» »

Za nami je najbolj vroč oktober doslej

1
...
3 4
5
»

jype ::

Kul, ko dobite podatke, postane problem nekaj drugega. Se mi je zdelo, da vas v resnici znanost ne zanima, le ideološko govno bi radi šaflali.

Mato989 ::

zmaugy je izjavil:

"Prava temperatura" je tista, ki je v ravnotežju s celotnim ekosistemom. Tista, ki ne povzroča taljenja ledenikov, Arktike in Antarktike in ki na malce daljši rok nima velike amplitude ali celo odmika v samo eno smer.
Problem je vsaj sprememba, kot vedno. V danem primeru hitrost spremembe. Do vzpostavitve novega ravnotežja so stvari lahko tako burne, da jih naša civilizacija in morda celo celotna vrsta ne more preživeti. Lahko pa je potem tudi novo ravnotežno stanje tako neugodno, da se ne da preživeti ali pa je preživetje skrajno težko.
V vsakem primeru je to, kar nam grozi, izven izkušenj vrste.

"Nasina stran je cela propaganda"? Ja ja, pa na Luni tudi nismo bili in Zemlja je ploščata in reptili zastrupljajo cepiva. Pa chemtrailsi.../s


Izven ljudi je za naravo vsaka temperatura prava, life will find a way so modro napisali... Ko so iz ledu potegnili ne vem kolko stare crve so se prebudili... Tako da tezave za zemljo ni dokler ne ugasne sonce

Ledeniki so se pa vedno topili in nastajali nekoc v casu ljudi je bil grenlandija RODOVITNA ZEMLJA
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmaugy ::

Molimo bratje in sestre...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

WizzardOfOZ ::

jype je izjavil:

Kul, ko dobite podatke, postane problem nekaj drugega. Se mi je zdelo, da vas v resnici znanost ne zanima, le ideološko govno bi radi šaflali.

Ne nakladaj. Podatki ki si jih dal so za lase povlečeni. Preveri kaj si sploh podal za en link.

Lahko pa razložiš sam, kateri model je pravilen, ker že imaš podatke. Aja, ne moreš si prevelik luzer.

zmaugy ::

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jype ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne nakladaj. Podatki ki si jih dal so za lase povlečeni. Preveri kaj si sploh podal za en link.
Razumem, da ti razpolagaš z "boljšimi", a dokler jih ne predložiš, so ničvredni.

WizzardOfOZ je izjavil:

Lahko pa razložiš sam, kateri model je pravilen, ker že imaš podatke.
Ni mi treba, ker so to že storili klimatologi, meteorologi in drugi ljudje, jaz sem bil nekaj časa v zgodbo vpleten zgolj po spletu naključij, zato na tvojo veliko žalost že dobro vem, kdo izmed naju je loser.

Leif ::

Sej ne da lahko preveriš dosedanjo uspešnost modelov v parih sekundah



Ampak odsedaj naprej bojo pa sigurno bolj realni :)

jype ::

Ah, kako žalostno je, da imamo v EU toliko statistično nepismenih odraslih.

Leif ::

zmaugy je izjavil:

https://edition.cnn.com/2019/12/02/worl...


Vau, še eno brezvezen šov za rajo, ki ne reši ničesar

jype ::

Še en strokovnjak za gospodarstvo.

WizzardOfOZ ::

jype je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne nakladaj. Podatki ki si jih dal so za lase povlečeni. Preveri kaj si sploh podal za en link.
Razumem, da ti razpolagaš z "boljšimi", a dokler jih ne predložiš, so ničvredni.

