» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
4 / 56
»»

vostok_1 ::

nevone je izjavil:


nej si nardijo svoj kolesar. nej majo svoje stavri tile nevemkerispolniki.

Zdej si pa še ti/vi naredi/te svojega.
o+ nevone


I technically agree.

Je pa za to potrebno, da se mladi izobčeni moški, ki se jim je prej zdelo ok, pozanimajo kje so skladišča...khm...sladkarij. Se inštruirajo za postopek...khm...zavijanja bombonov. Spletejo prijateljske vezi z...khm...dobavitelji surovin. Se naučijo tehnike...khm...procesiranja in planiranja. Itd.

Razen, če želijo postati second class citizens.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nevone ::

Lahko reces sem sel ali sem sla, lahko tudi besedo zamenjas...


Nekateri rečejo I went, in o spolu sploh ni govora. Ti so tudi prevladujoči, tako da so verjetno bolj normalni, kot slovenski. Aja če pa ne prevladuješ se pa vzame manjša skupina v kateri pa potem prevladuješ.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Lahko reces sem sel ali sem sla, lahko tudi besedo zamenjas...


Nekateri rečejo I went, in o spolu sploh ni govora. Ti so tudi prevladujoči, tako da so verjetno bolj normalni, kot slovenski. Aja če pa ne prevladuješ se pa vzame manjša skupina v kateri pa potem prevladuješ.

o+ nevone


Meni bi bilo OK, samo moji prijatelji slavisti pa te ne bi ravno marali. :) Samo najprej mora to biti standard sam po sebi, brez prisile, potem pa v ucbenike.

nevone ::

Samo najprej mora to biti standard sam po sebi, brez prisile, potem pa v ucbenike.

To te ne razumem, kako je lahko standard samo po sebi. Saj to je že. In po tvoji logiki nikoli ne more postati standard, ker mora priti prek neprevladujočega, to pa ni normalno, kar ni normalno pa ne more biti standard.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Samo najprej mora to biti standard sam po sebi, brez prisile, potem pa v ucbenike.

To te ne razumem, kako je lahko standard samo po sebi. Saj to je že. In po tvoji logiki nikoli ne more postati standard, ker mora priti prek neprevladujočega, to pa ni normalno, kar ni normalno pa ne more biti standard.

o+ nevone


Seveda lahko. Kakor sem se strinjal jezik je ziv in se spreminja ampak se ne sme na silo, to je to. Standard trenutno ne more postati, ker verjetno 98% ljudi za te pomisleke se niti ne ve, kaj sele, da bi jih posvojila. Ko bo "moja mama" uporabila kakor besedo "Kul" ko ji recem da pridem okoli, ko bo videla novorojencka uporabila stavek "O kako lep dojencek, me zanima za kaj se bo definiral", potem je primeren cas za to. Seveda karikiram ampak upam, da je jasno, kaj zelim povedat.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

TheBlueOne je izjavil:

nevone je izjavil:

Samo res bigoti, zakaj ne dopuščate otrokom v vrtcu kaditi cigaret pa piti žganja? Eni so pač drugačni in se jih mora spodbujati in omogočati pri njihovem početju.


Iz istega razloga, kot dopuščamo, da se otroci izobrazijo o različnih aspektih življenja, ki jih nekateri pometate pod preprogo.

o+ nevone


Ampak potem bo tezje, posebej, ce bo kaj doloceno z zakonom. In kako razlozis to tanovo skropocalo mulcem? Ze za moske in zenske je treba nekaj let.

"Sine, to da imas lulceka je vcasih pomenilo, da si moski. Ampak sedaj vemo, da sta dimenziji spola dve in si lahko tudi zenska ali pa karkoli ze hoces. Lahko reces sem sel ali sem sla, lahko tudi besedo zamenjas...."


Danes sem slišal eno bejbo rečt: "a greva pol jest? dons še nč nism fruštkov". Zato, ker je gorenjska določen del gorenjske nima ženskega spola v jeziku.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Prevladujoce.


Se pravi se to s časom spreminja.

o+ nevone


Dokler se to spreminja naravno in ne nasilno skozi medijsko propagando in zakone je to sprejemljivo, ampak LGBTjevci nočejo normalnega poteka =)

Pa saj je Jordan Peterson povedal zelo lepo o tej zadevi! Oseba ima pravico da se ima za karkoli hoče kot ima ON(jaz) pravico da ga imam za karkoli hočem... to je dejanska svoboda obeh... eni bi pa radi da bodo oni nam povedali kako jih naj kličemo, ampak to ni več svoboda ampak tiranija kot bi bila tiranija če bi konzervativci streljali geje kajne =)

Če se ima nekdo za Napoleona in zahteva da ga jaz kličem Napoleon, medtem ko mu na uradnem dokumentu piše da je Andrej, in se jaz odločim ignorirat to dejstvo in ga kličem Andrej ne sme on imeti pravice me za to kazensko preganjat...

Enako velja za spol! Zdravstvo je tu da določi spol, ne pa vsak posameznik... In če zdravnik reče da je nekdo fantek in dobi osebno z Male napisom je MOŠKI, konec debate, on se pa lahko zavoljo svoje spolne vloge počuti kot pasivna ženska, snežinka ali pa mačistični terminator, to mene ne zanima...

Če bi se jaz okarakteriziral za jamskega človeka in hodil okrog po mestu z gorjačo in nag, in bi me policija prijela bi se ti nevone ziher strinjala da je to ok, ker motim ostale, enako je za koga drugega, če paradira v minici našemljen tip in ga to zmoti, pač jebat ga...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Uizi ::

A če si dam luliko naredit grem lahko prej v penzijo? Resno vprašanje.

Mato989 ::

Zato, ker definicija moškega in ženske govori o XX in XY parih. Tisti, ki imajo drugačne pare po tej tvoji binarni definiciji ne pašejo vanjo.

Kam potem pašejo?


@Phantomeye

Pašejo tja kateremu polu so bližje... če imajo več kromosomov XX gredo tja, drugače pa k XY... dvomim da je velik procent ki imajo točno 50:50... Se eni sploh zavedate kakšno črno luknjo filozofije odpirate z navijanjem za to zadevo...

