» »

Kriptovaluta Pi

Kriptovaluta Pi

lenovo2 ::

Oglašuje se https://minepi.com

Pozna kdo? Je res, da imaš telefon lahko tudi ugasnjen? Skratka a se splača probat? Ne poznam kriptovalut in še nikoli se z njimi ukvarjal...
  • zaklenil: bluefish ()

kamiKaZaA ::

Vsi, ki bodo uporablajli to aplikacijo bodo postali milijarderji. Pa še telefon bo pridobil na moči, s to aplikacijo bo pridobil +50% na procesorski moči in še vse ostalo bo hitreje delalo. Ta aplikacija je Revolucija vseh revolucij. Must have!

Alec999 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vsi, ki bodo uporablajli to aplikacijo bodo postali milijarderji. Pa še telefon bo pridobil na moči, s to aplikacijo bo pridobil +50% na procesorski moči in še vse ostalo bo hitreje delalo. Ta aplikacija je Revolucija vseh revolucij. Must have!

Pozabil si napisati, da ne porabi nič baterije. 😁

lenovo2 ::

V čem je fora, da na veliko oglašujejo to valuto? Napišejo: use my username. Kakšno korist imajo od tega?

blze ::

Jaz uporablajm to, sicer baterije res ne požere. Enkrat na 24 ur moraš zagnati mining.
Glede na to, da nične košta uporabljam, mogoče bo enkrat na borzi.
Brez povabila ne moreš pridet v progam. Več kot jih imam več pijev na uro zaslužim.
Če kdo hoče naj uporabi povabilo @blze, se priporočam.

Lp. blze
uživejte
blze

gruntfürmich ::

lenovo2 je izjavil:

Oglašuje se https://minepi.com

Pozna kdo? Je res, da imaš telefon lahko tudi ugasnjen? Skratka a se splača probat? Ne poznam kriptovalut in še nikoli se z njimi ukvarjal...

če ne poznaš, potem se ne ukvarjaj s tem.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

penk ::

Če koga zanima sodelovanje v Pi Networku lahko uporabi mojo kodo: denkav

teckow ::

PI kriptovaluta se vbistvu kalkulira na oblaku. Potrebno je le potrditi vsakih 24h da se proces nadaljuje.
PI valuta gre na borzo aprila 2020 in potem bo imela tudi vrednost. Če se zadeva konkretno prime bo imela čez nekaj let tudi konkretno ceno.
Stane nič tako da se splača poskusiti.

Pri PI Networku je zadeva nekoliko drugačna. Aplikacija porabi komajda kaj baterije, procesorja pa ne obremenjuje. Na prvi pogled gre za sistem mrežnega marketinga "Vpiši se pod mene in povabi čimveč prijateljev". K sreči pa je osnovna naloga in ideja treh strokovnjakov na kripto področju precej drugačna.
Ustanovitelji v prvi vrsti stremijo k varnosti (ne želijo, da bi kovance rudarili računalniški programi) zato se pri tem zanašajo na svoje uporabnike. Da jih želijo čim več povabiti medse pa tako ali tako ne čudi, saj kriptovalute zaživijo prav zaradi množice, ki jo uporablja. In, ko je množica dovolj velika, je ne more več spregledati niti kripto borza. Takrat pa se zabava šele prične!
Potrebno je potrditi, da smo resnična oseba in ne kak računalniški program. To storimo s pomočjo pridobljene varnostne kode, ki jo prejmemo kot SMS, svoje prijatelje pa dodamo v svoj varnostni krog in na ta način prispevamo k večji varnosti same mreže. Ker smo tako dobri, nas PI Network nagradi z višjo stopnjo pridobivanja kovancev, na kar vpliva še nekaj drugih reči. Enkrat na dan je potrebno klikniti na ikono na desni strani zaslona in s tem potrditi, da smo resnične osebe in ne računalniški bot. Trenutno je preko miljon PI uporabnikov.
Kako se registriram?


Ker vas mora v mrežo nekdo povabiti, je na vseh povezavah v tem članku dodan tudi moj nickname TECKOW katerega vpišete, ko je to zahtevano in že lahko pričnete s služenjem PI kriptovalute.

SREČNO

www.minepi.com

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

kamiKaZaA ::

Enostavno ne zaupam temu app-u. Pa ne me prepričevat v nasprotno, ker me noben nebo prepričal, da si to naložim. Na telefonu, odkar sem ga kupil pred 2,5 leti imam nameščenih manj kot 10 app-ov od tistih, katerih sem imel privzeto naloženih. Zelo pazim, kakšen spyware si nalagam na telefon, ker se zavedam, da nič ni zastonj.

Vazelin ::

reče tip, ki misli iti s prgiščem monerotov v penzijo:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

https://bihodlteam.zendesk.com/hc/en-us...

Vazelin je izjavil:

reče tip, ki misli iti s prgiščem monerotov v penzijo:D


Bolj verjame skycoinu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://bihodlteam.zendesk.com/hc/en-us...

Vazelin je izjavil:

reče tip, ki misli iti s prgiščem monerotov v penzijo:D


Bolj verjame skycoinu.