Vsekakor ne razpolagam s tako slabimi, kot si jih ti podal.
Ampak iz nobenih se ne vidi točno kam gremo. Še klimatologi z dobrimi podatki si niso enotni, pa si bomo laiki. Ampak ti verjetno več veš od klimatologov. Kot vedno je tvoj ego mnogo višji od tvojega IQ-ja.
Sej veš, če bi ti padel s tvojega ega na tvoj iq, bi se ubil.

zmaugy ::

1. Znanstveniki, ki se ukvarjajo s podnebjem, so zelo enotni.
2. Link na te "tvoje podatke"?

Leif je izjavil:

zmaugy je izjavil:

https://edition.cnn.com/2019/12/02/worl...


Vau, še eno brezvezen šov za rajo, ki ne reši ničesar



“denial is the most predictable of all human responses”
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

1. Znanstveniki, ki se ukvarjajo s podnebjem, so zelo enotni.


No če so tako enotni, kaj se bo v roku 10 let zgodilo, bi to rad vedel. Ogromno dokumentarcev je narejenih na to temo, pa večina govori samo o tem da bo mogoče več dežja, mogoče se bo morje dvignilo za par cm. Mogoče bo tam pa tam puščava. Vi tukaj trdite, da imajo točne podatke kaj se bo zgodilo. Na plan z njimi.

Še za vreme 3 dni vnaprej v eni zakotni Sloveniji ne najdemo enotne napovedi. Za 10 let naprej pa kr vedo čisto točno kaj se bo zgodilo po celi zemlji?

zmaugy ::

Znanstveniki so si zelo enotni, da če se v roku 10 let ne zbrihtamo, bomo imeli vgrajeni temperaturo nad 1,5 stopinje Celzija višjo kot je zdaj do konca stoletja.
Če nadaljujemo po tej poti, kot gremo zdaj, bo ta razlika nad 3 stopinje Celzija.

Posledice so pa hujše suše, padavine v obliki hudih neurij, ipd. v primeru 1 in nepredstavljiva faking apokalipsa v primeru 2.

Obstaja pa še možnost 3: je že prepozno in znanstveniki pač nočejo povedati, da je nepredstavljiva faking apokalipsa neizogibna, ker bi to povzročilo razpad sistema in norenje še prej.

Glede dviga morske gladine, ob izginotju vsega ledu se predvideva dvig za cca 70 metrov. To traja, pa vendar. Že samo to je dovolj za konec civilizacije. Problemi pa ob neugodnem razvoju dogodkov (primer 2 ali 3) eskalirajo veliko prej - masovne migracije zaradi lakote, pomanjkanja vode. Predstavljaj si, da si deliš planet s 7 milijard obupanih vrhunskih predatorjev, ki hočejo to, kar imaš ti in stotine milijonov jih besno blodi naokoli v tvoji bližini in išče hrano in vodo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Leif ::

zmaugy je izjavil:

Znanstveniki so si zelo enotni, da če se v roku 10 let ne zbrihtamo, bomo imeli vgrajeni temperaturo nad 1,5 stopinje Celzija višjo kot je zdaj do konca stoletja.
Če nadaljujemo po tej poti, kot gremo zdaj, bo ta razlika nad 3 stopinje Celzija.

Posledice so pa hujše suše, padavine v obliki hudih neurij, ipd. v primeru 1 in nepredstavljiva faking apokalipsa v primeru 2.

Obstaja pa še možnost 3: je že prepozno in znanstveniki pač nočejo povedati, da je nepredstavljiva faking apokalipsa neizogibna, ker bi to povzročilo razpad sistema in norenje še prej.

Glede dviga morske gladine, ob izginotju vsega ledu se predvideva dvig za cca 70 metrov. To traja, pa vendar. Že samo to je dovolj za konec civilizacije. Problemi pa ob neugodnem razvoju dogodkov (primer 2 ali 3) eskalirajo veliko prej - masovne migracije zaradi lakote, pomanjkanja vode. Predstavljaj si, da si deliš planet s 7 milijard obupanih vrhunskih predatorjev, ki hočejo to, kar imaš ti in stotine milijonov jih besno blodi naokoli v tvoji bližini in išče hrano in vodo.