Pa ti veš, da je naslednje potem to, da eni ljudje se pa počutijo kot da so BREZ NOG in si odrežejo ZDRAVE NOGE... pač se identificirajo kot pohabljenci... kaj bomo pa pri teh? A ti tudi imajo pravico do pač take miselnosti in samopoškodovanja na državne stroške (operacije!) ker pač v glavi tako mislijo kot oni ki so transex?

Kdo bo določal v teh postopkih? Psihologi ki itak niso enotni ali tisti psihologi ki bodo odločili kot hoče medijski linč?

In kakšni so drugačni pari kromosomov? Ker še vedno bodo eni strani bližje ali XX ali XY... pač anomalija!

Naslednje je, da se tip POČUTI kot ženska... ok, potem se POČUTI kot da je zanosil... mu bomo prepovedali porodniško ker ima navideznega otroka? Ali bomo sprejeli da se on pač tako počuti, ker kot vi pravite je nepomembno to kar je resnica (vagina, penis) ampak je pomembno kaj oseba sama misli da je ali ima! Oziroma kako bo to izgledalo, pustili mu bomo da se počuti kot ženski spol (navidezno) ne bomo pa mu pustili porodniške ker ni OTROKA rodil... ja wtf... kako da ne, če pa se on počuti tako kot se počuti v spolni identiteti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

Miki N ::

Mato989 je izjavil:


Naslednje je, da se tip POČUTI kot ženska... ok, potem se POČUTI kot da je zanosil... mu bomo prepovedali porodniško ker ima navideznega otroka?


Samo to je pa res že dobesedno Monty Python skeč, konkretno ta znana scena iz filma ...

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

Zato, ker definicija moškega in ženske govori o XX in XY parih. Tisti, ki imajo drugačne pare po tej tvoji binarni definiciji ne pašejo vanjo.

Kam potem pašejo?


@Phantomeye

Pašejo tja kateremu polu so bližje... če imajo več kromosomov XX gredo tja, drugače pa k XY... dvomim da je velik procent ki imajo točno 50:50... Se eni sploh zavedate kakšno črno luknjo filozofije odpirate z navijanjem za to zadevo...

Pa ti veš, da je naslednje potem to, da eni ljudje se pa počutijo kot da so BREZ NOG in si odrežejo ZDRAVE NOGE... pač se identificirajo kot pohabljenci... kaj bomo pa pri teh? A ti tudi imajo pravico do pač take miselnosti in samopoškodovanja na državne stroške (operacije!) ker pač v glavi tako mislijo kot oni ki so transex?

Kdo bo določal v teh postopkih? Psihologi ki itak niso enotni ali tisti psihologi ki bodo odločili kot hoče medijski linč?

In kakšni so drugačni pari kromosomov? Ker še vedno bodo eni strani bližje ali XX ali XY... pač anomalija!

Naslednje je, da se tip POČUTI kot ženska... ok, potem se POČUTI kot da je zanosil... mu bomo prepovedali porodniško ker ima navideznega otroka? Ali bomo sprejeli da se on pač tako počuti, ker kot vi pravite je nepomembno to kar je resnica (vagina, penis) ampak je pomembno kaj oseba sama misli da je ali ima! Oziroma kako bo to izgledalo, pustili mu bomo da se počuti kot ženski spol (navidezno) ne bomo pa mu pustili porodniške ker ni OTROKA rodil... ja wtf... kako da ne, če pa se on počuti tako kot se počuti v spolni identiteti!


Hecno, kako eni delate primerjave z nekimi fantazijskimi primeri, z namenom diskreditacije realnih situacij.

Kaj če si bo kdo domišljal, da je noseč ... mislim, a bereš kaj pišeš? A majo neplodne ženske slučajno porodniško ali pa ne-noseče nasploh? Zakaj bi blo potem tle drugač?
Debilizmi

Ampak okej. Drugače pa obstaja sindrom, kjer ljudje želijo biti disabled - googlej primer ženske, ki se je oslepela. Tako, da takšni tudi rabijo pomoč.

Ja torej se strinjamo, da biološki spol ni binaren, ampak gre za spektrum.

imaš recimo osebe, ki imajo vse ženske organe, ampak imajo kromosomski par XY in moške, ki imajo XX. in ženske, ki imajo X0 (samo X in nic drugega).

nevone ::

Mato989 je izjavil:

nevone je izjavil:

Prevladujoce.


Se pravi se to s časom spreminja.

o+ nevone


Dokler se to spreminja naravno in ne nasilno skozi medijsko propagando in zakone je to sprejemljivo, ampak LGBTjevci nočejo normalnega poteka =)

Pa saj je Jordan Peterson povedal zelo lepo o tej zadevi! Oseba ima pravico da se ima za karkoli hoče kot ima ON(jaz) pravico da ga imam za karkoli hočem... to je dejanska svoboda obeh... eni bi pa radi da bodo oni nam povedali kako jih naj kličemo, ampak to ni več svoboda ampak tiranija kot bi bila tiranija če bi konzervativci streljali geje kajne =)

Če se ima nekdo za Napoleona in zahteva da ga jaz kličem Napoleon, medtem ko mu na uradnem dokumentu piše da je Andrej, in se jaz odločim ignorirat to dejstvo in ga kličem Andrej ne sme on imeti pravice me za to kazensko preganjat...

Enako velja za spol! Zdravstvo je tu da določi spol, ne pa vsak posameznik... In če zdravnik reče da je nekdo fantek in dobi osebno z Male napisom je MOŠKI, konec debate, on se pa lahko zavoljo svoje spolne vloge počuti kot pasivna ženska, snežinka ali pa mačistični terminator, to mene ne zanima...

Če bi se jaz okarakteriziral za jamskega človeka in hodil okrog po mestu z gorjačo in nag, in bi me policija prijela bi se ti nevone ziher strinjala da je to ok, ker motim ostale, enako je za koga drugega, če paradira v minici našemljen tip in ga to zmoti, pač jebat ga...


Polovico posta jamraš nad nasiljem, ki naj bi se izvajalo na tebe, drugo polovico pa pozivaš, da je ljudem na silo treba določiti spol in podobne stvari.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

Hecno, kako eni delate primerjave z nekimi fantazijskimi primeri, z namenom diskreditacije realnih situacij.

