» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
23 / 56
»»

Miki N ::

Ma ok, tisti ki samo larpajo so še ok - pa ne glede ali jih bo "minilo" ali ne. kar je rahlo bolj žalostno je, da se gredo nekateri najstniki pod vplivom tega sranja dejansko razmesariti nakar imaš mlade punce z grdimi šivi namesto jošk pa ex-fante z razmesarjenimi mednožji. Tragično, ker jasno je, da dosti se jih je zajebalo in bodo obžalovali - najstniki pač. Nakar se vprašajte: koliko od njih bodo lahko živeli s tem, kar so naredili? Ja saj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Mato989 ::

Glejte, ko sem bil mali sem hotel bit pirat... Hvala bogu da me starša nista poslušala in mi odrezala noge in izruvala enega očesa...

Današnji starši pač ne dojamejo da otroci ne vejo kaj bi radi, zato jih ne gre poslušat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Mato, pa saj bi lahko samo nabavil papigo in oropal koga. Ne rabiš vedno iti v ekstreme.

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Spolna disforija se pojavlja pri največ enem od 30.000 ljudi.


A dej nehi? Koliko pa je tistih, ki spremenijo spol na 30.000 ljudi?

Zakaj imamo takšen porast "trans" oseb v zadnjih letih praktično izključno pri mladoletnikih, posebej pri dekletih? Zaradi družbenega vpliva, saj s to teorijo posiljujejo otroke že v osnovnih šolah, ko so posebej dojemljivi za vse "novo in posebno".


Zakaj imamo tak porast oseb, ki primarno uporabljajo levo roko? Predvsem med mladimi? Kaj meniš?

Sem gej in vem, kaj pomeni biti pripadnik manjšine, zato ne rabim pametovanja raznih bojevnikov za družbene pravice. Teorija spola je izrodek, ki jo skrajna levica promovira in z njo ustvarja umetne probleme, ki jih pred to kvazi teorijo sploh ni bilo oz. so se pojavljali v zanemarljivo majhnem številu!


Aja, glede na to, da si gej, ne moreš razumeti, kako odvratna je zame misel, da bi bil v ženskem telesu in bi me porival moški. V trenutku bi zamenjal spol, ker rad uporabljam penis in porivam ženske. Umetne probleme ustvarja desnica, res ne razumem, zakaj bi bila menjava spola kakršenkoli problem.

trancer01 ::

Nejclp, samo umsko zaostali ljudje lahko podpirajo tako absurdne ideje, kot je kvazi "teorija spola", in zagovarjajo predstavljanje teh neumnosti otrokom v osnovni šoli. Misliš, da je to brez posledic na psihološki razvoj otrok? Otroci ne razlikujejo dobro med realnostjo in domišljijo, potem jim pa z raznimi družbenimi eksperimenti še dodatno zmedejo psiho, kar je recept za katastrofo. Kdor tega ne vidi in to celo podpira, je milo rečeno neumen.

nejclp ::

Enako so desnjakarji nabijali o gejih.
Na nobeno moje vprašanje nisi odgovoril.

Teorija spola ni absurdna ideja, je teorija. Biološki spol ni enak družbenemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

trancer01 ::

Družbeni teoretiki so "ukradli" besedo "gender", ki se v angleščini uporablja zgolj v jezikoslovju in označuje SLOVNIČNI spol. Zdaj so njen pomen razširili na družbeni konstrukt "družbenega spola". "Teorija spola" je abotno absurdna ideja. Nihče si sam ne izbere spola! Spolna disforija je IZJEMNO redka. Zakaj se v zadnjem času "trans" osebe v velikem številu pojavljajo skoraj izključno med najstniki in mladostniki in ne med 30, 40, 50-letniki, če to ni družbeni konstrukt??

matic492 ::

Kako bo odgovoril na vprašanje "kako odvratna je zame misel, da bi bil v ženskem telesu in bi me porival moški. V trenutku bi zamenjal spol, ker rad uporabljam penis in porivam ženske", to je absurdno vprašanje, če si rojen z lulekom ne moreš vedet kako se počuti ženska in obratno. Kako naj jaz sploh ocenim, da sem se rodil z napačnim splolom? Fajn bi blo bit ženska ja, na tinderju bi imel več matchov a to pomeni da imam gender dysphorio?

