» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
36 / 56
»»

nagobčnik ::

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Bogi desni radikalci, ki znajo samo kontrirat in ne preveč široko razmišljat, SJWjevci so jih prisilili v neumno in škodljivo ravnanje. Fuj, SJWjevci, fuj! Na srečo na desne radikalce ne more biti nobene kontrareakcije, zato gremo v dobre stare čase, par stoletij nazaj.

Bogi levi radikalci, ki znajo samo prikimavat in ne razmišljat.

Kaj točno si hotel povedat? Jaz pravim, da je leva radikalizacija pomagala desnim radikalcem pridobiti več pozornosti, ki je prej niso imeli. 10 let nazaj ni bilo govora, da bi ukinili splav. Danes pa se o tem pogovarjamo in ga zahteva ulica. Medtem ko se ena stran pogovarja in druga ulica zahteva, da se lahko nosečnost prekine še v višjih mesecih, četudi ni medicinskega razloga za to.

Vidiš problem ali ga ne? Dokler je bilo zmerno sta bili obe smeri zadovoljni, sicer ne popolnoma, ampak dovolj, da je sikalo samo nekaj čudakov. Ko pa se je pravica splava v Ameriki začela dodatno liberalizirat, se je na republikanskem polu začelo nabirati konkretno število čudakov proti splavu, popolnoma proti. NA demokratičnem, pa so neodločeno sredino požrli ekstremisti, ki zahtevajo popolno svobodo pri prekinitvi nosečnosti.

Imaš za odgovor spet samo neko enovrstično puhlico ali nam zaupaš, kaj si res misliš ali je tako vprašanje pretežko zate?



Ker nisi razumel, ti bom razložil. Prelaganje krivde za dejanja desnih radikalcev na leve radikalce pomeni zagovarjanje desnih radikalcev. In hkrati še namiguje na njihovo pomanjkanje možganov. In tako spinanje deluje tudi v obratno smer, ker je na njem zrno resnice, desni radikalizem tudi spodbuja prihodnje leve radikalizme, tako da se lahko kar začneš zahvaljevat desnim radikalcem za leve radikalizme prihodnosti. Če seveda imajo kakršnokoli možgansko avtonomijo in odgovornost za svoja dejanja. Sicer se lahko zahvaljuješ tudi samo preteklim levim radikalcem do pradavnine nazaj, če so oni edini ljudje z delujočimi možgani.


Ali drugače: za začetek bi se bilo treba odločiti, ali imajo desni radikalci svoje možgane in sposobnost mišlenja, ali pa so levi radikalci krivi za dejanja desnih radikalcev, če naj bi imeli neko logično diskusijo. Oboje hkrati bo težko. Vemo sicer, da neprištevnega človeka ali pa konja težko daš na zatožno klop ali mu karkoli očitaš. Če isti standardi veljajo za desne radikalce in je za njihova dejanja vedno kriv nekdo drug, to marsikaj pove.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

Če je to vse, kar jim bo Putin poslal, potem bom res začel verjeti, da so ameri in Rusi zmenjeni, da uničijo Evropo, ker dejansko tip noče dobiti vojne ampak je samo teater, da si mi lažje sankcije nabijamo. Gremo EU nov paket sankcij, gretje največ 15°, pa z avtom samo še 100 km na mesec. Hočem bone za gorivo tako kot v Jugi, samo 20 litrov na avto. Slava Ukrajini.

ena mala šala pa so lgbt+++ na nogah, užaljenu??? čemu ? madona danes razni eddie murphy, seinfeld, pa allo allo pa še sm pozabu, ne bi uspeli. bi bili linčani isto sekundo ko bi spregovorili.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FireSnake ::

Zakaj so lgtBumbarji užaljeni?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Ker nisi razumel, ti bom razložil. Prelaganje krivde za dejanja desnih radikalcev na leve radikalce pomeni zagovarjanje desnih radikalcev. In hkrati še namiguje na njihovo pomanjkanje možganov. In tako spinanje deluje tudi v obratno smer, ker je na njem zrno resnice, desni radikalizem tudi spodbuja prihodnje leve radikalizme, tako da se lahko kar začneš zahvaljevat desnim radikalcem za leve radikalizme prihodnosti. Če seveda imajo kakršnokoli možgansko avtonomijo in odgovornost za svoja dejanja. Sicer se lahko zahvaljuješ tudi samo preteklim levim radikalcem do pradavnine nazaj, če so oni edini ljudje z delujočimi možgani.