Kaj če si bo kdo domišljal, da je noseč ... mislim, a bereš kaj pišeš? A majo neplodne ženske slučajno porodniško ali pa ne-noseče nasploh? Zakaj bi blo potem tle drugač?
Debilizmi


Ja ampak ali imajo moški ki imajo penis v osebni napisano ženska???? To je enak debilizen kot da ima neplodna ženska navideznega otroka! Enako je z penis vs spol na osebni a ne uvidiš da je to ENAK debilizem... oboje bazira na osebnih občutkih ki so POVSEM SUBJEKTIVNI in nemogoče znanstveno dokazljivi...

Ampak okej. Drugače pa obstaja sindrom, kjer ljudje želijo biti disabled - googlej primer ženske, ki se je oslepela. Tako, da takšni tudi rabijo pomoč.


Ja ampak je pomoč njim, v smislu da jim država plača to da oslepijo ali je pomoč psihiatrija? Namreč eni navijajo da bi tipu ki se počuti ženska MI VSI častili operacijo, to je kot da bi vsi skupaj ženski ki hoče bit slepa častili oslepitev... se ti zdi to smiselno zapravljanje denarja? Meni ne...

Ja torej se strinjamo, da biološki spol ni binaren, ampak gre za spektrum.


Seveda se, ampak a se strinjamo da z izjemo anomalij ki so skorajda na nivoju statistične napake, celoten spektrum biološkega spola preide v manifestacijo v obliki enega izmed dveh VIDNIH spolnih organov ki v VELIKO VEČINSKEM potrjujejeta biološki spol ki je enostavno deljiv na 2 spola?

imaš recimo osebe, ki imajo vse ženske organe, ampak imajo kromosomski par XY in moške, ki imajo XX. in ženske, ki imajo X0 (samo X in nic drugega).


Ja, ampak mene zanima kako se to fizično opazi, poznamo kakšnega ki ima nek žnj spolni organ ki ne paše v celoto reprodukcijskega cikla ki se začne z tem da se spolni ud vtakne v nožnico in jo oplodi? Takrat bomo komaj lahko rekli da imamo drug spol! Pri spolu je bistveno to, kakšno vlogo igra njegovo telo v reprodukciji... Moški načeloma oplodi žensko jajčece ki prenaša plod to poroda...

Polovico posta jamraš nad nasiljem, ki naj bi se izvajalo na tebe, drugo polovico pa pozivaš, da je ljudem na silo treba določiti spol in podobne stvari.


Ali smo tebe nasilno določili za človeka? Kaj če se ne počutiš kot človek? Ampak kot nezemljan, ti moramo dodelit novo državo in pasuš? Kdo ti ga bo izdal?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

Mato989 ::

@nevone @Phantomeye

Recimo tole:



Kako zdaj obrazložit tej "ženski" da smo ji dovolili da je ženska v družbi in za nas, hkrati pa ji ne moremo častit pregleda ker nima ženskih organov, on/a se pa počuti prizadeto in označeno kot da je manj vredna kot druge ŽENSKE ki to dobijo???

Ti povem zakaj? Ker smo pustili da je vsak svoja snežinkica, to je glavni problem... seveda bosta uspela zaspinat da to ni težava ker je samo 1, ali 5 ali 15, ampak vedno več jih je, kot pred 50 leti in vedno več jih bo, če bomo dovolili takšne nesmisle!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

111111111111 ::

nevone je izjavil:


Iz istega razloga, kot dopuščamo, da se otroci izobrazijo o različnih aspektih življenja, ki jih nekateri pometate pod preprogo.

o+ nevone

A je bilo treba otroke potegnit v temo. Kako naj pometamo pod preprogo? Saj vpijejo od vsepovsod, kako so zatirani. Bolj moram otrokom razlagati zakaj se teta na televiziji dere po moško, se tepe s policaji in meče jajca. Zakaj, ker je nora. Tako kot je nor neonacist, ki pretepa udeležence parade ponosa.

Namesto da bi se vi snežinkice od SJW ukvarjale z resno problematiko, kot so samomori v trans populaciji 40%, se raje ukvarjate da bi čim več ljudi zvlekli v to in se šli vojno proti ostalem svetu.

In da, ne maram da me lahko kdo kazensko preganja, ker ga na podlagi njegovega videza nisem pravilno poklical, po zaimku, ki si ga je izmislil. In ne maram da me linčajo na twiterju, ker se ne strinjam z vsemi njihvimi nebulozami in me okličejo za rasista in nestprneža zgolj zato ker imam svoje mnenje in sem bel moški. Taki ljudje nimajo vsega pošlihtanega v glavi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

vostok_1 ::

DrDre95 je izjavil:

nevone je izjavil:

kar pa ne razumem je, da je zelja po nadaljnih definicijah,


Saj ni. Tako nekateri napihujejo, da bi se izničilo osnovno poanto, ki je veliko bolj preprosta. In ta je, da imamo biološki spol in sociološki spol, ali po angleško sex and gender, ki imata rahlo drugačno definicijo. Ne gre se sploh za to, da se uvaja neke spole, čeprav glede na potrebe, bi mogoče lahko bila še dva, ali trije, kot je recimo shemale, ker ljudje dejansko nismo niti biološko tako binarni, da bi vsakemu ustrezala strogo oznaka moški ali ženski spol, ker je spol kombinacija različnih parametrov in nikakor samo kot Mato pravi, kdo ga komu vtakne. Evolucija se pač igra z nami in ustvarja vseh vrst osebkov, ki se potem na dolgi rok obdržijo ali pa izumrejo. Civilizacija in razumevanje tega pa to krutost biološke in nenazadnje tudi sociološke evolucije lahko precej omili, če nismo totalna goveda.

o+ nevone


Evolucija se igra :))
Transloverji se lahko na trepalnice postavite, pa še vedno bo za obstoj ljudi potrebno samo 2 spola.
Se pa strinjam v enem vašem cilju. S temi hormoni in operacijami voste v par generacijah iz populacije iztrebili vse gene ki so nagnjeni k tej specifični umski bolezni.


