» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
38 / 56
»»

s1m0n ::

Če jim je potrebno, da na socialnih omrežjih drugim razlagajo pomen svojega naziva in se zgražajo, ko in če jih kdo napačno nagovori (pač telepatija še nam ne funkcionira) pol je čist normalno, da se tudi mi zgražamo nad takšnim početjem. Res, da so izjeme, ki gredo predaleč (jih je vedno več) zato pa bo potrebno tudi nekje naredit STOP.

Mato989 ::

Problem je da hocejo spreminjat druzbena pravila itd

Nikogar ne moti ce so doma napoleoni pa vesoljci pa psi itd
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

s1m0n ::

Jah pač odrasli se obnašajo kot froci kaj pa drugo pričakuješ?
Duševno se jim zmeša, če jih kdo napačno nagovori, če kdo kje kaj resnice napiše... Sami se ne vedo odločit kaj so, kdo so, kaj bi radi..., če ni to 1:1 kot 4 letni otrok pol ne vem kaj :)

nirburu ::

Govorijo o trajnostnem razvoju.
Trajnostni razvoj ni samo tehnični.
LGBTQPZ+ osebki žal niso trajnostni.

trancer01 ::

Trajnostni razvoj je oksimoron.

111111111111 ::

nevone je izjavil:


In sedaj ste se obesili na te parade ponosa, ampak ne strinjate se pa niti s tem, da se ljudi naziva tako kot si želijo, če seveda ne delajo to iz neke objestnosti in želje sesipati sistem, ampak samo iz želje, da lahko živijo življenje, ki ga čutijo.

o+ nevone

Geji so še vedno moški in lezbijke še vedno ženske. ČE se nekdo počuti da je špaget in zahteva da ga tako tudi naslavljam nimam težav. Če pa se zadeva uzakoni, pa je to problem in gre za sesipanje sistema.

Lahko živijo življenje, ki ga čutijo. Kazensko jih nebeden ne preganja, lahko počneje kar hočejo. NE vem kakšno zgražanje bi požel jaz če bi organiziral parado heterosekusalcev, ki imajo radi meso in pivo. Verjetno bi bil rasist, fašist in še marsikaj samo človek ne.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

NE vem kakšno zgražanje bi požel jaz če bi organiziral parado heterosekusalcev, ki imajo radi meso in pivo. Verjetno bi bil rasist, fašist in še marsikaj samo človek ne.


Bolj kot rasist, fašist (čeprav imaš morda tudi take tendence) si jamrač, ki se smili sam sebi za prazen nič. Ene 60 % prireditev je de facto za mesojede heteroseksualne alkoholike, pa še kar se najde nek pajac iz preseka teh treh skupin, ki se smili sam sebi in počuti ogroženega od LGBT marginalcev.

Zgodovina sprememb…

trancer01 ::

Glede na delež populacije bi moralo biti prireditev za mesojede heteroseksualce vsaj 90 %.>:D

nagobčnik ::

60 % je samo za presek teh treh skupin, delež alkoholikov v populaciji pač ni 90 %. Več kot očitno pa organizacija takih prireditev ni prepovedana, če jih je res premalo, je to verjetno nesposobnost organizatorjev, ne krivda LGBT marginalcev

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:


Pa saj to kar so doma in delajo doma jim prakticno nihce ne oporeka

Problem je ker bi oni radi na javnih mestih da je po njihovo tam je pac javno in so pravila kot so

Povej ti meni kdo lgbtjevcem prepoveduje da so doma karkoli hocejo bit s partnerjem

Tako kot sem jaz z mojo doma karkoli hocem bit


Dandanes v dobi TikToka in Instagrama moraš vsem kazat svojo imenitnost, vsi morajo vedet in videt. Drugače nima smisla.

Hypathia ::

Trans lobiju je svoje ljudi očitno uspelo podtakniti v vse družbene pore, tudi tja, kjer bi človek najmanj pričakoval.

Jesus could have been transgender, according to a University of Cambridge dean.