Za splav je gotovo krivda na levem radikalizmu in premikanju mej, kjer je vse dovoljeno. Splav je bil legaliziran in dovoljen pod določenimi pogoji, vsaki ženski, če se je odločila zanj. Desni radikalci so bili slabe volje, ampak jih je bilo izredno malo, ker je zgodnji splav v prvem trimesečju podpirala tudi velika večina tako konzervativcev kot progresivcev. Tako da tudi levi radikalisti niso bili slišani. To ravnotežje pa se je podrlo, ko so levičarji hoteli vedno večje pravice in podaljševanje legalnega splava, vse na račun svobode odločanja. Kar pa je v eno ali drugo stran potisnilo vse več ljudi in sedaj v Ameriki gledamo kar gledamo, popolne prepovedi splava, kar je totalna neumnost. Se pa strinjam s tabo, da je zadeva obratno sorazmerna, gotovo pri kakšni drugi temi, pri splavu in pravici, pa je gotovo kriva predvsem posiljena progresivna levica, ki z tako splošnim odporom pač ni računala.

Pomankanje možganov pa je prisotno na obeh radikalnih polih, neumnost nima politične pripadnosti. V zgodovini so se najbolje obnesle civilizacije, ki so bile sredinsko usmerjene brez nekih ekscesov v eno ali drugo smer. Ko so se ekscesi začeli, je država/civilizacija/kultura začela tonit.

Sodobni primeri: Afganistan, ko je ko so oblast prevzeli radikalni konzervativci, se država seseda sama vase, da ne boš trdil, da navijam samo za desni pol. prevevč desnice tudi škoduje, resnica je nekje vmes. Oboji imajo določene strani prav.

FireSnake je izjavil:

Zakaj so lgtBumbarji užaljeni?

A niso vedno?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Ker nisi razumel, ti bom razložil. Prelaganje krivde za dejanja desnih radikalcev na leve radikalce pomeni zagovarjanje desnih radikalcev. In hkrati še namiguje na njihovo pomanjkanje možganov. In tako spinanje deluje tudi v obratno smer, ker je na njem zrno resnice, desni radikalizem tudi spodbuja prihodnje leve radikalizme, tako da se lahko kar začneš zahvaljevat desnim radikalcem za leve radikalizme prihodnosti. Če seveda imajo kakršnokoli možgansko avtonomijo in odgovornost za svoja dejanja. Sicer se lahko zahvaljuješ tudi samo preteklim levim radikalcem do pradavnine nazaj, če so oni edini ljudje z delujočimi možgani.

Za splav je gotovo krivda na levem radikalizmu in premikanju mej, kjer je vse dovoljeno.

...

in sedaj v Ameriki gledamo kar gledamo, popolne prepovedi splava, kar je totalna neumnost.

...

Pomankanje možganov pa je prisotno na obeh radikalnih polih, neumnost nima politične pripadnosti.


So levi radikalci agitirali kje za prepoved splava? Mogoče je pomanjkanje možganov prisotno na obeh polih, ampak samo za desnico namiguješ, da je tako hudo pomanjkanje možganov, da oni za svoja dejanja ne morejo nosit odgovornosti, ampak jo morajo namesto njih nositi levičarji. Oni imajo očitno toliko možganov, da se jim lahko pripisuje še krivdo za dejanja drugih.

Konjem ne moreš pripisovati odgovornosti, samo inteligentnim ljudem jo lahko. Analogijo si naj vsak sam potegne.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

So levi radikalci agitirali kje za prepoved splava? Mogoče je pomanjkanje možganov prisotno na obeh polih, ampak samo za desnico namiguješ, da je tako hudo pomanjkanje možganov, da oni za svoja dejanja ne morejo nosit odgovornosti, ampak jo morajo namesto njih nositi levičarji. Oni imajo očitno toliko možganov, da se jim lahko pripisuje še krivdo za dejanja drugih.

Konjem ne moreš pripisovati odgovornosti, samo inteligentnim ljudem jo lahko. Analogijo si naj vsak sam potegne.