Just passing by, ampak tožibabe te prijavljajo modom.


Ampak dokler čakam na bus lahko še kaj povem. V bistvu imaš kr prav, LGBT geni se v post-modernizmu kar hitro samo-iztrebijo.
Ni tu nič kontroverznega, to je osnovnošolska biologija.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

Hecno, kako eni delate primerjave z nekimi fantazijskimi primeri, z namenom diskreditacije realnih situacij.

Kaj če si bo kdo domišljal, da je noseč ... mislim, a bereš kaj pišeš? A majo neplodne ženske slučajno porodniško ali pa ne-noseče nasploh? Zakaj bi blo potem tle drugač?
Debilizmi


Ja ampak ali imajo moški ki imajo penis v osebni napisano ženska???? To je enak debilizen kot da ima neplodna ženska navideznega otroka! Enako je z penis vs spol na osebni a ne uvidiš da je to ENAK debilizem... oboje bazira na osebnih občutkih ki so POVSEM SUBJEKTIVNI in nemogoče znanstveno dokazljivi...

Ampak okej. Drugače pa obstaja sindrom, kjer ljudje želijo biti disabled - googlej primer ženske, ki se je oslepela. Tako, da takšni tudi rabijo pomoč.


Ja ampak je pomoč njim, v smislu da jim država plača to da oslepijo ali je pomoč psihiatrija? Namreč eni navijajo da bi tipu ki se počuti ženska MI VSI častili operacijo, to je kot da bi vsi skupaj ženski ki hoče bit slepa častili oslepitev... se ti zdi to smiselno zapravljanje denarja? Meni ne...

Ja torej se strinjamo, da biološki spol ni binaren, ampak gre za spektrum.


Seveda se, ampak a se strinjamo da z izjemo anomalij ki so skorajda na nivoju statistične napake, celoten spektrum biološkega spola preide v manifestacijo v obliki enega izmed dveh VIDNIH spolnih organov ki v VELIKO VEČINSKEM potrjujejeta biološki spol ki je enostavno deljiv na 2 spola?

imaš recimo osebe, ki imajo vse ženske organe, ampak imajo kromosomski par XY in moške, ki imajo XX. in ženske, ki imajo X0 (samo X in nic drugega).


Ja, ampak mene zanima kako se to fizično opazi, poznamo kakšnega ki ima nek žnj spolni organ ki ne paše v celoto reprodukcijskega cikla ki se začne z tem da se spolni ud vtakne v nožnico in jo oplodi? Takrat bomo komaj lahko rekli da imamo drug spol! Pri spolu je bistveno to, kakšno vlogo igra njegovo telo v reprodukciji... Moški načeloma oplodi žensko jajčece ki prenaša plod to poroda...

Polovico posta jamraš nad nasiljem, ki naj bi se izvajalo na tebe, drugo polovico pa pozivaš, da je ljudem na silo treba določiti spol in podobne stvari.


Ali smo tebe nasilno določili za človeka? Kaj če se ne počutiš kot človek? Ampak kot nezemljan, ti moramo dodelit novo državo in pasuš? Kdo ti ga bo izdal?


1.7 % populacije ni nobena statistična napaka, ampak 100 milijonov ljudi.

to zgleda tko, da ima nek moški delujoč penis in maternico.

Če za trenutek pozabiš na ljudi, ki se počutijo kot nekaj in se posvetiš izkljucno bioloskim situacijam. Kaj naj ima tak moški napisan? Moski ne more met napisan, ker ima dwlujočo maternico... sej moski nimajo maternic .... ženska pa tud ne more imet napisan...., sej ženske nimajo penisa ... majo pa maternico pa vulvo.

In ja, so primeri, kjer ima folk oboje ali pa nekaj čisto nedoločljivega - kar se rešuje z operacijami in hormoni - da cloveka tranzicionirajo v neko obstoječo definicijo spola. Operacije, ki so takšne, kot pri trans ljudeh, ki želijo spremeniti spol. Pri otrocih.

Mato989 je izjavil:

@nevone @Phantomeye

Recimo tole:



Kako zdaj obrazložit tej "ženski" da smo ji dovolili da je ženska v družbi in za nas, hkrati pa ji ne moremo častit pregleda ker nima ženskih organov, on/a se pa počuti prizadeto in označeno kot da je manj vredna kot druge ŽENSKE ki to dobijo???

Ti povem zakaj? Ker smo pustili da je vsak svoja snežinkica, to je glavni problem... seveda bosta uspela zaspinat da to ni težava ker je samo 1, ali 5 ali 15, ampak vedno več jih je, kot pred 50 leti in vedno več jih bo, če bomo dovolili takšne nesmisle!

izpostavljanje glupih ljudi z namenom diskreditacije cele skupine je tud glupa taktika. just sayin

Zgodovina sprememb…

KAVINSKY ::

Mato989 je izjavil:

Kako zdaj obrazložit tej "ženski" da smo ji dovolili da je ženska v družbi in za nas, hkrati pa ji ne moremo častit pregleda ker nima ženskih organov, on/a se pa počuti prizadeto in označeno kot da je manj vredna kot druge ŽENSKE ki to dobijo???


To mora biti IRL troll, sicer je South Park že leta 2005 napovedal prihodnost :))

TheBlueOne ::

Phantomeye je izjavil:


izpostavljanje glupih ljudi z namenom diskreditacije cele skupine je tud glupa taktika. just sayin


Ja pa tudi naivno predvidevati, da se skupina za katero mislis, da se zanjo boris, s tabo strinja. Se mi pogosto zgodi, da gredo borci za pravice neke skupine delu taiste skupinie nekoliko na zivce.

To bi moralo biti jasno, ko vidis kako je recimo v primeru Trumpa, ki je res ekstrem in pogledas strukturo volilcev in pogledas latinote, afroamericane itn., ne vem, ce je kdaj imel pod 30% podporo pri katerikoli skupini. Kar ne pomeni, da se bi, ce ga je poprlo 30%, 70% njih s tabo strinjalo, 30% jih je podprlo nek ekstrem. To dam kot jasen primer.

