» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 56
»»

metsis ::

Zakaj se toliko dajejo okoli tega vprasanja okoli teorije spola?
Zakaj je to vprasanje sploh pomembno?

gruntfürmich ::

ker se gre za globalno poneumljanje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

metsis ::

Na nasprotnih bregovih sta si teoreticno Roman Vodeb & Dusan Rutar

Ok gre za teotijo ampak zakaj toliko vroce krvi okoli tega?

T-h-o-r ::

metsis je izjavil:

Zakaj se toliko dajejo okoli tega vprasanja okoli teorije spola?
Zakaj je to vprasanje sploh pomembno?

Ni.
Also Vodeb si ne more biti na nasprotnem bregu z nikomer, saj ni psiholog, niti psihiater. Se pa lahko vsak, ki v Sloveniji opravi nekajtedenski tečaj, okliče za terapevta.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Invictus ::

metsis je izjavil:

Na nasprotnih bregovih sta si teoreticno Roman Vodeb & Dusan Rutar

Ok gre za teotijo ampak zakaj toliko vroce krvi okoli tega?

Zato ker morajo svoje bivcanje upravičiti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

KAVINSKY ::

T-h-o-r je izjavil:

Also Vodeb si ne more biti na nasprotnem bregu z nikomer, saj ni psiholog, niti psihiater.


Povprečni teoretik pa je, ker je prebral par blogov na Tumblerju in si pobarval lase na modro?

metsis ::

T-h-o-r je izjavil:

metsis je izjavil:

Zakaj se toliko dajejo okoli tega vprasanja okoli teorije spola?
Zakaj je to vprasanje sploh pomembno?

Ni.
Also Vodeb si ne more biti na nasprotnem bregu z nikomer, saj ni psiholog, niti psihiater. Se pa lahko vsak, ki v Sloveniji opravi nekajtedenski tečaj, okliče za terapevta.


R. Vodeb ima določen vpliv, četudi si tega ne zasluži, ali pač? Imaš izredne psihiatre in psihologe tudi pri nas, katerih mnenje nikoli en bomo slišali, Vodeb pa nastopa na nacionalni televiziji.

metsis ::

Bi pa rad ostal pri prvotno zastavljanjem vprašanju. Roman Vodeb mene ne zanima.

Teorija spola. V čem je bistvo ene in druge teorije?

PacificBlue ::

metsis je izjavil:

Bi pa rad ostal pri prvotno zastavljanjem vprašanju. Roman Vodeb mene ne zanima.

Teorija spola. V čem je bistvo ene in druge teorije?


Jypeta vpraši. On to "ve".

Pač družboslovna teorija, da spolni organi ne dolocajo identitete(spola) posameznika, ampak da se lahko vsak sam odloči kaj bo.
Bluzenje v glavnem.
Na tvojem mestu bi raje bral Junga.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

mzakelj ::

Blodnje sodobnih ljudi.... Pač neka nova moda in se goni. Drugače sta samo dva spola: Ženski in Moški. Vse ostalo ne obstaja. Geji so moški, lezbike so ženske, transeksualci so moški v ženskih cunjah in tako naprej.... Kako se pa vsak predstavlja pa je njegova stvar. Uradno bi morali prepovedati. Ker potem pride do športa kjer moški zmagujejo v ženskih disciplinah. Skratka bedarija na kvadrat.

p.s. Jaz se uradno predstavljam da sem po spolu NOŽ ZA PUTR . Kdor mi trdi drugače je fašist ali rasisti in naci.

Sheteentz ::

Vsak naj ima takšno identiteto kot si jo je sam izbral, oziroma jo čuti. Pa kdo smo mi, da bomo ljudem govorili kaj naj bodo. Če moški pride do spoznanja, da bi raje bil ženska, pa naj bo ženska, kje je tle problem? A gre res za takšno žalitev obstoja nekaterih, ko vidijo transgender osebo, da s tega delajo cel kraval?

Ljudje, pustite ljudem živet tako, kot se njim samim zdi najbolje in jim ne pametujte po nepotrebnem.