Torej si se odločil da me boš lovil na semantiki, ker kaj pametnega ne moreš/ne znaš povedati? Še enkrat razložim tokrat zadnjič, da so levičarji/demokrati potiskali pravico splava v vse višje mesece nosečnosti, kar je sprožilo izredno negativen odziv na konzervativni strani volilnega telesa in radikaliziralo tisto sredino volilcev, ki sicer niso bili navdušeni nad splavom, so pa ga sprejemali kot možnost, ki naj jo ima vsaka ženska. Zato poskušajo desničarji/Republikanci v Ameriki splav v celoti prepovedati in javnost, jih podpira, ker so levi radikalci zadevo potisnili predaleč.

Ne pripisujem ti nobene odgovornosti, da ne razumeš mojega razmišljanja. ANALogijo si sam potegni iz prvih 4 črk tega stavka.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nagobčnik ::

To ni nobena semantika, ampak logika. Če krivdo za neumna dejanja desnih radikalcev namesto njim samim pripisuješ njihovim nasprotnikom, pač s tem poveš, da po tvojem desni radikalci nimajo dovolj možganov, da sami od sebe ne bi škodljivo in neumno ravnali, kriv mora bit nekdo drug. Vem, da tega nisi hotel povedat, ker očitno tako široko ne razmišljaš, ampak povedal si pa to s tem vseeno.

Kolikor poznam javnomnenjske raziskave, javnost tudi v ZDA tega večinsko ne podpira, ampak republikanska stranka v tem kar solira. En dokaz za to je rezultat glasovanja o tem v Arkansasu, kjer so republikanci poskušali omejit splav, ampak so izgubili na referendumu, čeprav je Arkansas večinsko republikanska zvezna država.

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

nevone je izjavil:

https://micna.slovenskenovice.si/moja-s...

Homo so ljudje kot mnogi drugi. Samo to se lahko izkaže samo, ko se lahko nehajo skrivati.

o+ nevone


Garantiram ti, da ni ravno normalen.
Ne poznam geja, ki bi res bil. Vsi so različna gradacija spolnih izpirjencev. Žal.

nagobčnik ::

Maš prav, bomo zaupali tebi, strokovnjaku za normalnost in moralo. Še kaj kritiziraš ozkoglednost "normiejev" ali si to vrgel iz repertoarja?

nirburu ::

Črnc obleče majico "bela življenja štejejo"
in Adidas mu prekine podogbo?
https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/zn...

dice7, kak komentar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

nagobčnik ::

nagobčnik je izjavil:

Maš prav, bomo zaupali tebi, strokovnjaku za normalnost in moralo. Še kaj kritiziraš ozkoglednost "normiejev" ali si to vrgel iz repertoarja?


Forget it, si bom sam odgovoril. Še ena ura ni mimo od zadnjega posta taglavnega non-normieja tule.

nirburu ::

Ne vem če sem etalon morale, vem pa kaj bi bilo prav. Nekateri v ZDA bi rekli skoraj "born-again".
Zaenkrat sem zadovoljen če uspemo zabremzati najbolj degenerirane dele družbe preden ubijejo gostitelja.

nagobčnik ::

Hvala za odgovor.

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

To ni nobena semantika, ampak logika. Če krivdo za neumna dejanja desnih radikalcev namesto njim samim pripisuješ njihovim nasprotnikom, pač s tem poveš, da po tvojem desni radikalci nimajo dovolj možganov, da sami od sebe ne bi škodljivo in neumno ravnali, kriv mora bit nekdo drug. Vem, da tega nisi hotel povedat, ker očitno tako široko ne razmišljaš, ampak povedal si pa to s tem vseeno.

Kolikor poznam javnomnenjske raziskave, javnost tudi v ZDA tega večinsko ne podpira, ampak republikanska stranka v tem kar solira. En dokaz za to je rezultat glasovanja o tem v Arkansasu, kjer so republikanci poskušali omejit splav, ampak so izgubili na referendumu, čeprav je Arkansas večinsko republikanska zvezna država.

In pri splavu imam prav.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

To ni nobena semantika, ampak logika. Če krivdo za neumna dejanja desnih radikalcev namesto njim samim pripisuješ njihovim nasprotnikom, pač s tem poveš, da po tvojem desni radikalci nimajo dovolj možganov, da sami od sebe ne bi škodljivo in neumno ravnali, kriv mora bit nekdo drug. Vem, da tega nisi hotel povedat, ker očitno tako široko ne razmišljaš, ampak povedal si pa to s tem vseeno.