To je tako, kot bi rekel da se slabo počutim, ker se nisem rodil kot mačka.

Nekaj je enakost pred zakonom in to, da nisi diskriminiran, nimajo pa kaj otrokom to normalizirat, ker ni normalno, so ekstremi, ki so statistična anomalija, in ne glede na porivanje te propagande v ospredje, bo še vedno velika večina ljudi hetero in ne-trans. Poznam gay/lesbian/trans osebe, in se do njih obnašam normalno, čeprav se mi njihove preference in odločitve fizično gabijo (pa to ne mislim kot nekaj slabega, tako kot se geju gabi biti z žensko, se meni biti z moškim), še vedno bo hetero v veliki večini.

To da pubertetniku, ki ima slabo samopodobo in še doma kakšne težave, rečeš da se mu bojo vsi problemi rešli, če postane ženska (ali obratno), je za mene kriminalno dejanje.

Priznam, verjetno nikoli ne bom razumel odločitve trans osebe. Že iz praktičnega vidika, ker operacije danes (vsaj po mojem mnenju) niso na tako visokem nivoju, da bi jim lahko nudile kvalitetno življenje. Zaradi mene naj delajo karkoli hočejo, dokler ne silijo in vsilujuje to otrokm kot catch-all rešitev.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

trancer01 ::

Problem je ravno v tem, da to uzakonjajo kot pravico mladoletnikov in staršem celo grozi, da jim država odvzame otroka, če se ne strinjajo z "željami" otroka po spremembi spola. To je dejansko kriminalno dejanje!

nejclp ::

@matic
Lahko veš, kako bi se počutil ti, če bi se znašel v tem trenutku v ženskem telesu.

Bi hotel moško telo, ali pa bi se sprijaznil s tistim, kar ti je dala narava?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

matic492 ::

nejclp je izjavil:

@matic
Lahko veš, kako bi se počutil ti, če bi se znašel v tem trenutku v ženskem telesu.

Bi hotel moško telo, ali pa bi se sprijaznil s tistim, kar ti je dala narava?


Ne morem, to je absurdno vprašanje. Ker sem do zdaj živel kot biološki moški in imam izkušnje samo z tem. Po današnji znanosti in praksi je nemogoče, da bi se znašel v ženskem telesu, zato vprašanje nima smisla.

Ignoriraš vse mogoče hormone in ostale procese. Kot moški nočem biti v postelji z moškim, če bi se instantno (nekako) spremenil v žensko, in bi se mi zmanjšal nivo testoserona in bogve kaj vse ostalega, bi pa mogoče po XY obdobju postal normalna (hetero) ženska in bi šel v postlo z moškimi.

Seveda bi hotel nazaj svoje telo, ker je moje telo že celo življenje. Ampak kot rečeno, to je isto kot da bi rekel, da me časovni stroj teleportira 500 let v preteklost - ali boš hotel nazaj, ali se sprijaznil s tem? Absurdno vprašanje, valda bom hotel nazaj.

Ampak kot rečeno - mene to nima smisla spraševat, ker nikoli nisem dvomil ali hotel spremeniti svoj spol. To je tako kot mentalno stabilni osebi razlagat kaj je depresija/anxiety. Preprosto ne bo mogel razumet - tako jaz ne bom mogel nikoli razumeti odločitve trans oseb. Lahko jih spoštujem in ne-diskriminiram, to je pa to. Ne bom nikoli trdil, da lahko razumem.