Dr Michael Banner, the dean of Trinity College, said such a view was "legitimate" after a row over a sermon by a Cambridge research student that claimed Christ had a "trans body", The Telegraph can disclose.
The "truly shocking" address at last Sunday's evensong at Trinity College chapel, saw Joshua Heath, a junior research fellow, display Renaissance and Medieval paintings of the crucifixion that depicted a side wound that the guest preacher likened to a vagina.
https://archive.ph/8aIMx#selection-1329...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Bolj kot rasist, fašist (čeprav imaš morda tudi take tendence) si jamrač, ki se smili sam sebi za prazen nič. Ene 60 % prireditev je de facto za mesojede heteroseksualne alkoholike, pa še kar se najde nek pajac iz preseka teh treh skupin, ki se smili sam sebi in počuti ogroženega od LGBT marginalcev.

Ti tvoji marginalci so precej glasni, da mi nismo normalni.

Trenutno najbolj nezaželena oseba na planetu je poročen bel heteroseksualni moški z družino. :D

nagobčnik je izjavil:

Ene 60 % prireditev je de facto za mesojede heteroseksualne alkoholike, pa še kar se najde nek pajac iz preseka teh treh skupin, ki se smili sam sebi in počuti ogroženega od LGBT marginalcev.

In na teh prireditvah je vstop LGBTQ+ prepovedan?

HEteroseksualci nimamo parad, ker se bojimo takih nestrpnežev kot si ti, ki bi nas obsojali, kakšni smo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:


nagobčnik je izjavil:

Ene 60 % prireditev je de facto za mesojede heteroseksualne alkoholike, pa še kar se najde nek pajac iz preseka teh treh skupin, ki se smili sam sebi in počuti ogroženega od LGBT marginalcev.

In na teh prireditvah je vstop LGBTQ+ prepovedan?


Ne, a bi moral bit, da bi se ti nehal ogroženega počutit? Ker na paradi ponosa tudi ni hetero folku vstop prepovedan.

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:


Trenutno najbolj nezaželena oseba na planetu je poročen bel heteroseksualni moški z družino. :D



:D priznam, ogrožen si :D

Hypathia je izjavil:

Trans lobiju je svoje ljudi očitno uspelo podtakniti v vse družbene pore, tudi tja, kjer bi človek najmanj pričakoval.

Jesus could have been transgender, according to a University of Cambridge dean.


Dr Michael Banner, the dean of Trinity College, said such a view was "legitimate" after a row over a sermon by a Cambridge research student that claimed Christ had a "trans body", The Telegraph can disclose.
The "truly shocking" address at last Sunday's evensong at Trinity College chapel, saw Joshua Heath, a junior research fellow, display Renaissance and Medieval paintings of the crucifixion that depicted a side wound that the guest preacher likened to a vagina.
https://archive.ph/8aIMx#selection-1329...


A ni tako, da se lahko iz moškega rebra žensko nardi? Po mojem mnenju je Bog LGBT aktivist.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Ne, a bi moral bit, da bi se ti nehal ogroženega počutit? Ker na paradi ponosa tudi ni hetero folku vstop prepovedan.

Ne počutim se ogroženega, ne maram ekstremistov ne na eni ne na drugi strani. In parade ponosa so ekstremi LGBTQ+ sfere.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Ne, a bi moral bit, da bi se ti nehal ogroženega počutit? Ker na paradi ponosa tudi ni hetero folku vstop prepovedan.

Ne počutim se ogroženega, ne maram ekstremistov ne na eni ne na drugi strani. In parade ponosa so ekstremi LGBTQ+ sfere.


Tako ekstremni so, da niti ne prepovedo hetero ljudem vstopa na parado ponosa, medtem ko ti sanjariš o nekih prireditvah, kjer bi bil vstop LBGTjevcem prepovedan in jokaš, da bi te ljdje videli kot ekstremista, če bi ti to ustanovil. Facepalm.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Tako ekstremni so, da niti ne prepovedo hetero ljudem vstopa na parado ponosa, medtem ko ti sanjariš o nekih prireditvah, kjer bi bil vstop LBGTjevcem prepovedan in jokaš, da bi te ljdje videli kot ekstremista, če bi ti to ustanovil. Facepalm.