Phantomeye ::

mzakelj je izjavil:

Blodnje sodobnih ljudi.... Pač neka nova moda in se goni. Drugače sta samo dva spola: Ženski in Moški. Vse ostalo ne obstaja. Geji so moški, lezbike so ženske, transeksualci so moški v ženskih cunjah in tako naprej.... Kako se pa vsak predstavlja pa je njegova stvar. Uradno bi morali prepovedati. Ker potem pride do športa kjer moški zmagujejo v ženskih disciplinah. Skratka bedarija na kvadrat.

p.s. Jaz se uradno predstavljam da sem po spolu NOŽ ZA PUTR . Kdor mi trdi drugače je fašist ali rasisti in naci.


To je transvestit. Ker trans pomeni spremembo, vest(iō) pa oblačilo. Ni povezano s seksualnostjo.

Zgodovina sprememb…

mzakelj ::

Sheteentz je izjavil:

Vsak naj ima takšno identiteto kot si jo je sam izbral, oziroma jo čuti. Pa kdo smo mi, da bomo ljudem govorili kaj naj bodo. Če moški pride do spoznanja, da bi raje bil ženska, pa naj bo ženska, kje je tle problem? A gre res za takšno žalitev obstoja nekaterih, ko vidijo transgender osebo, da s tega delajo cel kraval?

Ljudje, pustite ljudem živet tako, kot se njim samim zdi najbolje in jim ne pametujte po nepotrebnem.


Problem pride pri športu in še marsikje. V takih primerih bi morali gledati glede na naravo ker smo drugače grajeni. Mislim na ŽENSKE in MOŠKE. Ne mislim na vse žolce vmes.

Gejspodar ::

Gre spet samo za eno iskanje pozornosti na ton unikatnosti.

Biološka spola sta dva, male in female, spol pa je družbeni konstrukt, ki realno nič ne pomeni, je le še ena labela, s katero se lahko ven mečejo narcisoidni milenijci.

Če bi ne bilo družbenega pritiska s strani retardiranih klerikalcev in družbe na splošno, to sploh ne bi bil problem.

Ampak ja, dajte se labelirat, predalčkajte se v skupine, ki ne morejo biti znanstveno dokazane, to bo ziher fajn za naslednje generacije.

c3p0 ::

Sheteentz je izjavil:

Če moški pride do spoznanja, da bi raje bil ženska, pa naj bo ženska, kje je tle problem? A gre res za takšno žalitev obstoja nekaterih, ko vidijo transgender osebo, da s tega delajo cel kraval?


Naj bo, ni problema. Ko pa se to odloči 5-letnik, pa ni več tako preprosto. Se je odločil, ker sta pač starša takšna in hoče bit enak? Ker je nekje slišal, da je kul? Nič se (še) ne govori o najstnikih, ki želijo iti nazaj na svoj biološki spol.

metsis ::

PacificBlue je izjavil:

metsis je izjavil:

Bi pa rad ostal pri prvotno zastavljanjem vprašanju. Roman Vodeb mene ne zanima.

Teorija spola. V čem je bistvo ene in druge teorije?


Jypeta vpraši. On to "ve".

Pač družboslovna teorija, da spolni organi ne dolocajo identitete(spola) posameznika, ampak da se lahko vsak sam odloči kaj bo.
Bluzenje v glavnem.
Na tvojem mestu bi raje bral Junga.


Misliš Junga, ko pravi, da ima vsak spol v sebi tako ženski kot moški princip?

gruntfürmich ::

metsis je izjavil:

Na nasprotnih bregovih sta si teoreticno Roman Vodeb & Dusan Rutar

Ok gre za teotijo ampak zakaj toliko vroce krvi okoli tega?

kaj pa bebčka rutarja vlačiš sem not?

Sheteentz je izjavil:

Ljudje, pustite ljudem živet tako, kot se njim samim zdi najbolje in jim ne pametujte po nepotrebnem.

vidim da se rad lažeš; nobeden jim ne pametuje. oni pametujejo večini in predvsem znanosti. to pa postane zelo pereče...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

nevone ::

vidim da se rad lažeš; nobeden jim ne pametuje. oni pametujejo večini in predvsem znanosti. to pa postane zelo pereče...