Meja se pa postavi, ko se ekstremi oz. statistične anomalije propagirajo kot normalno stanje.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

trancer01 ::

Nekateri imajo tudi fetiš in bi radi bili brez uda ali pa mislijo, da so žival. Jih boš utrjeval v njihovih prepričanjih in jim uresničil želje tako, da jih boš z operacijo spremenil v invalida/psa/katero koli drugo žival? Ne vidiš absurdnosti v takšnih vprašanjih? Kako lahko sploh pričakuješ, da bodo mladoletniki v času pubertete ali celo pred njo o takih rečeh razumno in samostojno odločali?? Desetletniku lahko predlagaš tudi, da je morda konj in se bo lahko s tem strinjal.;(

TheBlueOne ::

Sem ravno zelel vprasati kako dalec si lahko kdo te zadeve izmisljuje. Kdaj se nekaj tretira kot bolezen in kdaj kot feature. Idej je lahko neskoncno.

matic492 ::

Kolikor sem jaz slišal od oziroma posredno od trans osebe (katero poznam odkar je moški in potem, ko je postala ženska), je to pri nas kar dolg proces ja, psihološke evaluacije, kako dolgo ne vem je pa to verjetno par let, vsaj če hočeš da ti zdravstveno zavarovanje krije, samoplačniško bi verjetno šlo hitreje.

Več pa ne bom pameten, da ne bom kaj narobe napisal :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

@matic
Lahko veš, kako bi se počutil ti, če bi se znašel v tem trenutku v ženskem telesu.

Bi hotel moško telo, ali pa bi se sprijaznil s tistim, kar ti je dala narava?


Ne morem, to je absurdno vprašanje. Ker sem do zdaj živel kot biološki moški in imam izkušnje samo z tem. Po današnji znanosti in praksi je nemogoče, da bi se znašel v ženskem telesu, zato vprašanje nima smisla.


Ni absurdno, hipotetično je. Hotel sem pač obuditi tvoj zametek empatije, ki ga pa očitno nimaš. Izjemno butast si, če je tvoj argument "nima smisla, ker je nemogoče".

matic492 ::

nejclp je izjavil:


Ni absurdno, hipotetično je. Hotel sem pač obuditi tvoj zametek empatije, ki ga pa očitno nimaš. Izjemno butast si, če je tvoj argument "nima smisla, ker je nemogoče".


Potem mi pa ti povej, kako bi se počutil, če bi imel Dissociative Identity Disorder (Multiple Personality Disorder) ali Shizofrenijo?

Kako boš odgovoril na takšno vprašanje?

Jaz bom odgovoril enako - nikoli jih ne bom razumel, ker jih ne morem. Ne delam si utvar in govorim da razumem. To nima veze z empatijo.

Včasih ne razumem odločitev svoje punce in sem jezen na njo, pa jo mam še vedno rad. Razumeti je pa ne morem nikakor.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

TrancerO1, kdaj boš šel pa na terapijo in nehal bit gey (ker je to itak posledica okolja in ne narave, po tvoje) , da bojo desnjakarji veseli? Sem slišal, da ja Milotu uspelo in ni več gey, pa ga majo zdaj vsi radi.

trancer01 ::

Nikoli, ker sem se s svojo "odklonskostjo" že zdavnaj sprijaznil in me v življenju niti najmanj ne ovira. Itak sem pa bolj kot ne aseksualen in sploh nimam spolnih odnosov z nikomer, prav tako pa tudi ne vsiljujem svojih prepričanj nikomur. Živi in pusti živeti, samo ne vsiljuj absurdnih idej spolne teorije otrokom, ker to ni teorija, ampak bedarija!

nejclp ::

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ni absurdno, hipotetično je. Hotel sem pač obuditi tvoj zametek empatije, ki ga pa očitno nimaš. Izjemno butast si, če je tvoj argument "nima smisla, ker je nemogoče".


Potem mi pa ti povej, kako bi se počutil, če bi imel Dissociative Identity Disorder (Multiple Personality Disorder) ali Shizofrenijo?

Kako boš odgovoril na takšno vprašanje?

Če bi mi vgradil zvočnik v glavo, ki bi mi ves čas predvajal glasove različnih oseb, bi verjetno vsaj delno začutil, kako se počuti oseba s shizofrenijo.
Izjemno butast si, ja.

matic492 ::

nejclp je izjavil:


Če bi mi vgradil zvočnik v glavo, ki bi mi ves čas predvajal glasove različnih oseb, bi verjetno vsaj delno začutil, kako se počuti oseba s shizofrenijo.
Izjemno butast si, ja.


Ja, ker so psihološke težave tako preproste ne.

