» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
29 / 45
»»

hunter01 ::

Težko bo še bolj raznovrsten od tega, kot je že sedaj zaradi konstitucije.
Je 2. strelec in 2. asistent lige. Obrambe ne igrajo, Atlanta je itak slaba in s to ekipo niti niso imeli ambicij po končnici. Za igralca starega 21 let v 2. sezoni v NBA je naredil ogromen preskok iz prve sezone (ki nikakor ni bila slaba).

Počakajmo kaj bojo pri Atlanti poleti naredili v prestopnem roku, kaj bojo draftali in s kakšno ekipo bodo naslednjo sezono začeli. Takrat bomo lahko videli ali je Trae dober samo za brez vezno statistiko nabijat al ma tudi kaj zmagovalne miselnosti v sebi in bo ekipo na 1. mesto postavil.

starboi ::

Košarka je ekipni šport, veliko vlogo igra preostanek ekipe pri poti do finala in osvajanju končnega prstana. Je pa Iverson imel vedno izjemne tekme in dostikrat je tudi odločal tekme, o čem priča tudi statistika, ki je fenomenalna za igralca njegovega konstitucije. Meni osebno tudi igralec ki je kazal vedno požrtvovalnost in borbenost, katero so redko kateri premogli v zgodovini NBA tekmovanja.

Če mu bodo dodali še enega ali dva kvalitetna igralca se bomo lahko zgovarjali o čem večjem, kot Atalanta trenutno premore.

Samael ::

Gagarin je izjavil:

Men pa ni niti malo všeč...Obrambe ne igra, pa ok, je še kdo drug ne. Ampak ne vem kdo želi igrati s takim soigralcem kot je on? Ogromno pik je danes dal tako da so mu podali žogo na svoji polovici, zavodil in vrgel v prvih sekundah napada z 8-9m, to zame ni gledljivo, ni košarka. Je pa res da je veliko zadeval. Ma hiter izmet in zadeva zelooo od daleč. Kljub vseeno predvidevam da povsod kjer bo on glaven igralec klub dalje od polfinala konference ne bo prišel.

Mislim, da je vse to bolj kot ne stvar perspektive. Podobno, kot Dallas lani v drugi polovici sezone, ko je del košarkaške javnosti Luki očital "empty stats", medtem ko smo drugi razlagali "ja kaj pa naj stori, če je cela prva peterka trejdana, in pač igra kolikor pač lahko igra sam". Kako pa naj bi Trae po tvojem igral, da bi Atlanta, takšna kot je zadnji dve leti, zmagovala?
Če Collinsu ne steče, je praktično sam. Je zgolj na njemu. Kot je bilo lani na Luki drugo polovico sezone. Ampak to je drugače. Luka je namreč naš ... :)

Pa ne me razumeti narobe, ne primerjam Luko in Younga, zgolj situacijo v kateri sta se znašla tako eden, kot drugi.
Trae Young ni Luka, ampak mislim, da je dosegel in presegel vsa naša pričakovanja. Ne vem, kaj bi lahko v ekipi, kot je Atlanta sam storil, da bi bili boljši.

FTad ::

Gagarin je izjavil:

Iverson je bil zame precej bolj raznolik igralec kot Trey, pa tudi on je samo enkrat prišel v finale, v ostalih sezonah pa je komaj kdaj prilezel do playoffa...


To je zato, ker ni imel se ostalih dovolj kvalitetnih soigralcev.

Gagarin ::

si sfalil point. Način igre me moti. Še Harden brez Westbrooka ni igral tako, je žoga vsaj mal zakrožla, pa pod koš je šel. Tale pa zavodi in šutira v 3 sekundi napada in tako ene 20krat na tekmo. Negledljivo IMO.
Pa ne govorim o tejle Atlanti. Pravim pa da v katerikoli ekipi kjer bo Trey glavni, ne bodo zmagovali.

FTad je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Iverson je bil zame precej bolj raznolik igralec kot Trey, pa tudi on je samo enkrat prišel v finale, v ostalih sezonah pa je komaj kdaj prilezel do playoffa...


To je zato, ker ni imel se ostalih dovolj kvalitetnih soigralcev.


