» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
27 / 45
»»

Kurzweil ::

Zanimiva/čudna je tale tekma med New Orleansom in Houstonom, ampak je pa vsaj izenačena.

Houston zdej že 2. tekmo po vrsti igra oz. je začel tekmo s petorko, ki je v celoti nižja od 200cm, kar je bojda prvič oz. zdej drugič po 37 letih v ligi NBA.

Drugače pa velike razlike po prvem polčasu, ko je 65:60 za Houston:

NOP ima 14 izgubljenih žog, HOU samo 1
NOP ima 38 skokov, HOU pa samo 14

...

Sem pa gledal tudi prvi polčas tekme DEN - DET... Denver je vodil že za kakih 25 pik v prvi/drugi četrtini... na koncu vidim, da je zmagal DET po podaljšku :))

Kurzweil ::

Škoda, da ni večkrat Super Bowl... da bi bile tekme takole zgodaj...

Nas pa danes čaka tekma MIA - PHI, kar bo zelo zanimiva tekma... DAL pa igra v gosteh pri IND, kjer se je že vrnil Oladipo, bi rekel, da kar nujna zmaga DAL.

Kurzweil ::

Če se ne motim, je 7. februarja konec prestopnega roka v NBA.... pa se mi zdi, kot da se zaenkrat prakitčno in zgodilo nič... dejansko sem se spomnil, da je deadline kmalu, ko sem pred trenutki nekje zasledil, da se New York na vse pretege bori, da bi v svoje vrste pripeljal Dennisa Schrödera... enega od najbolj resnih kandidatov za "6th playerja"...

Kurzweil ::

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Capela blizu odhoda iz Houstona še ta teden


Kupci stojijo v vrsti. Tisti, ki ga bo vzel ima hude "ambicije", glede, da ima precej visoko plačo. Letos 16 milijonov, potem pa vsako sezono višje.

hunter01 ::

Kurzweil je izjavil:

Capela blizu odhoda iz Houstona še ta teden

Zanimiv podatek iz članka:

S Capelo v postavi so dobili 22 od 39 tekem. Ko je Švicar manjkal, pa so izgubili le enkrat na desetih tekmah.

2dark ::

hunter01 je izjavil:


Zanimiv podatek iz članka:

S Capelo v postavi so dobili 22 od 39 tekem. Ko je Švicar manjkal, pa so izgubili le enkrat na desetih tekmah.


To sploh ni dobro. Morali bi izgubit 9 od do 10-ih tekem, da bi se videlo, kako "koristen " je model.

Kurzweil ::

Evo po Atlanti, še zmaga proti Indiani... kar se DAL tiče...
Miami pa je gladko premgal PHI, Dragič je igral dobro 24/3/6...

Porzingis zadnji dve tekmi strelsko igra zelo solidno (tudi procenti metov):

HOU.... 35 točk, 12 skokov
ATL.... 38 točk, 12 skokov

Je pa en podatek zares grozljiv... smo sicer že navajeni, da ko pride enkrat žoga do Porzingisa, da slednji ne vidi več drugega kot koš... ampak da v teh dveh tekmah ni imel NOBENE (0) podaj, je pa tudi precej slabo, kar se ekipne igre tiče.

---

Kar se trejdanja tiče, zaenkat ni na vidiku kaj zanimivega, še posebej ne za DAL ali MIA...

Evo par naslovov iz NBA.com (zadnji update):

o Report: Pistons, Suns discussing Kennard deal
o Report: Iguodala willing to sit out season
o Report: Rockets shopping Capela
o Nuggets in trade chatter; eyeing Holiday?
o Iguodala to be dealt or bought out?
o Report: Cavs' Thompson available
o Warriors may be unlikely to trade Russell
o Will Chicago get into mix?
o Report: Mavs eyeing small forwards

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



o Report: Iguodala willing to sit out season



Iggy bo šel samo v Cliperse ali mogoče v lakerse. Vse ostalo njega ne zanima.

