» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
26 / 45
»»

2dark ::

Horas je izjavil:



ampak leflopova piškica ga je prehitela na all time score listi. morda bo celo all time first. očitno si že pozabil kaj je bilo v letih 2004-2007 ko je grozil z odhodom. saj ni nič takega. samo ne bom dovolil da vidite samo lebrona v tem. tudi garnett je grozil in potem odšel. wade je dobil oneala. in tako naprej


Kje je grozil Garnett. Daj ne pametuj. garentt je 12 szeon igral za Minnesotto in potem podpisal za Boston kot prost igralec.

Lakersi pa niso bili pripravljeni dat tok keša Onelu in je pač šel v Miami.

A tisto, ko je KObe v prvi sezoni igral po 15 minut in dosegal 7.6 točk, drufi sezoni samo 15 točk po tekmi, 3 ji szeoni 19.9 , v sezoni 2013/2014 odigral sam 6 tekem, v sezoni 2014/2015 samo 35 tekem... Dej ne pametuj preveč.. če se kobe ne bi poškodval in igral od prve sezone po 40 minut kot leflop ga lebron ne bi prehitel.

Vazelin je izjavil:

Ajde, bilo je žalovanje samo sedaj je res že malce izven meja. Neko upokojevanje številke 24. pri Dallasu, potem nekateri bi radi spremembo logota...



če bi kdaj spremenili logo, potem lahko vzamejo samo silhueto Jordana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

val46 ::

Silhuete Jordana ne morejo in ne smejo, ker je to uradni logo podjetja Nike oz.njihove podružnice Jordan copat, katere ima sedaj tudi Luka in z njimi sklenjeno pogodbo. Mislim da to ne bi blo mogoče, že iz pravnega vidika, čeprav bi Nike verjetno bil takoj zato, ker bi to avtomatsko pomenilo zastonj reklamo za njih in to tako, da je ni večje. Sem pa drugače tudi sam proti menjavi logota NBA, ker se mi zdi to vseeno malo preveč. Kobe je bil, resnici na ljubo, eden največjih, kar jih je kdajkoli igralo ne samo NBA, ampak tudi košarko nasplošno, ampak vseeno je preveč rompompoma okrog tega za moje pojme.

IL_DIAVOLO ::

Malo je slo cez mejo ja. Eni so res tako pod custvi, drugi pa samo izkoriščajo za lastno korist.

Ganon ::

Več kot 50 let star logotip lige bi nekateri spreminjali zaradi umrlega igralca. Kako naj sploh komentiraš takšno bedarijo? Postaja že bizarno.

WallSreet ::

Sicer v tole temo nikoli nisem pisal vendar tokrat moram storiti izjemo. Vem da se bo to za nekatere slišalo "corny" but fuck it! Kobe je bil moj idol in idol številnih po svetu. Verjetno najlepši poklon (posnetek spodaj). Težko je držati solze. Težko verjeti na kakšen način so umrli. Shaq je lepo povedal. Ne bomo se mogli šaliti na njegovi HOF podelitvi.



Še zdaj poskušam razumeti zakaj me je njegova smrt osebno prizadela? Morda ker je bil moj vzornik? Morda zato ker je bila ob njemu tudi hčerka in ker so bili v helikopterju tudi otroci, ali morda zaradi načina smrti? Če bi umrli pri 85-tih na postelji bi še razumel. Ne pa takole. Boli ker smo Kobija videli kot nepremagljivega bojevnika, ki nikoli ni popustil in je vedno na igrišču pustil 120%. Sicer sem jaz mlajša generacija in sem v obdobju naveze Shaq-Kobe bil enostavno premajhen da bi razumel impakt, ki sta ga ta dva pustila. Sem pa spremljam njegovo drugo fazo v navezi Gasol, Odom, Artest, Fisher, ko mu je skoraj uspel drugi 3 peat.

V takšnih primerih se res zamisliš ali bog dejansko obstaja (nisem veren mimogrede in nimam s tem nobenih problemov). Malo prebiral komentarje na tujih forumih in straneh in nekateri pravijo "žal je napočil njihov čas" "enostavno je napočil njihov čas" "tako je želela usoda", "It was his time as well as Gianna's and the other 7 people aboard the helicopter" in tako dalje. Tega enostavno ne morem sprejeti. Predvsem ker so bili v helikopterju tudi otroci. Kako je lahko napočil njihov čas in kako je lahko bog tako želel medtem ko otroci še niti dobro niso zaživeli? Če bi umrl samo Kobe bi bila bolečina manjša, ker pa so bili v helikopterju še otroci pa je vse skupaj še toliko bolj tragično in boleče. Celotno življenje pred sabo, in v trenutku te ni več.