Prosim ne zmišljuj si in polagaj besed v moja usta. To o prireditvah, kjer bi bil vstop LGBTQ+ prepovedan si si gladko izmislil.

Ti si trdil:

nagobčnik je izjavil:

Ene 60 % prireditev je de facto za mesojede heteroseksualne alkoholike, pa še kar se najde nek pajac iz preseka teh treh skupin, ki se smili sam sebi in počuti ogroženega od LGBT marginalcev.

In moj odgovor je bil:

111111111111 je izjavil:


In na teh prireditvah je vstop LGBTQ+ prepovedan?

HEteroseksualci nimamo parad, ker se bojimo takih nestrpnežev kot si ti, ki bi nas obsojali, kakšni smo.

Kje si ti našel, da bi rad organiziral prireditev s prepovedjo vstopa pa veš samo ti.

Edino kar si zadel je: Facepalm. In your face. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nagobčnik ::

A sem jaz začel prvi o neki prepovedi? Ti imaš res ali spomin zlate ribice ali pa sploh ne veš, kaj pišeš. Napisal si, da bi te gledali kot fašista in rasista, če bi organiziral parado heteroseksualnih ljubiteljev piva in mesa. Na moj odgovor, da je itak 60 % prireditev takega tipa, si vprašal, ali je LGBTjevcem vstop tja prepovedan - torej si si več kot očitno to svojo parado predstavljal tako, da bi bil vstop LGBT tja prepovedan. Mogoče pa te precenjujem - da bodo tvoja vprašanja imela neko poanto in smer in ne vodila v 3pm in povedala nič.

Na paradi ponosa pa ne prepovedujejo heteroseksualcem udeležbe, kot se porajajo nekim pajacem ideje, da bi oni delali v kontra primeru. In se potem pretvarjajo, da to njim ni na zeljniku zraslo.

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:


HEteroseksualci nimamo parad, ker se bojimo takih nestrpnežev kot si ti


111111111111 je izjavil:


Ne počutim se ogroženega


BorutO ::

nagobčnik je izjavil:

V kateri državi je pa prepovedano bit cis hetero?

V Sloveniji? Ker če še nekateri ne veste, smo pred leti imeli referendum, kjer smo zavrgli referendum za srednjespolnike glede družin ... Kljub temu, da je referendum bil zavrnjen, so se srednjespolniki znašli in zdaj nam po bolnicah, uradih itd posiljujejo s "starš 1" in "starš 2" ... Nič več oče in mati ...
Referendumi so stran metanje denarja. Če nekemu politiku ni všeč izid referenduma, si ga bo pa drugače priredil ... tako kot ta referendum o srednjespolnikih, zdaj že iščejo "luknjo" v nedelskem delovniku trgovin ... Spet je v referendumu bilo sprejeto, da so v nedeljo trgovine zaprte ... zdaj pa spet sanjajo, da se ob nedeljah odprejo nekatere trgovine ... Čemu potem referendumi? Čemu volitve? Če pa nič ne sme biti tako, kot narod izbere.

Na referendume in na volitve več ne hodim, ker se norčujejo iz nas ... Sicer pa kako je že rekel nekdo ... "Če bi volitve kaj spremenile, bi bile prepovedane."

V glavnem, dobrodošel v državi, ki se poslužuje vedno bolj s starš 1 in s starš 2 ... oče in mati pa vedno manj ...

nagobčnik ::

Aha, oprosti, prav imaš, sem pozabil, da če na nekem formularju piše "starš" namest "oče", da je potem heteroseksualnost prepovedana. Jaz mam kr srečo, da me kljub heteroseksualnosti organi pregona še niso vtaknili v zapor, verjetno so me zgrešili, ker se javno ne razglašam za anti-LGBT. Se mi kr smilite vsi, ki ste zaprti in morate zaradi heteroseksualnosti pisat na ta forum iz zapora.

