» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
25 / 56
»»

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne, terapijo mu daš, o kateri odločijo strokovnjaki.
Enako velja za tiste, ki imajo disforijo spola.

Saj veš, da levica tega ne podpira. Se ne strinja da je to bolezen? To je srž problema. Primer italjanskega manekena je zelo značilen, saj je ozdravljen gej, pa mu pri nas levica ne pusti javno nastopit in povedat zgodbe. Mora to povedati v cerkvi in je spet religijsko vprašanje.

Ozdravljen gej? To ne obstaja, ker homoseksualnost ni bolezen. Itak se potem, ko svojo zgodbo zgodbo pove v cerkvi, dobro požgejo v zakristiji, pomoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

@nejclp, kako dalec se mora prilagajati druzba?

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

tipov in obratno. Torej vprasanje je kje se zadeve zacne in kje konca.
...
Torej kje so meje?

Tam, kjer dejanja ne kršijo svobode drugih.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Tam, kjer dejanja ne kršijo svobode drugih.


Ce gre tip, ki je postal zenska na zenski WC in gre na jetra zenskam ali potem tistim zenskam krsi svobodo?

Recimo ekstremen primer. Ce nekdo misli, da je pes, te nalaja in pred tvojo druzino poseksa psico ali ti je krsil svobodo?

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

@nejclp, kako dalec se mora prilagajati druzba?

Približno 40.000 kilometrov po ekvatorju in poldnevniku, ko gremo na druge planete, pa še bolj daleč.

matic492 ::

Kdo je komu kratil svobodo?

https://reduxx.info/norwegian-feminist-...

EDIT: Zamenjal link, ker sem kopiral nek weird christian shit.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

TheBlueOne ::

Potem pa se, ali se lahko del druzbe odloci, da tega ne bo prenasal in prepove te zadeve na svojih ozemljih, prostorih itn. Ali se tako lahko odloci sportna sekcija, drustvo itn.?

RedDrake ::

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

tipov in obratno. Torej vprasanje je kje se zadeve zacne in kje konca.
...
Torej kje so meje?

Tam, kjer dejanja ne kršijo svobode drugih.

Ugh.
Pravi libertarec.
Torej praviš, da bi lahko vsak imel orožje za samoobrambo doma?
Da bi, če se 11 letnica strinja, imela otroke s 70 letnikom?
Da bi otroci komot delali že pri 8-ih, če bi želeli zaslužiti?
Da bi se na vsako šolo/faks lahko vpisal vsakdo in bi moral biti sprejet?
...

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

@nejclp, kako dalec se mora prilagajati druzba?

Približno 40.000 kilometrov po ekvatorju in poldnevniku, ko gremo na druge planete, pa še bolj daleč.


Kaj to vprasanje pac ignoriras? Se ti ne zdi, da bo kar velik konflikt, ce vzames samo kar ti pase, pri tem kar ti ne, pa kricis in si zatiskas usesa.

matic492 ::

RedDrake je izjavil:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

tipov in obratno. Torej vprasanje je kje se zadeve zacne in kje konca.
...
Torej kje so meje?

Tam, kjer dejanja ne kršijo svobode drugih.

Ugh.
Pravi libertarec.
Torej praviš, da bi lahko vsak imel orožje za samoobrambo doma?
Da bi, če se 11 letnica strinja, imela otroke s 70 letnikom?
Da bi otroci komot delali že pri 8-ih, če bi želeli zaslužiti?
Da bi se na vsako šolo/faks lahko vpisal vsakdo in bi moral biti sprejet?
...



Ja saj maš ekstremiste, ki hočejo še pedofile normalizirat in jih dodat v LGBT.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Tam, kjer dejanja ne kršijo svobode drugih.


Ce gre tip, ki je postal zenska na zenski WC in gre na jetra zenskam ali potem tistim zenskam krsi svobodo?

Recimo ekstremen primer. Ce nekdo misli, da je pes, te nalaja in pred tvojo druzino poseksa psico ali ti je krsil svobodo?