Ko sem prebral da ne morejo identificirali trupla njene hčerke ti gre res na jok (zaenkrat so identificirali samo štiri ljudi, ostale bo potrebno preko DNK-ja kar pomeni da je od njih ostalo bole malo in da bo pogreb potekal v zaprtih krstah).




Se opravičujem če sem malce zašel iz teme in če vse skupaj zveni "corny" ampak enostavno sem to moral napisati kajti še zdaj težko verjamem na kakšen način so umrli. Enostavno preveč žalostno in boleče. "And just like that you're gone". :(

Se opravičujem če sem šel preveč off topic.

God Bless them all :'(

WallSreet ::

Se strinjam. Logotipa nebi smeli spreminjati, naj ostane tako kot je. Lahko ga slavijo na drugačen način. Recimo če bi spremenili ime iz Staples Centra v Kobe Bryant Arena (glede nato da je bil najboljši Laker vseh časov). Še ena opcija bi lahko bila da bi All Star MVP nagrada postala Kobe Bryant trophy. Logo naj pustijo pri miru.

PS: Kar malce neverjetno da je James zgolj nekaj ur pred to tragično nesrečo podrl Kobijev rekord števila košev v karieri. Kolikšna je bila verjetnost da si dogodki sledijo v takšnem vrstnem redu? Lovil ga je 15 let in potem ko mu je končno uspelo, se zgodi nekaj kar nihče ni mogel predvideti. Skoraj 35.000 točk in ravno ko ga prehiti, tragedija. In kar je še bolj noro je Kobijev zapis na twitterju in instagramu kjer je še uspel čestitati Jamesu. (njegov zadnji post na twitterju in istagramu) Skoraj popolni konec. Dva najboljša košarkaša zadnjih 20-tih let in da sta bila na Kobijev zadnji dan, popolnoma naključno tako povezana. Kot da je usoda želela da se to zgodi.



https://www.instagram.com/p/B7xOgFjnuiO/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

IL_DIAVOLO ::

Jordan naj ima hall of fame speech v čast kobeju.

No stupid award names.

WallSreet ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jordan naj ima hall of fame speech v čast kobeju.

No stupid award names.


Well na koncu se bodo sami odločili saj je to njihova liga tako da...

Kurzweil ::

Vso spoštovanje do Bryanta, njegove hčerke in ostalih 7 potnikov. Prav je, da se lepo poslovi od legende in vseh ostalih žrtev, ampak počasi pa bo tega res dovolj! Nekateri imajo že prav debilne ideje in res preveč pretiravajo, potem vidim nek folk, ko nikdar ni gledal košarke, kako sedaj blazno žalujejo in postajajo vsi po vrsti njihovi fani... nekaj v smislu smrti raznih glasbenikov in igralcev, ko folk na Facebooku bolj išče lastno pozornost, kot pa žaluje za nekom... kar naenkrat vsi postanejo die hard fani.

Vidim, da se je pri Indiani vrnil Oladipo, kar je seveda za njim zelo pomembno, do playoffa zna ravno pridet v pravo formo, pa še pretirano utrujen ne bo.

WallSreet ::

Kurzweil je izjavil:

Vso spoštovanje do Bryanta, njegove hčerke in ostalih 7 potnikov. Prav je, da se lepo poslovi od legende in vseh ostalih žrtev, ampak počasi pa bo tega res dovolj! Nekateri imajo že prav debilne ideje in res preveč pretiravajo, potem vidim nek folk, ko nikdar ni gledal košarke, kako sedaj blazno žalujejo in postajajo vsi po vrsti njihovi fani... nekaj v smislu smrti raznih glasbenikov in igralcev, ko folk na Facebooku bolj išče lastno pozornost, kot pa žaluje za nekom... kar naenkrat vsi postanejo die hard fani.

Vidim, da se je pri Indiani vrnil Oladipo, kar je seveda za njim zelo pomembno, do playoffa zna ravno pridet v pravo formo, pa še pretirano utrujen ne bo.