Enak problem imajo skoraj vsi borci za pravico drugih, ko se jim kdaj prikaze clan tiste skupine in jih nakuri.

Tako, da se boris za manjsinsko idejo, ki naj bi sla cez vse, predstavlja recimo 2% ljudi in se v teh 2% se dalec ne strunjajo vsi s tistimi FDV borci za pravice.

V nasem sistemu pac potrebujes podporo, v tem primeru pa imajo nekateri fiksno idejo kako naj bo in bi jo najraje uzakonili, podpore pa niti priblizni ni za kaj takega.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Tako, da se boris za manjsinsko idejo,

To si lahko šteje v čast, saj blejati skupaj z večino v isti rog je precej enostavno.

predstavlja recimo 2% ljudi

Čemu pa potem takšna panika, kako bodo pravkar preplavili cel svet?

in se v teh 2% se dalec ne strunjajo vsi s tistimi FDV borci za pravice.

Ker so pod vplivom večine, in dostikrat delajo v nasprotju z lastnimi interesi, zato da zadostijo večini.

V nasem sistemu pac potrebujes podporo, v tem primeru pa imajo nekateri fiksno idejo kako naj bo in bi jo najraje uzakonili, podpore pa niti priblizni ni za kaj takega.

Seveda je dobre stvari treba uzakoniti, drugače jih večina nikoli ne sprejme. Večina nima vedno plemenitih namenov.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

Problem, ki ga vidim jaz v teh temah je, da slabijo levo opcijo in dajejo se vec moci konzervativcem. To so neke eksoticne teme, ki zanimajo zelo malo ljudi, kjer ne ves niti, ce imas podporo pri skupini za katero se boris. Ko sem bil student in froc, sem bil preprican, da je to edino prav, potem pa sem pocasi spoznal, da se tale FDV vojska bori bolj za nek ideoloski prestiz, kot pa za kaj konstruktivno dobrega.

Potem pa se pogosto dogaja, da konzervativna stran diskreditira na taki podlagi, kar ni noben problem doker leva nima izrazite podpore niti tam, kjer naj bi bili tisti revezi. Kandidati na levi pa se morajo otepati teh idoloskih prestizev, da lahko spravijo skozi kaj osnovnega, kakor recimo zdrastvo za vse v ZDA.

Pac uzakoni, da bo v ucbenikih vse brez spolov, da se dojenckom ne bo smelo pripisati spola, da bo kaznivo, ce ga bos oklical po spolu dokler se sam ne odloci in samo glej naslednje volitve. Bo vse pronto poradirano in konzervativci na oblasti x mandatov, potem pa samo se njihovi sodniki in na koncu bos lahko samo se sanjala o recimo splavu.

Phantomeye ::

TheBlueOne je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


izpostavljanje glupih ljudi z namenom diskreditacije cele skupine je tud glupa taktika. just sayin


Ja pa tudi naivno predvidevati, da se skupina za katero mislis, da se zanjo boris, s tabo strinja. Se mi pogosto zgodi, da gredo borci za pravice neke skupine delu taiste skupinie nekoliko na zivce.

To bi moralo biti jasno, ko vidis kako je recimo v primeru Trumpa, ki je res ekstrem in pogledas strukturo volilcev in pogledas latinote, afroamericane itn., ne vem, ce je kdaj imel pod 30% podporo pri katerikoli skupini. Kar ne pomeni, da se bi, ce ga je poprlo 30%, 70% njih s tabo strinjalo, 30% jih je podprlo nek ekstrem. To dam kot jasen primer.

Enak problem imajo skoraj vsi borci za pravico drugih, ko se jim kdaj prikaze clan tiste skupine in jih nakuri.

Tako, da se boris za manjsinsko idejo, ki naj bi sla cez vse, predstavlja recimo 2% ljudi in se v teh 2% se dalec ne strunjajo vsi s tistimi FDV borci za pravice.

V nasem sistemu pac potrebujes podporo, v tem primeru pa imajo nekateri fiksno idejo kako naj bo in bi jo najraje uzakonili, podpore pa niti priblizni ni za kaj takega.



Ne. Če na podlagi ekstremov posplošuješ na celotno populacijo ali pa uporabljaš neke fantazijske situacije, samo da bi dokazal svoj prav, pomeni da nimaš pravih argumentov, ki bi podprli tvoje trditve. Appeal to extremes, stara taktika diskreditacije


"A veš koliko živali umre pri proizvodnji veganske hrane"

"Poroke med istospolno usmerjenimi? Ni govora, najprej to, pol bo pa folk se hotu poročat z avtomobili in kravami."

"Lej kakšni so ti transeksualci - penise imajo, pa hočejo, da jih ginekologi pregledajo"

TheBlueOne ::

Phantomeye je izjavil:


Ne. Če na podlagi ekstremov posplošuješ na celotno populacijo ali pa uporabljaš neke fantazijske situacije, samo da bi dokazal svoj prav, pomeni da nimaš pravih argumentov, ki bi podprli tvoje trditve. Appeal to extremes, stara taktika diskreditacije


"A veš koliko živali umre pri proizvodnji veganske hrane"

"Poroke med istospolno usmerjenimi? Ni govora, najprej to, pol bo pa folk se hotu poročat z avtomobili in kravami."

"Lej kakšni so ti transeksualci - penise imajo, pa hočejo, da jih ginekologi pregledajo"


Sej to je na nek nacin teorija spolov. Ko FDV vojska hoce nekaj projicirati cez celotno populacijo na podlagi nekega manjsinjskega problema, kjer se morda niti skupina za katero se borijo z njimi ne strinja. To je ideoloski prestiz in nic drugega.

In se enkrat problem je prisila. Ce dovolis istospolne poroke to ni problem, ker je izbira. Ce pa uzakonis govor in pravilo za vse pa to je problem.

Tako, da lepo da vidis vzeto iz konteksta iz druge strani ampak kar hocem povedati je da FDV vojska dela dolocene predpostavke okoli teorije spolov in samo krici, ce se jih na to opozori. Aguemntacija pa podobna, samo iz druge strani.

KAVINSKY ::

nevone je izjavil:

Čemu pa potem takšna panika, kako bodo pravkar preplavili cel svet?