Kaj pa, če je to odgovor na preteklo zatiranje? Takšni ljudje so bili najprej odrivani od družbe, preden so se začeli boriti za svoj nemoten obstoj malo bolj naglas. To, da se jim pripisuje, da oni pametujejo drugim je poceni trik, kako jih še dodatno izločati iz družbe.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

judoka ::

Sheteentz je izjavil:

Vsak naj ima takšno identiteto kot si jo je sam izbral, oziroma jo čuti. Pa kdo smo mi, da bomo ljudem govorili kaj naj bodo. Če moški pride do spoznanja, da bi raje bil ženska, pa naj bo ženska, kje je tle problem? A gre res za takšno žalitev obstoja nekaterih, ko vidijo transgender osebo, da s tega delajo cel kraval?

Ljudje, pustite ljudem živet tako, kot se njim samim zdi najbolje in jim ne pametujte po nepotrebnem.


Klinc ko se tudi basic biologija vmesava v "identiteto" in se v "identiteto" cudezno vmesa biznis z svojo agendo.

Drugace se strinjam z "vsak naj pocne z telesom kar mu pac pase" politiko, itak bo sam nosil posledice, ampak ker se ta stvar zliva v otroke in mladostnike in postaja trend me zacenja
konkretno iritirat.

Ker je @op vprasar kaj je teorija spolov...
najbolj enostaven odgovor je....zguba mozganske energije.

Phantomeye ::

judoka je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

Vsak naj ima takšno identiteto kot si jo je sam izbral, oziroma jo čuti. Pa kdo smo mi, da bomo ljudem govorili kaj naj bodo. Če moški pride do spoznanja, da bi raje bil ženska, pa naj bo ženska, kje je tle problem? A gre res za takšno žalitev obstoja nekaterih, ko vidijo transgender osebo, da s tega delajo cel kraval?

Ljudje, pustite ljudem živet tako, kot se njim samim zdi najbolje in jim ne pametujte po nepotrebnem.


Klinc ko se tudi basic biologija vmesava v "identiteto" in se v "identiteto" cudezno vmesa biznis z svojo agendo.

Drugace se strinjam z "vsak naj pocne z telesom kar mu pac pase" politiko, itak bo sam nosil posledice, ampak ker se ta stvar zliva v otroke in mladostnike in postaja trend me zacenja
konkretno iritirat.

Ker je @op vprasar kaj je teorija spolov...
najbolj enostaven odgovor je....zguba mozganske energije.


"za otroke gre"

a maš kakšen vir o % transformacij med mladoletniki?

T-h-o-r ::

Čist fizično, če je ob rojstvu stvar med nogama manj kot 0,87 cm, je punčka; če je več kot 2,5 cm, je fantek; ostali vmes so pa v jebi (jih je okoli 1 %) ...

Otroci, ki kažejo znake obeh spolov, so obvezno in najpogosteje takoj po rojstvu žrtve zdravljenja, kirurških posegov, hormonskih terapij in plastičnih operacij. Interseksualnost (starejši izraz hermafrodizem) velja za bolezen oz. za motnjo v spolni diferenciaciji, zato pri nas enega ali dva dojenčka letno spremenijo v žensko ali moškega. Ker je lažje konstruirati vagino kot penis, kar 80 % interseksualnih otrok operativno spremenijo v ženske. Čemu služijo takšni nujni in boleči posegi?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

judoka ::

Phantomeye je izjavil:

judoka je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

Vsak naj ima takšno identiteto kot si jo je sam izbral, oziroma jo čuti. Pa kdo smo mi, da bomo ljudem govorili kaj naj bodo. Če moški pride do spoznanja, da bi raje bil ženska, pa naj bo ženska, kje je tle problem? A gre res za takšno žalitev obstoja nekaterih, ko vidijo transgender osebo, da s tega delajo cel kraval?

Ljudje, pustite ljudem živet tako, kot se njim samim zdi najbolje in jim ne pametujte po nepotrebnem.


Klinc ko se tudi basic biologija vmesava v "identiteto" in se v "identiteto" cudezno vmesa biznis z svojo agendo.