Naj folk žaluje kakor želi mene takšne stvari niti približno ne motijo in si težko predstavljam kako gredo lahko nekomu takšne stvari na živce, predvsem ko imaš vso možnost članke (ki naj bi te motili) enostavno ignorirati. Če ti gredo mediji na živce jih prav tako lahko ignoriraš, vse je na tebi. Mislim saj tudi meni se zdi da včasih pretiravajo ampak ne vem zakaj bi se glede tega zdaj pritoževal po forumu? Nekateri žalujejo medtem ko se drugi pritožujejo, ni neke bistvene razlike. Mislim pa da se bo vse skupaj kmalu pomirilo in da bo šla karavana dalje. No morda bo v LA-ju nekoliko drugače, to je pa tudi vse. Pa upam da nisi imel mene v mislih zgoraj. Samo zato ker ne objavljam v to temo, to še ne pomeni da ne spremljam košarke LOL.

Drugače pa komaj čakam petkov spektakel v Staples Centru.

Kurzweil ::

Ne moti me, če folk žaluje, tudi meni ni vseeno... ampak res ni treba res povsod nekajkrat dnevno vse zasipat s tem, in priti do idej, da se zamenja logo lige NBA in še 1001 neumnost. Še enkrat, ne moti me, da kdo žaluje, na živce mi gre, ker je tega povsod preveč in da se gre folk neke fane, prej pa niti ni vedel za kater klub je igral... bi ignoriral pa je NEMOGOČE!

Zdej po tvoji logiki, če moram jaz vse to ignorirat, potem lahko tudi ti ignoriraš to, kar sem jaz napisal :)) In jaz sem to napisal 1x in mislim, da povsem s spoštljivimi besedami.

Pa dovolj o tem... ne da se mi predrkavat tu na forumu,... mislim, da nam je do zdej šlo kar lepo v tem topicu, razen kakšne izjeme ali dveh, ki tu pa tam udarita...

S petkovim spektaklom misliš na tekmo HOU - DAL? ...v bistvi vidim, da imata Houston in Dallas popolnoma isti score 29 - 18...

Že drug dan, pa ima Dallas, upam da telovadbo proti Atlanti doma...

rokp ::

Staples center je dvorana/kompleks v LA. V petek so Lakers vs Trail Blazers, ce se ne motim.

WallSreet ::

Saj te razumem. Tista ideja z logom itak ne bodo spremenili tako da se ni potrebno sekirati. Verjetno imaš v mislih medije kajti to je bil moj prvi post v tej temi in ne vidim da bi kdo "zasipal" to temo glede te tragedije. Morda sem videl 5 morda 6 komentarjev glede te tragedije, tako da je tule vse skupaj še dobro. Je pa res da so glavni krivci zato, kar te moti prav mediji in 1000 različnih strani in platform, jebat ga bil je legenda ampak tudi o njem se bo nehalo pisati. Pa nisem rekel da moraš ignorirati, ampak je to pač ena izmed opcij, čisto preprosto.

Ne v mislih sem imel tekmo Lakersov, ki bo v petek v Staples Centru, ki si jo bom zagotovo pogledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Kurzweil ::

rokp je izjavil:

Staples center je dvorana/kompleks v LA. V petek so Lakers vs Trail Blazers, ce se ne motim.


Aja ups... sem spregledal ime/omembo dvorane.... to nisi slučajno ne bi mogu zamenjat... ko smo že ravno pri Staples Centru...

Pretep in skandiranje navijačev v New Yorku: “PRODAJTE EKIPO!”

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil je izjavil:

Ne moti me, če folk žaluje, tudi meni ni vseeno... ampak res ni treba res povsod nekajkrat dnevno vse zasipat s tem, in priti do idej, da se zamenja logo lige NBA in še 1001 neumnost. Še enkrat, ne moti me, da kdo žaluje, na živce mi gre, ker je tega povsod preveč in da se gre folk neke fane, prej pa niti ni vedel za kater klub je igral... bi ignoriral pa je NEMOGOČE!

Zdej po tvoji logiki, če moram jaz vse to ignorirat, potem lahko tudi ti ignoriraš to, kar sem jaz napisal :)) In jaz sem to napisal 1x in mislim, da povsem s spoštljivimi besedami.