A spremljaš (družbene) medije? Zdaj je popularno si izmišljevati spole in imaš kup aktivistov, kateri se šlepajo na dejanskih intersex osebah. Seveda, če rečeš kaj proti taki osebi si homofob. Včasih je težko razlikovati med parodijo in realnostjo.

nevone ::

Problem, ki ga vidim jaz v teh temah je, da slabijo levo opcijo in dajejo se vec moci konzervativcem.


Japajade. V nadaljevanju predlagaš, da naj se s temami, ki jih konzervativci zavračajo, ne ukvarjamo in potem bodo oni čudežno spoznali svoje zmote. To je postala že zelo prozorna strategija za ohranjanje statusa quo, ki jo mnogi tudi vidijo, čeprav ti misliš, da ne. Morda se je pa niti ne zavedaš, ampak samo slepo ponavljaš za prevladujočimi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

DrDre95 ::

Phantomeye je izjavil:

Če na podlagi ekstremov posplošuješ na celotno populacijo ali pa uporabljaš neke fantazijske situacije, samo da bi dokazal svoj prav, pomeni da nimaš pravih argumentov, ki bi podprli tvoje trditve. Appeal to extremes, stara taktika diskreditacije


"A veš koliko živali umre pri proizvodnji veganske hrane"

"Poroke med istospolno usmerjenimi? Ni govora, najprej to, pol bo pa folk se hotu poročat z avtomobili in kravami."

"Lej kakšni so ti transeksualci - penise imajo, pa hočejo, da jih ginekologi pregledajo"


Zakaj je zaradi teh par ekstremov potrebno spremeniti celotno družbo, biologijo, religijo, zdravstvo, izobrazbo, politiko...?
Če ni politične agende prisiliti to med populacijo, zakaj potem zmaga tranvestit na slovenskem big broderju pa pošiljamo sestre na evrovizijo?

nevone ::

zakaj potem zmaga tranvestit na slovenskem big broderju pa pošiljamo sestre na evrovizijo?


s
Nezaslišano, kajne? "Spake" je treba zapreti v kleti.
/s
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Problem, ki ga vidim jaz v teh temah je, da slabijo levo opcijo in dajejo se vec moci konzervativcem.


Japajade. V nadaljevanju predlagaš, da naj se s temami, ki jih konzervativci zavračajo, ne ukvarjamo in potem bodo oni čudežno spoznali svoje zmote. To je postala že zelo prozorna strategija za ohranjanje statusa quo, ki jo mnogi tudi vidijo, čeprav ti misliš, da ne. Morda se je pa niti ne zavedaš, ampak samo slepo ponavljaš za prevladujočimi.

o+ nevone


Brez zamere, ampak treba je imeti prioritete in realne cilje. Teh ekzoticnih zadev absolutno ne marajo konzervativci, deloma ne marajo tisti za katere naj bi bili, poleg teh FDV borcev teh ljudi skoraj ni in zadeve gredo na jetra se velikem delu leve strani, ampak naceloma toleriramo, ker se pac zavedamo, da zadeve izhajajo vsaj iz neke zelje po dobrem.

Med tem, ko se trati cas, da se dela samooklicano dobro za nek %, ki tega sam morda noce, se pozablja na osnove, kakor dobro javno zdravstvo, solstvo, standardi za place itn. Tam imas podporo pri celem levem bloku in ce bi bili pametni se pri delu desne, ki pa se ga da brez problema s temi FDV prestizi odmotivirati, da se premakne milimeter na levo.

Torej s tem betoniras desno, morda nikomur ne delas usluge in slabis levo. Potem pa se cudis, da nic ne deluje in samo bolj kricis. Ti predlagam, da kaksen mesec beres desne medije in ti bo hitro jasno, kako bizarno in noro se da prdstavit te pomisleke, pa niti ne nerealno.

Ko gledam kampanijo v ZDA, se demokrati skoraj otepajo teh borcev za pravicnost in kricijo o osnovah, da jih le ne bi povezali z njimi, ker je jasno, da je to samo darilo za desno opcijo. Vi bi imeli elektricen avto s petimi centi v zepu.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Teh ekzoticnih zadev absolutno ne marajo konzervativci,


Ker se cel svet vrti okoli konzervativcev, a ne? Samo oni nekaterih stvari niso pripravljeno požegnati, doker se jih v to ne prisili. Da potem, ko se kljub nasprotovanju vseeno zgodijo, pa vsi govorijo, da je to bilo potrebno, da pa zdaj nekaj novega pa zagotovo ni potrebno, vsaj ne v takšni meri.

Je pa jasno, da pristik nanje strni njihove vrste, ampak drugače pač ne gre, žal.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

111111111111 ::

nevone je izjavil:

zakaj potem zmaga tranvestit na slovenskem big broderju pa pošiljamo sestre na evrovizijo?


s
Nezaslišano, kajne? "Spake" je treba zapreti v kleti.
/s

s
Klasičen primer trigane snežinkice. Normalno vprašanje zakaj se to dogaja, zakaj je ta tematika v ospredju in takoj sledi napad SJW. Kar naenkrat moramo biti vsi zadovoljni da je zmagovalec transvestit in da so zmagale sestre. Ker če se s tem ne strinjamo smo takoj označeni.
/s

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

nevone ::

111111111111 je izjavil:

nevone je izjavil:

zakaj potem zmaga tranvestit na slovenskem big broderju pa pošiljamo sestre na evrovizijo?


s
Nezaslišano, kajne? "Spake" je treba zapreti v kleti.
/s

s
Klasičen primer trigane snežinkice. Normalno vprašanje zakaj se to dogaja, zakaj je ta tematika v ospredju in takoj sledi napad SJW. Kar naenkrat moramo biti vsi zadovoljni da je zmagovalec transvestit in da so zmagale sestre. Ker če se s tem ne strinjamo smo takoj označeni.
/s


Snežinkica si tukaj ti, ki ne preneseš enega transvestita na odru. Sicer pa vsakega človeka lahko pripraviš do tega, da odreagira kot snežinkica.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Phantomeye ::

DrDre95 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Če na podlagi ekstremov posplošuješ na celotno populacijo ali pa uporabljaš neke fantazijske situacije, samo da bi dokazal svoj prav, pomeni da nimaš pravih argumentov, ki bi podprli tvoje trditve. Appeal to extremes, stara taktika diskreditacije


"A veš koliko živali umre pri proizvodnji veganske hrane"

"Poroke med istospolno usmerjenimi? Ni govora, najprej to, pol bo pa folk se hotu poročat z avtomobili in kravami."

