» »

problemi z miško

problemi z miško

AS-Cyrus ::

Hi. Mam MS IntelliMouse explorer 3.0 in zadnje čase se mi pojavlja problem, da mi miš kar neha delat (rdeči senzorji tudi nehajo goret kot, da bi miško izklopil. Potem jo moram res izklopit in vklopit nazaj, da sped deluje. Sej to naredim hitro ampak stvar je zelo moteča, ko igre kot naprimer Counter Strike.
No potem sem zamenjal iz USB na PS2 port in obratno ampak se nič ne spremeni (miš ima možnost, da vtiču za USB natakneš pretvornik v PS2).
HELP

AS-Cyrus ::

Hm a res noben ne ve kaj bi to blo? Čudno, da mam samo js take probleme.
Aja pa inštaliru nove drajverje, probu brez driverjev... Nič ne dela. Help plz, ker ne bi rad 16k stran vrgu.

AS-Cyrus ::

Dons sm bil pr Anniju, kjer sm miš pred enim 2m letom kupu (garancije ni več) in sm vprašu, če se da kej narest pa model mal pogleda (5 sekund) pa prav ja garancije ni več, hmm tega se ne popravlja, nimamo kej... Adijo. Pizda jim materna, ta stvar je bla več kot 15k, modelu se še pogledat ne da dobr, da bi kej odpru in pogledu kaj je narobe.
NIKOL NE KUPUJTE PRI ANNI

Če ma še kdo kšno idejo kako popravit nej se oglasi, je pa 100% kriva miš, ker sm probal pri frendu. Mogoče napaka na žici?
Ker, ko men neha delat se ugasnejo vse lučke spodi in tut gumbi ne delajo in to pomen, da ni kriva optika???

Nutcracker ::

Mel sem identične težave s ta prvim IntelliMouse Explorerjem. Probaval sem vse mogoče, na koncu pa sem ugotovil, da se je pokvaril kabel tam, kjer vstopa v miško (če sem ga tam malo premaknil, se je miška vklopila/izklopila). S tem se nisem več ubadal, ampak sem kupil novo miš (Logitech MX700 - zelo zadovoljen).

Highlag ::

Mislim, da se treba na Anni znašat. Ne vem kater servis bi ti tole popravil. Tud če si dal 15K sit. Miši so za trgovine "potrošni paterial" (Pa ne misli, da se strinjam z njimi)

Bi pa dal v tvojem primeru roko v ogenj, da imaš "pokvarjen" kabel. Poizkusi držat miško ko dela čimbolj pri miru, potem pa premikaj kabel, tam, kjer pride iz miške. Če je poškodovan bi morala miška ob nekem gibu ugasniti. To ti pa lahko popravi vsak ki ima spajkalnik. Jaz sem že ene 4 :D

AS-Cyrus ::

In kje se dobi spajalnik, bi si js kr sam popravu?

Dr_M ::

bos pa dubu kr ene par najbolsih misk za en kulturen spajkalnik:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matek ::

Jao, za tako delo je dosti ze spajkalnik za cuka.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolša miš

Oddelek: Kaj kupiti
251667 (1217) Evil
»

MS ExplorerMouse HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13854 (742) miranpozar
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481976 (1484) blue96
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594510 (3969) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482002 (1705) AndrejX

Več podobnih tem