Glede referendumov in tega se pa strinjam, eni bedaki si kar neke ustave izmišljujejo in potem preko nje povozijo referendum, katera država pa ima še ustavo razen Slovenije? Same banana republike. Resne države imajo vsak mesec zavezujoče referendume o tem, ali naj se pobira davke in ali naj bo vsak dan sončno in se potem tega tudi držijo.

Pa malce bolj resno: da se ne posluša in upošteva ljudi, ki so se prepričali in resno trdijo, da je pri nas heteroseksualnost prepovedana, se meni zdi edina možna in logična poteza. Nek stik z realnostjo je vseeno treba imet.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

A sem jaz začel prvi o neki prepovedi? Ti imaš res ali spomin zlate ribice ali pa sploh ne veš, kaj pišeš. Napisal si, da bi te gledali kot fašista in rasista, če bi organiziral parado heteroseksualnih ljubiteljev piva in mesa. Na moj odgovor, da je itak 60 % prireditev takega tipa, si vprašal, ali je LGBTjevcem vstop tja prepovedan - torej si si več kot očitno to svojo parado predstavljal tako, da bi bil vstop LGBT tja prepovedan. Mogoče pa te precenjujem - da bodo tvoja vprašanja imela neko poanto in smer in ne vodila v 3pm in povedala nič.

Na paradi ponosa pa ne prepovedujejo heteroseksualcem udeležbe, kot se porajajo nekim pajacem ideje, da bi oni delali v kontra primeru. In se potem pretvarjajo, da to njim ni na zeljniku zraslo.

Heh, samo dokazuješ, da tvoje logično sklepanje šepa. Pa naj še jaz uporabim tvoje logične veščine.

Torej ti praviš da predstavniki LGBTQ+ skupnosti ne smejo na ostale prireditve, ker samo heteroseksualci pijejo alkohol? Daj je 60% prireditev takega tipa.

Kar s e pa parade tiče, če bi isto naredili Parado konzervativnosti sredi Ljubljane, bi nas verjetno pričakali norci tvojega kova in obtožili nestrpnosti. NIč novega, podpihujete nestrpnost do drugače mislečih, mečete kocke, rišete svastiko in vpijete, da vi ste strpni.

nagobčnik je izjavil:



Tole me spominja na našega mandatarja Goloba, ki je glasoval v parlamentu proti svojemu lastnemu predlogu. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Aha, oprosti, prav imaš, sem pozabil, da če na nekem formularju piše "starš" namest "oče", da je potem heteroseksualnost prepovedana. Jaz mam kr srečo, da me kljub heteroseksualnosti organi pregona še niso vtaknili v zapor, verjetno so me zgrešili, ker se javno ne razglašam za anti-LGBT. Se mi kr smilite vsi, ki ste zaprti in morate zaradi heteroseksualnosti pisat na ta forum iz zapora.

Glede referendumov in tega se pa strinjam, eni bedaki si kar neke ustave izmišljujejo in potem preko nje povozijo referendum, katera država pa ima še ustavo razen Slovenije? Same banana republike. Resne države imajo vsak mesec zavezujoče referendume o tem, ali naj se pobira davke in ali naj bo vsak dan sončno in se potem tega tudi držijo.

Pa malce bolj resno: da se ne posluša in upošteva ljudi, ki so se prepričali in resno trdijo, da je pri nas heteroseksualnost prepovedana, se meni zdi edina možna in logična poteza. Nek stik z realnostjo je vseeno treba imet.