Ad 1.Če gre ženska, ki je spremenila spol, je opremljena s penisom in ima brado, na kater WC naj gre, da ženske ne bodo ogrožene? Na tistega, ki ustreza njegovem biološkem spolu, ali družbenem spolu?


Če nekdo misli, da je pes, to nima nobene veze s transpolnostjo. In ja, če mi kdo skuša poseksat psico, mu bom to preprečil in javil na bližnjo postajo policije.

matic492 je izjavil:




Ja saj maš ekstremiste, ki hočejo še pedofile normalizirat in jih dodat v LGBT.
a da maš?
A to ti je Shapiro povedal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

RedDrake ::

Nisi odgovoril na moje vprašanje.
Ali po tvoje, 11-letnica in 70-letnik lahko zaplodita otroke, če se oba strinjata?

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Ad 1.Če gre ženska, ki je spremenila spol, je opremljena s penisom in ima brado, na kater WC naj gre, da ženske ne bodo ogrožene? Na tistega, ki ustreza njegovem biološkem spolu, ali družbenem spolu?


Če nekdo misli, da je pes, to nima nobene veze s transpolnostjo. In ja, če mi kdo skuša poseksat psico, mu bom to preprečil in javil na bližnjo postajo policije.


Se ne gre za primer, kjer nikomur ni jasno kaj in kako. Problem je, ce se ve. Potem pa je problem, ce zenske tam tega nocejo. Se vecji problem, ce si zenske tisto stranisce lastijo, recimo, da je v njihovem drustvu.

Ne pravim tebi, svojega psa. Ampak pred tvojo familijo.

matic492 ::

nejclp je izjavil:

a da maš?
A to ti je Shapiro povedal?



Ne, levičarski članek recimo:

The fight to recognize pedophiles as “sexual minorities”

The groups that have propagated this misconception the most are pedophiles themselves — and pedophile apologists who are adjacent to them.

There’s a group of vocal propagandists online who insist that the word “pedophile" is a slur. They assert that pedophiles should instead be referred to as “minor-attracted persons,” abbreviated as MAPs.

Many of them are active on Twitter, where they use hashtags like “#mapsarevalid,” “#mappride,” “#mappositivity,” etc.
This Twitter user is among many others who are sympathetic to “MAPs.”

They argue that pedophilia is just another “sexual orientation,” similar to the others that fall within the LGBTQ spectrum. They’ve witnessed the LGBTQ movement having some successes in the past 20 years — and they want in on it.

They’re been trying to infiltrate our movement for decades. Pedophile organizations have even joined the International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association under the guise of “LGBT advocacy.” They were promptly — and rightfully — kicked out.

They complain that their sexual preferences have been highly “stigmatized” just like those of homosexual or bisexual people. They think we’re cruel to “exclude” them from our movement.



https://aninjusticemag.com/should-we-ad...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

trancer01 ::

Tudi animalizem je že del LGBTIQ+ agende, recimo, če se nekdo identificira kot pes, ga moraš spoštovati in upoštevati njegove nebuloze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

nejclp ::

matic492 je izjavil:

[
Ugh.
Pravi libertarec.
Torej praviš, da bi lahko vsak imel orožje za samoobrambo doma?
Da bi, če se 11 letnica strinja, imela otroke s 70 letnikom?

...


V bistvu je to dolgoletna oraksa v Ameriki
An
estimated 297,033 children were married in the U.S. between 2000 and 2018.
Child marriage occurred most frequently among 16- and 17-year olds.
Some 96% of the children wed were age 16 or 17, though a few were as young as 10.

Republikansku desnjakarji so tisti, ki blokirajo sprejetje zakonodaje ki bi to preprečila.

RedDrake ::

Se pravi si za to, ali si proti? IZJASNI se.
EDIT: Praksa je tudi marsikje po afriki/aziji in še kje, v ameriki je verjetno globalno gledano statistično zanemarljiv odstotek takih porok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

matic492 ::

nejclp je izjavil:

matic492 je izjavil:

[
Ugh.
Pravi libertarec.
Torej praviš, da bi lahko vsak imel orožje za samoobrambo doma?
Da bi, če se 11 letnica strinja, imela otroke s 70 letnikom?

