, ampak sem prepričan, da ne bo tega sranja kot sedaj.
Mnogo raje vozim po luknjičasti makadamski cesti, kot pa da poslušam bivšega Nirvana fena, ki mi politično pridiga.

Prisežem, da za naslednjo napovedano pandemijo, če bodo spet talali sketchy zvarke, bom ali bil tiho ali navijal zanje. Vse samo, da se rešimo tega societalnega plevela.
(Kot vedno, opravičilo za tiste, ki sem ne sodite, ampak žal 99% od vaših generacij sodi tu)

Horas ::

fulk se strinjam, sam si mal zgrešu temo :)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Ni pomembno, če je kader usposobljen ali ne, pomembno je, kaj je med nogami:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...

Boljše vprašanje je, kako bo tisto podjetje, ki ima same ženske v nadzornem odboru, doseglo kvoto? Bodo odpustili polovico žensk oz. bodo primerni samo moški kandidati ob preteku mandata? :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fulk ::

111111111111 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ni pomembno, če je kader usposobljen ali ne, pomembno je, kaj je med nogami:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...

Boljše vprašanje je, kako bo tisto podjetje, ki ima same ženske v nadzornem odboru, doseglo kvoto? Bodo odpustili polovico žensk oz. bodo primerni samo moški kandidati ob preteku mandata? :D


No, to pa priznam me mene zeloooooo firbec!!
Odlično vprašanje 1111...

Sicer pa:
Danes so ženske močno prezastopane v šolskem sistemu, administraciji itd.
A bomo kmalu videli kup modrolasih profesoric na zavodu za zaposlovanje?

Zakaj mi nekaj pravi, da ne bo tako?
Zakaj mi nekaj pravi, da vsi tej zakoni so unilaterarni v škodo moških?

Kot rečeno. Z veseljem bom spremljal osmrtnice GenX in veliko milenijske generacije (boomerje že sedaj spremljam). Res se mi ne da gledati več teh drekov kako vaskič režejo noge našim družbam.

lynxslo5 ::

fulk je izjavil:

Kot rečeno. Z veseljem bom spremljal osmrtnice GenX in veliko milenijske generacije (boomerje že sedaj spremljam). Res se mi ne da gledati več teh drekov kako vaskič režejo noge našim družbam.


V kateri generacijo pa ti spadaš?

TheBlueOne ::

svecka je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ni pomembno, če je kader usposobljen ali ne, pomembno je, kaj je med nogami:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...


Se indetificiraš kot ženska in je problem rešen.


Lol, tocno to pade na pamet. To bodo zanimivi sestanki, ko bo CEO prisel na sestanek ekipi povedal, da se jih bo moralo nekaj deklarirati kot zenske.

Me pa tudi zanima kako bo mozno neseksisticno iskati kadre. Kaj ni prepovedano delati razliko na spol?

To pa bo burleska, ce glupani vse te bedarije dejansko poizkusijo spravit v prakso.

Utk ::

Če bi bil jaz lastnik firme s 100-200 zaposlenimi, kolk je že potrebno da padeš sem not, mi pač ne bi nekdo drug diktiral koga moram zaposlit.

c3p0 ::

Pa ti bo, ali pa bodo sankcije. Zdaj smo v popolni svobodi in moramo pazit kaj delamo in govorimo.

TheBlueOne ::

Ne mores ignorirati. Ampak ker so tako glupi, da je poleg tega spol lahko fluiden negirajo sami sebe.

Sploh pa samo cakam, da imajo brainfart, da mora biti predstavljan vsak spol ali pa, da mora biti 33:33:33 moski:zenske:ostali cudaski spoli. Kjer lahko vsak doloci kaj je.

Pa, da ne govorimo, da bo treba zaposlovati glede na spol, ker bodo kvote, kar pa menda ni dovoljeno.

Vse skupaj postaja tako zelo butasto, da je prebutasto za kaksno satiro pred desetimi leti.

Mato989 ::

Ko sem jaz napisal da je kvota dejansko diskriminacija moških sem bil označen da sem debil... no saj se boste zbudli.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:

Ko sem jaz napisal da je kvota dejansko diskriminacija moških sem bil označen da sem debil... no saj se boste zbudli.


O komu ti to? Tisti se ne bodo nic zbujali dokler ne bodo zadeve jasne skozi prakso.

Zgodovina sprememb…

svecka ::

Namesto, da bi se borili da namesto političnih in ljudi z vezami pridejo na položaje ljudje s kompetencami, smo ubrali naslednjo budelaščino in sicer obvezne kvote. Kmalu bodo obvezne kvote še za različne spolne identitete, potem različne rase itd.

fulk ::

lynxslo5 je izjavil:

fulk je izjavil:

Kot rečeno. Z veseljem bom spremljal osmrtnice GenX in veliko milenijske generacije (boomerje že sedaj spremljam). Res se mi ne da gledati več teh drekov kako vaskič režejo noge našim družbam.


V kateri generacijo pa ti spadaš?


V eno od teh, ki mora iti.
Meni ni težko priznati, da se moramo odmakniti zavoljo mladine in boljšega jutri.
Tako kot v predagrarnih družbah, ko si se tako postaral, da si bil breme plemenu, si se moral odstranit.

Tako vidim jaz trenutno situacijo. Starejše generacije vzgajane v času dekadence onemogočajo mlajše in jim preprečujejo razvojo oz. jih učijo slabih navad.

Ja, kot rečeno, stereotipiziram celo generacijo, vedno se najdejo posamezniki, ki ne sodijo tam, ampak v povprečju ni tako. Povprečen boomer je boomerski, povprečen GenX je xerski in povprečen milenijec je milenijski.

TheBlueOne je izjavil:

Ne mores ignorirati. Ampak ker so tako glupi, da je poleg tega spol lahko fluiden negirajo sami sebe.