Samo še drugi prihod Kristusa in poslednja bitka manjka.
IPCC sicer napoveduje dvig morske gladine do leta 2100 nekje med 25 in 75 cm. A se spomnite kako je bilo grozno v prejšnjem stoletju, ko je morje naraslo za dobrih 20cm.

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

Znanstveniki so si zelo enotni, da če se v roku 10 let ne zbrihtamo, bomo imeli vgrajeni temperaturo nad 1,5 stopinje Celzija višjo kot je zdaj do konca stoletja.
Če nadaljujemo po tej poti, kot gremo zdaj, bo ta razlika nad 3 stopinje Celzija.

Posledice so pa hujše suše, padavine v obliki hudih neurij, ipd. v primeru 1 in nepredstavljiva faking apokalipsa v primeru 2.

Obstaja pa še možnost 3: je že prepozno in znanstveniki pač nočejo povedati, da je nepredstavljiva faking apokalipsa neizogibna, ker bi to povzročilo razpad sistema in norenje še prej.


Mene zanima kaj točno bo v sloveniji z vremenom v naslednjih 10 letih.

Ti pa si dal tri možnosti, kot naši vremenarji za vreme 3 dni naprej ali kot da bi gledal več dokumentarcev, kjer si vsak po svoje razlaga. Dajte že točne napovedi. Jype trdi, da se točno ve kaj bo v naslednjih 10 letih in da to znanstveniki vedo. In da vse podatke imamo na razpolago.

Ko je bilo topleje na zemlji, so na grenlandiji gojili žito, danes ga ne morejo, ker je še preveč snega in ledu. A to pomeni, da še nismo na tistem, kjer smo nekoč že bili?

Okapi ::

zmaugy je izjavil:

Glede dviga morske gladine, ob izginotju vsega ledu se predvideva dvig za cca 70 metrov. To traja, pa vendar. Že samo to je dovolj za konec civilizacije.

Kreten. Človeške civilizacije ne bo konec, tudi če se morje dvigne za en kilometer. Kromanjonci so preživeli dvig za sto metrov ob koncu ledene dobe, v zelo kratkem času, brez posledic.

zmaugy ::

Leif je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Znanstveniki so si zelo enotni, da če se v roku 10 let ne zbrihtamo, bomo imeli vgrajeni temperaturo nad 1,5 stopinje Celzija višjo kot je zdaj do konca stoletja.
Če nadaljujemo po tej poti, kot gremo zdaj, bo ta razlika nad 3 stopinje Celzija.

Posledice so pa hujše suše, padavine v obliki hudih neurij, ipd. v primeru 1 in nepredstavljiva faking apokalipsa v primeru 2.

Obstaja pa še možnost 3: je že prepozno in znanstveniki pač nočejo povedati, da je nepredstavljiva faking apokalipsa neizogibna, ker bi to povzročilo razpad sistema in norenje še prej.

Glede dviga morske gladine, ob izginotju vsega ledu se predvideva dvig za cca 70 metrov. To traja, pa vendar. Že samo to je dovolj za konec civilizacije. Problemi pa ob neugodnem razvoju dogodkov (primer 2 ali 3) eskalirajo veliko prej - masovne migracije zaradi lakote, pomanjkanja vode. Predstavljaj si, da si deliš planet s 7 milijard obupanih vrhunskih predatorjev, ki hočejo to, kar imaš ti in stotine milijonov jih besno blodi naokoli v tvoji bližini in išče hrano in vodo.


Samo še drugi prihod Kristusa in poslednja bitka manjka.
IPCC sicer napoveduje dvig morske gladine do leta 2100 nekje med 25 in 75 cm. A se spomnite kako je bilo grozno v prejšnjem stoletju, ko je morje naraslo za dobrih 20cm.