Kolikor poznam javnomnenjske raziskave, javnost tudi v ZDA tega večinsko ne podpira, ampak republikanska stranka v tem kar solira. En dokaz za to je rezultat glasovanja o tem v Arkansasu, kjer so republikanci poskušali omejit splav, ampak so izgubili na referendumu, čeprav je Arkansas večinsko republikanska zvezna država.

In pri splavu imam prav.


Da so levičarji krivi za dejanja desničarjev in to hkrati ne pove, da desničarji nimajo lastnih možganov, ampak vseeno po domnevni krivdi drugih počnejo neumnosti? OK, dude, whatever you say. Zdaj si me pa prepričal.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Nima veze, so še zmeraj kot morilci zraven bolj koristni za družbo kot kdo ki ni... Jaz ti očitam da tvoja logika če jo peljemo dovolj dolgo JE anarhija... jaz jo samo predstavljam ker vzamem tvojo logiko (da ne smemo sodit dejanja oz usmeritve) da moramo sodit prispevek ki je lahko neodvisen od spolne usmerjenosti (ali umora ali pedofilije)


Ti si vse pojme pomešal.
Kje sem jaz zapisala, da ne smemo soditi dejanja? Ravno dejanja lahko vrednotimo. Mednje sodijo tudi prispevki družbi. In nehaj že mešati homo in morilce in pedofile, ker so to različne kategorije. Če si homo, pomeni da boš iskal partnerja istega spola, če si morilec boš moril, če si pedofil boš morda zlorabil otroka. Kako ti vse to lahko zvlečeš pod isto streho, veš samo ti.

Ali če greva na primer: Kaj če bi Einstein bil pedofil, predpostavljajva to... ali je kot pedofil še zmeraj doprinesel družbi in Svetu več kot nekod ki ni in je samo radnik na CNC stroju ni pa pedofil? Namreč ti govoriš tako za LGBT ali kogarkoli...


Seveda mu pedofilije ne bi odobravali.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Nima veze, so še zmeraj kot morilci zraven bolj koristni za družbo kot kdo ki ni... Jaz ti očitam da tvoja logika če jo peljemo dovolj dolgo JE anarhija... jaz jo samo predstavljam ker vzamem tvojo logiko (da ne smemo sodit dejanja oz usmeritve) da moramo sodit prispevek ki je lahko neodvisen od spolne usmerjenosti (ali umora ali pedofilije)


Ti si vse pojme pomešal.
Kje sem jaz zapisala, da ne smemo soditi dejanja? Ravno dejanja lahko vrednotimo. Mednje sodijo tudi prispevki družbi. In nehaj že mešati homo in morilce in pedofile, ker so to različne kategorije. Če si homo, pomeni da boš iskal partnerja istega spola, če si morilec boš moril, če si pedofil boš morda zlorabil otroka. Kako ti vse to lahko zvlečeš pod isto streho, veš samo ti.

Ali če greva na primer: Kaj če bi Einstein bil pedofil, predpostavljajva to... ali je kot pedofil še zmeraj doprinesel družbi in Svetu več kot nekod ki ni in je samo radnik na CNC stroju ni pa pedofil? Namreč ti govoriš tako za LGBT ali kogarkoli...


Seveda mu pedofilije ne bi odobravali.

o+ nevone


Ne, ti si napisala, da samo zato ker je nekdo (vstavi karkoli, LGBT ipd...) še ne pomeni da nima VEČJEGA doprinosa k družbi kot nekdo ki je HETERO... Kar posledično daje občutek, da je važen doprinos k družbi ne usmeritev ipd...

In iz tega sem ti jaz napisal primer, da je lahko nekdo MORILEC/PEDOFIL/you name it, in ima večji doprinos k družbi kot nekdo ki ni... Torej po tej logiki bi morali tako osebo hvalit in sprejemat zaradi doprinosa k družbi... >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:


Da so levičarji krivi za dejanja desničarjev in to hkrati ne pove, da desničarji nimajo lastnih možganov, ampak vseeno po domnevni krivdi drugih počnejo neumnosti? OK, dude, whatever you say. Zdaj si me pa prepričal.