Sploh pa samo cakam, da imajo brainfart, da mora biti predstavljan vsak spol ali pa, da mora biti 33:33:33 moski:zenske:ostali cudaski spoli. Kjer lahko vsak doloci kaj je.

Pa, da ne govorimo, da bo treba zaposlovati glede na spol, ker bodo kvote, kar pa menda ni dovoljeno.

Vse skupaj postaja tako zelo butasto, da je prebutasto za kaksno satiro pred desetimi leti.


Zakaj pa misiš, da pišem to kar pišem. Zadeve vsak dan bolj tonejo v debilizem teh fuknjenih generacij.

svecka je izjavil:

Namesto, da bi se borili da namesto političnih in ljudi z vezami pridejo na položaje ljudje s kompetencami, smo ubrali naslednjo budelaščino in sicer obvezne kvote. Kmalu bodo obvezne kvote še za različne spolne identitete, potem različne rase itd.


Kuglvinkl ne bo nikoli priznal, ker je strahopetec, ampak prej ali slej bodo tudi kvote za pedofile, furrije it. Mavrična ekipa ane.

Sicer kako bo podjetje, ki izdeluje spolne igračke za živali vedelo, ali jim nudi užitek ali ne, če ne bo kakega furryja v ekipi.
Ne vrjamete?
Pomojem, če vpišem dog sex toys v iskalnik bom dobil par relevantnih zadetkov. Tako sprvrženi smo postali.

Scaramouche3 ::

Zanimivo kako je teorija spola in sploh Trans povezano z pedo agendo!

fulk ::

Jp. To vse izvira iz istega hudičevega semena. Začelo se je nekje z miselci ___ porekla tam v 19. stoletju. Z ustanovitvijo ZN pa so zabetonirali temleje na kateri bodo gradili to post-humano perverzno realnost.
Vi smatrate ZN kot neko združenje svetovnih držav, kar sicer je, ampak v ozadju so precej okultne reči, ki jih poznajo samo tisti, ki jim ni nerodno prebirat. Gre za globohomoizacijo. Seks z otroci in globalna vladavina gre iz roke v roki.
Vem, da se vam zdi vse to kar pišem za lase privlečeno, pa vendar sem videl precej prepričljive dokaze z to, drugače ne bi tega pisal. Poglejte podkast James Lindsay, tam lahko začnete pot v zajčjo luknjo.
Zato pa ZN trenutno predlaga, da se otroci čim bolj zgodaj naučijo spolnega užitka. Ni to naključje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

fulk ::

Če koga zanima si lahko pogleda zgodbo okoli Boystown-a in Larry Kinga. Vrh republikanske stranke je imel organizirane črne pederastične orgije. Kjer so gangbangali ugrabljene in prostituirane 12 letnike, jih mučili itd. Vse naj bi tudi snemali, kar pomeni, da nekdo ima te VHS kasete shranjene. To so neodvisno potrdile žrtve, ki so kasneje, po tem ko je prišla afera vn, začeli zginjati ali člani njihovih družin.
Vse to se je dogajalo pod protekcijo FBI, ki je sodeloval pri utišanjurtev.
Pa ne mislit, da je demokratska stranka bila izvzeta.

Med organizatorji so bili agenti mossada, ki so poleg tega še dobili blackmail material za izsiljevanje ameriških politikov.
Isto se dogaja v vrhu US vojske. Tam ne prideš, če ne pustiš, da te dobesedno stari generali pofukajo v rit. Resno. Dobesedno. To pa zato, da te postavijo na mesto in zagotovijo, da boš poslušen.

Se spomnete pred par leti, se je nek hendikepiran fant potegoval za republikanskega kandidata. Postal je zvezda...vse dokler ni v enem intervjuju nesluteče razkril, da ko je prišel na vrh republikanske stranke, so ga začeli vabit na privatne orgije top politikov.
Ko je to povedal, so ga hitro skenslali in je potonil v pozabo.

Kar sem v vsem tem spoznal je da:
-kjer so geji, pederastija ni daleč
-če želiš postati pomemben odločevalec, prej ali slej moraš pofukati otroka ali biti pofukan


Kar me izredno jezi je recimo Qanon. Pomojem je bilo to umetno plasirano, da se diskreditira ljudi kot teoretike zarot, če omenijo ogabnosti, ki se dogajajo v samem političnem vrhu.
Že sedaj me bo kdo obtožil Quanonstva. Pa vendar je elitna pedofilija popolnoma realna stvar. In ne samo spolnost. Tam se dogajajo tudi sadistične zadeve.

fulk ::

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/gl...

To mora biti najbolj wtf zgodba zadnje čase. Debela črnska zvezda, naj bi žalila črnske plesalke, da so predebele, lene, neprofesionalne in premalo pokvarjene. Njihova vodja, pa da so preveč pohujšljive.

Super iztočnica za moja vprašanja, ki jih nihče iz levega pola noče odgovorit:

Zakaj niso legalne recimo masovne sadistične orgije v nekem javnem parku v mestu? Kje v sekularnem zakoniku je to prepovedano? In če je, zakaj je?
A ni to samo še ena ekspresija človeške kreativnosti?

Kdor mi da konsistenten odgovor na to, bo dobil velike pike iz moje strani.

Kayzon ::

Lahko kdo pojasni kako je to mozno da VELIKA VECINA te izpirjenosti,prihaja tocno iz Amerike. Kaj imajo tam v vodi da so tako nori? Kaksna agenda je to?

Hypathia ::


https://siol.net/novice/slovenija/zagot...