...


V bistvu je to dolgoletna oraksa v Ameriki
An
estimated 297,033 children were married in the U.S. between 2000 and 2018.
Child marriage occurred most frequently among 16- and 17-year olds.
Some 96% of the children wed were age 16 or 17, though a few were as young as 10.

Republikansku desnjakarji so tisti, ki blokirajo sprejetje zakonodaje ki bi to preprečila.


Drugače je v Sloveniji dovoljen seks pri 15-ih

http://virus.dsms.net/index.php/spolnos...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

RedDrake ::

Ja pri 15-ih.
V študentskih letih sem pomagal voditi par taborov (mat-fi-kem orientiranih) in tam je bilo vse od konca OŠ do študentarije.
Osnovnošolke so se metale za študenti kot da so najboljša stvar po narezanem kruhu. Marsikakšna je bila "greha vredna" kot se reče.
Saj nejclp posredno (dobesedno še ni potrdil) pravi, da je vse ok, samo vsi se morajo strinjati. Leta niso važna.

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

Nisi odgovoril na moje vprašanje.
Ali po tvoje, 11-letnica in 70-letnik lahko zaplodita otroke, če se oba strinjata?

Ne ker za 11letnico skrbijo starši in do polnoletnisti in samostojnosti ne more odločati o takih stvareh. Podobno velja za spremembo spola, če si hotel napeljat na to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

RedDrake ::

Nisem hotel napeljati na to.
Torej, če se starši strinjajo, in če se 11-letnica strinja (in starejši, ali zaradi mene tudi 11-letni partner), je potem ok?

EDIT: V večini primerov mladoletnih porok so to itak dogovorjene poroke s strani staršev, dodatno pa tudi v vseh zahodnih državah morajo starši podpisati listine v primeru mladoletnosti mladoporočencev. Tako da čim se 11-letnica strinja se morajo itak avtomatsko strinjati tudi starši, ali pa je no-go zadeva, čisto pravno gledano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Nisi odgovoril na moje vprašanje.
Ali po tvoje, 11-letnica in 70-letnik lahko zaplodita otroke, če se oba strinjata?

Ne ker za 11letnico skrbijo starši in do polnoletnisti in samostojnosti ne more odločati o takih stvareh. Podobno velja za spremembo spola, če si hotel napeljat na to.


Potem, ce je zakon, ki ne podpira tvojih idej o svobodi spolov enostavno sprejmes, da je tako? Ali bi se boril za te pravice in za zalostno 11 letnico? Ali pa ti tam potegnes crto?

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

Nisem hotel napeljati na to.
Torej, če se starši strinjajo, in če se 11-letnica strinja (in starejši, ali zaradi mene tudi 11-letni partner), je potem ok?

Po zakonih, ki veljajo v nekaterih ameriških zveznih državah in jih desnjakarji krčevito branijo, ja. Ne pa po naših zakonih in ne, nobenemu normalnemu človeku se to ne zdi OK. Ne vem, zakaj se desnjakarji (Amerika, Afganistan) tako krčevito zavzemate za to.

RedDrake ::

To:

nejclp je izjavil:


Po zakonih, ki veljajo v nekaterih ameriških zveznih državah in jih desnjakarji krčevito branijo, ja. Ne pa po naših zakonih in ne, nobenemu normalnemu človeku se to ne zdi OK. Ne vem, zakaj se desnjakarji (Amerika, Afganistan) tako krčevito zavzemate za to.

In to:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

tipov in obratno. Torej vprasanje je kje se zadeve zacne in kje konca.
...
Torej kje so meje?

Tam, kjer dejanja ne kršijo svobode drugih.


Ne gre skupaj.
Kot ti je že napisal, kričiš samo tam kjer ti paše.

matic492 ::

nejclp je izjavil:


Po zakonih, ki veljajo v nekaterih ameriških zveznih državah in jih desnjakarji krčevito branijo, ja. Ne pa po naših zakonih in ne, nobenemu normalnemu človeku se to ne zdi OK. Ne vem, zakaj se desnjakarji (Amerika, Afganistan) tako krčevito zavzemate za to.