A če kdo reče da ma depresijo mu rečeš "life is life, man up and get your shit together"
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Nikoli, ker sem se s svojo "odklonskostjo" že zdavnaj sprijaznil in me v življenju niti najmanj ne ovira. Itak sem pa bolj kot ne aseksualen in sploh nimam spolnih odnosov z nikomer, prav tako pa tudi ne vsiljujem svojih prepričanj nikomur. Živi in pusti živeti, samo ne vsiljuj absurdnih idej spolne teorije otrokom, ker to ni teorija, ampak bedarija!

Ne ovira te, ker so se levičarji, po katerih zdaj pljuvaš, borili za to, da te ne bi.

Enako bo s transženskami in transmoškimi, desnjakarji pa lahko zgolj odjebete.

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Če bi mi vgradil zvočnik v glavo, ki bi mi ves čas predvajal glasove različnih oseb, bi verjetno vsaj delno začutil, kako se počuti oseba s shizofrenijo.
Izjemno butast si, ja.


Ja, ker so psihološke težave tako preproste ne.

A če kdo reče da ma depresijo mu rečeš "life is life, man up and get your shit together"

Ne, terapijo mu daš, o kateri odločijo strokovnjaki.
Enako velja za tiste, ki imajo disforijo spola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

matic492 ::

nejclp je izjavil:


Enako bo s transženskami in transmoškimi, desnjakarji pa lahko zgolj odjebete.


Ne, terapijo mu daš, o kaeri odločijo strokovnjaki.
Enako velja za tiste, ki imajo disforijo spola.



Točno tako, se v celoti strinjama, a sem kje kaj drugačnega napisal?

Komentiral sem samo o siljenju tega otrokom in normalizacijo.


Pa a ni ironično, da si geja označil za desnjakarja lol.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

trancer01 ::

Ja, bojevniki za družbene pravice redno transseksualce označujejo za transfobične, če se ne strinjajo z njihovimi radikalnimi pogledi.:D

nejclp ::

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Enako bo s transženskami in transmoškimi, desnjakarji pa lahko zgolj odjebete.


Ne, terapijo mu daš, o kaeri odločijo strokovnjaki.
Enako velja za tiste, ki imajo disforijo spola.



Točno tako, se v celoti strinjama, a sem kje kaj drugačnega napisal?

Komentiral sem samo o siljenju tega otrokom in normalizacijo.


Pa a ni ironično, da si geja označil za desnjakarja lol.

Ja, drugače si napisal.
Gej ne more bit desnjakar? Res si butelj, ni kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

trancer01 ::

Mene prav preseneča idiotizem teh bojevnikov za družbene pravice. Ne razumem, kako je lahko nekdo tako butast, da pusti, da mu tako operejo možgane.

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Ja, bojevniki za družbene pravice redno transseksualce označujejo za transfobične, če se ne strinjajo z njihovimi radikalnimi pogledi.:D

Transeksualec je komot transfob. Žid je komot naci. Ženska je komot antifeministka. Črnci so komot rasisti. Butlji ste pa butlji.

trancer01 je izjavil:

Mene prav preseneča idiotizem teh bojevnikov za družbene pravice. Ne razumem, kako je lahko nekdo tako butast, da pusti, da mu tako operejo možgane.

Zakaj ne greš raje drkat na Shapirota, aseksualec, ki si ne da prati možganov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

matic492 ::

Se vidi kdaj zmanjka argumentov, ko nimaš več nič drugega kot žalitve :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

trancer01 ::

Kdo ali kaj je Shapiro?;(( Kaj te tako zanima, na kaj drkam?;( Za bojevnike za družbene pravice je transfob lahko vsak, tudi tisti, ki se bori za pravice transseksualcev. Kdor ni z nami, je proti nam! Samo mi imamo prav! Da lahko transseksualci o svoji odklonskosti vedo več kot neki butasti družbeni bojevniki, to je nepomembno, važno je, kaj pravijo avtoritete s tega področja.8-O

nejclp ::

matic492 je izjavil:

Se vidi kdaj zmanjka argumentov, ko nimaš več nič drugega kot žalitve :D

Resno, kdo pa je začel žaliti. Na noben moj argument nista odgovorila, drkača na na gej pron.

trancer01 ::

Nemogoče je argumentirano odgovarjati na nebuloze! To je, kot bi hotel bika prepričati, da je krava, in bi mu težil, naj da mleko ali pa pove, zakaj ga noče dati!