Podpiram predlog vlade za uveljavitev obveznih ženskih kvot, čeprav, zaradi njene splošne nesposobnosti, dvomim, da jim bo uspelo pripraviti zakon, ki bo v praksi dosegel želene učinke, bolj verjetno je, da bo samo še dodatna birokratska ovira že tako preobremenjenenega gospodarstva.

Za razliko od mentalnih prizadetkov, ki želijo svoje blodnje, preko gender ideologije, vsiliti celotni družbi, je stekleni strop, ki ovira ženske (zaradi različnih dejavnikov) pri zasedanju najvišjih funkcij, povsem realna stvar, ki jo je treba nasloviti. Kolikor razumem, bo zakon zadeval subjekte javnega interesa, ki jih je bilo na presečni dan v Sloveniji 173, in če nimamo niti toliko sposobnega ženskega kadra, da bi lahko zapolnili to kvoto, lahko kot država in družba samo še "zapremo štacuno".

Ženske na vodilnih položajih so pomembne tudi za vse ostale, nižje po hierarhiji, in lahko odločilno vplivajo na boljšo kulturo podjetja, kar je tudi moja osebna izkušnja. V prvi službi, z moškim šefom in 75% moškim kadrom, sem morala dati odpoved, zaradi toksičnega okolja in vse "pozornosti", ki sem je bila deležna s strani kolegov, sedaj delam v 100% ženskem kolektivu, kjer je vzdušje povsem drugačno in z veseljem grem v službo.

Na temo teorije spola, Richard Dawkins je zaštartal svoj podcast The Poetry of Reality in ena prvih gostij je bila Helen Joyce, avtorica bestsellerja "Trans: When Ideology Meets Reality"


If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fulk ::

Hypathia je izjavil:


https://siol.net/novice/slovenija/zagot...


Podpiram predlog vlade za uveljavitev obveznih ženskih kvot, čeprav, zaradi njene splošne nesposobnosti, dvomim, da jim bo uspelo pripraviti zakon, ki bo v praksi dosegel želene učinke, bolj verjetno je, da bo samo še dodatna birokratska ovira že tako preobremenjenenega gospodarstva.

Za razliko od mentalnih prizadetkov, ki želijo svoje blodnje, preko gender ideologije, vsiliti celotni družbi, je stekleni strop, ki ovira ženske (zaradi različnih dejavnikov) pri zasedanju najvišjih funkcij, povsem realna stvar, ki jo je treba nasloviti. Kolikor razumem, bo zakon zadeval subjekte javnega interesa, ki jih je bilo na presečni dan v Sloveniji 173, in če nimamo niti toliko sposobnega ženskega kadra, da bi lahko zapolnili to kvoto, lahko kot država in družba samo še "zapremo štacuno".

Ženske na vodilnih položajih so pomembne tudi za vse ostale, nižje po hierarhiji, in lahko odločilno vplivajo na boljšo kulturo podjetja, kar je tudi moja osebna izkušnja. V prvi službi, z moškim šefom in 75% moškim kadrom, sem morala dati odpoved, zaradi toksičnega okolja in vse "pozornosti", ki sem je bila deležna s strani kolegov, sedaj delam v 100% ženskem kolektivu, kjer je vzdušje povsem drugačno in z veseljem grem v službo.

Na temo teorije spola, Richard Dawkins je zaštartal svoj podcast The Poetry of Reality in ena prvih gostij je bila Helen Joyce, avtorica bestsellerja "Trans: When Ideology Meets Reality"




Večia žensk sovraži ženske kolektive. To, da si ti doživela toksično okolje je vrjetno posledica tvojih ideoloških pričakovanj.
Kar se strinjam s teboj pa je, da ne bi smelo biti mešanih kolektivov. To je recept za katastrofo.
Moški naj bodo z moškimi, ženske z ženskami. To je najboljša opcija. Mešani kolektivi so problematični iz številnih vidikov.


Kayzon je izjavil:

Lahko kdo pojasni kako je to mozno da VELIKA VECINA te izpirjenosti,prihaja tocno iz Amerike. Kaj imajo tam v vodi da so tako nori? Kaksna agenda je to?


To lahko jaz odgovorim.
___, ki so se tja preselili v začetku 20. stoletja so odkrili deviško ledino in jo izkoristili za svoje cilje. ___ pa imajo po naravi višjo incidenco sprvrženosti in ko so prišli v institucije so to začeli širiti po družbi. Posledično imamo od tam toliko teh bolanosti.
V evropi ___ niso imeli toliko prostih rok kot tam.

TheBlueOne ::

Hypathia je izjavil:


Za razliko od mentalnih prizadetkov, ki želijo svoje blodnje, preko gender ideologije, vsiliti celotni družbi, je stekleni strop, ki ovira ženske (zaradi različnih dejavnikov) pri zasedanju najvišjih funkcij, povsem realna stvar, ki jo je treba nasloviti. Kolikor razumem, bo zakon zadeval subjekte javnega interesa, ki jih je bilo na presečni dan v Sloveniji 173, in če nimamo niti toliko sposobnega ženskega kadra, da bi lahko zapolnili to kvoto, lahko kot država in družba samo še "zapremo štacuno".


Tale stekleni stolp je tam za vse, moske in zenske. Kot drugo pa ni samo, da potrebujes sposobne zenske, potrebujes take, ki bi to pocele, teh pa prakticno ni.

Pri moji v farmacevtskem ultimokorektnem koncernu so se v stirih letih zamenjale tri sefice. Stare med 30 in 35, nosece ena za drugo, nazaj pa prisle za skrajsan delovnik in s tem skartirale kariero. Dokler imate izbiro je pac tako, ce pa jih bos sla silit v sefovsko delo pa bi z veseljem gledal kako te zgrizejo v besu.