Pa dovolj o tem... ne da se mi predrkavat tu na forumu,... mislim, da nam je do zdej šlo kar lepo v tem topicu, razen kakšne izjeme ali dveh, ki tu pa tam udarita...

S petkovim spektaklom misliš na tekmo HOU - DAL? ...v bistvi vidim, da imata Houston in Dallas popolnoma isti score 29 - 18...

Že drug dan, pa ima Dallas, upam da telovadbo proti Atlanti doma...


Sorry, ampak jebe se meni za šport, ko umre človek, ki je bil eden najbolj prepoznavnih obrazov tega športa. če pa je tebi vseeno, pa prosim drži to za sebe. Normalen in čustven človek tega pač ne more kar izklopit in gledat tekem, kot da se ni nič zgodilo. Vsi od lebrona, dončiča do ledeno hladnega leonarda so pretreseni. Kaj pa ti jemlješ, da se te ne dotakne izguba takšnega velikana športa, pa nimam pojma.

Kurzweil ::

@IL_DIAVOLO, dej malo preberi, preden začneš kakat... še enkrat za fukncionalno nepismene! Razumem, da se žaluje, tudi meni ni vseeno, moti me samo pretiravanje z novicami in PREDVSEM, da so kar naenkrat vsi njegovi fani, ki nikdar v življenju niti basketa niso gledali. In motijo me razne blodnje, da se menja logotip lige in še 1001 druga cvetka. Razumeš? Ti kapne? Ne govorim o nobenem igralcu... daj malce uporabljaj možgane in vsaj enkrat premisli, preden keja brezveze repliciraš! Ne mi zamerit, ampak me raz... ko vidim, da folk kar nekaj na pamet nabija.

Kurzweil ::

@IL_DIAVOLO, danes ponoči ni nič pametnega....

Luka Dončić obnovil poškodbo gležnja

FTad ::

fajn bi bilo, da bi si Luka vzel cas za pocitek, ko bo all star pavza in sanira poskodbo

Vazelin ::

Eh spet obrnilo isti gleženj.
Upam da to ne pomeni kakšnih hudih kroničnih težav s tem gležnjem
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Han ::

Mene čudi, da igrajo danes košarko v nizkih copatih. Včasih so imeli "gležnarje".

hunter01 ::

Han je izjavil:

Mene čudi, da igrajo danes košarko v nizkih copatih. Včasih so imeli "gležnarje".


To je kar dobro vprašanje.
1. Ali visoki copati ne pripomorejo k preprečevanju poškodb?
2. Imajo z nizkimi več prednosti (nižja teža?) in na ta račun tvegajo poškodbe?
3. V nizkih imajo boljši izgled?

Horas ::

GupeM ::

hunter01 je izjavil:

Han je izjavil:

Mene čudi, da igrajo danes košarko v nizkih copatih. Včasih so imeli "gležnarje".


To je kar dobro vprašanje.
1. Ali visoki copati ne pripomorejo k preprečevanju poškodb?
2. Imajo z nizkimi več prednosti (nižja teža?) in na ta račun tvegajo poškodbe?
3. V nizkih imajo boljši izgled?

1. Ne, visoki copati ne pripomorejo k preprečavnju poškodb. Mogoče malenkost pri tistih lažjih, kjer te 3 minute malo boli, nato si dober. Takšne "poškodbe" bi mogoče preprečile. Pri težjih je pa vseeno. Pomaga samo bandaža (trdo skoraj kot smučarski čevelj), pa še ta ne vedno.
2. Teža pomoje ne igra toliko vloge kot gibljivost gležnja. Tveganje za poškodbo ni nič večje.
3. Verjetno.

Bolj pomemben je podplat. Ta mora biti dovolj širok, da se težje "prevrne". Čeprav, ko nekomu stopiš na nogo, tako kot je Dončić takrat proti Miamiju, tudi podplat ne igra več bistvene vloge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Vajenc ::

hunter01 je izjavil:


2. Imajo z nizkimi več prednosti (nižja teža?) in na ta račun tvegajo poškodbe?

Z nizkimi supergami so zagotovo hitrejši. Opažam, da tudi pri visokih supergah ahilova tetiva ni popolnoma pokrita, kar verjetno poveča agilnost in hitrost velikih košarkarjev hkrati pa jim še vedno nudi delno oporo gležnja.
 Npr. od Marjanovića

Npr. od Marjanovića

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Vazelin ::


A to je res ali je troll video?
Reporter says Kobe Bryant played for the Los Angeles Niggers
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:


A to je res ali je troll video?
Reporter says Kobe Bryant played for the Los Angeles Niggers


Yep the klan came out.