Ja Ok, kaj bi bilo če bi bilo. Če bi imel ob sebi zadosti kvalitetne igralce je pa vprašanje kakšna bi bila takrat igra Iversona, kako bi se on temu prilagodil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

2dark ::

FTad je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Iverson je bil zame precej bolj raznolik igralec kot Trey, pa tudi on je samo enkrat prišel v finale, v ostalih sezonah pa je komaj kdaj prilezel do playoffa...


To je zato, ker ni imel se ostalih dovolj kvalitetnih soigralcev.



Pri Denverju tudi ne?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Samael ::

Gagarin je izjavil:

Pravim pa da v katerikoli ekipi kjer bo Trey glavni, ne bodo zmagovali.


Gagarin je izjavil:

Ja Ok, kaj bi bilo če bi bilo. Če bi imel ob sebi zadosti kvalitetne igralce je pa vprašanje kakšna bi bila takrat igra Iversona, kako bi se on temu prilagodil.


Vidiš, pa v bistvu, ko ti ustreza, počneš isto. Kaj bi bilo, če bi bilo/če bo bilo ... Medtem, ko jaz pravim, da na njegovo igro, kot tudi našo percepcijo vplivajo dejanske okoliščine celotne ekipe. Igra kot igra, ker ima v rokah vse ključe.
To me spominja na drugi del lanske sezone Dallasa, ko so se nenadoma začeli nekateri oglašati, da je Luka sebičen, pa da si nabija statistiko. Ja itak da je počel, kar je želel, če pa ob sebi po razprodaji prve peterke ni imel drugih, ki bi ga pri tem razbremenili. Na čemu boš gradil, če je edini na kogar se lahko zaneseš ti sam?

Nisi me prepričal.
Daj Youngu zraven zgolj retorično recimo zdravega Klaya Thompsona, Iggy-ja, pa Draymonda ... pač, to kar je imel ob sebi Curry, pa mi povej, če še vedno verjameš, da bi v tej ekipi, ob teh igralci igral enako, kot igra danes v Atlanti. Ne govorim o zmagi, porazih, ampak sami igri, ki mu jo očitaš. Misliš, da se sam flow, dinamika igre, ne bi spremenila?

Gagarin ::

Sorry, si spet falil moj point. V ekipi kot jo je imel Curry, Young namreč niti pod razno ne bi bil glavni igralec...Saj po moje razmišljama podobno, le mal tezko se je preko foruma pogovarjat.

Samael ::

No shit, v ekipi, kot jo je imel v letih dominacije Curry, le ta pri 21-ih letih, kot jih ima recimo Young danes, ne bi Youngu niti brisače s klopi podajal. Ti si povsem izgubil perspektivo ...
In ne, ne razmišljava podobno, saj sva v končni fazi oba precej podrobno razložila, v čem se ne strinjava.

Pa naj za zdaj ostane pri tem. Boš povedal čez recimo 10 let od zdaj, če je bil Trae Young na daljši rok s svojo "grozno" igro res takšen fail od ekipnega igralca, kot nam želiš tu prikazati.

Gagarin ::

Jebiga, pol pa brat ne znaš. Še enkrat si preberi moj post s pomočjo nekoga pismenega, pa ti bo mogoče kaj bolj jasno. Že v mojem prvem postu jasno piše da ekipa, kjer bo Trey GLAVNI igralec ne bo nič pametnega naredila.

Drevesce ::

Mene je pa Young demantiral. Nisem se mislil, da bo sposoben takšnega preskoka iz univerze na NBA. Vision izjemen, šut izjemen. Trenutno eden najboljših igralcev v napadu v ligi, medtem ko v obrambi popolno nasprotje. Vseeno bi ga rad preden ga preveč pohvalim videl kako bo izgledal naprimer peto leto v ligi ali pa vsaj v playoffsih.

Kljub temu, da je trenutno tako po točkah kot tudi po asistencah pred Dončićem pa se mi definitivno ne zdi boljši igralec. Dončić je bolj raznovrsten igralec, težje ga je kriti zaradi višine in moči, v obrambi ni takšen minus kot Trae (čeprav ima tu še ogromno prostora za napredek).
Tudi v končnici, ko je obramba ponavadi bolj čvrsta igralci tipa Dončić pridejo bolj do izraza kot denimo Young.

