» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
24 / 56
»»

trancer01 ::

Fant, potem sem pa mrtev že skoraj dve desetletji!:)) Očitno sem izjema, ki potrjuje pravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

nejclp ::

Jebiga, glede na to, da vsi blejajo isto, je dovolj, da spremljas samo enega altrighterja, ja.

matic492 ::

nejclp je izjavil:

Jebiga, glede na to, da vsi blejajo isto, je dovolj, da spremljas samo enega altrighterja, ja.


Katerega altlefterja pa ti spremljaš?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Fant, potem sem pa mrtev že skoraj dve desetletji!:)) Očitno sem izjema, ki potrjuje pravilo.

Ne verjamem, da lahko živiš brez seksa, zgolj životariš. Ni čudno, da bi se potem na vsak način rad vtikal v življenja drugih, zagrenjenček.

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Jebiga, glede na to, da vsi blejajo isto, je dovolj, da spremljas samo enega altrighterja, ja.


Katerega altlefterja pa ti spremljaš?

Vse. Ker imajo različna mnenja. Za razliko od altrighterjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Aja, glede na to, da si gej, ne moreš razumeti, kako odvratna je zame misel, da bi bil v ženskem telesu in bi me porival moški. V trenutku bi zamenjal spol, ker rad uporabljam penis in porivam ženske. Umetne probleme ustvarja desnica, res ne razumem, zakaj bi bila menjava spola kakršenkoli problem.


Saj bi lahko bil lejzba... Umetno ustvarjen penis pa baje ne deluje, bi še vedno s straponom porival/a.

nejclp ::

Izvoli, pa bodi lezba, če ti paše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

@matic
Lahko veš, kako bi se počutil ti, če bi se znašel v tem trenutku v ženskem telesu.

Bi hotel moško telo, ali pa bi se sprijaznil s tistim, kar ti je dala narava?


Odvisno, nisi povedal, ali bi bil grda butch ženščina, ali top model.

nejclp je izjavil:


Izvoli, pa bodi lezba, če ti paše.


Ne morem bit, sem napačnega spola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

trancer01 ::

Ne moreš biti napačnega spola, ker si spol sam določiš, ergo, ni napačnih spolov!

Sicer pa razmišljam, da bi se razglasil za mesno liziko. Moji zaimki bodo: liz, lizo, lizin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:


Odvisno, nisi povedal, ali bi bil grda butch ženščina, ali top model.

Ti bi bil grda butch ženščina, sem prepričan

trancer01 je izjavil:

Ne moreš biti napačnega spola, ker si spol sam določiš, ergo, ni napačnih spolov!

Sicer pa razmišljam, da bi se razglasil za mesno liziko. Moji zaimki bodo: liz, lizo, lizin.

Družbeni spol si sam določiš, ja, vsaj moralo bi biti tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

trancer01 je izjavil:

Ne moreš biti napačnega spola, ker si spol sam določiš, ergo, ni napačnih spolov!

Sicer pa razmišljam, da bi se razglasil za mesno liziko. Moji zaimki bodo: liz, lizo, lizin.


Napačnega spola, da bi lahko bil lejzba. Jaz sem drugače His Highness ali Their Majesty za vse woketarde.

matic492 ::

nejclp je izjavil:


Vse. Ker imajo različna mnenja. Za razliko od altrighterjev.




Evo dva altrighterja, ki verjetno v prostem času tepeta transe, komentiraj potem tale video, da bomo meli kaj debatirat.

Citiram Petersona:
"If someone asked me, do I believe that there are gender fluid people? I would say yes."
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Odvisno, nisi povedal, ali bi bil grda butch ženščina, ali top model.

Ti bi bil grda butch ženščina, sem prepričan



Nah, v mladosti sem imel dolge lase, brki še niso rastli, zelo suh in so me redno zamenjevali za žensko. Bil bi dobra mrha.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Ne moreš biti napačnega spola, ker si spol sam določiš, ergo, ni napačnih spolov!

Sicer pa razmišljam, da bi se razglasil za mesno liziko. Moji zaimki bodo: liz, lizo, lizin.


Napačnega spola, da bi lahko bil lejzba. Jaz sem drugače His Highness ali Their Majesty za vse woketarde.