Spet vlečeš neke logične zaključke iz svoje zadnjice. Si ziher, da si hetero? :D

Kot družbi nam gre preprosto predobro in tako lahko dovoljujemo da razne marginalne skupine diktirajo v aktero smer bo šla družba.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nevone ::

Trenutno najbolj nezaželena oseba na planetu je poročen bel heteroseksualni moški z družino. :D


Kar seveda ni res, saj vas je bistveno več. Ampak tukaj se potem vidi, da tista mantra, da moraš vse požret dol, da dokažeš da si "normalen" tudi za "normalne" ne velja, ko enkrat pridejo v ta primež.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

111111111111 ::

nevone je izjavil:



Kar seveda ni res, saj vas je bistveno več. Ampak tukaj se potem vidi, da tista mantra, da moraš vse požret dol, da dokažeš da si "normalen" tudi za "normalne" ne velja, ko enkrat pridejo v ta primež.

o+ nevone


Večina normalnih, še vedno požira to sranje. Parade ponosa pa gredo na živce tudi marsikateremu pripadniku LGBTQ+ scene. Po eni strani govorijo kako jih moramo sprejemati in si želijo biti izenačeni z ostalo večino, potem pa pridejo na neko srečanje, ki naj bi ljudem v predstavilo gibanje v pozitivni luči takile:
 Parada

Parada



Dopuščam pa možnost, da sem jaz konzervativen in star, ampak po mojem je takšnale obleka za v maškare, ne pa za normalno vključevanje v družbo.

Saj ne da na drugi strani ni usekancev:
https://www.mladina.si/219065/video-v-b...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nevone ::

Zdaj ste se obesili na te parade ponosa, ampak dejstvo je, da jih nekateri ne tolerirajo, tudi če se obnašajo povsem normalno. Enostavno se jim zdi, da jih je treba izločiti ali prevzgojiti, če se le da. To je dejstvo. Parada ponosa je pa na nek način revolt na tak odnos.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Zdaj ste se obesili na te parade ponosa, ampak dejstvo je, da jih nekateri ne tolerirajo, tudi če se obnašajo povsem normalno. Enostavno se jim zdi, da jih je treba izločiti ali prevzgojiti, če se le da. To je dejstvo. Parada ponosa je pa na nek način revolt na tak odnos.

o+ nevone


Enako je pri obratnem polu okoli religij. Tebi tudi verjetno ni vsec, da splav postaja prepovedan v ZDA? Pa lahko verjames, da se prolife ljudem z vsem srcem ne zdi prav razrezati 10cm zarodek in ga izsesati.

Mirno sobivanje pac terja, da se ekstremi z marsicem sprijaznijo, drugace pac silis v nekaj vecino namesto manjsine.

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:


Torej ti praviš da predstavniki LGBTQ+ skupnosti ne smejo na ostale prireditve, ker samo heteroseksualci pijejo alkohol? Daj je 60% prireditev takega tipa.


Tega ne pravim, pravim obratno. Kupi si boljša očala, delaj na svojem ADHD ali začni jemat Bilobil. Prepovedi udeležbe drugih skupin ni niti na prireditvah, ki so namenjene heteroseksualcem, niti na prireditvah, ki so namenjene homoseksualcem (parada ponosa, gej bari itd.). Neka prepoved je zrasla na tvojem zeljniku.

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:


nagobčnik je izjavil:

Ene 60 % prireditev je de facto za mesojede heteroseksualne alkoholike, pa še kar se najde nek pajac iz preseka teh treh skupin, ki se smili sam sebi in počuti ogroženega od LGBT marginalcev.

In na teh prireditvah je vstop LGBTQ+ prepovedan?


Ne, a bi moral bit, da bi se ti nehal ogroženega počutit? Ker na paradi ponosa tudi ni hetero folku vstop prepovedan.

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:


HEteroseksualci nimamo parad, ker se bojimo takih nestrpnežev kot si ti


111111111111 je izjavil:


Ne počutim se ogroženega


Najprej moraš razrešit svoje notranje konflikte.

nevone ::

Pa lahko verjames, da se prolife ljudem z vsem srcem ne zdi prav razrezati 10cm zarodek in ga izsesati.


Saj jim ni treba. Splav ni zapovedan. Nihče nikomur ne vsiljuje, da morajo delati splave.