Ob vsem tem je potrebno upoštevati še drugačen sistem ki ga goji Dallas napram Atlanti in seveda boljši soigralci. Ne pozabimo, da Trae igra v ekipi ki je predzadnja v šibkejši konferenci.

Samael ::

Gagarin je izjavil:

Jebiga, pol pa brat ne znaš. Še enkrat si preberi moj post s pomočjo nekoga pismenega, pa ti bo mogoče kaj bolj jasno. Že v mojem prvem postu jasno piše da ekipa, kjer bo Trey GLAVNI igralec ne bo nič pametnega naredila.

In ti ... imaš kristalno kroglo aneda. Vključno s tvojim "ne vem kdo želi igrati s takim soigralcem kot je on" prebliskom.
Pač ne veš no, vsaj tule ti moram dati plus, ko ob vseh pavšalnih trditvah nekje vmes vendarle priznaš, da nečesa ne veš, pa četudi je vsem jasno, da se ga ob vsem prikazanem (če ne bovečjih poškodb) ne bo otepala nobena ekipa.


Drevesce je izjavil:

Kljub temu, da je trenutno tako po točkah kot tudi po asistencah pred Dončićem pa se mi definitivno ne zdi boljši igralec. Dončić je bolj raznovrsten igralec, težje ga je kriti zaradi višine in moči, v obrambi ni takšen minus kot Trae (čeprav ima tu še ogromno prostora za napredek).
Tudi v končnici, ko je obramba ponavadi bolj čvrsta igralci tipa Dončić pridejo bolj do izraza kot denimo Young.

Evo, to je fajn napisano. Se povsem strinjam.


Kdaj ljudje kar pozabijo, da govorimo o dveh še ne povsem izoblikovanih vrhunskih 21-letnikih, ne pa prekaljenih možakarjih na vrhuncu igralske moči. To, kar sta obadva doslej prikazal ja naravnost sanjsko, pri čemer mogoče oz. gotovo še bolj preseneča Trae.

Gregex ::

TV3 se gre neke prenose NBA. Totalni amaterji, končno za vikend tekme ob normalni uri in obe napovedani tekmi niso predvajali zaradi tehničnih razlogov. Mislim, wtf. Naj prepustijo to športnim televizijam, ki so temu dorasli, pa še komentatorji 100x boljši. Svašta.

Vazelin ::

Meni je čudno to, da neka mala TV3 dobi prenosa NBA, medtem ko nacionalka ne more zrihtat tistih par prenosov letno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FTad ::

Glede na to, da Doncic ni igral v nedeljo proti Atlanti, glezenj se vedno ni 100% pozdravljen. Me skrbi, da ne bo postala to kronicna poskodba, ki ga bo vsako sezono za kakih 10 tekem prisilila v pocitek...

Vazelin ::

Ja, čisto možno, da bodo baby goata gležnji stali kariere v polnem smislu. Ne bi bil ne prvi ne zadnji, ki bi imel kakšne kronične težave.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Samael ::

Ali pa gre zgolj za nekoliko load managementa pred končnico? Sezona se preveša v zadnjo četrtino.
Se mi zdi, da je zadnje čase tudi pri drugih klubih čuda veliko zvezdnikov na listi poškodovanih.

Vazelin ::

Load management? Da bodo na koncu dobili Lakerse ali Cliperse? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samael ::

A jih ne bodo v vsakem primeru?

Vazelin ::

Fino bi bilo, da bi ciljali na 5. mesto. S Clippsi bo imo metla
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samael ::

Drugače pa niti nisem mislil toliko v smislu končnice kot pač, da čuvajo kuro, ki naj bi jim dolgoročno nesla zlata jajca. Par tekem tu pa tam med rednim delom komot izpusti. Podobno, kot delajo s Porzingisom v B2B tekmah.
Sicer pa zgolj špekuliram, oz. malce upam, da je tako.