Poleg tega me cudi, da vidis woke bedarije, ne vidis pa, da so kvote radiranje pravila, da se ne sme zaposlovati glede na spol. Prav fascinantno je kako za kratkorocno tolazbo skartirate kar so si izborile prave feministke.

fulk ::

Kaj sem rekel nedolgo nazaj!!!!!

(hvala CoolBits)


Ukrajina je testbed za globohomo. Vse te miljarde, ki jih ne bo uspela vrniti v denarju bo morala kompenzirati z, po domače povedano, nastavljanju riti.
Še sam sem šokiran, kako natančno sem to napovedal. huh

primoz4p ::

Japonska torej še sedaj plačuje za svoj poraz

Scaramouche3 ::

Dober je skenslala tega modela in skenslan je!

https://www.youtube.com/shorts/-qO5KfBE...

fulk ::

primoz4p je izjavil:

Japonska torej še sedaj plačuje za svoj poraz


Mene predvsem zanima kam lahko gremo še naprej?

1. Spol je postal arbitrarna zadeva. Mutilacije otrok so uradna praksa.
2. Sveto ni več nič, samo še drkamo na influencestvo in showbiznis.
3. Tako ženska, kot moška, predvsem pa ženska moda se je tako skurbarila, da ne vem še kam lahko gre. Vsako leto si ženske dajo gor manj oblačil.
4. Spolnost je postala nenormalno sprvržena, "če lahko gre, naj gre" je novi moto. Včasih tudi če ne.

Saj ne trdim, da smo prišli do konca.
Moja napoved, v kolikor mi konzervativci povsem izgubimo.

1. Modifikacija telesa se bo nadaljevala. Ljudje si bodo šivali nase dvojne penise v zgojene v laboratoriju.
2. Pop kultura bo postala kopija tiste iz Idiocracy, če ne še huje.
3. Če se kot hetero moški ne boš nališpal kot se trenutni najtrši pedri, boš smatran za neandertalca. Za odrasle ženske bo smatrano nazadnjaško, če bodo hodle na okoli brez tistega buttpluga v obliki pasjega repa. Tangice za dojenčke.
4. Na koncertih pop zvezdnic, če ne bo vsaj enega bdsm gangbanga, bo smatran kot dolgočasen.


Spet mislite, da trolam?
No ajde. Poglejte trende zadnjih 20 let in mi povejte kje sem se zmotil?

Vse kar trenutno drži ultradegeneriranost za obzidjem smo mi nazadnjaki.
Ko/če nas ne bo več, boste lahko še naprej napredovali kot družba.

PS. Ne upam se pogooglat "thong for babies" ker bom vrjetno nehote končal na kaki listi. Ampak, stavim, da bi mi našlo ustrezne zadetke. Se kdo upa poiskat? Kakšen bolj progresiven od mene, ki se mu to zdi normalno. Nejc, kje si, pogrešam te?

Ah pardon. Mislim, da je bil bolj DarwiN MAP-apologet, mogoče ne bo njemu nerodno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

arnecan1 ::

Pravzaprav lahko ta manjšina dela vse, kar si zgoraj naštel.

Samo ne na TV in v javnosti, ampak v nočnih klubih, kjer se je to delalo že desetletja predhodno v Zahodnem svetu.

In vsekakor ne v javnih šolah in z podporo OZN in državnih ustanov.

fulk ::

huh.

Zgleda, da me realnost prehiteva.

Nizozemski oglas/PSA, prikazuje otroke kako spoznavajo in rokujejo z igračami za odrasle.
Iščem samostojen clip, ker ta ki sem ga videl je bil v sklopu anti-woke kompilacije. Pa ga še ne najdem, pa ni mi prijetno pisat search prompte na to temo. Če ga ne najdem, mi boste pač morali zaupat.

Kot tolažilno nagrado pa imate to
https://www.independent.co.uk/news/worl...

Skratka, kot rečeno. V progresivnih/liberalnih zakonih ni omejitev za izpirjenost dokler je "izvedena po priporočilih stroke in znanosti".
Če bomo mi konzervativci poraženi, pričakujte kids sex šove na cartoon networku, twerkanje v parlamentu, in kolumne na 24ur, kako najbolje spolno zadovoljiti svojega psa.

arnecan1 je izjavil:

Pravzaprav lahko ta manjšina dela vse, kar si zgoraj naštel.

Samo ne na TV in v javnosti, ampak v nočnih klubih, kjer se je to delalo že desetletja predhodno v Zahodnem svetu.

In vsekakor ne v javnih šolah in z podporo OZN in državnih ustanov.


Elita je pač degenerirana.

Bolj mi gre za to, ali bomo popustili nejcem in DarwiN-om, da svoje furry liberalne fantazije izživljajo v janosti nesankcionirano.
Kot rečeno, sekularne prepreke za to, ni. Samo vprašanje kdaj bo kak strokovnjak to potrdil z znanostjo.

Žal mi je liberalci. Ne morete imeti degeneriranost do neke točke in ne več. Treba bo iti do konca, ali pa prestopiti na našo stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

FireSnake ::

Svet je postal res izpirjen do konca.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

arnecan1 ::

Ja, saj se strinjam. Posiljevanje otrok s sporno agendo nebinarnosti ter transeksualnosti in podobnega bulshita in celo otroška mutilacija, bi morala biti strogo prepovedana.

Hočeš odrezati prsa, mednožje... itd.?

Lahko, pri 18 letih greš k posebnemu psihiatru, po 21 letu so dovoljene operacije in razne kemikalije. Še bolje po 25 letu.

Pred tem pa nada, nič, zero, nichts, njet. Samo splošni otroški klinični psiholog za mladostniške probleme in stiske in prehoda v odraslost. Staršem, kateri otroke v transeksualnost celo silijo, pa odvzeti otroke.