No, vidiš. Saj je šlo, samo malo bolj obširno sem ti moral razložit, včasih pozabim, da pri razlagi kakšne meni samoumevne korake preskočim.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

Se mnenja malo krešejo:
https://siol.net/sportal/nogomet/ambasa...


Shitshow about to happen...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FireSnake ::

Kaj bodo zdaj Ritopikec+++ naredili?
Ostali doma?
(LGBTQIA+ - jaz splo več ne sledim)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Kaj bodo zdaj Ritopikec+++ naredili?
Ostali doma?
(LGBTQIA+ - jaz splo več ne sledim)

Jaz tudi ne. Čedalje več črk imajo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

c3p0 ::

L gre zdaj ven, ker večinoma nočejo sprejet trans žensk kot žensk (partnerk).

111111111111 ::

Kaj je že L? Lesbians?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Kayzon ::

Ja samo pod LGBT - Lesbian steje ze ce si "trans male > female",brez heca to resno tko gledajo:| ;((

111111111111 ::

Kayzon je izjavil:

Ja samo pod LGBT - Lesbian steje ze ce si "trans male > female",brez heca to resno tko gledajo:| ;((

NIč mi ni jasno. Kaj štejejo kam? Imam samo enega kolega geja in ta se od LGBT+ distacira. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nevone ::

Imam samo enega kolega geja in ta se od LGBT+ distacira

Verjetno se distancira tudi od tistih, ki ga tretirajo kot spolnega izprijenca in bolnika potrebnega zdravljenja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Imam samo enega kolega geja


Pa ta kolega ve, da ga imaš za r-pikeca?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Pa ta kolega ve, da ga imaš za r-pikeca?

Seveda. Ve tudi da sem proti da istospolni pari posvajajo otroke. Je pa itak tak da leta iz cveta na cvet, oz iz debla na deblo. :D

nevone je izjavil:


Verjetno se distancira tudi od tistih, ki ga tretirajo kot spolnega izprijenca in bolnika potrebnega zdravljenja.

o+ nevone

Seveda. In verjamem da mu v naši družbi ni prijetno, ko pripelje novega fanta. :D Ampak tudi ko je kdo novo punco privlekel, je prekleto premislil, če je že pripravljena na naše "humoristične" vložke. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Glede na očitke iz te teme Transgender woke virus je prišel do Univerze v Mariboru, da širim fake news o možnosti kaznovanja wrong think-a, primer iz Grčije, ki bo kmalu lahko relevanten tudi pri nas:

An Athens misdemeanor court has sentenced a retired Greek football star to 10 months imprisonment and a 5,000 Euro fine for "transphobic" Facebook posts from 2017, in the first case of its kind in the country.

Vasilis Tsiartas, who formerly played for Greece's national football team, became the target of legal action following a lawsuit filed by Marina Galanos, a prominent Greek trans activist.

Galanos had called into attention Facebook posts made by Tsiartas following the approval of a bill reforming Greece's gender self-identification laws in 2017.

The bill, which ultimately passed, removed the medical requirement from the process of changing legal gender, and dropped the minimum age to 15. Prior to this, those who sought to change their gender on official documents had to undergo sex-change surgery and extensive testing.

In response to the contents of the bill, Tsiartas, who has conservative political views, had taken to Facebook to express his thoughts. According to You Weekly, Tsiartas wrote: "The first gender changes should be made by the children of those who voted for this disgrace. Let's see what pride they have. PS: Legitimize pedophilia and complete the crimes."
https://reduxx.info/greek-football-play...

In zadnji dogodki dokazujejo, da je imel glede povezave gender ideologije in pedofilije prav:

A serial pedophile estimated to have committed over 1,000 sex crimes against children has had his community sentence relaxed following his transition to "female." On November 16, a Supreme Court of Western Australia judge said that the medications taken by Robert Gordon Cummins, 56, provide "a protective factor" and that he could "successfully self-manage the risk of offending." https://reduxx.info/aus-serial-pedophil...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nevone ::

Vedno so skupine ljudi, ki preganjajo/demonizirajo druge skupine ljudi, seveda ni fino, če se znajdeš na strani preganjanih.