Drugace se strinjam z "vsak naj pocne z telesom kar mu pac pase" politiko, itak bo sam nosil posledice, ampak ker se ta stvar zliva v otroke in mladostnike in postaja trend me zacenja
konkretno iritirat.

Ker je @op vprasar kaj je teorija spolov...
najbolj enostaven odgovor je....zguba mozganske energije.


"za otroke gre"

a maš kakšen vir o % transformacij med mladoletniki?


Ne, se nisem poglabljal. Ce dejansko obstaja nek % je prevelik, kakrsenkoli ze je.

Sheteentz ::

Pa še nekaj, slovenski zagovedeni jezik sploh ni zmožen ločevanja med angleškima gender in sex. Če izpustimo kontekst je spol za nas vse isto.

Potem pa imej neko pametno diskusijo na to temo, po možnosti na gasilski veselici.

T-h-o-r ::

rečemo pač z dvema besedama - družbeni spol, biološki spol

:)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Meiniken ::

Teorija spola? Kakšna toerija spola? Al si ženska al pa moški. Vse ostalo je produkt domišljije tako imenovnih "snežink", da se počutijo pomembne.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Furbo ::

Vse te dandanašnje drame okoli spola, kot nekega konstrukta itk, so samo iskanje pozornosti nekaterih.
Tudi ne vem, zakaj bi morali otroci tranzicionirati, če si itak lahko, karkoli se pač odločiš, da si.

Skratka, ko hočeš najti neko logiko v njihovih idejah, vidiš, da gre za konstrukt bolnega uma, ki nima nobene logike.

Potem naj bi se pa še prilagajali tem bolnikom in se pretvarjali, kot da so njihove blodnje resnične.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dri3r ::

Če bi imel Evro za vsak spol..bi imel dva in enkup ponaredkov.
dri3r

vostok_1 ::

Meiniken je izjavil:

Teorija spola? Kakšna toerija spola? Al si ženska al pa moški. Vse ostalo je produkt domišljije tako imenovnih "snežink", da se počutijo pomembne.


Treba sicer omenit, da v današnjih estrogenih časih, zadeve res niso več tako clear cut.
Včasih so moški fetusi prejeli bistveno večjo dozo testosterona kot danes.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

DrDre95 ::

nevone je izjavil:

Takšni ljudje so bili najprej odrivani od družbe, preden so se začeli boriti za svoj nemoten obstoj malo bolj naglas.


Kako pa bi nekdo na cesti sploh lahko vedel kaj ima med nogami? Kako jih je družba zatirala?
Mene še nikjer ni družba silila da moram spustiti hlače da me sprejme, zatirani so predvsem taki ki pridejo v družbo z že spuščenimi.

nevone ::

DrDre95 je izjavil:

nevone je izjavil:

Takšni ljudje so bili najprej odrivani od družbe, preden so se začeli boriti za svoj nemoten obstoj malo bolj naglas.


Kako pa bi nekdo na cesti sploh lahko vedel kaj ima med nogami? Kako jih je družba zatirala?
Mene še nikjer ni družba silila da moram spustiti hlače da me sprejme, zatirani so predvsem taki ki pridejo v družbo z že spuščenimi.


Ni se treba sprenevedat, da ni bilo večino časa - in še vedno je - vse kar ni po "božji" podobi preganjano in zaničevano. Prvo zatiranje se pa začne že v okviru lastne družine, ki seveda podleže pritiskom družbe, kaj je sprejemljivo in kaj ni.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

DrDre95 ::

nevone je izjavil:


Ni se treba sprenevedat, da ni bilo večino časa - in še vedno je - vse kar ni po "božji" podobi preganjano in zaničevano. Prvo zatiranje se pa začne že v okviru lastne družine, ki seveda podleže pritiskom družbe, kaj je sprejemljivo in kaj ni.


Aja, Bog je v cerkvi povedal kdo v vasi ima kaj med nogami, da so ga, ups, da so "to" potem lahko kmetje z vilami in baklami lovili po vasi.