Je treba ločit, kdaj se človek zavzema za lastne pravice, kdaj jih pa odreka drugim.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

c3p0 ::

Zarodek nima nobenih pravic.

nagobčnik ::

c3p0 je izjavil:

Zarodek nima nobenih pravic.


Nobena razvojna stopnja človeka nima pravice do telesnega gostitelja, tudi tista ne, ki po inteligenci in zavesti prekaša povprečno žival, ki gre v zakol.

nevone ::

Zarodek nima nobenih pravic.


A je to vprašanje ali trditev?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:



Saj jim ni treba. Splav ni zapovedan. Nihče nikomur ne vsiljuje, da morajo delati splave.

Je treba ločit, kdaj se človek zavzema za lastne pravice, kdaj jih pa odreka drugim.

o+ nevone


Je kar dosti Woke zakonov, ki gredo cez vse. Sem zasledil predloge o tem kako spremeniti literaturo v solah v neko bizarno brezspolno, potem kako te ljudi naslavljati, formularji, kateri WC je za koga, direkten vpliv na vse z kvotami itn.

Kot drugo pa so problemi morale vseeno splosni in se pricakuje nek konsenz. Vprasanje je samo kje potegnes crto. Ce gres v ekstrem ali bi potem dovolila umore in splosno nasilje tam, kjer ni toznika?

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Pa lahko verjames, da se prolife ljudem z vsem srcem ne zdi prav razrezati 10cm zarodek in ga izsesati.


Saj jim ni treba. Splav ni zapovedan. Nihče nikomur ne vsiljuje, da morajo delati splave.

Je treba ločit, kdaj se človek zavzema za lastne pravice, kdaj jih pa odreka drugim.

o+ nevone



Torej kaj tocno je zakpn ki uzakonja da je 50 postov zenskega spola... A to ne odreka osebi s penisom njegove pravice ker ceprav je tip boljsi ne sme biti izbran ker je kvota izpolnjena

Absurden seksisticen zakon

In tega je ogromno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

Ce gres v ekstrem ali bi potem dovolila umore in splosno nasilje tam, kjer ni toznika?


Seveda ne bi dovolila umora. Splav pa ni umor, ker imamo konsenz, da ni. Ker ko je bil ta prepovedan, se je vseeno dogajal in je bolje, da je dovoljen, kot da se to dela ilegalno. Ali da ljudje, ki se jim zdi, da so naredili napako, lahko pravočasno ukrepajo. Ali da preprečimo rojstvo otroka, ki nima nobenih ali premalo realnih možnosti za normalno življenje. Če seveda starš ali starša tako precenita.

Splav je v Sloveniji že nekaj časa dovoljen, in to je konsenz. Samo potem se najdejo nekateri, ki to postavijo pod vprašaj. Ne zavedajo se pa, da v bistvu samo želijo drugim preprečiti, da se odločajo o rojstvu otroka, medtem ko zanje to ne predstavlja nobene dodatne benificije.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Gagatronix ::

Namesto da se strejt folki bunite zato ker imajo LGBTQI+ parado ponosa bi morali biti srecni, da je ne rabite.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Ce gres v ekstrem ali bi potem dovolila umore in splosno nasilje tam, kjer ni toznika?


Seveda ne bi dovolila umora. Splav pa ni umor, ker imamo konsenz, da ni. Ker ko je bil ta prepovedan, se je vseeno dogajal in je bolje, da je dovoljen, kot da se to dela ilegalno. Ali da ljudje, ki se jim zdi, da so naredili napako, lahko pravočasno ukrepajo.



Sklicujem sa na tole:

nevone je izjavil:


Saj jim ni treba. Splav ni zapovedan. Nihče nikomur ne vsiljuje, da morajo delati splave.