Sem pa tudi jaz tu malo previdna, ker ponavadi vso sranje delata dva ekstrema na nasprotnih bregovih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Unilseptij ::

tip iz Grčije je dobil samo pogojno, to seveda desničarski mediji vedno izpustijo... 5 jurjev se mu pa ne bo preveč poznalo.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Ja saj, regresivni imajo strategijo strašenja in bežanja od njim neobvladljivih situacij, namesto soočanja z njimi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Hypathia ::

Unilseptij je izjavil:

tip iz Grčije je dobil samo pogojno, to seveda desničarski mediji vedno izpustijo... 5 jurjev se mu pa ne bo preveč poznalo.


Reduxx ni desničarski ampak feministični medij, in to, da je dobil pogojno kazen, imajo zapisano v naslovu članka "Greek Football Player Receives 10-Month Suspended Jail Sentence for “Transphobic” Facebook Posts", če bi ga blagovolil odpreti.

Da se ti 10 mesečna, četudi pogojna, zaporna kazen zdi sprejemljiva za takšno izjavo, pa zgolj priča o tvoji opranoglavosti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

nevone je izjavil:

Ja saj, regresivni imajo strategijo strašenja in bežanja od njim neobvladljivih situacij, namesto soočanja z njimi.

o+ nevone

To je pa takšna projekcija. Če kdo, imajo problem soočenja z "neobvladljivo situacijo" transi in njihovi podporniki, zato bežijo iz realnosti v imaginarne koncepte, pri čemer želijo utišati vse, ki vidijo in si upajo na glas povedati, da je cesar gol.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nevone ::

Hypathia je izjavil:

nevone je izjavil:

Ja saj, regresivni imajo strategijo strašenja in bežanja od njim neobvladljivih situacij, namesto soočanja z njimi.

o+ nevone

To je pa takšna projekcija. Če kdo, imajo problem soočenja z "neobvladljivo situacijo" transi in njihovi podporniki, zato bežijo iz realnosti v imaginarne koncepte, pri čemer želijo utišati vse, ki vidijo in si upajo na glas povedati, da je cesar gol.


Seveda marsikdo ima težave s soočanjem s kakšno zadevo, ampak konzervativni del je bolj nagnjen k temu, da svari pred družbenimi spremembami in jih zavrača. Potem jih pa s težavo le sprejme, ker je enostavno nasprotni veter postane tako močan, da morajo popustiti. Imajo en tak krč pred spremembami, namesto da bi iskali rešitev v sobivanju in pa seveda še vedno kritični presoji, kje so pa vendarle meje. Ampak postavljati meje je treba naučiti vsakega posameznika, pa ne iz strahu, ampak iz zavedanja, da je tako prav.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Kayzon ::

Tako kot se je zacelo s pedri se tudi isto dogaja z lgbt,"Pustite nas da zivimo na miru!" . Potem vidis kako se vsiljuje ta bolezen vsepovsod,najhujse v solah kjer otrokom v ameriki dajejo hormone in jih ucijo da je normalno ce hocejo biti drugega spola,saj grejo lahko na operacijo. In zdej to pride k nam v Slovenijo,pred leti si imel primer v solah v Celju,da so ucili 6-12 letne otroke o analnem seksu ter o transeksualnosti. Zblojena druzba postajamo,morda drvimo v propad.

nevone ::

Kayzon je izjavil:

Tako kot se je zacelo s pedri se tudi isto dogaja z lgbt,"Pustite nas da zivimo na miru!" . Potem vidis kako se vsiljuje ta bolezen vsepovsod,najhujse v solah kjer otrokom v ameriki dajejo hormone in jih ucijo da je normalno ce hocejo biti drugega spola,saj grejo lahko na operacijo. In zdej to pride k nam v Slovenijo,pred leti si imel primer v solah v Celju,da so ucili 6-12 letne otroke o analnem seksu ter o transeksualnosti. Zblojena druzba postajamo,morda drvimo v propad.


Vsak se želi dobro počutiti v svoji koži, in če mu odrekaš priznavanje njegovih lastnih občutkov, ga nekako siliš da igra neko vlogo, v kateri se ne počuti dobro.

Seveda ti občutki, ki jih je človeku treba priznavati imajo mejo v odnosu do sočloveka. Ne moremo se zaradi želje po dobrem počutju spustiti na nivo, da škodimo sočloveku.