Ljudi, kateri v resnici želijo spremeniti spol brez nekih vidnih psihičnih motenj, je na milijon ljudi peščica. Skratka zanemarljivo, povprečen človek v življenju takšne osebe ne spozna. Prej te zadane strela z neba in hkrati povozi vlak.:P

Sedaj nas pa hočejo prepričati, da jih je 1/4, cilj pa je verjetno 1/2 prebivalstva.

Kaj je agenda, ne vem. Domnevam, da to, da apologeti in začetniki tega gibanja ne želijo ne želijo biti osamljeni, ampak želijo, da so dominantna sila v družbi. Vsekakor pa so vsi, kateri imajo pri tem prste in korenine segajo desetletja v preteklost, sami žrtve svojih psihičnih motenj in težkega otroštva in travm kot otroci in odrasli. Na roko pa jim je šlo tudi povojno obdobje gospodarske blaginje, brezskrbnosti, lagodnega življenja, neambicioznosti, želje po nerealnem svetovnem miru in vsesplošne ljubezni, konformizmu, vključenosti vseh izrodkov v širšo družbi, itd.

Upam in celo napovedujem, da se bo to stanje, ko baje danes celo 1/4 mladostnikov ZDA izjavlja, da spolno niso hetero, ampak nekaj drugega, torej biseksualni, homoseksualni transeksualni, zvezdni, binarni, danes nekaj jutri drugo ali kaj že, umaknilo normalnosti in bodo spet padli na 2-3 %.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

fulk ::

Sicer te razumem in sva na isti strani.
Ampak moram priznati ta, "do 18 leta ne smeš, pol pa se lahko spremeniš v psa, če želiš", je "boomerska" mentaliteta.

Dejstvo je, da če odraslim dopustimo take izpirjenosti, prej ali slej bo hotela še mladina.
Zato jaz bi šel še mnogo dlje in te zadeve prepoveddaoval.

Če že nekdo ima take fatiše in si ne more pomagati, to naj počne v strogi tajnosti. Pripravljen sem celo spregledati občasni greh, če ta oseba skrbno skrbi, da zadeva ne pride v javnost.
Malo hipokrizije ni škodljive, dokler ne moti celote.

To, da vsak človek želi biti individuum je nonsense. Samo redki so lahko individuumi vsi ostali želijo konformirati z maso, kar pomeni, da če skrbiš za čredo njim bo vseeno. To forsiranje individualizma je judovska subverzija.

Unilseptij ::

fulk je izjavil:



Moja napoved, v kolikor mi konzervativci povsem izgubimo.

1. Modifikacija telesa se bo nadaljevala. Ljudje si bodo šivali nase dvojne penise v zgojene v laboratoriju.
2. Pop kultura bo postala kopija tiste iz Idiocracy, če ne še huje.
3. Če se kot hetero moški ne boš nališpal kot se trenutni najtrši pedri, boš smatran za neandertalca. Za odrasle ženske bo smatrano nazadnjaško, če bodo hodle na okoli brez tistega buttpluga v obliki pasjega repa. Tangice za dojenčke.
4. Na koncertih pop zvezdnic, če ne bo vsaj enega bdsm gangbanga, bo smatran kot dolgočasen.


Spet mislite, da trolam?

Trolaš... vse točke, razen morda prve, si imel v 60.-ih vsaj v ZDA. Pa še za prvo točko bi rekel, da so takrat isto govorili za piercinge, tatooje, itd. (v smislu, ljudje si bodo nase pritrjevali kovinske tiče, hehe), tako da deluješ kot stara tercialka, ki se zgraža nad brezbožnostjo sodobne družbe. Razen tistih treh primerov, ki si jih morda našel na internetu in so tako ali tako verjetno fake news, velika večina ljudi v resnici ima čisto normalno spolno življenje in jih hudi ekstremi enostavno ne zanimajo, morda do točke, da kdaj pogledajo malo bolj začinjen pornič, to je pa že to. Samo zaradi interneta je ta reč dobila tako težo, in pa zaradi sistematične agende spodbujanja sovraštva in delitev, ki jo znatno podpira konzervativna politika. Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

Zame je zadeva preprosta... naša telesa so biološko ustvarjena za to, da nam samim in pa seveda tudi drugim nudijo neverjetne užitke, ki so popolnoma zastonj, nikomur ne škodijo in so nujni za nek stabilen občutek sreče in zadovoljstva z življenjem. Neke omejitve so morda res smiselne (pedofilija, posilstvo, itd.), vse ostalo so pa bolj ali manj buče, ki nimajo nobene zveze s tem, kar smo ali želimo biti. Ali po domače, če imaš tiča, ga za božjo voljo uporabljaj za svoj užitek in užitek partnerke ali partnerja, četudi se rad oblečeš v žensko ali se ti zdi, da bi bilo bolje, če bi imel muco. Enako seveda tudi obratno... Tukaj ni nobene direktne povezave in s tega vidika pomilujem nekoga, ki si ga odloči odrezati, ker gre za pohabo bistvene biološke funkcije, ki je za srečno in zadovoljno življenje (vsaj zame :D) pomembna bolj kot recimo roka ali noga.

arnecan1 ::

fulk je izjavil:

Sicer te razumem in sva na isti strani.
Ampak moram priznati ta, "do 18 leta ne smeš, pol pa se lahko spremeniš v psa, če želiš", je "boomerska" mentaliteta.

Dejstvo je, da če odraslim dopustimo take izpirjenosti, prej ali slej bo hotela še mladina.
Zato jaz bi šel še mnogo dlje in te zadeve prepoveddaoval.

Če že nekdo ima take fatiše in si ne more pomagati, to naj počne v strogi tajnosti. Pripravljen sem celo spregledati občasni greh, če ta oseba skrbno skrbi, da zadeva ne pride v javnost.
Malo hipokrizije ni škodljive, dokler ne moti celote.