Raje sem woketard, ko proper retard. Kot si ti.

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Odvisno, nisi povedal, ali bi bil grda butch ženščina, ali top model.

Ti bi bil grda butch ženščina, sem prepričan



Nah, v mladosti sem imel dolge lase, brki še niso rastli, zelo suh in so me redno zamenjevali za žensko. Bil bi dobra mrha.

Razmisli, mogiče si pa zgolj gey.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Razmisli, mogiče si pa zgolj gey.


Eni moški grejo v žensko, da so potem lejzbike. Twist your peanut brain around that...

nejclp ::

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Vse. Ker imajo različna mnenja. Za razliko od altrighterjev.




Evo dva altrighterja, ki verjetno v prostem času tepeta transe, komentiraj potem tale video, da bomo meli kaj debatirat.

Citiram Petersona:
"If someone asked me, do I believe that there are gender fluid people? I would say yes."

O, lej, pa ne gledate altrighterjev. Taprava dva debilčka skupaj, Peterson in Shapiro.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Raje sem woketard, ko proper retard. Kot si ti.



Yo mamma says I'm not a retard like her son. (mod: šel sem na njegov nivo, grem zdaj nazaj gor)

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Razmisli, mogiče si pa zgolj gey.


Eni moški grejo v žensko, da so potem lejzbike. Twist your peanut brain around that...

A lahko daš kakšen primer? Ali pa gre za tvoj desnjakarski imaginarij?

matic492 ::

nejclp je izjavil:

O, lej, pa ne gledate altrighterjev. Taprava dva debilčka skupaj, Peterson in Shapiro.


Šel sem googlat samo za tebe, nisem gledal tega clipa prej.

Si pogledal ali ne? Boš raje poniževal vse in se delal norca, ker si ne upaš pogledat, ker je mogoče možnost, da kaj pametnega pove?

nejclp je izjavil:


A lahko daš kakšen primer? Ali pa gre za tvoj desnjakarski imaginarij?


Jaz ti lahko dam primer, trans moški -> ženska, ki jo osebno poznam, ima zdaj punco (oz. je imela, ko sem nazadnje gledal facebook)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Raje sem woketard, ko proper retard. Kot si ti.



Yo mamma says I'm not a retard like her son. (mod: šel sem na njegov nivo, grem zdaj nazaj gor)

Če človeku rečeš, da je woketard, je to na nivoju, če ti ta odgovori, da si proper retard, pa je to pod nivojem?

matic492 je izjavil:



Jaz ti lahko dam primer, trans moški -> ženska, ki jo osebno poznam, ima zdaj punco (oz. je imela, ko sem nazadnje gledal facebook)

Ni hudič in po tvoje bi moral ta transmoški imeti fanta, ali kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

O, lej, pa ne gledate altrighterjev. Taprava dva debilčka skupaj, Peterson in Shapiro.


Šel sem googlat samo za tebe, nisem gledal tega clipa prej.

Si pogledal ali ne? Boš raje poniževal vse in se delal norca, ker si ne upaš pogledat, ker je mogoče možnost, da kaj pametnega pove?

Jaz sem ga gledal že prej in prav nič novega niti pametnega ne povesta.
Koliko ljudi so pa že zaprli na podlagi zakona C-16, ki se mu je Peterson junaško uprl in postal ljubljenček transfobov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nirburu ::

Peterson in Shapiro sta dva establišment požegnana "konzervativca", namenjena razoroževanju desničarskega pola.

Peterson je tihi zionist, ki propagira libertarjansvo aka. free market, da se panevropski desničarji ne bi začeli zbirati v ideološke grupe in odkrivati svojo zgodovino.
Shapiro pa je predvsem trdi in odkrit zionist, ki skuša promovirati zionizem pri ameriških kristjanih.

Oba sta financirana in podprta iz strani "vladajočih".

Suzan Wojcicki je lepo povedala:

Ben Shapiro is going to meet the community guidelines.

https://redstate.com/alexparker/2019/03...

Ben bo zadovolil youtube pravila, ker ona ve, za koga dela Shapiro.
Jewish-gateway to-naziism pa me tako nasmeji, da padem dol od smeha.

matic492 ::

nejclp je izjavil:


Jaz sem ga gledal že prej in prav nič novega niti pametnega ne povesta.
Koliko ljudi so pa že zaprli na podlagi zakona C-16, ki se mu je Peterson junaško uprl in postal ljubljenček transfobov?