Samael ::

Reports: Robert Covington, Clint Capela on move in massive 4-team deal

Fantastična playoff pridobitev za Houston (Covington in Jordan Bell), čeprav so se morali zato odreči starter centru :)

Samael ::

Samael je izjavil:

Reports: Robert Covington, Clint Capela on move in massive 4-team deal

Fantastična playoff pridobitev za Houston (Covington in Jordan Bell), čeprav so se morali zato odreči starter centru :)

Hotel sem dodati, pa sem bil prepozen za popravek, da jih zna j... višina, če nabašejo na prave centre.
Naj bi igrali t.i. "small ball" s PJ Tucker-jem (višina 1.96m) na centrskem položaju, pa še ta je pod vprašajem, če bo zdržal zaradi poškodb.

2dark ::

Po novem imamo uporabniki A1 možnost, da spremljamo NBA tekem po ugodni ceni preko A1.

Pri A1 najugodneje do NBA vsebin!

https://www.a1.si/nba-pass?fbclid=IwAR0...

Samael ::

Nisem na A1, ampak tole je pa res dobra cena. 11,99 €/m za celo sezono.
Pa tudi 4,99 €/m za 8 tekem na mesec ni slabo, ker če sem prav razumel, je tudi to v bistvu letna naročnina z limitom 8 tekem na vsak mesec, ne samo en.

2dark ::

Samael je izjavil:

Nisem na A1, ampak tole je pa res dobra cena. 11,99 EUR/m za celo sezono.
Pa tudi 4,99 EUR/m za 8 tekem na mesec ni slabo, ker če sem prav razumel, je tudi to v bistvu letna naročnina z limitom 8 tekem na vsak mesec, ne samo en.


NI letne naročnine. Lahko prekineš obstoječi paket vedno ko želiš.

Pride v poštev, če nekdo gleda tekma za nazaj, nima VISe, mastercard ..
Drugače pa ne vidim razloga, bi plačeval 12EUR na mesec, če je vse dostopno v HD-ju na spletu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

Ah, silly me. Povsem narobe sem razumel oz. nisem bil pazljiv bralec, saj piše /m (na mesec).

2dark ::

Drugače je teh 11.99€ na mesec še vedno ceneje kot, da naročiš zadevo direkt preko NBA.com.



Ponoči se je zdodil res dober trade, ki bo precej pomešal karte do konca sezone in v končnici.

Memphis je v menjavi z Miamijem poslal Iggoudallo v zameno za Justice Winslova.

Miami je takoj dal Iggyu 2 letno podaljšanje pogodbe za 30 milijonov.

z Iggyem v ekipi imajo pa celo šanse za NBA naslov.

Kurzweil ::

Igoudala -> Miami
bojda je zelo blizu prestopu v Miami tudi Gallinari
Miami bo bojda tudi vsem igralcem, ki jim poteče pogodba, to dal jasno vedet in ne bodo podaljšali v nobenim... da bodo potem imeli poleti prostor še za 1 max pogodbo....

Dallas pa vsaj zaenkrat ni uspel naredit nič... škoda tudi za tale poraz proti Memphisu danes...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Igoudala -> Miami
bojda je zelo blizu prestopu v Miami tudi Gallinari
Miami bo bojda tudi vsem igralcem, ki jim poteče pogodba, to dal jasno vedet in ne bodo podaljšali v nobenim... da bodo potem imeli poleti prostor še za 1 max pogodbo....

Dallas pa vsaj zaenkrat ni uspel naredit nič... škoda tudi za tale poraz proti Memphisu danes...


Kako misliš, da ne bodo z nobenim podaljšali?


Ne bi rekel, da niso uspeli narediti nič. Dobili do WCS-a, vendar dokler bo v Dallasu glavni trener po inteligenci brat od Mike D Anthonija bo stanje takšno kot je. Škoda , da takole mečejo stran čas in talent.

Kurzweil ::

WCS je tier 3 igralec... dejansko je slabši od Powella oz. je bil pripeljan, kot njegova menjava oz. začasna menjava... na močnem zahodu je to kr nekaj... vse kar pa so vsaj približno hoteli, pa jim ni uspelo nič...

S tem, da ne bodo nobenemu podaljšali sem povsem enostavno mislil, da tistem, ki leto poteče pogodba, z njim ne bodo več podaljševali... med temi igralci je tudi Dragič, Leonard, Jones, Haslem,... seveda, da to ni official, je pe to razlagal Adrian Wojnarowski, med polčasom tekme LAC - MIA in sicer na ESPNju... kdor resno spremlja ligo NBA pa ve, da je Wojnarovski daleč najbolje obveščen novinar in dejansko se 90% stvari na koncu uresniči.