To, da vsak človek želi biti individuum je nonsense. Samo redki so lahko individuumi vsi ostali želijo konformirati z maso, kar pomeni, da če skrbiš za čredo njim bo vseeno. To forsiranje individualizma je judovska subverzija.

Se strinjam, ne moreš se spremeniti v psa. In noben zakon na svetu tega ne bi smel dovoliti. Tako kot se npr. ne bi smel ženiti z kozo ali živeti z kravo v izvenzakonski skupnosti. Ali siliti oslico v spolno razmerje.

Pa recimo, da je med nami 1,5 % trdih homosekusalcev in lezbijk.Po konzervativnih ocenah. Med njimi se pa še skriva par transpolnih oseb. Recimo, da jih je v Sloveniji ca. 50. Na 2 mio ljudi. Manjšina v manjšini. Zame so to ljudje z motnjami v psihi. Nekaj se jim je zgodilo. Mogoče se nekaterim niti nič ni zgodilo, ampak res živijo s tem prepričanjem. Edina možnost je, da jim dovoliš spremembo spola ali pa zapreš v psihiatrijo.

Prav tako mislim, da pravi transekusalci svojega načina življenja ne propagirajo in izpostavljajo javnosti. So srečni s tem, da jim je to uspelo in poskušajo živeti dalje življenje, kot so si ga zamislili.

Problem so razni drugi agitatorji in lažni preroki. Ti trdijo, da je to naravno, danes celo zaželjeno. Da si nekaj posebnega. Da imaš simpatije celotne družbe. Da bo to rešilo vse tvoje probleme. In druge neboloze. In s tem še bolj zmedejo mlade adolescente v najranljivejšem obodobju življenja. To so predvsem mlade ženske, katere si nato po par letih in par opreacijah premislijo. Da le niso moški, ampak ženske. Samo da danes so brez prsi in polne kemikalij.

To je problem danes, ne teh par 10 transeksualcev, kateri bi načeloma lahko živeli normalno v normalni družbi.

Mato989 ::

Unilseptij je izjavil:

fulk je izjavil:



Moja napoved, v kolikor mi konzervativci povsem izgubimo.

1. Modifikacija telesa se bo nadaljevala. Ljudje si bodo šivali nase dvojne penise v zgojene v laboratoriju.
2. Pop kultura bo postala kopija tiste iz Idiocracy, če ne še huje.
3. Če se kot hetero moški ne boš nališpal kot se trenutni najtrši pedri, boš smatran za neandertalca. Za odrasle ženske bo smatrano nazadnjaško, če bodo hodle na okoli brez tistega buttpluga v obliki pasjega repa. Tangice za dojenčke.
4. Na koncertih pop zvezdnic, če ne bo vsaj enega bdsm gangbanga, bo smatran kot dolgočasen.


Spet mislite, da trolam?

Trolaš... vse točke, razen morda prve, si imel v 60.-ih vsaj v ZDA. Pa še za prvo točko bi rekel, da so takrat isto govorili za piercinge, tatooje, itd. (v smislu, ljudje si bodo nase pritrjevali kovinske tiče, hehe), tako da deluješ kot stara tercialka, ki se zgraža nad brezbožnostjo sodobne družbe. Razen tistih treh primerov, ki si jih morda našel na internetu in so tako ali tako verjetno fake news, velika večina ljudi v resnici ima čisto normalno spolno življenje in jih hudi ekstremi enostavno ne zanimajo, morda do točke, da kdaj pogledajo malo bolj začinjen pornič, to je pa že to. Samo zaradi interneta je ta reč dobila tako težo, in pa zaradi sistematične agende spodbujanja sovraštva in delitev, ki jo znatno podpira konzervativna politika. Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

Zame je zadeva preprosta... naša telesa so biološko ustvarjena za to, da nam samim in pa seveda tudi drugim nudijo neverjetne užitke, ki so popolnoma zastonj, nikomur ne škodijo in so nujni za nek stabilen občutek sreče in zadovoljstva z življenjem. Neke omejitve so morda res smiselne (pedofilija, posilstvo, itd.), vse ostalo so pa bolj ali manj buče, ki nimajo nobene zveze s tem, kar smo ali želimo biti. Ali po domače, če imaš tiča, ga za božjo voljo uporabljaj za svoj užitek in užitek partnerke ali partnerja, četudi se rad oblečeš v žensko ali se ti zdi, da bi bilo bolje, če bi imel muco. Enako seveda tudi obratno... Tukaj ni nobene direktne povezave in s tega vidika pomilujem nekoga, ki si ga odloči odrezati, ker gre za pohabo bistvene biološke funkcije, ki je za srečno in zadovoljno življenje (vsaj zame :D) pomembna bolj kot recimo roka ali noga.



Seveda, samo davkoplačevalci ne smemo nič od tega častit, naj to delajo na lastne stroške te spremembe spola ipd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Hypathia ::

Unilseptij je izjavil:


Trolaš... vse točke, razen morda prve, si imel v 60.-ih vsaj v ZDA. Pa še za prvo točko bi rekel, da so takrat isto govorili za piercinge, tatooje, itd. (v smislu, ljudje si bodo nase pritrjevali kovinske tiče, hehe), tako da deluješ kot stara tercialka, ki se zgraža nad brezbožnostjo sodobne družbe. Razen tistih treh primerov, ki si jih morda našel na internetu in so tako ali tako verjetno fake news, velika večina ljudi v resnici ima čisto normalno spolno življenje in jih hudi ekstremi enostavno ne zanimajo, morda do točke, da kdaj pogledajo malo bolj začinjen pornič, to je pa že to. Samo zaradi interneta je ta reč dobila tako težo, in pa zaradi sistematične agende spodbujanja sovraštva in delitev, ki jo znatno podpira konzervativna politika. Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