C-16 nima nobene veze z transfobijo, ampak se mora nekje meja postavit.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

trancer01 ::

Politične usmeritve, teorije o gospodarstvu in družbenem redu. Nič od tega ne more spremeniti dejstev in narave. Teorija spola je za vsakega razumnega človeka nesmiselna, ne glede na njegovo politično usmeritev.

TheBlueOne ::

trancer01 je izjavil:


Bodi vesel, v posameznih državah ZDA se to že dogaja, prav tako v Kanadi in ZK!


Kaj tocno?

nejclp ::

Torej praviš, da je biološki spol enak družbenemu?

matic492 ::

nejclp je izjavil:

Torej praviš, da je biološki spol enak družbenemu?


A ti to praviš? Ker potem se strinjamo.

lulek = moški
lulika = ženska

če se smatra za srednji spol "družbeno" pa meni lulek dol visi za to.

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

Torej praviš, da je biološki spol enak družbenemu?


Odvisno kako definiras slednjega. Potem pa je se odvisno kdo vojo definicijo uposteva. Ali je samo zaznamek za psihologe ali pa se moramo prilagodii vsi na ideje manjsine.

nirburu ::

matic492 je izjavil:





:)):)):))

nejclp ::

matic492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Torej praviš, da je biološki spol enak družbenemu?


A ti to praviš? Ker potem se strinjamo.

lulek = moški
lulika = ženska

če se smatra za srednji spol "družbeno" pa meni lulek dol visi za to.

Lulek = samec
Lulika = samica

Gender (družbeni spol) je moški in ženska.
Transmoški so moški
Transženske so ženske

Obstajajo ženske s penisi. Večjimi, kot ga imaš ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Če bi bili tvoji možgani zdajle v ženskem telesu in bi vedel, da si v resnici moški, bi pustil da te fukajo moški in bi rojeval v imenu tradicionalnih vrednot? Ali pa bi zamenjal spol?

Samo teh ljudi ni 15%, ampak 0,5-1%.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

In desnjakarji se čutite ogroženi zaradi tega pol odstotka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

RedDrake ::

Družbeni spol ne obstaja.
Obstaja vloga v družbi.
Tipično so tudi pri homoseksualcih pari takšni, da ima en tipično moško vlogo in drugi tipično žensko vlogo (velja isto za geje in lezbijke). Ne vedno, ampak vsekakor je to pravilo in ne izjema.
Tudi pri heteroseksualnih parih je tipično tako - in ta vloga NI vedno enaka biološkemu spolu, je polno alfa žensk v razmerju, ki so de-facto "moški" tistega para.
To je kobajagi družbeni spol.

To, da pa si daš odrezat spolovilo in naredit umetno luknjo in se tolažit da sedaj si pa prava ženska, je pa tako kot so včasih zdravili psihološke bolezni z lobotomijo. Nepovraten postopek, ki OGROMNO deležnikom tega postopka uniči življenje za VEDNO.
Ni zastonj tale meme nastal:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Aja, glede na to, da si gej, ne moreš razumeti, kako odvratna je zame misel, da bi bil v ženskem telesu in bi me porival moški. V trenutku bi zamenjal spol, ker rad uporabljam penis in porivam ženske. Umetne probleme ustvarja desnica, res ne razumem, zakaj bi bila menjava spola kakršenkoli problem.

Koliko pa bi ti postavil mejo v letih za menjavo spola?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

O tem odločajo strokovnjaki, psihologi in zdravniki.

RedDrake ::

Tako kot strokovnjaki - učitelji - odločajo o tem koliko bo ocena učencev, in ne starši ki grozijo z odvetniki, mediji in ostalim (nekateri tudi z fizičnim ali finančnim uničenjem)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

Družbeni spol ne obstaja.
Obstaja vloga v družbi.

Družbeni spol vpliva na vlogo v družbi, genijalc.