Morda rabimo več parad ponosa in uvesti v vrtcu obvezno izobraževanje kako spol ne obstaja?

nevone ::

DrDre95 je izjavil:

nevone je izjavil:


Ni se treba sprenevedat, da ni bilo večino časa - in še vedno je - vse kar ni po "božji" podobi preganjano in zaničevano. Prvo zatiranje se pa začne že v okviru lastne družine, ki seveda podleže pritiskom družbe, kaj je sprejemljivo in kaj ni.


Aja, Bog je v cerkvi povedal kdo v vasi ima kaj med nogami, da so ga, ups, da so "to" potem lahko kmetje z vilami in baklami lovili po vasi.

Morda rabimo več parad ponosa in uvesti v vrtcu obvezno izobraževanje kako spol ne obstaja?


Gre za to, da ima človek biti pravico to kar je, in da mu tega ni treba pred nikomer skrivati, sploh če to nikogar ne ogroža. Ljudje pa v vsakem odstopanju vidijo hudiča in želijo tega hudiča izgnati iz človeka. Sicer pa ti samo potrjuješ mojo tezo, ker trdiš, da je človek lahko to kar je, samo v odnosu do sebe, od drugih ljudi se pa mora distancirati, če ne želi imeti preveč težav.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

KAVINSKY ::

nevone je izjavil:

Ni se treba sprenevedat, da ni bilo večino časa - in še vedno je - vse kar ni po "božji" podobi preganjano in zaničevano. Prvo zatiranje se pa začne že v okviru lastne družine, ki seveda podleže pritiskom družbe, kaj je sprejemljivo in kaj ni.


Nehaj vlačiti notri religijo. Lahko podaš kakšen modernejši zgled:

Miki N ::

Ne se sekirati zaradi teorij... teorija je eno, praksa pa nekaj drugega.

DrDre95 ::

nevone je izjavil:


Gre za to, da ima človek biti pravico to kar je, in da mu tega ni treba pred nikomer skrivati, sploh če to nikogar ne ogroža. Ljudje pa v vsakem odstopanju vidijo hudiča in želijo tega hudiča izgnati iz človeka.


Ja saj pravim, da nikakor drugače vaščani ne morejo vedet da se Nace rad oblači v krila, kot da ga je Bog zašpecal pri maši.
Samo potem pa ti primitivci zanikajo da jim je Bog povedal in se izgovarjajo da jim je... ne bom pisal kaj, ker slo tech itak ni prostor za omenjanje statistike, ampka je moderen svet v katerem so numero uno čustva, sledenje čredi in ne dejstva.

nevone ::

ker slo tech itak ni prostor za omenjanje statistike,

Če statistika pokaže, da je nečesa več kot nečesa drugega, to še ne pomeni, da se tisto drugo kar pomete v koš, kar velecenjeni "statistiki" pogosto počnejo.

ampka je moderen svet v katerem so numero uno čustva, sledenje čredi in ne dejstva.

Tudi ti si dokazal, da zavračaš dejstva, ki ne potrjujejo tvoje teorije.
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/svet-zabave/zanim...

metoo so še pirrečijev koledar uničle! katastrofa

nevone ::

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet-zabave/zanim...

metoo so še pirrečijev koledar uničle! katastrofa


Kaj pa je s tem narobe? In kje piše, da motivov starih Pirellijevih koledarjev ne sme delati nekdo drug? A je moteče samo to, da se mainstream spreminja in se nekateri že bojijo, da ne bodo padli v lastne klešče?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

c3p0 ::

Ne spreminja se toliko, koliko so skrajneži glasni, da ne rečem nasilni in koliko jim politika ugodi.

Horas ::

točn tk, mainstream se spreminja, ampak na silo! to je problem. nej si nardijo svoj kolesar. nej majo svoje stavri tile nevemkerispolniki.

nevone ::

točn tk, mainstream se spreminja, ampak na silo! To je problem.

A bejž no, pa ja niste take snežinkice.

nej si nardijo svoj kolesar. nej majo svoje stavri tile nevemkerispolniki.