Vazelin ::

Jaz pa mislim da ne fejkajo in gre dejansko za težave Luka z gležnjem.
Valda 21 letnik ne rabi load managementa. Saj ni izrabljen konj
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Samael ::

Vazelin je izjavil:

Jaz pa mislim da ne fejkajo in gre dejansko za težave Luka z gležnjem.
Valda 21 letnik ne rabi load managementa. Saj ni izrabljen konj

Ne želimo, da dolgoročno postane izrabljen konj, a? No, saj kakorkoli pač že ...

FTad ::

Samael je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz pa mislim da ne fejkajo in gre dejansko za težave Luka z gležnjem.
Valda 21 letnik ne rabi load managementa. Saj ni izrabljen konj

Ne želimo, da dolgoročno postane izrabljen konj, a? No, saj kakorkoli pač že ...


tu se sicer strinjam, ampak pri 21. verjetno res ne bi rabil load managementa. Pri teh letih bi lahko noc prej zakomiral na festi in sel zvecer igrati tekmo...

Samael ::

Saj jaz to razumem in vem. Sploh pa pri teh letih, ma da skače, teče ... Ampak pameten management s kokošjo, ki naj bi jim vsaj nekaj let nesla zlata jajca, ne bo prepustil ničesar naklučju.

Zdaj ne vem, koliko je to res in koliko ne, ampak mnogi še danes pišejo, da je pri NYK prišlo do poškodbe Porzingisa predvsem, ker niso znali z njim. Ker so ga gnali do maksimuma, je bilo na njemu samemu preveč. Dallas, ki je vanj investiral tako preklemansko veliko za cela štiri leta, te napake, kot vidimo, ne želi ponoviti in določene tekme, predvsem te b2b izpusti.
V tem smislu mislim "load management" (zmanjšati tveganja ponavljujočih se dolgoročnih poškodb) ne pa v tistem, da se bo fant malce preveč zmatral. Sicer pa je tisto zgoraj, ponavljam, zgolj moje ugibanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Scaramouche ::



Michael je dal res lep govor, spet bo MEME, še sam se je hecal iz sebe, ampak je bila veza očitno večja kot smo mislili, Kobe je resnično želel vedno več, Jordan je bil vedno tista veličina ki jo je lovil...

Han ::

Video unavailable
This video is private.

Scaramouche1 ::

Kurzweil ::

Evo, danes pa DAL čaka gostovanje pri SAS... glede na domače tekme DAL letos, sem zadnje čase kar optimističen, ko vidim, da gostujejo :))

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Evo, danes pa DAL čaka gostovanje pri SAS... glede na domače tekme DAL letos, sem zadnje čase kar optimističen, ko vidim, da gostujejo :))


:)):)) To pa res. Res ne vem, kaj jim doma ne odgovarja?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Samael ::

Čudna, kaotična igra nocoj. Polno napak, izgubljenih žog, zgrešenih metov po eni strani in ogromno all star-like sprehodov do koša po drugi. Dallas v nekem momentu blesti in v drugem nič od nič. Zanimivo bo to še do konca :)

Kurzweil ::

Tako sem se veselil, da bom lahko pogledal tole tekmo, potem pa me je zmanjkalo... samo da je zmaga... za nameček pa po dolgem času spet tripple double za Luko, kar pomeni, da je izenačil klubski rekord z Jasonom Kiddom v doseženih tripple doublih na 21. Mi je pa zanimivo, da dokler nisem bil pozoren na to oz. dokler nam niso začeli to na polno servirat, sem oz. bi bil prepričan, da je največ tripple doublov v zgodovini kluba dosegel Dirk Nowitzki...

Kurzweil ::

p.s. iz petka na soboto pa DAL vs. MIA pri slednjih doma...

Samael ::

Dallas je igral precej agresivno, nekako tri četrtine dominiral, z najvišjim vodstvom 19 točk, nato pa ga v zadnji četrtini pobiksal do mere, da so dali v petih minutah zgolj eno samo piko in so Spursi za nekaj časa celo povedli.
Luka ga je kar precej biksal. Ogromno izgubljenih žog, pa posiljeni zgrešeni meti iz razdalje. Predvsem pa je nihal. V nekem momentu v dveh zaporednih napadih zadel dve trojki v drugem momentu v dveh zaporednih napadih izgubil žogo.
KP je bil fantastičen na obeh koncih igrišča.