“Earlier today, while reporting on the tragic news of Kobe Bryant’s passing, I unfortunately stuttered on air, combining the names of the Knicks and the Lakers to say ‘Nakers,'” Morris tweeted later on Sunday. “Please know I did not & would NEVER use a racist term. I apologize for the confusion this caused.”

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil ::

Vazelin ::

Bo ujel all star? to bo šlo res na tesno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Bo ujel all star? to bo šlo res na tesno


NI šans da igra na nepomembni regionalni tekmi.

Vazelin ::

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Bo ujel all star? to bo šlo res na tesno


NI šans da igra na nepomembni regionalni tekmi.

Da igra skupaj z lebronom bo magari skakal po eni nogi:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Duhec ::

Vidim, da ste v preteklosti že napovedovali zmage ali poraze Dallasa.
Glede na ponovitev poškodbe Dončiča in napovedano odsotnost cca. 14 dni, pomeni, da naslednjih 8 tekem ne bo še igral,
(mogoče ne na polno zaigra 16.2. na All Star tekmi), potem ima Dončič do 22.2.2020, ko bo na sporedu deveta tekma @Orlando, še slab dodaten teden rehabilitacije.

Moja napoved, ko ne bo igral Dončič.
Dallas:
P 1. feb @Houston
Z 2. feb Atlanta
P 4. feb @Indiana
P 6. feb Memphis
Z 8. feb @Washington
Z 9. feb @Charlotte
P 11.feb Utah
Z 13.feb Sacramento

pavza - vmes od 14.2. do 16.2. ALL STAR 2020
22.feb @Orlando
itd.
http://blackbird.si/

2dark ::

Vazelin je izjavil:

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Bo ujel all star? to bo šlo res na tesno


NI šans da igra na nepomembni regionalni tekmi.

Da igra skupaj z lebronom bo magari skakal po eni nogi:D


Lebron bo še nekaj let igral, tako da ni potrebe po hitenju.

Vazelin ::

V vrhunskem športu res rabiš tut sreče s poškodbami. Upam da Luka ne bo ob vrhunsko kariero zaradi gleznjev. Lahko se pa točno to naredi. V končni fazi bo verjetno sedaj vsaj v podzavesti še malo bolj zadržan kar v taki konkurenci hitro pride do ne več tako vrhunskih nastopov. Upam da gre to čez saj je še malinovc
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hamez66 ::

Ja, fant se je poškodoval, potem na 4ih tekmah ni igral, potem pa takoj na polno. Se mi zdi, da preveč forsirajo v nba, potem se pa poškodbe ponavljajo. A nima S. Curry že celo kariero težave z gležnji?

2dark ::

hamez66 je izjavil:

Ja, fant se je poškodoval, potem na 4ih tekmah ni igral, potem pa takoj na polno. Se mi zdi, da preveč forsirajo v nba, potem se pa poškodbe ponavljajo. A nima S. Curry že celo kariero težave z gležnji?


Ne nima. je imel v preteklosti oz. v začetku kariere.

WallSreet ::

Fans at tonight's Lakers game will receive commemorative Kobe Bryant shirts


Gagarin ::

Proti Atlanti bo pa zanimivo. Dalas bo igral tudi brez Porzingisa.

Vazelin ::

Drug teden je lahko dallas že blizu 9emu mestu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Dallas gre sedaj na tankanje, da dobijo na draftu brata od lonzo balla.

Vazelin ::

Če bodo preveč tankali jim bo luka spizdil čez dve leti:D ob želi na polno

Skoraj Prime Doncic, prime Davis in še vedno dober Lebron bi bil thug life
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

Mavsi bojo mogli bit res previdni, doncic poraze sovrazi bolj kdorkoli v nba.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mavsi bojo mogli bit res previdni, doncic poraze sovrazi bolj kdorkoli v nba.



Hvala bogu, da jih sovraži. To tudi pokaže. Večini je vseeno, eno zmagajo, eno izgubijo. Luka ni takšen. On želi zmagati vsako tekmo. tako gre tudi v samo tekmo z mislijo na zmago. To pri američanih v košarki in NBA-ju ni samoumnevno. Si radi vzamejo "prosto" .