Z monerotom nemorem v penzijo, ker nebo toliko zrastel, z drugimi besedami jih imam samo toliko, da si pokrijem morebitno izgubo z drugima dvema kovancema (neke vrste backup kovanec). V najboljšem primeru mi bo monero prinesel stanovanje + avto, mogoče celo hišo, glede na količino, katero imam. Kovanec med TOP20 nemore več narediti x300, medtem ko tisti nad TOP200 lahko naredi od x300 do x2500 (če imaš srečno roko pri izbiri). Toliko je tudi monero naredil (x2500) preden je prišel med TOP20.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://bihodlteam.zendesk.com/hc/en-us...

Vazelin je izjavil:

reče tip, ki misli iti s prgiščem monerotov v penzijo:D


Bolj verjame skycoinu.

Z monerotom nemorem v penzijo, ker nebo toliko zrastel, z drugimi besedami jih imam samo toliko, da si pokrijem morebitno izgubo z drugima dvema kovancema (neke vrste backup kovanec). V najboljšem primeru mi bo monero prinesel stanovanje + avto, mogoče celo hišo, glede na količino, katero imam. Kovanec med TOP20 nemore več narediti x300, medtem ko tisti nad TOP200 lahko naredi od x300 do x2500 (če imaš srečno roko pri izbiri). Toliko je tudi monero naredil (x2500) preden je prišel med TOP20.



Sej vsi iscejo srecne shitcoine. Realno, bodo pa na dolgi rok prav top 20 lahko naredili najvec.
Peercoin je bil tudi med top 20, kje je danes? Kripto mogoce ne bo propadel, se pa zna lestvica prvih 10 obrnit.
DUNE zna pomoje lepo gor it.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:


Sej vsi iscejo srecne shitcoine. Realno, bodo pa na dolgi rok prav top 20 lahko naredili najvec.

Zato pa sem tudi naredil 1 pick med TOP20, ampak na penzijo lahko pozabim iz tega, ker bi moral v tem primeru zariti noter vsaj 20k. Toliko pa niti nimam, niti če bi imel, nebi bil pripravljen reskirati. Za tistih par tisočakov vloženih, pa se nebom sekiral, četudi vse izgubim.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej vsi iscejo srecne shitcoine. Realno, bodo pa na dolgi rok prav top 20 lahko naredili najvec.

Zato pa sem tudi naredil 1 pick med TOP20, ampak na penzijo lahko pozabim iz tega, ker bi moral v tem primeru zariti noter vsaj 20k. Toliko pa niti nimam, niti če bi imel, nebi bil pripravljen reskirati. Za tistih par tisočakov vloženih, pa se nebom sekiral, četudi vse izgubim.


Ze, da dobis nekih 200k je odlicno. Ne bos garal cel lajf za nepremicnino in kredite.
Sam upam na xtz med top 10. Bi bil lep deal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

200k je glih pol leta Miamija
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

200k je glih pol leta Miamija


Drzi, ampak ce delas tam v wallmartu tudi spis v luknji ali prikolici.

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej vsi iscejo srecne shitcoine. Realno, bodo pa na dolgi rok prav top 20 lahko naredili najvec.

Zato pa sem tudi naredil 1 pick med TOP20, ampak na penzijo lahko pozabim iz tega, ker bi moral v tem primeru zariti noter vsaj 20k. Toliko pa niti nimam, niti če bi imel, nebi bil pripravljen reskirati. Za tistih par tisočakov vloženih, pa se nebom sekiral, četudi vse izgubim.


Ze, da dobis nekih 200k je odlicno. Ne bos garal cel lajf za nepremicnino in kredite.
Sam upam na xtz med top 10. Bi bil lep deal.

Roko na srce, že s 100k bi bil presrečen in takoj zdaj podpišem, če dobim to ven v roku 5-ih let. Sem pa po drugi strani požrešen, ker ciljam na penzijo (1 milijon) :D

PrihajaNodi ::

Sej to te bo zjebalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej to te bo zjebalo.

Možno. Si tudi pravim, da nisem jaz tiste sreče, da bi dobil na lahek način nek denar. Ko je bil BTC pod $1, ga nisem želel kupiti, ker sem si rekel, scam, piramida, nič nebo iz tega,... niti ko je bil $50 in stagniral med $50-60,... sedaj pa pomoje lovim zadnji vlak in še to vprašanje, če z pravimi kovanci.

PrihajaNodi ::

Se tolazim da je denarja v kriptu se zelo malo, milenijci bodo raje kot v delnice vlagali v kripto. Racune na kripto borzi se lazje odpre, vecja volatilnost, si lastnik kovancev pa naj bo scam ali ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lenovo2 ::

teckow je izjavil:

Potrebno je le potrditi vsakih 24h da se proces nadaljuje.
PI valuta gre na borzo aprila 2020 in potem bo imela tudi vrednost. Če se zadeva konkretno prime bo imela čez nekaj let tudi konkretno ceno.
Stane nič tako da se splača poskusiti.



...