Glede žaljenja pa, idiotu ne moreš reči, da je pameten!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Kdo ali kaj je Shapiro?;(( Kaj te tako zanima, na kaj drkam?;( Za bojevnike za družbene pravice je transfob lahko vsak, tudi tisti, ki se bori za pravice transseksualcev. Kdor ni z nami, je proti nam! Samo mi imamo prav! Da lahko transseksualci o svoji odklonskosti vedo več kot neki butasti družbeni bojevniki, to je nepomembno, važno je, kaj pravijo avtoritete s tega področja.8-O

Ne seri, direkt bljuvaš tisto, kar si ogleduješ na youtube altright kanalih. Transeksualce pretepate transfobi, sjwji jih ne.

Najdi mi eno nebulozo, ki ni tvojA. Niti na eno vorašanje nisi odgovoril.

nejclp je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Spolna disforija se pojavlja pri največ enem od 30.000 ljudi.


A dej nehi? Koliko pa je tistih, ki spremenijo spol na 30.000 ljudi?

Zakaj imamo takšen porast "trans" oseb v zadnjih letih praktično izključno pri mladoletnikih, posebej pri dekletih? Zaradi družbenega vpliva, saj s to teorijo posiljujejo otroke že v osnovnih šolah, ko so posebej dojemljivi za vse "novo in posebno".


Zakaj imamo tak porast oseb, ki primarno uporabljajo levo roko? Predvsem med mladimi? Kaj meniš?

Sem gej in vem, kaj pomeni biti pripadnik manjšine, zato ne rabim pametovanja raznih bojevnikov za družbene pravice. Teorija spola je izrodek, ki jo skrajna levica promovira in z njo ustvarja umetne probleme, ki jih pred to kvazi teorijo sploh ni bilo oz. so se pojavljali v zanemarljivo majhnem številu!


Aja, glede na to, da si gej, ne moreš razumeti, kako odvratna je zame misel, da bi bil v ženskem telesu in bi me porival moški. V trenutku bi zamenjal spol, ker rad uporabljam penis in porivam ženske. Umetne probleme ustvarja desnica, res ne razumem, zakaj bi bila menjava spola kakršenkoli problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

trancer01 ::

Kaj si še ne boš izmislil? V življenju še nisem udaril nobenega transa, priznam pa, da SJW bi, če bi mi v živo tako sral, kot mi tule ti.>:D

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Kaj si še ne boš izmislil? V življenju še nisem udaril nobenega transa, priznam pa, da SJW bi, če bi mi v živo tako sral, kot mi tule ti.>:D

Verjamem, saj si niti partnerja ne znaš najti, oz se bojiš javno izpostaviti. Če te bo kdo pretepel, kot tiste geje, ki so se pri nas borili za svoje pravice, to ne bo sjw, bo kar lepo tvoj kamerad desnjakar.

trancer01 ::

Si pa res smešen. Vedno sem volil levico, do zadnjih volitev, ko me je srečala pamet, ker sem si natančneje prebral njihov program in ugotovil, da se z večino (več) ne strinjam!:P O mojem osebnem življenju pa ne veš ničesar in ga zato tudi ne rabiš komentirati. Imam dovolj gej kolegov, tudi poznam sceno in nisem od včeraj na svetu, da mi bo en bojevnik za družbene pravice na forumu pametoval.

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Si pa res smešen. Vedno sem volil levico, do zadnjih volitev, ko me je srečala pamet, ker sem si natančneje prebral njihov program in ugotovil, da se z večino (več) ne strinjam!:P O mojem osebnem življenju pa ne veš ničesar in ga zato tudi ne rabiš komentirati. Imam dovolj gej kolegov, tudi poznam sceno in nisem od včeraj na svetu, da mi bo en bojevnik za družbene pravice na forumu pametoval.