Zdajle sem po nekem času pogledal lestvico zahodne konference in ... wtf? A je OKC že dolgo tako dobro rangiran? Peto mesto?! Sicer je res med Utahom, Dallasom in OKCjem zgolj minorna razlika, ampak vseeno.

Kurzweil ::

Hvala za kratko razlago Samael... sem prej pogledal recap in je bilo tako ja....

OKH v drugi polovici sezone igra res odlično... sem menda že pisal tu.... glede na to, kako je izgledalo še sezono nazaj in kako igrajo sedaj, bi rekel, da je Oklahoma največje presenečenje sezone... kompaktna ekipa, vsak odigra svojo vlogo, ni velikega zvezdnika... Adams odigra svoje kot center... poflika Noeal... Paul ne igra več kot nek zvezdnik ampak ekipno, Schroder ima izjemno sezono in je mogoče kar top kandidat za 6th playerja, Gallinarija poznamo, je pa res če bi slednji ob zadnjem prestopnem roku odšel, bi se tole malce sesulo... češnja na torti pa je kar malce nepričakovano dobra sezona Shaia Gilgeousa-Alexandra... odkar sem zasledil dale vzpon OKHja in pogledal par tekem, nekako na vidim možnosti za Dallas, da bodo konec sezone boljši od njih...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

. Mi je pa zanimivo, da dokler nisem bil pozoren na to oz. dokler nam niso začeli to na polno servirat, sem oz. bi bil prepričan, da je največ tripple doublov v zgodovini kluba dosegel Dirk Nowitzki...


Dirk ima samo 2.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Jop... sem prečekiral tut js pred časom... nisem pa seveda nikdar prej bil pozoren na tripple double... sploh ne v klubski zgodovini Dallasa... bi si pa glede na zgodovino Nowitzkega, njegov status in vse bla bla... mislil, da mu je uspelo sestavit kakšen TD več...

hunter01 ::

Samael je izjavil:


Zdajle sem po nekem času pogledal lestvico zahodne konference in ... wtf? A je OKC že dolgo tako dobro rangiran? Peto mesto?! Sicer je res med Utahom, Dallasom in OKCjem zgolj minorna razlika, ampak vseeno.


V bistvu gre za kombinacijo, saj sta tako Utah kot Dallas v tednih popustila in dovolila, da se je OKC približal oz. jih celo prehitel.
Ko gledam lestvico rad pogledam tudi trenutno formo. Zadnjih 15 tekem je rezultat med temi tremi tak:
https://www.flashscore.com/standings/6i...

EDIT: OKC je celo vodilni v konferenci, če gledamo samo zadnjih 30 tekem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

Kurzweil ::

Sem pa že parkrat hotel vprašat tule... pa si bom zdejle privošču en off-topic... teh streaming strani je polno, ampak v tem trenutku ne najdem nič pametnega za spremljat Evroligo... za NBA je kar nekaj strani, kjer je stream gladek, hvaliteta dobra... za Evroligo pa imam neko srovšno.... hvala...

Vidim pa, da bo na petkovi/sobotni tekmi celo največ slovenskih gledalcev med MIA in DAL... bojda bo celo himno pred tekmo odpel en Slovenc...

val46 ::

Če smo že pri streamih-mogoče kdo ve kje se bo dalo spremljat to tekmo free za sigurno?govorim o heat vs mavericks. Ne bi rad pol tekme zamudil z iskanjem ustreznega streama jutri...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



Vidim pa, da bo na petkovi/sobotni tekmi celo največ slovenskih gledalcev med MIA in DAL... bojda bo celo himno pred tekmo odpel en Slovenc...



Za evroligo ti ne znam pomagat, ker zadeve ne gledam od kar tam ne igra Luka.


Zapel bo ameriško himno, da ne bo kdo pomislil, da bo pel slovensko.

Tisti v sredini.