Sej so si ga. Mar misliš, da so Pirelliju držali pištolo na glavo, da ga je izdelal? Zdej si pa še ti/vi naredi/te svojega. Mora mar obstajti samo ena vrsta koledarjev in kdo najbolj glasno in nasilno navija za to?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

          ::

nevone je izjavil:

Gre za to, da ima človek biti pravico to kar je, in da mu tega ni treba pred nikomer skrivati, sploh če to nikogar ne ogroža.


Tako je. Sam se deklariram za črnca in še za japonca. Čeprav sem bel in nimam poševnih oči.

DrDre95 ::

nevone je izjavil:


Tudi ti si dokazal, da zavračaš dejstva, ki ne potrjujejo tvoje teorije.


Bla, bla, bla. Saj vsi vemo kaj so vaše "potrebe", ki jih skrivate za besedami o svobodi, enakopravnosti, toleranci in podobni navlaki s katero napadete vsakega ki je proti kastraciji otrok in promocije umske bolezni v vrtcu.

Jazz Jennings Says She Had A ‘Complication’ During Her Gender Confirmation Surgery

Everything seemed fine, but a few days later, Jazz started having complications. "Her wounds were definitely separating and a blood blister began to form," her mom Jeanette said.

KAVINSKY ::

nevone je izjavil:

A je moteče samo to, da se mainstream spreminja in se nekateri že bojijo, da ne bodo padli v lastne klešče?


A je ta kolendar škodil komu?

nevone ::

KAVINSKY je izjavil:

nevone je izjavil:

A je moteče samo to, da se mainstream spreminja in se nekateri že bojijo, da ne bodo padli v lastne klešče?


A je ta kolendar škodil komu?


Seveda ni, razen snežinkicam, ki tako rade druge tako označujejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ahac ::

Koledar je reklama za blagovno znamko.
Zdaj so očitno ugotovil, da leta 2020 ne morejo oglaševat enako kot so 1964. No shit...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

KAVINSKY ::

ahac je izjavil:

Koledar je reklama za blagovno znamko.
Zdaj so očitno ugotovil, da leta 2020 ne morejo oglaševat enako kot so 1964. No shit...


Hkrati pa glasba/filmi/serije/igre v 2020 imajo precej več drog, spolnosti in eksplicitnega nasilja kot tisto iz leta 1964. :))

Furbo ::

Kako je to škodljivo?
Ker dajemo norim odvisnikom od pozornosti podlago, da tožijo vse, ki se ne prilagajajo njihovi norosti.

Tip, ki je prej tožil ženske, ki depilirajo ženska mednožja, ker niso hotele depilirati njegov junk, se je zdaj spravil na ginekologe, da mu nočejo pregledati vagine, ki je seveda nima.
https://www.dailywire.com/news/transgen...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Goegoff ::

V tejle greznici cepetanja in penjenja okoli ust bi zgolj rad pripomnil, da obstaja bistvena razlika med besedama hipoteza (kakor bi se, če bi njeno definicijo raztegnili do njenih skrajnih meja, lahko reklo veliki večini v tej temi zepisanih citatov obšankovskih debat) ter teorija (npr. teorija omenjena v naslovu te teme).

nevone ::

Kako je to škodljivo?
Ker dajemo norim odvisnikom od pozornosti podlago, da tožijo vse, ki se ne prilagajajo njihovi norosti.

Škodljivo je predvsem to, da se zaradi neke preventive vse ljudi z določeno lastnostjo zmeče v isti koš.

Tip, ki je prej tožil ženske, ki depilirajo ženska mednožja, ker niso hotele depilirati njegov junk, se je zdaj spravil na ginekologe, da mu nočejo pregledati vagine, ki je seveda nima.
https://www.dailywire.com/news/transgen...


Saj to je vsakemu jasno, da je to pretiravanje. Ampak glede na to koliko gnoja se zlije na vse, ki niso po nekem standardu in tega ne želijo skrivati, niti ni čudno, če potem nekateri eskalirajo do te mere. Seveda so tudi takšni, ki pač vidijo priložnost in v takem primeru morajo pač sodni organi odigrati neko korektno vlogo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.
««
«
1 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64071630 (62619) vostok_1
»

Dr. Phil: My African-American Daughter Believes She is Caucasian (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214500 (12760) KAVINSKY

Več podobnih tem