... je pa Čančar igral 17 min 8-)
4 točke, 4 skoki in 1 blokada

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Evo, da prilepim tule najbolj "kompleksen" trade tega prestopnega roka do sedaj... tega, ki ga je omenil že Samael...

Clint Capela, Robert Covington on move in massive 4-team deal (Feb. 5)

Hawks receive:
C Clint Capela (from HOU)
C Nene (from HOU)

Nuggets receive:
G Shabazz Napier (from MIN)
F Keita Bates-Diop (from MIN)
F Gerald Green (from HOU)
C/F Noah Vonleh (from MIN)

Rockets receive:
F Jordan Bell (from MIN)
F Robert Covington (from MIN)
2020 second-round pick (from Atlanta via Golden State)

Timberwolves receive:
G Malik Beasley (from DEN)
G/F Evan Turner (from ATL)
F Juancho Hernangomez (from DEN)
F Jarred Vanderbilt (from DEN)
Conditional future first-round pick (from ATL via Brooklyn)

... pa tole, da bi dal za spelat nekomu v naši javni upravi, bi verjetno par igralcev šlo v napačne klube :))

Samael ::

Ne pri naši računovodkinji. Vešča stara je oko sokolovo .. :))


Trade deadline je končan in kar se Dallasa tiče, mislim, da je tudi tako, kot je, ok.
Vsaj niso naredili kakšno veliko neumnost, kjer bi preplačali nekoga za štiri leta zgolj zato, da bodo letos v playoffu odigrali kakšni dve tekmi več.
Letos bo pač playoff, kar je več, kot je marsikdo na začetku sezone pričakoval, za naprej so pa pustili odprte vse opcije. Nobenih paničnih potez, nobenih preplačanih igralcev, ki ne prevesijo tehnice, hkrati pa se jih čez dve leti ne bo dalo znebiti.
I am fine with that.

Mimogrede, kakšno mnenje imate pa v Timmiju?
Na začetku sezone mi ga je bilo groza gledati v ekipi, zdaj pa deluje, kot da je našel svoje mesto znotraj ekipe in da skoraj upraviči teh 20 mil. Drugo leto ima "player option" kar pomeni, da bo, če bo želel, še eno leto ostal v Dallasu ali pa si našel drugega delodajalca. Se ga skušati znebiti? Da/ne? Najbrž odvisno od tega, kaj bo Cuban zmožen dobiti v Dallas?

2dark ::

Da ni vreden 20 milijonov. Dobi jih zgolj zaradi stanja kot je v ligi oz. nenormalno visokih pogodb. Je strelec, vendar nezanesljiv strelec od katerega ne dobiš konstante. met mu nenormalno niha. Realno bi moral dobiti oz. imeti kakšnih 10-12 milijonov po sezoni, kar je še vedno preveč.

Zagotovo bo pobral player option, saj ne bo v karieri več videl tako visoke plače.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kurzweil ::

Torej to je to:

• Reports: Cavs pick up Pistons' Drummond
• Marcus Morris headed to Clippers, per reports
• Reports: Wolves deal Wiggins to Warriors for Russell
• Reports: Wolves get in on Heat-Grizzlies swap
• Reports: Wizards trade McRae to Nuggets for Napier
• Sixers reportedly trade Ennis to Magic
• Hawks reportedly add Labissiere
• Rockets reportedly add Caboclo
• Walton Jr. reportedly dealt to Hawks
• Report: Grizzlies, Heat agree on 6-player trade
• Report: Grizzlies to waive Waiters
• Reports: Burks, Robinson off to Sixers

....

Sem pa gledal tole tekmo Lakersov in Houstona, ko je slednji dobil tekmo... prava sramota je, da so Lakersi doma samo za 1 skok dobili ta element igre in to ob dejstvu, da imajo Davisa, Horwarda, McGeeja, Jamesa,... ali drugače, včeraj se je videlo, kaj pomeni borba, predvsem pa pozicioniranje in zapiranje rakete... Houston je metal trojke preko 45%, pa še to jih je Harden metal 1/6... ali drugače, ko bo Houston vsaj za silo zapiral/pobiral skok in ko bodo trojke vsaj povprečne, bo redko kdo imel možnost za zmago oz. ravno obratno, ko met ne bo stekel, bo Houston gladko izgubil in izgledali bodo smešno in nebogljeno... mislim, da tole ni recept za naslov,... je pa zanimiv pristop igrati brez centra... no dejansko tudi brez štirke... to, da je v uporabi vedno manj klasičnih centrov, smo se mogoče še navadili, ampak tole... tole je še nevideno v NBAju...