Če si opazil, sem napisal da je potencial 70 m, ampak da to traja. Vemo kakšne so napovedi in te so glede porasta gladine dokaj nizke. Ocena potenciala je pač to, kar sem napisal.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Glede dviga morske gladine, ob izginotju vsega ledu se predvideva dvig za cca 70 metrov. To traja, pa vendar. Že samo to je dovolj za konec civilizacije.

Kreten. Človeške civilizacije ne bo konec, tudi če se morje dvigne za en kilometer. Kromanjonci so preživeli dvig za sto metrov ob koncu ledene dobe, v zelo kratkem času, brez posledic.


Preveč ruma in ti je Rolex padel po tleh? Ne bodi tako strog do sebe, se zgodi.

Glede tvojega usranega argumenta: primerjat neke primitvne ljudi (ki jih je bilo malo in so imeli ogromne frej površine), ki so lahko vse svoje imetje, znanje, infrastrukturo itd. zložili na eno kožo in jo kot culo odnesli drugam, kjer so naprej lovili divje živali in nabirali plodove, s preživetjem civilizacije, kjer so milijarde ljudi odvisne od tega, da vsa infrastruktura deluje in ob izpadu interneta za pol ure vsi doživljajo apokalipso, je res kretenizem. Ali pa preveč alkohola.
Ko je v 19 stoletju izbruh na Soncu povzročil na Zemlji skurjenje nekaj telegrafov, ni bilo neke krize, enak izbruh danes, bi pomenil katastrofo ogromnih razsežnosti.
Dvig morske gladine za 70 metrov bi bil neprimerljivo hujši od tega. 10 % ljudi globalno živi v območju do 10 m nad morsko gladino. Dej preselit 700 milijonov ljudi. Koliko jih je v območju 70 metrov, ne vem. Milijarda? Verjetno več. Daj to preselit in medetm poskrbi, da bo vse funkcioniralo, da bi hrana, voda, etc. Good luck.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Leif ::

Malo pretiravaš, ce bi se Grenlandija neprestano talila s hitrostjo letošnjega največjega poletnega pulza (so ga bili polni mediji, malo pobrskaj), bi potrebovala več kot 12000 let, da bi se cela stajala.
Zdaj si pa lahko izračunaš še za Antarktiko, ki jo je neprimerno več skupaj.

Okapi ::

zmaugy je izjavil:

Dvig morske gladine za 70 metrov bi bil neprimerljivo hujši od tega. 10 % ljudi globalno živi v območju do 10 m nad morsko gladino. Dej preselit 700 milijonov ljudi. Koliko jih je v območju 70 metrov, ne vem. Milijarda? Verjetno več. Daj to preselit in medetm poskrbi, da bo vse funkcioniralo, da bi hrana, voda, etc. Good luck.
Pomilovanja vredno je tvoje (ne)zaupanje v sposobnost človeštva. Nihhče ne pravi, da bo lahko. Po prvi in drugi svetovni vojni je bilo ogromno infrastrukture uničene, precejšen del prebivalstva ubit, milijone beguncev preseljenih, pa s(m)o vse preživeli. V starem in srednjem veku so preživeli epidemije, ki so zdesetkale skoraj polovico prebivalstva. In ti, revček, misliš, da bo sedaj nekaj poplav uničilo človeško civilizacijo.

Zanima me samo, kaj misliš, da boš dosegel s svojim paničarstvom in alarmizmom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

zmaugy ::

Leif je izjavil:

Malo pretiravaš, ce bi se Grenlandija neprestano talila s hitrostjo letošnjega največjega poletnega pulza (so ga bili polni mediji, malo pobrskaj), bi potrebovala več kot 12000 let, da bi se cela stajala.
Zdaj si pa lahko izračunaš še za Antarktiko, ki jo je neprimerno več skupaj.