Zaradi vsega tega ne bomo zblojena družba, niti ne bomo zaradi tega propadli, le lepše bomo živeli.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

matic492 ::

nevone je izjavil:

Vsak se želi dobro počutiti v svoji koži, in če mu odrekaš priznavanje njegovih lastnih občutkov, ga nekako siliš da igra neko vlogo, v kateri se ne počuti dobro.


Ne more se pa tudi 99% ne-izstopajočih oz. statistično gledano normalnih/povprečnih ljudi prilagajat 1% LGBTQA3DTV+ zato, ker njih srček boli, da ga nekdo pokliče po narobnem zaimku.

Hvala bogu da slovenščina vsaj nima raznih they/dragonself/apache helicopter, mogoče boljše da spremenimo slovenščino, da se še ti furriji in ostali boljše počutijo?

A ti jaz odrekam priznanje tvojih občutkov, da si normalen in pameten človek, če ti rečem da si idiot? A rabimo zato hate speech zakon?

Začelo se je nedolžno "mi samo hočemo normalno živet"... na koncu pa pride iz tega ven ekstremizem.

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Hypathia ::

nevone je izjavil:



Zaradi vsega tega ne bomo zblojena družba, niti ne bomo zaradi tega propadli, le lepše bomo živeli.

o+ nevone


Nobena družba, ki zanika realnost, na dolgi rok ne more preživeti, kaj šele prosperirati.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nevone ::

Ne more se pa tudi 99% ne-izstopajočih oz. statistično gledano normalnih/povprečnih ljudi prilagajat 1% LGBTQA3DTV+ zato, ker njih srček boli, da ga nekdo pokliče po narobnem zaimku.


Navajaš kako malo jih je, dela se pa takšna panika okoli tega.

In nenazadnje, zakaj je tako težko imenovati človeka, kot to on sam želi?

Jaz vidim, da si ljudje nekako pridružujejo pravico, da so grobi do sočloveka, in da mora vsak človek to vzeti v zakup. No temu pa jaz rečem zblojenost.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

matic492 ::

nevone je izjavil:

Navajaš kako malo jih je, dela se pa takšna panika okoli tega.


Uhm, ja? Si sam sebi odgovoril. Zakaj se dela panika, če jih je tako malo? Naj živijo v miru in pustijo ostale na miru.

nevone je izjavil:


In nenazadnje, zakaj je tako težko imenovati človeka, kot to on sam želi?

Absolutno neproblematično, sem imel trans sodelavko (prej moški) in sem jo kasneje pač ogovarjal kot žensko, dokler me ne sili v to nek absurden zakon ali pravilo.

Ali pa dokler si ta trans-ženska ne omisli kakega obiska ginekologu ali kaj podobno absurdnega.

Kot sem že objavil enkrat:


nevone je izjavil:


Jaz vidim, da si ljudje nekako pridružujejo pravico, da so grobi do sočloveka, in da mora vsak človek to vzeti v zakup. No temu pa jaz rečem zblojenost.


Vprašanje je kje se postavi meja, enako je z anti-semitizmom in rasizmom ali pa preprosto temu da nekomu rečem da je idiot.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Hypathia ::

nevone je izjavil:


Seveda marsikdo ima težave s soočanjem s kakšno zadevo, ampak konzervativni del je bolj nagnjen k temu, da svari pred družbenimi spremembami in jih zavrača. Potem jih pa s težavo le sprejme, ker je enostavno nasprotni veter postane tako močan, da morajo popustiti. Imajo en tak krč pred spremembami, namesto da bi iskali rešitev v sobivanju in pa seveda še vedno kritični presoji, kje so pa vendarle meje. Ampak postavljati meje je treba naučiti vsakega posameznika, pa ne iz strahu, ampak iz zavedanja, da je tako prav.

o+ nevone

V želji po napredku se rado pozabi, da bojevniki za boljšo prihodnost velikokrat končajo tudi v slepih ulicah, zato lahko na konzervativce gledamo tudi kot varovalko prehitrih in nepremišljenih sprememb. Tudi medicina pozna veliko zablod, ki so bile v svojem času, široko družbeno sprejete in strokovno potrjene, a so se kasneje izkazale za povsem zgrešene ali kot je ubesedil eden od pediatrov, ki svarijo pred pogubnimi posledicami gender ideologije:

“We teach the students and the young doctors about various ethical atrocities in medical history.” He listed as examples: lobotomies, eugenics and the Tuskegee experiments, which was a study where black men who had syphilis were simply allowed to die even though there were treatments available so that the progression of syphilis could be studied.