Horas ::

Kurzweil je izjavil:

Torej to je to:

• Reports: Cavs pick up Pistons' Drummond
• Marcus Morris headed to Clippers, per reports
• Reports: Wolves deal Wiggins to Warriors for Russell
• Reports: Wolves get in on Heat-Grizzlies swap
• Reports: Wizards trade McRae to Nuggets for Napier
• Sixers reportedly trade Ennis to Magic
• Hawks reportedly add Labissiere
• Rockets reportedly add Caboclo
• Walton Jr. reportedly dealt to Hawks
• Report: Grizzlies, Heat agree on 6-player trade
• Report: Grizzlies to waive Waiters
• Reports: Burks, Robinson off to Sixers

....

Sem pa gledal tole tekmo Lakersov in Houstona, ko je slednji dobil tekmo... prava sramota je, da so Lakersi doma samo za 1 skok dobili ta element igre in to ob dejstvu, da imajo Davisa, Horwarda, McGeeja, Jamesa,... ali drugače, včeraj se je videlo, kaj pomeni borba, predvsem pa pozicioniranje in zapiranje rakete... Houston je metal trojke preko 45%, pa še to jih je Harden metal 1/6... ali drugače, ko bo Houston vsaj za silo zapiral/pobiral skok in ko bodo trojke vsaj povprečne, bo redko kdo imel možnost za zmago oz. ravno obratno, ko met ne bo stekel, bo Houston gladko izgubil in izgledali bodo smešno in nebogljeno... mislim, da tole ni recept za naslov,... je pa zanimiv pristop igrati brez centra... no dejansko tudi brez štirke... to, da je v uporabi vedno manj klasičnih centrov, smo se mogoče še navadili, ampak tole... tole je še nevideno v NBAju...


pozabil si še isaiah thomas iz wizardsov v clipperse, kateri ga pa ne bojo obdržali.

Kurzweil ::

@Horas, res je... to kar sem tu prilepil, je bil copy/paste iz uradne strani NBA... verjetno sem pozabil napisat tudi to, da je šel Jae Crowder v Miami...

Horas ::

Kurzweil je izjavil:

@Horas, res je... to kar sem tu prilepil, je bil copy/paste iz uradne strani NBA... verjetno sem pozabil napisat tudi to, da je šel Jae Crowder v Miami...


tega pa še js nisem zasledil :)

Samael ::

2dark je izjavil:

Da ni vreden 20 milijonov. Dobi jih zgolj zaradi stanja kot je v ligi oz. nenormalno visokih pogodb. Je strelec, vendar nezanesljiv strelec od katerega ne dobiš konstante. met mu nenormalno niha. Realno bi moral dobiti oz. imeti kakšnih 10-12 milijonov po sezoni, kar je še vedno preveč.

Zagotovo bo pobral player option, saj ne bo v karieri več videl tako visoke plače.

Mislim, da je tole zgoraj kar ok povzetek, ne samo Timmija, ampak kar cele lige. Zato od tu dalje tisto vprašanje. Se ga čimprej rešiti, ne - zdaj, ko je našel svoje mesto znotraj ekipe?
Zunaj je en kup igralcev, ki so krepko preplačani in če Dallas dobi nekaj boljšega na strelski poziciji za vsaj približno soliden denar, seveda trade, se pa bojim, da bodo za par let spet preplačali nekoga, ki ne bo produciral željenega glede na visoko ceno, medtem ko je ekipa obsojena na Timmija po tej sezoni samo še eno samo leto. Od tu moja dilema. Če bo zadeval, mogoče, mogoče ... (upam, da mi ne bo v roku tedna te izjave žal :P).