Okapi je napisal, da se lahko dvigne gladina za kilometer in bomo preživeli, za primerjavo pa je dal Kromanjonce, ki so baje preživeli dvig gladine za 100 metrov. Ostalo ne bom komentiral, ker sem tudi sam napisal, “da to traja”.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Dvig morske gladine za 70 metrov bi bil neprimerljivo hujši od tega. 10 % ljudi globalno živi v območju do 10 m nad morsko gladino. Dej preselit 700 milijonov ljudi. Koliko jih je v območju 70 metrov, ne vem. Milijarda? Verjetno več. Daj to preselit in medetm poskrbi, da bo vse funkcioniralo, da bi hrana, voda, etc. Good luck.
Pomilovanja vredno je tvoje (ne)zaupanje v sposobnost človeštva. Nihhče ne pravi, da bo lahko. Po prvi in drugi svetovni vojni je bilo ogromno infrastrukture uničene, milijono beguncev preseljenih, pa s(m)o vse preživeli. V starem in srednjem veku so preživeli epidemije, ki so zdesetkale skoraj polovico prebivalstva. In ti, revček, misliš, da bo sedaj nekaj poplav uničilo človeško civilizacijo.

Zanima me samo, kaj misliš, da boš dosegel s svojim paničarstvom in alarmizmom.


Pomilovanja vredno je, da si primerjal logistiko preživetja kromanjoncev v njihovem času z logistiko preživetja civilizacije 7 milijard ljudi ob dvigu gladine za 70 metrov.

Sicer pa, 1,5 milijonov ljudi v pol leta je zatreslo EU. Daj to krat 10 ali krat 100 in se vprašaj, kaj se zgodi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Okapi ::

Zatreslo jo je v mislih ubogih malih rasistkov in parih obmejnih rednecksov. Sicer se ni nikjer nič poznalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Leif ::

zmaugy je izjavil:

Sicer pa, 1,5 milijonov ljudi v pol leta je zatreslo EU. Daj to krat 10 ali krat 100 in se vprašaj, kaj se zgodi.


Nekaj grških Apachov in Phantomov bi naredilo Grčijo great again po hitrem postopku.

jype ::

"Brez posledic" bi morala biti predvsem neumnost naših dežurnih zanikovalcev znanosti, pa ni.

Leif je izjavil:

Nekaj grških Apachov in Phantomov bi naredilo Grčijo great again po hitrem postopku.
O, lej, neonacisti se že veselijo, kako bodo izvajali zločine proti človeštvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Jype never sleeps:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Vazelin je izjavil:

Jype never sleeps:D

Leif ::

jype je izjavil:

"Brez posledic" bi morala biti predvsem neumnost naših dežurnih zanikovalcev znanosti, pa ni.

Leif je izjavil:

Nekaj grških Apachov in Phantomov bi naredilo Grčijo great again po hitrem postopku.
O, lej, neonacisti se že veselijo, kako bodo izvajali zločine proti človeštvu.


Če ti misliš, da bi se taka moderna invazija Sea Peoples končala kako drugače kot z nasiljem, ne naredi mene nacija, ampak tebe nepoznavalca zgodovine

tikitoki ::

nekikr je izjavil:

Zakaj pa pol milijona let? Vzemi zadnje tri milijarde recimo.


Ce me razes zakaj, pojdi koat jarke, ker nisi sposoben intelektualnega dela opravljati.

nekikr je izjavil:

Ne, gre se za neko obdobje, ko je življenje, tudi za ljudi, mogoče. In to ni zgolj pol milijona let. Če ni 3 milijarde daj pa manj, ampak zajemi vse relevantno obdobje, sicer vse skupaj nima pomena. Ker, če gledam samo zadnji dve uri, potem je vreme v Novembru naravnost fantastično.


Ti je bwaze razlozil, pa se vedno ne dojames. Lako bos sploh skopal jarek po navodiih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Urbano#Desno ::

Dolga debata pa bi rad kratet odgovor. Mi lahko kdo od doomsday privržencev pojasni do kdaj je potrebno kupit čoln za ljubljansko regijo? :D Bi jih kupil na zalogo pa jih potem prodajal ko bodo in short supply. Pa v modelu ne pozabite upoštevali da včeraj nisem kupil govejih zrezkov, ampak perutničke.