“I point out that at the time, all of these atrocities were widely accepted in the medical community,” continued Egnor. “Eugenics was taught in practically all medical schools for many years, the Tuskegee study was presented annually at national medical meetings and nothing was said about it for 30 or 40 years. It was widely accepted and it was a government program, so the government obviously accepted it.”

The lobotomy was also so widely celebrated that its inventor, Antonio Egas Moniz, was awarded the Nobel Prize in 1949 for its invention.

“Then towards the end of the course, I ask them a fairly obvious question,” said Egnor. “What are the ethical atrocities that we are doing today? And they all just gasp.” He explains that this is because we now think we’re better than that, but that he points out to the students that all the doctors in those eras thought they were better than that too.

“I’ve come to realize, with the growth of gender-affirming surgery and gender-affirming medical care, that we’re right in the middle of an extraordinary medical atrocity,” said the pediatric neurosurgeon.
https://thepostmillennial.com/new-york-...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nevone ::

Nobena družba, ki zanika realnost, na dolgi rok ne more preživeti, kaj šele prosperirati.


Seveda, ampak ljudje kot družbena in zavestna bitja realnost tudi oblikujemo. Ni realno samo tisto, kar je biološkega izvora, čeprav se večina stvari na to veže. In precej bližje smo resnici, če priznamo, da obstajajo ljudje, katerih biologija ni tako natančno oblikovala, in se v svojem telesu ne počutijo to kar izgledajo navzven ali kar kaže kromosomska slika.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Hypathia ::

nevone je izjavil:


Navajaš kako malo jih je, dela se pa takšna panika okoli tega.

Res jih je malo, ampak v zelo kratkem času so si pridobili enormen vpliv na celoten družbeni esteblišment, ki jih posledično pristransko favorizira, zato se "dela panika".

nevone je izjavil:

In nenazadnje, zakaj je tako težko imenovati človeka, kot to on sam želi?

Zato ker dejavno sodelovati v lažnih iluzijah človeka dejansko ni empatično, ampak izjemno kruto, v primerih ko gre resnično za spolno disforijo, ali izjemno škodljivo, ko gre zgolj za uklanjane kapricam narcisista.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

nevone je izjavil:

Nobena družba, ki zanika realnost, na dolgi rok ne more preživeti, kaj šele prosperirati.


Seveda, ampak ljudje kot družbena in zavestna bitja realnost tudi oblikujemo. Ni realno samo tisto, kar je biološkega izvora, čeprav se večina stvari na to veže. In precej bližje smo resnici, če priznamo, da obstajajo ljudje, katerih biologija ni tako natančno oblikovala, in se v svojem telesu ne počutijo to kar izgledajo navzven ali kar kaže kromosomska slika.

o+ nevone

Spol ni občutek ampak biološko, objektivno merljivo dejstvo. Občutki, samopodoba, preference, interesi... so pa stvar individualne osebnosti. Trditev, da obstajajo moške in ženske osebnosti, ki so lahko kdaj tudi v nasprotju z biološkim spolom, je izjemno seksistična in nazadnjaška ter vse proti čemur se je boril feminizem zadnjih 150 + let.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nevone ::

Naj živijo v miru in pustijo ostale na miru.


Problem je, da se njih ne pusti na miru, ampak se jih smatra kot bolnike, potrebne zdravljenja. Veliko več je (bilo) vtikanja v to smer, kot obratno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Hypathia ::

Saj so bolniki in potrebujejo zdravljenje, samo lotevajo se ga na napačen način.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nagobčnik ::

Hypathia je izjavil:


Zato ker dejavno sodelovati v lažnih iluzijah človeka dejansko ni empatično


V državah z versko svobodo bi bilo nelogično in dvolično, da ta ne bi obstajala tudi na področju spola.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

nagobčnik je izjavil:



V državah z versko svobodo bi bilo nelogično in dvolično, da ta ne bi obstajala tudi na področju spola.

Problem je, da gre v primeru gender ideologije za zapovedano državno religijo, kar je nasprotje koncepta verske svobode.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()
««
36 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081116 (72105) vostok_1

Več podobnih tem