Zame je zadeva preprosta... naša telesa so biološko ustvarjena za to, da nam samim in pa seveda tudi drugim nudijo neverjetne užitke, ki so popolnoma zastonj, nikomur ne škodijo in so nujni za nek stabilen občutek sreče in zadovoljstva z življenjem. Neke omejitve so morda res smiselne (pedofilija, posilstvo, itd.), vse ostalo so pa bolj ali manj buče, ki nimajo nobene zveze s tem, kar smo ali želimo biti. Ali po domače, če imaš tiča, ga za božjo voljo uporabljaj za svoj užitek in užitek partnerke ali partnerja, četudi se rad oblečeš v žensko ali se ti zdi, da bi bilo bolje, če bi imel muco. Enako seveda tudi obratno... Tukaj ni nobene direktne povezave in s tega vidika pomilujem nekoga, ki si ga odloči odrezati, ker gre za pohabo bistvene biološke funkcije, ki je za srečno in zadovoljno življenje (vsaj zame :D) pomembna bolj kot recimo roka ali noga.


Hahaha, pedoti naravnost obožujejo uporabne libtardske idiote, ki jim držite štango. Bom samo tole tukaj pustila:

Germany’s leading professional association on sexuality and partnership, Pro Familia, is under fire after issuing a recommendation that daycares implement “body exploration rooms” and “sexual games” for young children.

The issue first came to light when news outlet BILD revealed that parents were sent an e-mail from an Arbeiterwohlfahrt (AWO) daycare center in the Hanover region which presented a list of ten rules explaining how children in the “body exploration room” would be encouraged to “pet and examine” themselves and other children.
https://reduxx.info/germany-sex-educati...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

111111111111 ::

Unilseptij je izjavil:

Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

gledal sem slike iz parade ponosa v Berlinu. V čem je fora, da se oblepiš s izolir trakom in napol nag skačeš z mavrično zastavo po ulici, mi je popolnoma nejasno? Dejansko sami propagirajo homoseksualnost kot psihološko bolezen. Lahko bi bili popolnoma normalno oblečeni, s transparenti, lahko bi se poljubljali, itd... Samo da se grejo pa neke maškare in predstavljat fetiše sredi belega dne na ulici, mi je pa malo mimo. A sem preveč konzervativen, ko mislim, da moji fetiši in spolno življenje briga samo mene in moje spolne partnerje in nikogar drugega?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fulk ::

Unilseptij je izjavil:

fulk je izjavil:



Moja napoved, v kolikor mi konzervativci povsem izgubimo.

1. Modifikacija telesa se bo nadaljevala. Ljudje si bodo šivali nase dvojne penise v zgojene v laboratoriju.
2. Pop kultura bo postala kopija tiste iz Idiocracy, če ne še huje.
3. Če se kot hetero moški ne boš nališpal kot se trenutni najtrši pedri, boš smatran za neandertalca. Za odrasle ženske bo smatrano nazadnjaško, če bodo hodle na okoli brez tistega buttpluga v obliki pasjega repa. Tangice za dojenčke.
4. Na koncertih pop zvezdnic, če ne bo vsaj enega bdsm gangbanga, bo smatran kot dolgočasen.


Spet mislite, da trolam?

Trolaš... vse točke, razen morda prve, si imel v 60.-ih vsaj v ZDA. Pa še za prvo točko bi rekel, da so takrat isto govorili za piercinge, tatooje, itd. (v smislu, ljudje si bodo nase pritrjevali kovinske tiče, hehe), tako da deluješ kot stara tercialka, ki se zgraža nad brezbožnostjo sodobne družbe. Razen tistih treh primerov, ki si jih morda našel na internetu in so tako ali tako verjetno fake news, velika večina ljudi v resnici ima čisto normalno spolno življenje in jih hudi ekstremi enostavno ne zanimajo, morda do točke, da kdaj pogledajo malo bolj začinjen pornič, to je pa že to. Samo zaradi interneta je ta reč dobila tako težo, in pa zaradi sistematične agende spodbujanja sovraštva in delitev, ki jo znatno podpira konzervativna politika. Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

Zame je zadeva preprosta... naša telesa so biološko ustvarjena za to, da nam samim in pa seveda tudi drugim nudijo neverjetne užitke, ki so popolnoma zastonj, nikomur ne škodijo in so nujni za nek stabilen občutek sreče in zadovoljstva z življenjem. Neke omejitve so morda res smiselne (pedofilija, posilstvo, itd.), vse ostalo so pa bolj ali manj buče, ki nimajo nobene zveze s tem, kar smo ali želimo biti. Ali po domače, če imaš tiča, ga za božjo voljo uporabljaj za svoj užitek in užitek partnerke ali partnerja, četudi se rad oblečeš v žensko ali se ti zdi, da bi bilo bolje, če bi imel muco. Enako seveda tudi obratno... Tukaj ni nobene direktne povezave in s tega vidika pomilujem nekoga, ki si ga odloči odrezati, ker gre za pohabo bistvene biološke funkcije, ki je za srečno in zadovoljno življenje (vsaj zame :D) pomembna bolj kot recimo roka ali noga.


Povedano kot pravi 40+ degeneriranec.
Mi pa je smešno, da me okličeš za stara tercialka. Sem samoizpričani konzervativec, misliš, da je to zame žalitev? :))

Ampak ja, piercingi, tatooji so točno to kar so napovedali tisti "stari prdci", danes se vsi tako nalagajo s tem, da zgleda nagravžno, pošastno.
Sicer pa ne vem kaj je narobe z pedofilijo in posilstvom. A ni to samo druga oblika uživanja telesa kot ti temu praviš? Čemu si tu tak katoliban?
Zakaj pa bi bil javna zoofilija prepovedana?