Vazelin je izjavil:

Če bodo preveč tankali jim bo luka spizdil čez dve leti:D ob želi na polno

Skoraj Prime Doncic, prime Davis in še vedno dober Lebron bi bil thug life


Tole o tankanju sem si zmislil. Bi se jim znal playoff izmuznit zaradi poškodb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

Da jim uide kočnica, ta moment ni najbolj verjetno. Pred njimi je zdaj precej lahek razpored tekem in bi morali kljub odsotnosti prvega igralca nekaj tudi zmagovati. Seveda pa ni nič še zacementirano in bi kakšne dodatne poškodbe znale pomeniti dodatno težavo za ekipo.

Kurzweil ::

Vsekakor nisem pričakoval tako gladke zmage Dallasa nad Atlanto... seveda brez Dončiča, Porzingisa, Powella, vidim pa, da tudi Marjanovič ni dobil priložnosti...

Trae Young pa samo 12 točk, 6 skokov in 1 podaja, kaj pa je bilo to? tokrat nisem uspel gledat tekme, kakšna poškodba Younga? Vidim pa, da je imel met iz igre katastrofalen...

Vidim pa, da se je Lillard pri Portlandu lastnoročno odločil, da spravi svoj klub v playoff...

hunter01 ::

Za Utah pa 4 zaporeden poraz. Očitno tudi oni tankajo :D

Vsekakor bo še zanimivo do konca rednega dela.

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Vsekakor nisem pričakoval tako gladke zmage Dallasa nad Atlanto... seveda brez Dončiča, Porzingisa, Powella, vidim pa, da tudi Marjanovič ni dobil priložnosti...

Trae Young pa samo 12 točk, 6 skokov in 1 podaja, kaj pa je bilo to? tokrat nisem uspel gledat tekme, kakšna poškodba Younga? Vidim pa, da je imel met iz igre katastrofalen...

Vidim pa, da se je Lillard pri Portlandu lastnoročno odločil, da spravi svoj klub v playoff...


Zvin je staknil. Na možganih.

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

Vsekakor nisem pričakoval tako gladke zmage Dallasa nad Atlanto... seveda brez Dončiča, Porzingisa, Powella, vidim pa, da tudi Marjanovič ni dobil priložnosti...

Trae Young pa samo 12 točk, 6 skokov in 1 podaja, kaj pa je bilo to? tokrat nisem uspel gledat tekme, kakšna poškodba Younga? Vidim pa, da je imel met iz igre katastrofalen...

Vidim pa, da se je Lillard pri Portlandu lastnoročno odločil, da spravi svoj klub v playoff...

V tretji četrtini si je zvil gleženj. Tudi sicer je bila Atlanta včeraj precej nemočna, rezultat bi bil komot še višji, če ne bi naši v drugem polčasu igrali tako sproščeno. Precej minutaže sta dobila JJ in Broekhoff, igrišče pa je tokrat videl tudi Cleveland.
Res je bila lepa igra. Trice so metali 20/39.

Kurzweil ::

@Samael, hvala za pojasnilo... sem slutil, da bo nekaj takega,... jaz tega Clevelanda še sploh nisem videl igrat, v tek težkih časih, ne bi bilo nič napak, če bi se našel še kakšen joker iz rokava Dallasa, ko manjka toliko nosilcev.

Vidim pa na uradni strani NBA, da bi se naj meseca marca že vrnil Curry,... glede na položaj GSWja, pa je dejansko tako vseeno, če se bo pokazal najmanjši dvom in rizik, bi jaz na njihvom mesecu raje počal še kakšen mesec...

Bodo pa danes vse 4 tekme ob "normalnem času"... kar pomeni pred polnočjo po našem času... škoda edino, da ni vmes Dallasa, Miamija, ali pa vsaj kakšnega res top norch derbija...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



Bodo pa danes vse 4 tekme ob "normalnem času"... kar pomeni pred polnočjo po našem času... škoda edino, da ni vmes Dallasa, Miamija, ali pa vsaj kakšnega res top norch derbija...



Danes imaš zelo zanimiv dvoboj Zion vs Rocketsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()
««
26 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154775 (33454) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195657 (92966) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641149 (37102) bambam20

Več podobnih tem