(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

@val46

http://nbastreams.xyz/schedule/ je verjetno ta moment najboljsi

alternativno

http://ripple.is/nba

Kurzweil ::

Dejansko uporabljam prav te tri, kot sta jih navedla Samael in Belidihur... 99% http://nbastreams.xyz/schedule/ ...ti streami delajo odlično, nikoli ne šteka nič, kvaliteta dobra... mam ta page oz. ta tab v browserju odprt že od začetka sezone :)) ...ko bi le za Evroligo obstajalo kaj podobnega... sej se najde streamov cel kup, ampak takole proper, da je vse na enem mestu, smooth in nekaj tam okol HDja...

val46 ::

hvala samael...testiram jutri ponoči. Upam da bo tudi meni delalo ok ;)

2dark ::

Men je na tem linku najbolša slika, HD v nulo. Edina slabost je, da zahteva uporabo enega od ad block programov.

http://nbastream.tv/
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Men je na tem linku najbolša slika, HD v nulo. Edina slabost je, da zahteva uporabo enega od ad block programov.

http://nbastream.tv/


Pa to, da je treba uporabljat Ad block program niti ni slabost.... jaz se bolj sprašujem, kdo tega ne uporabja 24/7... v vsakem primeru je hitreje, bolj varno in manj kičasto... včasih/davno sem delal v servisu, zdej pa tu pa tam še popravim kak comp... inštaliram sistem.. in prav vsak dobi zraven ad blocker, v vse browserje... in to uBlock Origin, ki je precej menj potraten od AdBlockerja.... so pa 3 izjeme, kjer imam ad blocker ugasnjen in sicer strani, ki imajo premium in verified reklame in jim to privoščim, kamor spada tudi Slo-tech... od mene ne bodo obogateli, gre pa za princip.

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

2dark je izjavil:

Men je na tem linku najbolša slika, HD v nulo. Edina slabost je, da zahteva uporabo enega od ad block programov.

http://nbastream.tv/


Pa to, da je treba uporabljat Ad block program niti ni slabost.... jaz se bolj sprašujem, kdo tega ne uporabja 24/7... v vsakem primeru je hitreje, bolj varno in manj kičasto... včasih/davno sem delal v servisu, zdej pa tu pa tam še popravim kak comp... inštaliram sistem.. in prav vsak dobi zraven ad blocker, v vse browserje... in to uBlock Origin, ki je precej menj potraten od AdBlockerja.... so pa 3 izjeme, kjer imam ad blocker ugasnjen in sicer strani, ki imajo premium in verified reklame in jim to privoščim, kamor spada tudi Slo-tech... od mene ne bodo obogateli, gre pa za princip.



Očitno veliko ljudi, saj se je vedno našlo nekaj takšnih, ki jamrajo, da jim zahteva registracijo. Brez programa za blokiranje reklam teži za registracijo.

Jaz enako. Ad Blockerja sem skenslal, ker je postal pretirano potraten in presedlal že davno na ublocka.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Kolikor berem... obstaja možnost, da danes/jutri Dončič ne bo igral proti MIA, zaradi poškodovanega palca... ne vem zakaj, prvo pomislim na tistih 2000-3000 ljudi, ki je romalo v Miami... iskreno upam, da ni med njimi kdo, ki je bil že takrat, ko mislim, da ni bilo Dragiča... :D

Kurzweil ::

Sem se spomnu na vas, ko smo zadnjič rekli par besed o Oklahomi oz. njuhovi odlični seriji v drugem delu te sezone.... s tem, da če bi v obzir vzeli razultate še malce kasneje, bi bilo še bolje.... tole spodaj je od thanksgiving daya dalje oz. od zahvalnega dne ali kakorkoli že Američani temu pravijo... slednji pa je 26. novembra...



... nikdar nisem bil preveč proti Oklahomi oz. še prej Seattlu, zadnje čase pa se mi zdi sploh precej simpatična.... iz kakšnega shita, so sestavili tole kompaktno ekipo, ki deluje na terenu je res kar respect...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



... nikdar nisem bil preveč proti Oklahomi oz. še prej Seattlu, zadnje čase pa se mi zdi sploh precej simpatična.... iz kakšnega shita, so sestavili tole kompaktno ekipo, ki deluje na terenu je res kar respect...


Sej so vse ekipe pod Cp-3jevim vodstvom vedno dobro igrale, ker je v prvi vrsti organizator in gleda na soigralce in šele nato na lastno statistiko.

:)):)) Dobr ga je potrolu.

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()
««
29 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156150 (34829) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196943 (94252) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641494 (37447) bambam20

Več podobnih tem