Kurzweil ::

Zdej me je strah že vsake ekipe, ki igra proti Dallasu :))

Mimogrede, danes ne bo igral KP zaradi težav z levim kolenom.
Po raznih koncih berem, da bi se naj Dallasu pridružil Michael Kidd-Gilchrist, v kakšnem stanju je zadnje čase ne vem, vem pa, da ko prišel v NBA, je veljal za ogromen potencial in atletsko pravo zverino, mogoče bo to res prava menjava za Powella, če dejansko pride do tega...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



Mimogrede, danes ne bo igral KP zaradi težav z levim kolenom.
Po raznih koncih berem, da bi se naj Dallasu pridružil Michael Kidd-Gilchrist, v kakšnem stanju je zadnje čase ne vem, vem pa, da ko prišel v NBA, je veljal za ogromen potencial in atletsko pravo zverino, mogoče bo to res prava menjava za Powella, če dejansko pride do tega...


Ah koleno, koleni, kolena.. jih bo teplo naslednja leta, ko ga bo izjemno težko komu podtaknit.

Še eden v vrsti preplačanih povprečnežev. Takoj, ko je podpisal novo podgobo so mu šle številke navzdol. zanimivo a ne. Prejema pa 13 milijonov po sezoni.

V letošnji sezoni je dosegel dno.

2019-20 skupni met 34% za tri 29.4% za 2 točki 36.1%

S tem, da ni bil nikoli timski igralec. Karierno ima v 25 minutah povprečje 1.2 asistence.

Ravno takšnega potrebuje Dallas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kurzweil ::

Ja... zadnje 3 tekme je imel skupaj mislim da 2 podaji, na dveh pa sploh nobene... je pa vsaj skakal in met mu je še nekako šel... kdo ve, mogoče je ravno zaradi tega spet "na bolniški"... drugače pa ne izključujem tudi možnosti "load managementa", kar počne pol lige,... tudi za Dončiča ne bi bil ravno 100%... vem pa samo to, da če bo obstajal samo 1 promil rizika za Luko na All-staru, naj slednjega ne igra, saj jih bo verjetno v prihodnosti še kaj,... ne vem, če ne bi bilo pametno vsem, ki so poškodovani dati +30% dlje počitka in rehabilitacije,... sem pa za Luko govoril že v času, ko je bil v Realu in ko je klecnil v reprezentanci na tekmi proti Srbom,... že takrat se je to zgodilo mislim, da 3. (pa me ne preveč jemat za besedo)... kolkorat je to bilo že v NBAju? tudi 3x? Za fanta, ki bo čez 20 dni star 21 let, je to malce preveč :8)

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Ja... zadnje 3 tekme je imel skupaj mislim da 2 podaji, na dveh pa sploh nobene... je pa vsaj skakal in met mu je še nekako šel... kdo ve, mogoče je ravno zaradi tega spet "na bolniški"... drugače pa ne izključujem tudi možnosti "load managementa", kar počne pol lige,... tudi za Dončiča ne bi bil ravno 100%... vem pa samo to, da če bo obstajal samo 1 promil rizika za Luko na All-staru, naj slednjega ne igra, saj jih bo verjetno v prihodnosti še kaj,... ne vem, če ne bi bilo pametno vsem, ki so poškodovani dati +30% dlje počitka in rehabilitacije,... sem pa za Luko govoril že v času, ko je bil v Realu in ko je klecnil v reprezentanci na tekmi proti Srbom,... že takrat se je to zgodilo mislim, da 3. (pa me ne preveč jemat za besedo)... kolkorat je to bilo že v NBAju? tudi 3x? Za fanta, ki bo čez 20 dni star 21 let, je to malce preveč :8)



Zgornji podatki ne veljajo za Porzingisa, pač pa za "zverino" Michael Kidd-Gilchrist.

Kurzweil ::

emmm... Dončič ima težave z gležnjem... Pozingis s kolenom... Michael Kidd-Gilchrist pa je imel krončine težave s prepono! Tako, da mi je bilo edino tako logično ;)

Drugače pa ja,... Michael Kidd-Gilchrist je bil zverina kar se fizike in atletike tiče... vsaj kot rookie in še nekaj časa po tem,.. zdej, ko ni veliko igral/treniral in če ga kaj prepona (ali strah pred obnovitvijo) jebe, potem že ni več na tem nivoju...