Je treba ločit, kdaj se človek zavzema za lastne pravice, kdaj jih pa odreka drugim.

o+ nevone


Zato sprasujem v primeru, ko ni toznika, ker v tem primeru nic ne vsiljujes. B.p. se ti velik del prebivalsvtva v naprej strinja, da se bodo bili do smrti, da jim je OK, ce se cufajo itn.

Pa da ne bo pomote, meni je splav OK in praviloma ne bi koga omejeval. Samo tvoje rezmisljanje ima pomankljivosti katere v filozofskem smislu ne prenese niti tvoje stalisce, seveda pri drugi problematiki.

nevone je izjavil:


Splav je v Sloveniji že nekaj časa dovoljen, in to je konsenz. Samo potem se najdejo nekateri, ki to postavijo pod vprašaj. Ne zavedajo se pa, da v bistvu samo želijo drugim preprečiti, da se odločajo o rojstvu otroka, medtem ko zanje to ne predstavlja nobene dodatne benificije.

o+ nevone


Recimo gibanje "Za otroke gre" so konsenz okoli tebi neljubega stalisca dokazovali z referendumom.

Zato pa je treba vse ekstreme RKC, Woke itn. lepo omejevati in jim ne pustiti, da nam tezijo s svojimi norostmi.

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

TheBlueOne je izjavil:


Recimo gibanje "Za otroke gre" so konsenz okoli tebi neljubega stalisca dokazovali z referendumom.


Njihov konsenz je bil v nasprotju z našim drugim, pomembnejšim konsenzom, ki se imenuje ustava, na kateri temeljijo vsi ostali konsenzi. In če je nek konsenz res močan, lahko uspe tudi sprememba ustave.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

nagobčnik je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Recimo gibanje "Za otroke gre" so konsenz okoli tebi neljubega stalisca dokazovali z referendumom.


Njihov konsenz je bil v nasprotju z našim drugim, pomembnejšim konsenzom, ki se imenuje ustava, na kateri temeljijo vsi ostali konsenzi.


Ekstremi imajo dosti vec problemov, kot pa so ustavne omejitve. Samo ko jim das primer, kako jih njihova logika brcne v rit pri temah, ki bi jih forsirali oni, zal samo bezijo od te arhitekture argumentov namesto, da bi prilagodili. Je pa jasno, da je tako, ker potem ne bi bili ekstremi ampak konstruktivni del druzbe, kar pa verjetno ni tako zanimivo. Woke in RKC ti potem samo nastevajo kar so jih sprogramirali v smislu diverzije, ce kdo klice po substanci.

nagobčnik ::

Ustava je pač mehanizem za uveljaljanje konsistentnosti družbene ureditve, ki je tem primeru ustavil ekstremiste. Že sam referendum je sicer bil na meji dopustnosti takrat (5:4 na USRS). Ekstremiste lahko ustavi tudi zakon, ampak v tem primeru je bila potrebna ustava.

nevone ::

Zato sprasujem v primeru, ko ni toznika, ker v tem primeru nic ne vsiljujes.

Ko človeka ubiješ, mu to vsiliš, ne glede na to ali tožnik obstaja ali ne.

B.p. se ti velik del prebivalsvtva v naprej strinja, da se bodo bili do smrti, da jim je OK, ce se cufajo itn.

Komu tu nasprotuješ? Niti sam ne veš, da samemu sebi.

Samo tvoje razmisljanje ima pomankljivosti katere v filozofskem smislu ne prenese niti tvoje stalisce, seveda pri drugi problematiki.

Poznam ta argument, ki ni vreden piškavega oreha. Do sedaj sem ti še vedno zadovoljivo odgovorila na vprašanje. Katera druga problematika je še pod vprašajem?

Zato pa je treba vse ekstreme RKC, Woke itn. lepo omejevati in jim ne pustiti, da nam tezijo s svojimi norostmi.