Rekel si, da si gej, da ne fukaš prav veliko in da si v bistvu aseksualen. Toliko si o svojem osebnem življenju sam povedal. Odgovarjal sem večinoma na tvojo transfobijo in trditve, ki si jih nanizal. Ti nisi z argumentom odgovoril niti na eno od mojih.

TheBlueOne ::

Zakaj je vazna sama definicija? Kaj ni edino relevantno za ostale kako mora koga tretirati druzba? Meni je bolj relevantno vprasanje kdaj se mora prilagajati druzba in kdaj skupina drugacnih.

trancer01 ::

Vse se konča, ko začnejo vsiljevati svoje nebuloze v osnovne šole in potem otroci domov hodijo zmedeni in staršem razlagajo, da so "gender fluid" in ne vem, kaj še vse. Ko pa začnejo to še uzakonjati in predpisovati drakonske kazni za tiste, ki se s temi absurdnimi trditvami ne strinjamo in nismo pripravljeni sodelovati v tej noriji, je pa vlak že odpeljal!

TheBlueOne ::

Ampak tega v Sloveniji niti nisem zasledil. Pravzaprav za tak primer se nisem slisal.

trancer01 ::

nejclp je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Si pa res smešen. Vedno sem volil levico, do zadnjih volitev, ko me je srečala pamet, ker sem si natančneje prebral njihov program in ugotovil, da se z večino (več) ne strinjam!:P O mojem osebnem življenju pa ne veš ničesar in ga zato tudi ne rabiš komentirati. Imam dovolj gej kolegov, tudi poznam sceno in nisem od včeraj na svetu, da mi bo en bojevnik za družbene pravice na forumu pametoval.

Rekel si, da si gej, da ne fukaš prav veliko in da si v bistvu aseksualen. Toliko si o svojem osebnem življenju sam povedal. Odgovarjal sem večinoma na tvojo transfobijo in trditve, ki si jih nanizal. Ti nisi z argumentom odgovoril niti na eno od mojih.

Ne samo, da ne fukam prav veliko, sploh NIČ ne fukam! In veš kaj? Niti najmanj ne trpim zaradi tega. Sem probal, kar me je zanimalo, in ugotovil, da je seks precenjen.>:D Več težav je s temi vezami, kot je od njih koristi.

TheBlueOne je izjavil:

Ampak tega v Sloveniji niti nisem zasledil. Pravzaprav za tak primer se nisem slisal.

Bodi vesel, v posameznih državah ZDA se to že dogaja, prav tako v Kanadi in ZK!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Vse se konča, ko začnejo vsiljevati svoje nebuloze v osnovne šole in potem otroci domov hodijo zmedeni in staršem razlagajo, da so "gender fluid" in ne vem, kaj še vse. Ko pa začnejo to še uzakonjati in predpisovati drakonske kazni za tiste, ki se s temi absurdnimi trditvami ne strinjamo in nismo pripravljeni sodelovati v tej noriji, je pa vlak že odpeljal!

In ti praviš, da ne veš, kdo je Ben Shapiro? Pomoje gledaš vse, od debila Petersona, do kretena Wallsha.
O kakšnem vsiljevanju blodiš? O kakšnih drakonskih kaznih? Res si butelj, ni kaj.
Pomoje tudi premalo fukaš, srž tvoje osebne tragedije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

trancer01 je izjavil:


Ne samo, da ne fukam prav veliko, sploh NIČ ne fukam! In veš kaj? Niti najmanj ne trpim zaradi tega. Sem probal, kar me je zanimalo, in ugotovil, da je seks precenjen.>:D Več težav je s temi vezami, kot je od njih koristi.


Pomoje so te smo slabo pofukal.

Fukat je pomembno glih tolk kot jest, srat, scat in spat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

trancer01 ::

Če je "butelj" po novem definicija za razgledanega človeka odprtega duha, potem sem res "butelj".