A zdaj sem že kar Afganistanc po tvoje :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Nisi odgovoril na moje vprašanje.
Ali po tvoje, 11-letnica in 70-letnik lahko zaplodita otroke, če se oba strinjata?

Ne ker za 11letnico skrbijo starši in do polnoletnisti in samostojnosti ne more odločati o takih stvareh. Podobno velja za spremembo spola, če si hotel napeljat na to.


Potem, ce je zakon, ki ne podpira tvojih idej o svobodi spolov enostavno sprejmes, da je tako? Ali bi se boril za te pravice in za zalostno 11 letnico? Ali pa ti tam potegnes crto?

Genijalc, homoseksualnost je bila kriminalno dejanje, pravice transpolnikov neizenačene, ženske brez volilne pravice, a ste se mords desnjajarji zavzemali za spremebo zakonov? Tudi fukanje otrok, če je legalno, še vedno branite.

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Po zakonih, ki veljajo v nekaterih ameriških zveznih državah in jih desnjakarji krčevito branijo, ja. Ne pa po naših zakonih in ne, nobenemu normalnemu človeku se to ne zdi OK. Ne vem, zakaj se desnjakarji (Amerika, Afganistan) tako krčevito zavzemate za to.



A zdaj sem že kar Afganistanc po tvoje :D

Ne, po vrednotah si enak Talibanom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Slopek ::

Ko prebiram tole temo, se spomnim na tisto, ko se tip pelje po AC in po radiju sliši, da nekdo prav na tem odseku vozi v napačno smer. Epilog poznamo vsi :)))

nejclp ::

RedDrake je izjavil:


Ne gre skupaj.
Kot ti je že napisal, kričiš samo tam kjer ti paše.

Seveda gre skupaj, če zakonodaja sledi etiki.

trancer01 ::

Jasno je, da SJW tukaj mešajo drek, da se počutijo pomembni. Na začetku je morda to še imelo nekaj smisla, zdaj pa se je to izrodilo v absurdne teorije, ki uničujejo življenja otrokom.

RedDrake ::

Lej povedal si kje imaš mejo.
Trdil si, da je dopustno vse kar ne krši svobode drugih.
Sedaj smo ugotovili, da so pri tebi otroci hands-off kar se tiče seksualnosti.
Čeprav med sabo fukajo pri 10-ih in dalje, je kobajagi problem če bi hoteli oni pofukati še kakšnega starejšega.
Poznal sem eno 12-letnico, ki je z malo make-upa zgledala gladko 16+.
Taka bi tebe še v zapor spravila.

No pri meni je pa meja spreminjanje spola z operacijo in hormoni vsepovprek, ker je nekdo to vidu na netu.
Psihiatrična evalvacija vsakega posameznika in to od več strokovnjakov je _MINIMUM_ da se takšna reč sprovede.

A pa veš kako gre to pri nas?
Da pride mulo domov iz žurke in reče "zdej sem Tina".
In čez dva tedna že zoblje tabletke.
Primer od znanca.
Ziher so se strokovnjaki zelo potrudili da je to res to kar ta oseba rabi. Hitrej so ga zrihtal kot mojga tasta s srčnim infarktom.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Ne verjamem, da lahko živiš brez seksa, zgolj životariš. Ni čudno, da bi se potem na vsak način rad vtikal v življenja drugih, zagrenjenček.


Ne morem verjeti. :) Verjameš v spremembo spolo in ženske možgane v moškem telesu, ne verjameš pa da je nekdo lahko aseksualen?

Morda samo ne veš kaj beseda pomeni:
https://drustvokvartir.wordpress.com/20...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Genijalc, homoseksualnost je bila kriminalno dejanje, pravice transpolnikov neizenačene, ženske brez volilne pravice, a ste se mords desnjajarji zavzemali za spremebo zakonov? Tudi fukanje otrok, če je legalno, še vedno branite.