Hypathia je izjavil:

Unilseptij je izjavil:


Trolaš... vse točke, razen morda prve, si imel v 60.-ih vsaj v ZDA. Pa še za prvo točko bi rekel, da so takrat isto govorili za piercinge, tatooje, itd. (v smislu, ljudje si bodo nase pritrjevali kovinske tiče, hehe), tako da deluješ kot stara tercialka, ki se zgraža nad brezbožnostjo sodobne družbe. Razen tistih treh primerov, ki si jih morda našel na internetu in so tako ali tako verjetno fake news, velika večina ljudi v resnici ima čisto normalno spolno življenje in jih hudi ekstremi enostavno ne zanimajo, morda do točke, da kdaj pogledajo malo bolj začinjen pornič, to je pa že to. Samo zaradi interneta je ta reč dobila tako težo, in pa zaradi sistematične agende spodbujanja sovraštva in delitev, ki jo znatno podpira konzervativna politika. Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

Zame je zadeva preprosta... naša telesa so biološko ustvarjena za to, da nam samim in pa seveda tudi drugim nudijo neverjetne užitke, ki so popolnoma zastonj, nikomur ne škodijo in so nujni za nek stabilen občutek sreče in zadovoljstva z življenjem. Neke omejitve so morda res smiselne (pedofilija, posilstvo, itd.), vse ostalo so pa bolj ali manj buče, ki nimajo nobene zveze s tem, kar smo ali želimo biti. Ali po domače, če imaš tiča, ga za božjo voljo uporabljaj za svoj užitek in užitek partnerke ali partnerja, četudi se rad oblečeš v žensko ali se ti zdi, da bi bilo bolje, če bi imel muco. Enako seveda tudi obratno... Tukaj ni nobene direktne povezave in s tega vidika pomilujem nekoga, ki si ga odloči odrezati, ker gre za pohabo bistvene biološke funkcije, ki je za srečno in zadovoljno življenje (vsaj zame :D) pomembna bolj kot recimo roka ali noga.


Hahaha, pedoti naravnost obožujejo uporabne libtardske idiote, ki jim držite štango. Bom samo tole tukaj pustila:

Germany’s leading professional association on sexuality and partnership, Pro Familia, is under fire after issuing a recommendation that daycares implement “body exploration rooms” and “sexual games” for young children.

The issue first came to light when news outlet BILD revealed that parents were sent an e-mail from an Arbeiterwohlfahrt (AWO) daycare center in the Hanover region which presented a list of ten rules explaining how children in the “body exploration room” would be encouraged to “pet and examine” themselves and other children.
https://reduxx.info/germany-sex-educati...


wow, zgleda da tudi jaz nisem na tekočem z dogajanjem.
Sicer ne vem kaj je narobe z body exploration rooms za otroke. Saj to je samo uživanje od mati narave danega telesa, ane uniseptilij?
Lahko še snemamo, kot učni material ane? Saj gre le za naga telesa. Ane?

Lepa najdba hipa. +1

111111111111 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Kot že pri homoseksualnosti pa se tudi pri debatah glede spola in posameznikove identitete najbolj ogorčeno oglašajo prikriti geji oziroma ljudje s takimi in drugačnimi neizživetimi fantazijami in potlačenimi nagnjenji.

gledal sem slike iz parade ponosa v Berlinu. V čem je fora, da se oblepiš s izolir trakom in napol nag skačeš z mavrično zastavo po ulici, mi je popolnoma nejasno? Dejansko sami propagirajo homoseksualnost kot psihološko bolezen. Lahko bi bili popolnoma normalno oblečeni, s transparenti, lahko bi se poljubljali, itd... Samo da se grejo pa neke maškare in predstavljat fetiše sredi belega dne na ulici, mi je pa malo mimo. A sem preveč konzervativen, ko mislim, da moji fetiši in spolno življenje briga samo mene in moje spolne partnerje in nikogar drugega?


Ne deluje to tako.
Queer so po definiciji "izkrivljeni". Ni meja zanje, razen teh, ki smo jih konzervativci uspeli prenesti iz preteklosti. Ko to pade, boš na paradah ponosa videl še marsikaj bolj "sočnega".

---
sem pa tudi jaz našel nekaj:

Leonid Radvinsky @ Wikipedia

In 2018, he bought a 75% stake in OnlyFans' parent company Fenix International Ltd. from its British founder Tim Stokely.[5][14] After this, OnlyFans became increasingly focused on not safe for work (NSFW) content and "gained a pop culture reputation for being a hive of pornography".[14] In a roughly two-year period from 2021 to 2022, Radvinsky received around $500 million in dividends from the website.[15]


Wait for it...

wait...

BAM!!
Radvinsky was born in Odesa, Ukraine and his Jewish family later emigrated to Chicago when he was a child.[6] In 2002, he graduated from Northwestern University with a degree in economics.[7][8]


Every. Single. Fucking. Time.
Kje so sedaj nejci, da me okličejo za naci teoretika zarot. Ah, pogrešam dobre stare čase.:))

FireSnake ::

Vrtec v MB. Mamica si v vrtcu izposodi knjigo, da jo bo hčerki doma brala.
Naslov: Mavrica
Mamica začne to brati in je po dveh straneh ugotovila, da gre za LGTB propagando.
Neha brati.

Ko je knjigo vrnila, je vprašala zakaj take zadeve forsirajo. Dobila je odgovor, da imajo taka navodila.

Zdaj mi pa naj nekdo razloži, prosim:
- zakaj LGTB skupnost ne more pustiti otrok pri miru?
- zakaj manjšina posiljuje večino z njihovo agendo?
- od kje so ta navodila?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
46 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081089 (72078) vostok_1

Več podobnih tem