Za Petersona sem pa prvič slišal pred kakšnimi petimi leti, ko mi je o njem govoril moj gej sostanovalec. Rekel mi je, da je sicer desničar, a eden redkih razumnežev, ki si upa po robu postaviti norim bojevnikom za družbene pravice. Takrat še niti vedel nisem, kdo SJW so. Za Walsha sem pa prvič slišal pred nekaj dnemi, ko sem na Youtubu naletel na njegov dokumentarec What is a woman, ki ga še vedno vsem priporočam.>:D

matic492 ::

Peterson je liberalec drugače, samo SJWiji ste šli v take ekstreme, da je zdaj on naenkrat desničar lol.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

trancer01 ::

Za SJW so desničarji vsi, ki niso ekstremni levičarji.:D

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Če je "butelj" po novem definicija za razgledanega človeka odprtega duha, potem sem res "butelj".

Za Petersona sem pa prvič slišal pred kakšnimi petimi leti, ko mi je o njem govoril moj gej sostanovalec. Rekel mi je, da je sicer desničar, a eden redkih razumnežev, ki si upa po robu postaviti norim bojevnikom za družbene pravice. Takrat še niti vedel nisem, kdo SJW so. Za Walsha sem pa prvič slišal pred nekaj dnemi, ko sem na Youtubu naletel na njegov dokumentarec What is a woman, ki ga še vedno vsem priporočam.>:D
aja, sam za Shapirota pa še nisi slišal, anede. Petersin, jezuskristus, šarlatan.
Ja in potem takle bebček pride in mi pravi, da mam oprane možgane.

trancer01 ::

nejclp je izjavil:

trancer01 je izjavil:


Ne samo, da ne fukam prav veliko, sploh NIČ ne fukam! In veš kaj? Niti najmanj ne trpim zaradi tega. Sem probal, kar me je zanimalo, in ugotovil, da je seks precenjen.>:D Več težav je s temi vezami, kot je od njih koristi.


Pomoje so te smo slabo pofukal.

Fukat je pomembno glih tolk kot jest, srat, scat in spat.

Ne, ni. Če ne ješ in ne spiš, umreš. Če ne seksaš, ne umreš. Opaziš razliko?

nejclp ::

matic492 je izjavil:

Peterson je liberalec drugače, samo SJWiji ste šli v take ekstreme, da je zdaj on naenkrat desničar lol.

Mhm, pa Tim Pool je levičar, anede?

trancer01 ::

Kdo zaboga je Tim Pool?

nejclp je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Če je "butelj" po novem definicija za razgledanega človeka odprtega duha, potem sem res "butelj".

Za Petersona sem pa prvič slišal pred kakšnimi petimi leti, ko mi je o njem govoril moj gej sostanovalec. Rekel mi je, da je sicer desničar, a eden redkih razumnežev, ki si upa po robu postaviti norim bojevnikom za družbene pravice. Takrat še niti vedel nisem, kdo SJW so. Za Walsha sem pa prvič slišal pred nekaj dnemi, ko sem na Youtubu naletel na njegov dokumentarec What is a woman, ki ga še vedno vsem priporočam.>:D
aja, sam za Shapirota pa še nisi slišal, anede. Petersin, jezuskristus, šarlatan.
Ja in potem takle bebček pride in mi pravi, da mam oprane možgane.

Ne rabim sploh nič reč, dejstva govorijo sama zase.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

matic492 ::

Od vseh naštetih poznam samo Petersona, ker sem prebral 12 rules in berem 12 more rules (kjer niti z enim stavkom ne diskriminira nikogar iz LGBTQ3DHDTV+), shapirota poznam od cringe SJW kompilacij, za ostale pa nimam pojma kdo so, očitno se ti več ukvarjaš z njimi, kot mi :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

nejclp je izjavil:

trancer01 je izjavil:


Ne samo, da ne fukam prav veliko, sploh NIČ ne fukam! In veš kaj? Niti najmanj ne trpim zaradi tega. Sem probal, kar me je zanimalo, in ugotovil, da je seks precenjen.>:D Več težav je s temi vezami, kot je od njih koristi.


Pomoje so te smo slabo pofukal.

Fukat je pomembno glih tolk kot jest, srat, scat in spat.

Ne, ni. Če ne ješ in ne spiš, umreš. Če ne seksaš, ne umreš. Opaziš razliko?

Ja, ko nehaš seksat, počasi umreš. Par let zatem, praviloma.
««
23 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081161 (72150) vostok_1

Več podobnih tem