RedDrake je izjavil:

Tako kot strokovnjaki - učitelji - odločajo o tem koliko bo ocena učencev, in ne starši ki grozijo z odvetniki, mediji in ostalim (nekateri tudi z fizičnim ali finančnim uničenjem)?

Ja, ste kot butasti starši, ki bi radi vplivali na strokovnjake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Družbeni spol ne obstaja.
Obstaja vloga v družbi.

Družbeni spol vpliva na vlogo v družbi, genijalc.


Kaj vse mora druzba tolerirati? Vse za kar odlocijo strokovnjaki, da je najboljse za posameznika?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ni absurdno, hipotetično je. Hotel sem pač obuditi tvoj zametek empatije, ki ga pa očitno nimaš. Izjemno butast si, če je tvoj argument "nima smisla, ker je nemogoče".

Kako obudiš empatijo z žaljenjem sogovornika?

Sicer pa vprašanje ne postavljaš prav. Lahko si želiš postati ženska, pa so ti še vedno všeč ženske? Si potem homoseksualec?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

Če bi bili tvoji možgani zdajle v ženskem telesu in bi vedel, da si v resnici moški, bi pustil da te fukajo moški in bi rojeval v imenu tradicionalnih vrednot? Ali pa bi zamenjal spol?

Nič od tega. Sigurno se ne bi iznekazil zarad tega niti zarad nobenga drugega razloga.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Družbeni spol ne obstaja.
Obstaja vloga v družbi.

Družbeni spol vpliva na vlogo v družbi, genijalc.


Kaj vse mora druzba tolerirati? Vse za kar odlocijo strokovnjaki, da je najboljse za posameznika?

Kaj koji kurac moraš tolerirati, če nekdo spremeni spol? Idiote, ki mu to želijo preprečiti?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

TrancerO1, kdaj boš šel pa na terapijo in nehal bit gey (ker je to itak posledica okolja in ne narave, po tvoje) , da bojo desnjakarji veseli? Sem slišal, da ja Milotu uspelo in ni več gey, pa ga majo zdaj vsi radi.

Večji problem je da bi levičarji radi vse geje ukalupili. Pri nekaterih se homoseksualnost izraža kot psihološka bolezen.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ni absurdno, hipotetično je. Hotel sem pač obuditi tvoj zametek empatije, ki ga pa očitno nimaš. Izjemno butast si, če je tvoj argument "nima smisla, ker je nemogoče".

Kako obudiš empatijo z žaljenjem sogovornika?

Sicer pa vprašanje ne postavljaš prav. Lahko si želiš postati ženska, pa so ti še vedno všeč ženske? Si potem homoseksualec?

Žaliti sem začel potem, ko so drugi začeli žaliti mene. Hipotetični primer pa sem dal z namenom, da bi genijalček razumel disforijo spola, ja.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Če bi mi vgradil zvočnik v glavo, ki bi mi ves čas predvajal glasove različnih oseb, bi verjetno vsaj delno začutil, kako se počuti oseba s shizofrenijo.
Izjemno butast si, ja.

Smešno in naivno hkrati. Lepo ti je razložil, zakaj je tvoje razumevanje problema površinsko, ti pa uporabljaš puhlice in se vlečeš iz svoje zmede teorij.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Kaj koji kurac moraš tolerirati, če nekdo spremeni spol? Idiote, ki mu to želijo preprečiti?


Ni tako enostavno, ker marsikaj potegne s sabo. Tu in tam je bolj prakticno biti tip, tu in tam zenska. Marsikje zenske nocejo tipov in obratno. Torej vprasanje je kje se zadeve zacne in kje konca.

Naceloma to ni edina motnja in bi tako dovoljevanje svet znalo narediti zelo kaoticen. Tocka ko norcem poves, da so normlani, ostalim pa naj jim omogocijo njihovo realnost.

Torej kje so meje?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ne ovira te, ker so se levičarji, po katerih zdaj pljuvaš, borili za to, da te ne bi.

Enako bo s transženskami in transmoškimi, desnjakarji pa lahko zgolj odjebete.


LEvičarji so tako kot feminizem. Enostavno so šli predaleč.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

TrancerO1, kdaj boš šel pa na terapijo in nehal bit gey (ker je to itak posledica okolja in ne narave, po tvoje) , da bojo desnjakarji veseli? Sem slišal, da ja Milotu uspelo in ni več gey, pa ga majo zdaj vsi radi.