Jaz nisem desni, ne maram pa teh woke idej. Pa tudi takoj vidim, da vas sploh ne zanimajo definicije, pac potegnete crto po svojem obcutku. Tisti, ki bi pisal zakone pa mora dobro premisliti kako bo definiral, da neke woke ideje ne bodo odprle pandorine skrinje.

Neko liberalizacijo tega, kar ne posega v pravice drugega zagovarjas ti. Beri sebe nekaj vrstic nazaj. Pogoj, da se otrok in dedi strinjata in ne posegata v pravice drugih je kar hitro potrjen. To je pravni okvir katerega si postavil ti. Pa se morda ne zavedas kaj vse v tem okvirju se drzi vodo. Ali si dejansko tako naiven, da se ko sprjmes neko woke svoboscino, menis, da se ne bo pritozil naslednji nivo cudnosti.

Pa sam dalec nimam kaj proti homeseksualcem. Bi se mi pa zdelo skrajno butasto, ce bi silili, da jim govorimo moz in zena, da se delamo, da imajo nesreco, ker ne morejo biti noseci itn. Zame je tip tip, gej je gej, dva geja, kjer se eden identificira kot zenska sta zame se vedno dva geja in ne heteroseksualen par z neplodno zensko.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

In desnjakarji se čutite ogroženi zaradi tega pol odstotka.

Da, ker so se številke konkretno spremenile in imamo na sumu da zaradi posiljevanja ljudi z agendo in kot ti je že enkrat nekdo omenil ogromen porast med mladimi, ker je to moderno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

trancer01 ::

To ni več samo sum, ampak je žal kar dejstvo.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

O tem odločajo strokovnjaki, psihologi in zdravniki.

Ali se bo lahko 16 letnik sam odločil, da spremeni spol, tudi če strokovnjaki tega ne bodo odobrili?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

trancer01 ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

O tem odločajo strokovnjaki, psihologi in zdravniki.

Ali se bo lahko 16 letnik sam odločil, da spremeni spol, tudi če strokovnjaki tega ne bodo odobrili?

Največji problem je, da vedno več "strokovnjakov" to zelo hitro odobri celo pri mlajših od 16 let! Tako si neka čustveno povsem nezrela oseba v najbolj ranljivem obdobju hitro za vedno uniči življenje! To je kriminal!

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Žaliti sem začel potem, ko so drugi začeli žaliti mene. Hipotetični primer pa sem dal z namenom, da bi genijalček razumel disforijo spola, ja.

Disoforija spola ni nujno povezana s seksualnostjo in spolno privlačnostjo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

Jaz sem bolj kot ne levi kar se tice sociale in podobnega, svoboscine pa leva zadnje case interpretira skrajno bizarno.

Jaz za svjega froca nocem:
1. Da je izpostavljen veri.
2. Da mu razlagajo kompleksne psihicne probleme kakor je ziljon spolov.
3. Da ima spolno nevtralne knjige.
4. Da se mu razlaga, da je karkoli hoce poseksati normalno.

Te teme se frocom pac ne razlagajo do tocke, ko gre studirati psihologijo ali pa, ce je brez te in druge manipulacije del te populacije. Kjer seveda bo dosti prej del, ce se mu o tem in drugem pridiga.

In pricakujem, da mi svobode tega cemu izpostavljam froce ne bo sel kdo kratiti. Ker ce okoli njega vidim ali sekto ali pa kaksne spolno navdusene posameznike lahko pricakujejo od policije, do odvetnikov in pa do pogovora na samem.

trancer01 ::

Disforija spola je dejansko bolezen. V 99,9% primerov pa izzveni po koncu pubertete, zato ne vidim smisla, da mladoletnikom režejo tiče in ustvarjajo umetne vagine!!

matic492 ::

trancer01 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

O tem odločajo strokovnjaki, psihologi in zdravniki.

Ali se bo lahko 16 letnik sam odločil, da spremeni spol, tudi če strokovnjaki tega ne bodo odobrili?