Ja ekstreme, ki želijo škodovati. Eni pa tukaj trdijo, da kar vsi, ki so malo drugačni, zaradi tega nekomu škodujejo ali imajo potencial, da bodo škodovali.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nagobčnik ::

In seveda, pri skupinah, ki razmišljajo o konsistentnosti, ni potrebno, da jih ustavljajo zakoni ali ustava, ker znajo razmislit in se ustavit same. Ali začet spreminjat družbo na pravem mestu, pri temeljih, če že.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Zato sprasujem v primeru, ko ni toznika, ker v tem primeru nic ne vsiljujes.

Ko človeka ubiješ, mu to vsiliš, ne glede na to ali tožnik obstaja ali ne.


Ni nujno. Lahko se b.p. oba v naprej strinjata, da sta del druzbe, kjer je umor OK. Ce pa se gres svoje pravilo zelo strogo, pa imas takoj za vratom tiste, ki bi bolj omejevali splav. Jaz sem svojem nerojenem otroku se v obdobju, kjer smes narediti splav videl spol, prestel prste na roki, ga gledal kako se premika, cuzi prst itn. Ta pa se sigurno ni mogel kaj odlocati, tako da tvoj argument ne drzi nujno za tvojo problematiko, pomaga pa na drugem polu.

nevone je izjavil:


Komu tu nasprotuješ? Niti sam ne veš, da samemu sebi.


Jaz sebi nic ne nasprotujem, ker ne maram nobenega od ekstremov. Samo poskusam prikazati kako imate ekstremi, ki se ne marate skupen imenovalec pri nacinu razmiljanja.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Ni nujno. Lahko se b.p. oba v naprej strinjata, da sta del druzbe, kjer je umor OK.


Oprosti, ampak ali lahko izjaviš še večjo neumnost?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:


Poznam ta argument, ki ni vreden piškavega oreha. Do sedaj sem ti še vedno zadovoljivo odgovorila na vprašanje. Katera druga problematika je še pod vprašajem?


Ce razumes, da oba ekstrema v bistvu razmiljata disfunkcionlano in bolj prepricujeta v svojo norost, kot pa postavljata kaj konstruktivnega, kaj je smisel? Da se kregate ekstremi, kricite vsak po svoje in silite ostela, da vecinoma poslusamo vase umotvore?

nevone je izjavil:

Ni nujno. Lahko se b.p. oba v naprej strinjata, da sta del druzbe, kjer je umor OK.


Oprosti, ampak ali lahko izjaviš še večjo neumnost?

o+ nevone


Tole je v bistvu po inspiraciji iz resnicne zgodbe:



To pravtako iz istega primera:



Potem pa imas se tiste, ki bi se borili do smrti in ne vem kaj se vse...

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Ce razumes, da oba ekstrema v bistvu razmiljata disfunkcionlano in bolj prepricujeta v svojo norost, kot pa postavljata kaj konstruktivnega, kaj je smisel? Da se kregate ekstremi, kricite vsak po svoje in silite ostela, da vecinoma poslusamo vase umotvore?


Nihče te ne sili, da bereš moje umotvore, ti se kar sam siliš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:



Nihče te ne sili, da bereš moje umotvore, ti se kar sam siliš.

o+ nevone


Kaj to je zadnji hura pri pomanjkanju argumentov? Se froci boljse zakljucijo.

nevone ::

TheBlueOne je izjavil:

nevone je izjavil:



Nihče te ne sili, da bereš moje umotvore, ti se kar sam siliš.

o+ nevone


Kaj to je zadnji hura pri pomanjkanju argumentov? Se froci boljse zakljucijo.


Povsem korekten hura, glede na to, da ne želiš brati mojih umotvorov.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

Slaba resilna biljka. Je pa se vedno bilo tako, da ce kdo diskutira z ekstremi, da pac najdete nek izhod. Sej morda cez leta pridete nazaj z bolj izdelanim staliscem, samo takrat verjetno starejsi, bolj modri, predvsem pa odmaknjeni od ekstrema.

Evolucija mnenja, vsem znana, ker smo vsi bili froci. Tvoj izhod pravtako klasika ...

Zgodovina sprememb…

««
38 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081106 (72095) vostok_1

Več podobnih tem