Kaj če kdaj pozabiš potrditi? Izgubiš vse kovance?

Facebook dev ::

Tisti čas dokler ponovno ne potrdiš, ne "rudariš" in ne dobivaš novih kovancev. Kovance obdržiš.

spegli ::

Prednost je, da rudariš na telefonu lol.

teckow ::

Ko imate verificiran račun potem ne morete izgubiti nabrane valute.

Torej verificirajte preko SMSa telefonsko št. ali FB račun.

Vsake 24h je potrebno potrdit, da se valuta rudari . Če se ne potrdi potem se ustavi rudarjenje dokler ponovno ne potrdiš.

Show must go on :)

staysecure ::

Lepo rudarijo osebne podatke na vaših napravah pa o vas seveda.

Da ne bo kakšne predstave, da imajo "stanfordovci" vaše bodočo monetarno blaginjo v mislih.

lenovo2 ::

Se da še kaj drugega rudarit na telefonu?

Facebook dev ::

Ne.

teckow ::

če se bojite svoje sence potem pač ne rabite strašit ostale! če nimate pametnejših komentarjev vam je pa res dolgčas in brez domišlije ;)

skratka lahko rudarite tudi etn electroneum,ki ima vrednost in je na borzi.. trenutno mesečno narudarite cca 100etn, ki so vredni cca 0.32€.. seveda ni namen da se to proda zdaj ampak da se zgolj rudari in čez nekaj let če se zadeva dobro prime pa prodate..

l.p.

nikjozo ::

Nalijmo si cistega vina.

V kriptosceni je 1% pravih digivernikov, ki postavljajo razvoj kojna pred zasluzkom.

Vsi ostali so/smo v igri, da preprodamo svoje gnilo jajce za vec kot smo sami naivno zagonili, v upanju da obogatimo preden nas ciroza,rak, Tajska...pokonca.


Metod je vec:

1. Eni pametujejo o best of the best kojnu po rezanem kruhu, hkrati ne pozabijo prilimati refferal linka - Hipokrit metoda.

2. Kupijo dolocene brez vredne kovance, ustvarjajo hype. Ko cena zraste, brez sramu prodajo - Metoda Pljuni in jo stisni.

3. Tisti z malce vec znanja ustvarijo svoj chain. Dajo fancy ime kojnu po sosedovem psu, zeni ipd... - metoda Rabim nove naivneze za sirjenje svojega kojna.

4. Par izbrancev z globokimi zepi odpre menjalnico. Te boli ona stvar, saj neglede na ceno kojna pobirajo procente od transakcij, hkrati izsiljujejo Chain ownerje za peneze za listanje na borzi. Metoda AlCapone.

5. Vlada sama izda svojo digitalno valuto, v kateri obljublja raj. Metoda Lacni Venezuelec.

To bo to. Najbrz sem kaksno katerogijo izpustil.

teckow ::

teckow je izjavil:



sicer pa je to nekaterim zgolj igra in for fun :)

lajf je žur :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teckow ()

lenovo2 ::

teckow je izjavil:

če se bojite svoje sence potem pač ne rabite strašit ostale! če nimate pametnejših komentarjev vam je pa res dolgčas in brez domišlije ;)

skratka lahko rudarite tudi etn electroneum,ki ima vrednost in je na borzi.. trenutno mesečno narudarite cca 100etn, ki so vredni cca 0.32EUR.. seveda ni namen da se to proda zdaj ampak da se zgolj rudari in čez nekaj let če se zadeva dobro prime pa prodate..

l.p.


Hvala :) Najbrž je ta app: https://electroneum.com/features/mobile...

So kakšne omejitve pri rudarjenju? Moraš vnesti refferal kodo...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lenovo2 ()

Facebook dev ::

Izgubljaš lahko lastne podatke o uporabi, lokaciji (mogoče), kontakte in ničesar drugega. Ker aplikacija do drugih stvari nima dostopa.

con28 ::

teckow je izjavil:

PI kriptovaluta se vbistvu kalkulira na oblaku. Potrebno je le potrditi vsakih 24h da se proces nadaljuje.
PI valuta gre na borzo aprila 2020 in potem bo imela tudi vrednost. Če se zadeva konkretno prime bo imela čez nekaj let tudi konkretno ceno.
Stane nič tako da se splača poskusiti.


...

PI valuta gre na borzo čez 2 meseca?

Facebook dev ::

Tisti dan ko bo šla na borzo, se bo to konkretno dumpalo :)

huwi ::

Ali se da in kje nakup Pi kriptovalute?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huwi ()

Vanadium ::

Kako je pa najlazje dodat folk v security circle brez da si povemo st mobitela?

MasterKiD ::

Koliko mislite, da bo cena Pi, ko pride na trg?

PrihajaNodi ::

3$
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

MasterKiD je izjavil:

Koliko mislite, da bo cena Pi, ko pride na trg?

Kakšna pa je cena dreka na trgu? No to nekje bo tudi Pi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ETN electroneum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
19324358 (5970) Baja
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528272 (10420) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505858149 (219639) Machete

Več podobnih tem