Največji problem je, da vedno več "strokovnjakov" to zelo hitro odobri celo pri mlajših od 16 let! Tako si neka čustveno povsem nezrela oseba v najbolj ranljivem obdobju hitro za vedno uniči življenje! To je kriminal!



Pa supresorji hormonov, da sploh ne grejo skozi normalno puberteto:

https://www.mayoclinic.org/diseases-con...

Ker 10 letni otrok se lahko odloči, da bo trans oseba ne? In potem so republikanci ekstremisti, ker enako stari osebi dovolijo poroko lol.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

matic492 je izjavil:

trancer01 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

O tem odločajo strokovnjaki, psihologi in zdravniki.

Ali se bo lahko 16 letnik sam odločil, da spremeni spol, tudi če strokovnjaki tega ne bodo odobrili?

Največji problem je, da vedno več "strokovnjakov" to zelo hitro odobri celo pri mlajših od 16 let! Tako si neka čustveno povsem nezrela oseba v najbolj ranljivem obdobju hitro za vedno uniči življenje! To je kriminal!



Pa supresorji hormonov, da sploh ne grejo skozi normalno puberteto:

https://www.mayoclinic.org/diseases-con...

Ker 10 letni otrok se lahko odloči, da bo trans oseba ne? In potem so republikanci ekstremisti, ker enako stari osebi dovolijo poroko lol.

Blokerji pubertete so benevolentni v primerjavi z legalnim fukom otrok.

trancer01 ::

To trdiš kot znanstvenik z dolgoletnimi izkušnjami analiziranja dolgoročnih posledic, kajne?

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Disforija spola je dejansko bolezen. V 99,9% primerov pa izzveni po koncu pubertete, zato ne vidim smisla, da mladoletnikom režejo tiče in ustvarjajo umetne vagine!!

Koliko mladoletnim so tiče odrezali. Desnjakarji ste tiče in jajca stoletja rezali dečkom, da so lepo peli.

trancer01 ::

Premnogim, sicer pa so že beta zaviralci in hormonska terapija dolgoročno škodljivi in imajo v določeni meri nepovratne posledice!

matic492 ::

nejclp je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Disforija spola je dejansko bolezen. V 99,9% primerov pa izzveni po koncu pubertete, zato ne vidim smisla, da mladoletnikom režejo tiče in ustvarjajo umetne vagine!!

Koliko mladoletnim so tiče odrezali. Desnjakarji ste tiče in jajca stoletja rezali dečkom, da so lepo peli.



Zakaj vlečeš to zraven? A je kdo kje napisal da se strinja z tem?

Potem lahko jaz levičarje primerjam z komunizmom in bom napisal "Levičarji ste pa 50 miljonov kitajcev pobili in 20 miljonov rusov, pa še par miljonov ukrajincev"
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

To trdiš kot znanstvenik z dolgoletnimi izkušnjami analiziranja dolgoročnih posledic, kajne?

Tako pravijo strokovnjaki. Fuk otrok, pa, tu pomoje ni dvoma, da je hujši, razen zate, psihopat.

trancer01 ::

Ne seri, tisti, ki to trdi, ni strokovnjak, ampak imbecil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Tako pravijo strokovnjaki. Fuk otrok, pa, tu pomoje ni dvoma, da je hujši, razen zate, psihopat.


Ce pa je tvoja definicija, da je dovoljeno vse kar ne posega v svobodo drugih. Ocitno si pozabil najmanj eno alinejo.

- Ce je oseba pod x let.

Potem pa jih veselo dodajaj, dokler ne bos ugotovoil, da tvoje romanticno razmisljanje v tvojih definicijah pravno gre tezko skozi.

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Disforija spola je dejansko bolezen. V 99,9% primerov pa izzveni po koncu pubertete, zato ne vidim smisla, da mladoletnikom režejo tiče in ustvarjajo umetne vagine!!

Odkod ti podatki?

trancer01 ::

Od dejanskih strokovnjakov.
««
25 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081159 (72148) vostok_1

Več podobnih tem