Večji problem je da bi levičarji radi vse geje ukalupili. Pri nekaterih se homoseksualnost izraža kot psihološka bolezen.

Pri tebi mogoče, ker ne prideš iz omare? Homoseksualnost že dolgo ni več bolezen.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ne, terapijo mu daš, o kateri odločijo strokovnjaki.
Enako velja za tiste, ki imajo disforijo spola.

Saj veš, da levica tega ne podpira. Se ne strinja da je to bolezen? To je srž problema. Primer italjanskega manekena je zelo značilen, saj je ozdravljen gej, pa mu pri nas levica ne pusti javno nastopit in povedat zgodbe. Mora to povedati v cerkvi in je spet religijsko vprašanje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Če bi mi vgradil zvočnik v glavo, ki bi mi ves čas predvajal glasove različnih oseb, bi verjetno vsaj delno začutil, kako se počuti oseba s shizofrenijo.
Izjemno butast si, ja.

Smešno in naivno hkrati. Lepo ti je razložil, zakaj je tvoje razumevanje problema površinsko, ti pa uporabljaš puhlice in se vlečeš iz svoje zmede teorij.

Genijalc, skušal sem mu dopovedat, kako deluje disforija spola in mu skušal usmeriti misli v smeri empatije. On pa začne nabijat o tem, da te izkušnje ni možno podoživeti, ker znanost tega ne omogoča. Jebeni pozitivisti zmešani.

RedDrake ::

nejclp je izjavil:


Družbeni spol vpliva na vlogo v družbi, genijalc.


Sploh nisi prebral do konca, a ne da nisi?
Družbene vloge so obstajale od pamtiveka. Če privzameš da je moška družbena vloga dominantna a-la "breadwinner"/lovec, in ženska podrejena a-la "homemaker"/nabiralec, potem obstajajo tako biološke ženske, ki so družbeno moški, kot biološki moški, ki so družbene ženske.
To je _VSE_ obstajalo že od začetkov homo sapiensa (vmes so bila celo obdobja matriarhatov, s čimer per se ni povsem nič narobe btw).
Danes je moderno to imenovati družbeni spol. Ampak ne samo to. Moderno je tudi take osebke filati s hormoni in jim rezati dele telesa.
Kar povzroča _VEČINI_ njih VEČ težav kot rešitev.
Ker biološko moški NE BO NIKOLI ženska (in obratno).
Družbeno je lahko bil pa že prej (tako v homo kot hetero odnosu).
Odklone od normale je treba:
- tolerirati (in ne pobijati/zapirati/kriminalizirati/zasmehovati)
- sanirati - da imajo čim boljši quality-of-life

Tako kot vsakega aseksualca ne zdraviš z viagro, tudi vsakega 16-letnika ni treba dat na hormone. Problem je, ker ko strokovnjak reče - saj tale je samo mal angsty najstnik, gre pol woke twiterja v luft in hočejo strokovnjaka linčat - podobno kot ko učitelj reče, da je učenec debil in bo ruknu, pa pride fotr "poračunat" k učitelju na dom. Rezultati so pa na zahodu že počasi vidni.
Tisoči in tisoči ljudi z zhebanim življenjem. In to ne pri 40-ih, 50-ih ali kasneje. Ne, pri 18-ih ali še prej.

nejclp je izjavil:


Ja, ste kot butasti starši, ki bi radi vplivali na strokovnjake.

Glej zgoraj. Na strokovnjake vpliva Woke masa, ki jih sili v odločitve, ki niso nujno strokovne, če pa stojijo za svojimi odločitvami so pa konzervativni pajaci, fašisti, dobesedno Hitler, ali še kaj hujšega.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

aja, sam za Shapirota pa še nisi slišal, anede. Petersin, jezuskristus, šarlatan.
Ja in potem takle bebček pride in mi pravi, da mam oprane možgane.

Veš da se te kar predstavljam? Mamin sinko, še doma, hodiš sicer v službo, ampak iz varnega zavteja ne bi šel. O spolnosti se toliko pogovarjaš, da verjetno nič ne dobiš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
24 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081167 (72156) vostok_1

Več podobnih tem