"Lej kakšni so ti transeksualci - penise imajo, pa hočejo, da jih ginekologi pregledajo"


Zakaj je zaradi teh par ekstremov potrebno spremeniti celotno družbo, biologijo, religijo, zdravstvo, izobrazbo, politiko...?
Če ni politične agende prisiliti to med populacijo, zakaj potem zmaga tranvestit na slovenskem big broderju pa pošiljamo sestre na evrovizijo?


To si zdej naštel neke besede. Kaj naj bi to pomenilo?

Daj, povej mi, kaj konkretno imaš v mislih, ko govoriš o spremembi religije.


btw, sestre, ce že odgovarjam na glupe primere: 18 let nazaj je bilo to - ko se o teh stvarih v Sloveniji sploh ni govorilo.

In the most important thing: To je bil "drag (angleska beseda, da ne bos zmeden)" nastop, ki nima NOBENE veze s teorijo spola, transseksualci ali kakršno obliko spremembe spola.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Teh ekzoticnih zadev absolutno ne marajo konzervativci,


Ker se cel svet vrti okoli konzervativcev, a ne? Samo oni nekaterih stvari niso pripravljeno požegnati, doker se jih v to ne prisili. Da potem, ko se kljub nasprotovanju vseeno zgodijo, pa vsi govorijo, da je to bilo potrebno, da pa zdaj nekaj novega pa zagotovo ni potrebno, vsaj ne v takšni meri.

Je pa jasno, da pristik nanje strni njihove vrste, ampak drugače pač ne gre, žal.

o+ nevone


Ti noces razumeti, da ti hocem povedati, da s temi FDV prestizi slabis levo opcijo, iz cesa izhaja, da na koncu ne mores narediti niti osnovnih zadev, kaj sele te prestize za katere se enkrat niti ne ves ce jih sploh kdo hoce. Pac FDV vojska se odloci, da je tako prav. To je lev del, ki gnije in s sabo vlece celotno levo opcijo in onemogoca osnovne zadeve, kaj sele te eksoticne pomisleke. Naredi anketo koliko ljudi hoce nedefinirane spole in da lahko vsak odloca sam. Verjetno imas na levi morda 20% podpore, ce sploh.

nevone ::

To je lev del, ki gnije in s sabo vlece celotno levo opcijo in onemogoca osnovne zadeve, kaj sele te eksoticne pomisleke.

BS. Konzervativci so proti vsaki družbeni spremembi, zato se jim tudi tako reče. Če delaš z njimi lepše, tega še opazijo ne.

Naredi anketo koliko ljudi hoce nedefinirane spole in da lahko vsak odloca sam. Verjetno imas na levi morda 20% podpore, ce sploh.

Ja in? V humani družbi večina ne more odločati o manjšini samo na podlagi trenutnega prevladujočega mnenja, ker se ne zaveda, da ko zmanjka enih manjšin, se pojavijo druge in kaj hitro se tudi sami lahko znajdejo v njej. Družba je zelo fluidna.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

Ne mesaj hrusk in jabolk. Tu se ne gre za manjsino, tu se gre za neko idejo, ki je morda niti tista manjsina, ki v njo eventuelno pada morda ne podpira. Vsaka bedarija pac ne more biti uzakonjena, ker je nekaj ljudi uzaljenih.

In se enkrat, ce vlada bolj konezrvativno misljenje, kar v primeru, ce leva deluje, kakor da nori s temi prestizi ni nek problem, potem delas skodo.

Jaz prej ne grem na volitve, kot pa da dam mandat, da se druzba ukvarja s temi prestizi namesto da postima kar je nujno in dejansko potrebuje vecina. Vem da ti je sicer vseeno, ker imas samooklicano moralno superiornost ampak recimo izgubis tudi mene, ki sem naceloma na levi strani. Pa ne si delat utvare, da sem izjema.

Phantomeye ::

TheBlueOne je izjavil:

Ne mesaj hrusk in jabolk. Tu se ne gre za manjsino, tu se gre za neko idejo, ki je morda niti tista manjsina, ki v njo eventuelno pada morda ne podpira. Vsaka bedarija pac ne more biti uzakonjena, ker je nekaj ljudi uzaljenih.

In se enkrat, ce vlada bolj konezrvativno misljenje, kar v primeru, ce leva deluje, kakor da nori s temi prestizi ni nek problem, potem delas skodo.

Jaz prej ne grem na volitve, kot pa da dam mandat, da se druzba ukvarja s temi prestizi namesto da postima kar je nujno in dejansko potrebuje vecina. Vem da ti je sicer vseeno, ker imas samooklicano moralno superiornost ampak recimo izgubis tudi mene, ki sem naceloma na levi strani. Pa ne si delat utvare, da sem izjema.


Ne gre za manjšino, če tukaj eni vzstrajno ponavljao, da gre zamnjšino, in da niso pomembni .

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

TheBlueOne ::

Phantomeye je izjavil:



Ne gre za manjšino, če tukaj eni vzstrajno ponavljao, da gre zamnjšino, in da niso pomembni .


Potem imas gotovo kaksne ankete, prosim pokazi mi mojo zmoto. Ce mi pokazes, da podpora je, potem popustim.

nevone ::

ki sem naceloma na levi strani.


Ne nisi. Boš šele takrat, ko boš ti osebno videl neko korist zase. Ampak te za nekatere nikoli ni, če se nekdo ne začne angažirati. Potem ko je že vse najhuje za nami, se ni težko postaviti na tisto stran.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Phantomeye ::

TheBlueOne je izjavil:

Phantomeye je izjavil:



Ne gre za manjšino, če tukaj eni vzstrajno ponavljao, da gre zamnjšino, in da niso pomembni .