V glavnem prav bi prišel Michael Kidd-Gilchrist, ki grize v obrambi, igra malce bolj fizično pod košem in tudi z atletskimi sposobnostmi naredi svoje, mogoče tudi kakšna kontra in kakšno atraktivno zabijanje/alley-up,... za lažje doseganje košev, dvigovanje publike in več podaj za Dončiča :D

Samael ::

Kaj dela tamal Curry nocoj ... :)

Samael ::

2dark je izjavil:

Ah koleno, koleni, kolena.. jih bo teplo naslednja leta, ko ga bo izjemno težko komu podtaknit.

Saj ga dobijo s pogodbo samo za pol sezone. Low risk deal za nekaj obrambe v playoffu, ki jih ne bi smel stati ničesar.

2dark ::

Samael je izjavil:

2dark je izjavil:

Ah koleno, koleni, kolena.. jih bo teplo naslednja leta, ko ga bo izjemno težko komu podtaknit.

Saj ga dobijo s pogodbo samo za pol sezone. Low risk deal za nekaj obrambe v playoffu, ki jih ne bi smel stati ničesar.


Za Porzingisa sem pisal.

Kurzweil ::

LAC - MIN 115:142

MIN pa rekord franšize s 26 trojkami... met 26/44, kar je 59,1%

Kurzweil ::

Gledam včeraj tekmo MIL - ORL... in v studijskem delu vsi od vodstva kluba, trenerja, Giannisa,.. vsi nakladajo, da v tem prestopnem roku niso iskali nikogar, ker imajo najboljši score v ligi in da so pregovorno "ne popravlja, kar deluje"... in potem vidim, da so danes že sterali Benderja, da so naredili v ekipi prostor za Marvina Williamsa...

Je pa tale video Alena Smajlagića, ki igra za GSW kr zabavn...

Scaramouche ::

Sam so pizduni, tko se nebi folk smeju če bi Curry zgrešil dunk, on pač ni njihove sorte...

hunter01 ::

Sam prvi dunk je res smešen :))
Drugi je pa na lepo finto obrambnega dobil in pokazal da vseeno zna zabit :)

Samael ::

Scaramouche je izjavil:

Sam so pizduni, tko se nebi folk smeju če bi Curry zgrešil dunk, on pač ni njihove sorte...

Ah, daj sploh ni tako. Tamalega imajo znotraj te ekipe precej radi, ga spodbujajo in so na splošno precej zaščitniški do njega. Če bi spremljal vsaj kakšno tekmo, kjer igra, bi razumel njihov odnos do njega in da v tem smehu ni bilo prav nič škodoželnega. On je najmlajši igralec v ekipi in tako se pač od srca nasmejiš mlajšemu bratu, ko ga nekaj močno pobiksa. A tistega drugega dela, ko so vsi vstali, bodrili in ploskali, ko je zadel, pa nisi videl?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Je pa tale video Alena Smajlagića, ki igra za GSW kr zabavn...



Bo imel kaj za pokazat na stara leta svojim vnučkom.

2dark ::

Boštjan Nachbar ravno ne bo.



Pa še eno od najboljših zabijanj, kar jih obstaja in na drugi strani nachbar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Horas ::

tega gerald wallaca sm pa čist pozabu, tule je mel srečo da je lepo pristal, bi si lahk polomu gležne in kolena.

GupeM ::

Fizična pripravljenost in "majhna" masa sta Wallaca kar rešili v tem primeru pomoje. Če bi takole pristal Zion Williamson recimo, bi verjetno bil out for seasson ali pa še dlje.

firbec ::

tak odriv je imel

ko je igral za Olimpijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: firbec ()

Horas ::

koga gledamo :)) ne prepoznam nbenbga. domnevam da gre za debelega možakarja

2dark ::

Horas je izjavil:

koga gledamo :)) ne prepoznam nbenbga. domnevam da gre za debelega možakarja


Ne poznaš legende Olimpije. Vitaly Nosov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Aar2rk ::

Čisto nič si ni podoben

Kurzweil ::

Nosova se sicer še dobro spomnim,... v veliki večini zaradi slabih prostih metov, glede odriva pa nimam v spominu kakšnega kadra, da bi lahko govoril o njegovem odrivu...
««
27 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154819 (33498) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195697 (93006) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641155 (37108) bambam20

Več podobnih tem