Zgodovina sprememb…

Leif ::

Urbano#Desno je izjavil:

Dolga debata pa bi rad kratet odgovor. Mi lahko kdo od doomsday privržencev pojasni do kdaj je potrebno kupit čoln za ljubljansko regijo? :D Bi jih kupil na zalogo pa jih potem prodajal ko bodo in short supply. Pa v modelu ne pozabite upoštevali da včeraj nisem kupil govejih zrezkov, ampak perutničke.


Ma ne rabiš, bomo pač nekaj časa sendviče brez salame jedli, pa bo morje ostalo tam kjer je.

zmaugy ::

Za vaju bojo starši kupili rokavčke, nč bat. Pa u McDonaldsu izberita ustrezen Happy meal in dobita zraven še igračko.
Ni za kaj.

Okapi je izjavil:

Zatreslo jo je v mislih ubogih malih rasistkov in parih obmejnih rednecksov. Sicer se ni nikjer nič poznalo.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Brexit
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Mato989 ::

Da ne boste smao jokali kako je vse slabo evo vam nekaj dobrih zadev na kupu!

https://9gag.com/gag/aMYd75W
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Vse je slabo, ker neonacisti dobite platformo za širjenje govna, kdorkoli vam oporeka, se ga pa pobriše.

Leif ::

Mato989 je izjavil:

Da ne boste smao jokali kako je vse slabo evo vam nekaj dobrih zadev na kupu!

https://9gag.com/gag/aMYd75W


Tisto rahlo zavajanje s sliko sonca pod točko 5 mi je všeč, da Costarica dobi 98% energije iz renewablov, ne piše pa da pa da je od tega 65% hydropower, 15% geotermalna. To si lahko privoščijo, ker imajo polno vulkanov, dobre pogoje za jezove in porabo elektrike per capita precej majhno.

Renewable energy in Costa Rica @ Wikipedia

WizzardOfOZ ::

jype je izjavil:

Vse je slabo, ker levičaji dobite platformo za širjenje govna, kdorkoli vam oporeka, se ga pa pobriše.


Malo sem te popravil. V bistvu res sebe opisuješ v vsakem svojem postu.

Okapi ::

Leif je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Da ne boste smao jokali kako je vse slabo evo vam nekaj dobrih zadev na kupu!

https://9gag.com/gag/aMYd75W


Tisto rahlo zavajanje s sliko sonca pod točko 5 mi je všeč, da Costarica dobi 98% energije iz renewablov, ne piše pa da pa da je od tega 65% hydropower, 15% geotermalna. To si lahko privoščijo, ker imajo polno vulkanov, dobre pogoje za jezove in porabo elektrike per capita precej majhno.

Renewable energy in Costa Rica @ Wikipedia

Zakaj se vsi ne zgledujemo po Paragvaju? 100% obnovljiva elektrika, in jo imajo toliko, da jo 90% izvozijo.>:D

Leif ::

Ne bi se čudil, če bi začeli forsirati hidro v države brez tekoče vode, tako kot zdaj forsirajo solar v države, ki pol leta nimajo sonca.
Medtem pri frackanju nafte nastane toliko odpadnega plina, da ga infrastruktura ne podeluje in ga več kot pol zažgejo na licu mesta.



V Evropi seveda ne, ker smo pametno banali fracking, Rusi in Arabci si pa manejo roke.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lani že tretjič zapovrstjo najtoplejše leto, odkar merimo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6516177 (13589) kixs
»

Avgust najtoplejši mesec v zgodovini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9719859 (15650) jest10
»

Januar nov rekordno topel mesec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4814644 (11739) gzibret
»

Julij najtoplejši mesec od začetka meritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3411805 (9438) Gavran

Več podobnih tem