Potem imas gotovo kaksne ankete, prosim pokazi mi mojo zmoto. Ce mi pokazes, da podpora je, potem popustim.


Najprej moraš napisat podpora od koga za koga in podpora česa ... preveč govorjenja o neki abstraktih.

nevone ::

Ce mi pokazes, da podpora je, potem popustim.


Saj pravim, ti se pridružiš šele, ko večina že obstaja. Vidiš paradoks? Do večine se pride preko manjšine.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

ki sem naceloma na levi strani.


Ne nisi. Boš šele takrat, ko boš ti osebno videl neko korist zase. Ampak te za nekatere nikoli ni, če se nekdo ne začne angažirati. Potem ko je že vse najhuje za nami, se ni težko postaviti na tisto stran.

o+ nevone


Jaz ne potrebujem nic. Ce hoces vedeti kaj zelim povedati si poglej retoriko in kako prepricuje svojo stran desna, potem ti bo jasno kaj zelim povedati.

Brez podpore pa ne mores nic. To ti je menda jasno, da potrebujes vecino v parlamentu in ne vecino pri FDV okrogli mizi.

nevone ::

Jaz ne potrebujem nic. Ce hoces vedeti kaj zelim povedati si poglej retoriko in kako prepricuje svojo stran desna, potem ti bo jasno kaj zelim povedati.


Kaj pa če ti nečesa ne vidiš? Jaz vidim to, kar mi ti želiš predočiti, ampak ker se s tem ne strinjam, ti misliš, da ne vidim.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Ce mi pokazes, da podpora je, potem popustim.


Saj pravim, ti se pridružiš šele, ko večina že obstaja. Vidiš paradoks? Do večine se pride preko manjšine.

o+ nevone


Ne bo kaj s tem, ker mi je ideja bedasta. In tu dam prav desni, da se govor ne sme zakonsko omejevati, posebej ko za to se ni nobene podpore.

Ti pac dobis svojo idejo in bi jo posilila na vse. Teh prestizev vecini nikoli ne prodas, lahko pa minimalne standarde, socialo, zdravstvo itn. Mimogrede so v tem resni problemi in ne te finese, ki jih kujejo neki samooklicani maralni serifi.

Pa niti ne pravim kdo ima prav, to je vedno raletivno. Pravim, da to slabi levo in s tem realizacijo tudi skupnih ciljev prakticno onemogoci.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

In tu dam prav desni, da se govor ne sme zakonsko omejevati, posebej ko za to se ni nobene podpore.


Saj neresnic tudi ne smeš govoriti o nekom. To je že zdaj prepovedano. Ali bi ti to dovolil? Jaz osebno sem tudi proti omejevanju govora, ampak absolutna svoboda na kateremkokli področju prav tako omogoča zlorabe, kot če je nekaj prepovedano.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

In tu dam prav desni, da se govor ne sme zakonsko omejevati, posebej ko za to se ni nobene podpore.


Saj neresnic tudi ne smeš govoriti o nekom. To je že zdaj prepovedano. Ali bi ti to dovolil? Jaz osebno sem tudi proti omejevanju govora, ampak absolutna svoboda na kateremkokli področju prav tako omogoča zlorabe, kot če je nekaj prepovedano.

o+ nevone


Ce si proti omejevanju si proti. Ce pa z govorom povzrocis kaksno drugo kaznivo dejanje pa se to seveda mora preganjati. Ne mores pa predpisati kako govoriti, ker je to tvoja ideoloska ideja. S tem odpres pandorino skrinjo in tega se pac nocete zavedati.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

S tem odpres pandorino skrinjo in tega se pac nocete zavedati.


Potem pa človeka tako naslavljal, kot se predstavi, ker sicer o njem širiš neresnice. Tukaj bo pa enim krona iz glave padla, če ne bodo mogli več zbadati ljudi okoli sebe in iz njih izvabljati snežink.

Jaz se pandorinih skrinjic povsem dobro zavedam, ampak ko enkrat ljudje razumejo, da neko določeno obnašanje lahko izboljša situacijo, tudi pandorinih skrinjic ni treba več odpirati, ker kljub temu, da je odprta, nima več negativne konotacije.

Poleg tega še vedno ne razumem, kje je problem, če nas je tako malo. Ali misliš, da potem bodo pa vsi prestopili na našo stran. Ja potem bo pa tudi v redu, ker bomo prevladovali, BYB.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

S tem odpres pandorino skrinjo in tega se pac nocete zavedati.


Potem pa človeka tako naslavljal, kot se predstavi, ker sicer o njem širiš neresnice.


Temu niti konzervativci ne nasprotujejo. So eksplicitno veckrat povedali tudi tisti, s katermi se je zacelo, da nimajo s tem problema. Problem imajo z uzakonjevanjem omejitev. Zaradi take predstavitve iz leve ne verjamejo medijem, kar deloma razumem.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Temu niti konzervativci ne nasprotujejo. So eksplicitno veckrat povedali tudi tisti, s katermi se je zacelo, da nimajo s tem problema.


Potem naj pa disciplinirajo svoje podanike. Kako drugače ti misliš, da se bo to upoštevalo?

Problem imajo z uzakonjevanjem omejitev. Zaradi take predstavitve iz leve ne verjamejo medijem, kar deloma razumem.

Seveda, zlorabe so vedno mogoče. Ali neotesanost pri komunikaciji pa ni zloraba svobode govora?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

111111111111 ::

nevone je izjavil:



Snežinkica si tukaj ti, ki ne preneseš enega transvestita na odru. Sicer pa vsakega človeka lahko pripraviš do tega, da odreagira kot snežinkica.

o+ nevone

Snežinkica, mirno lahko prilimaš, kje sem pisal da ne prenesem transvestita na odru. Ne širi neresnic in ne podtikaj nestrpnosti. Moja domneva je da ti ne preneseš, da se nekdo ne strinja s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

DrDre95 ::

Če je spol samo socialni konstrukt, zakaj potem vsi transvestiti hočejo nositi krila?

Zakaj hormonska terapija?
««
4 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64072830 (63819) vostok_1
»

Dr. Phil: My African-American Daughter Believes She is Caucasian (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214720 (12980) KAVINSKY

Več podobnih tem