» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
19 / 45
»»

GupeM ::

Horas je izjavil:

Vince Carter bo jutri, ko igra njegova Atlanta s Celticsi, spisal neverjetno zgodbo. Postal bo edini igralec v zgodovini lege, ki je igral v štirih različnih desetletjih. 1990 - 1999, 2000 - 2009, 2010 - 1019 in 2020 - ........

kopiram od maks57 na rtv portalu

Ne, novo desetletje se začne 1. 1. 2021.

IL_DIAVOLO ::

Malo je zmede glede tega ja. Je pa seveda logicno in edino pravilno, da se z "1" začne novo desetletje, konca pa z "0".

Desetletje pomeni 10 let, ne 11 in ne 9.

FTad ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo je zmede glede tega ja. Je pa seveda logicno in edino pravilno, da se z "1" začne novo desetletje, konca pa z "0".

Desetletje pomeni 10 let, ne 11 in ne 9.


Ja če gledaš iz programerskega vidika, se štetje začne pri indexu 0 pa do 9 v arrayih ;) Torej lahko tudi tako gledamo desetletje ;)

2dark ::

Ne pozabit glasovat za all star... Danes in jutri se steje dvojnom

Vazelin ::

Kaj dajete v teame? Kapetan in Baby goat sta samoumevna. Dajete notri tudi troll izbire like Bobi ali se osredotočate na najboljše? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hunter01 ::

Jaz poleg naših dveh še The Greak Freak in troll vote za Tacko Fall :)

Kurzweil ::

Mene malce skrbi okrog Dallasa, frekvenca podškob se mi zdi, da se vedno bolj več...

Tim Hardway ima probleme, Porzingisu nagaja koleno, Dončič rahlo poškodovan, zdej vidim, da je poškodvan tudi Broekoff

Se pa vedno bolj briše razlika med vrhom in tistim 8. mestom, ki vodi v playoff, kar se zahoda tiče... tudi Dallas počasi leze navzdol, tako da naslednje tri tekme, bi bilo fino, da bi zmagali (Brooklyn Nets > Charlotte > Chicago). saj potem sledijo 3 težka gostovanja po vrsti, in sicer Denver > Lakers > Philly

Drevesce ::

Prišli prvi rezultati glasovanja za all-star 2020. Luka Dončić pa je do tega trenutka prejel NAJVEČ glasov izmed vseh igralcev v ligi NBA. Zanimivo, da Gorana Dragića ni niti med TOP 10 lestvici med East guards.

1. Luka Dončić 1,073,957
2. Giannis Antetokounmpo 1,073,358
3. Lebron James 1,020,851
4. Anthony Davis 955,246
5. James Harden 749,080

IL_DIAVOLO ::

Upam, da bo letos vec spoštovanja s strani igralcev in trenerjev.

hunter01 ::

Mislim, da letos ne bo dvoma ne od igralcev ne od trenerjev...

HAHA - Tacko Fall je 6ti :D

Za polno lestvico:

https://twitter.com/NBA/status/12128135...

Drevesce ::

Glede na to, kako blizu je bil že lani, ko recimo, da še ni imel all-star številk pa je letos enostavno nemogoče, da bi ga spregledali, glede na to, da ga večina umešča med TOP 5 kandidati za MVP. Luka Dončić letos 100% bo all-star, to mu lahko prepreči zgolj poškodba. Vprašanje je samo še ali bo kapetan ekipe ali ne.

IL_DIAVOLO ::

Uff doncic dejansko brez konkurence na njegovem polozaju.

Vazelin ::

Team Doncic vs Team Giannis:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Ne vem kako bi nekateri v nba požrli ego, če bi jim 20 letnik sestavljal all star ekipo:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Drevesce ::

Še velja tisto pravilo, da ne sme biti isti kapetan dve leti zapored (v isti konferenci)? V tem primeru bi glavni proti kandidat Lebron James tako ali tako izpadel. Enako na drugi strani Giannis.

IL_DIAVOLO ::

Potem pa bo skoraj zagotovo leonard.

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Kaj dajete v teame? Kapetan in Baby goat sta samoumevna. Dajete notri tudi troll izbire like Bobi ali se osredotočate na najboljše? :D



Jaz glasujem poleg Luke, Gorana še za Carusa , Tacko Falla in Maxi Kleberja.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Upam, da bo letos vec spoštovanja s strani igralcev in trenerjev.


Če imaš največ glasov, si avtomatično kapetan zahoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

IL_DIAVOLO ::

Damn, that is dope!

2dark ::

Osebno ne hodim na Nba.com glasovat, pač pa v googla vpišem vote luka doncic.

Vazelin ::

2dark je izjavil:

Osebno ne hodim na Nba.com glasovat, pač pa v googla vpišem vote luka doncic.

kul tole:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

2dark je izjavil:

Osebno ne hodim na Nba.com glasovat, pač pa v googla vpišem vote luka doncic.

kul tole:)


Vzame ti ravno sekundo.

Kurzweil ::

Jaz glasujem tako v google, kot na NBA.com... ampak slednje samo, ko imam čas klikat.

Zgoraj je nekdo vprašal, kako glasujemo. Jaz glasujem tako, da poklikam vse naše, potem pa pridejo v poštev samo še igralci, ki niso v nikakršni konkurenci z Luko. Se mi pa zdi, da bom tudi jaz začel za Tacko Falla glasovat.

Sem pričakoval, da bo Luka visoko, ampak, da bo prvi pa sigurno ne, je pa razlika minimalna, the struggle will be real!

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Se mi pa zdi, da bom tudi jaz začel za Tacko Falla glasovat.




Tacko Fall je drugače full inteligenten. Njegova osebna izjava
"Your Athleticism will fail one day, but your knowledge will last forever"


jernejl ::

Kurzweil je izjavil:

Zgoraj je nekdo vprašal, kako glasujemo. Jaz glasujem tako, da poklikam vse naše, potem pa pridejo v poštev samo še igralci, ki niso v nikakršni konkurenci z Luko.

Jaz poklikam samo naše. Saj ni treba vseh igralcev izbrat :)

2dark ::

jernejl je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Zgoraj je nekdo vprašal, kako glasujemo. Jaz glasujem tako, da poklikam vse naše, potem pa pridejo v poštev samo še igralci, ki niso v nikakršni konkurenci z Luko.

Jaz poklikam samo naše. Saj ni treba vseh igralcev izbrat :)



Čančar ni šans, da mu dam glas. Se bo najprej model moral dokazat, da je sploh sposoben igrat v NBA.

Vazelin ::

Zion je baje prvič treniral na polno.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

belidihur: vpiši "Boban Marjanovic vote" v google pa povej katerega košarkaša ti ponudi za glasovanje:)):)) Rahlo nezanesljivo je :D In ne, ni John Wick
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samael ::

JJ v prvi peterki? Zanimivo :)

2dark ::

Vazelin je izjavil:

belidihur: vpiši "Boban Marjanovic vote" v google pa povej katerega košarkaša ti ponudi za glasovanje:)):)) Rahlo nezanesljivo je :D In ne, ni John Wick


Odlično. Kevin Porter Jr. :)

Danes se šteje all star glas dvojno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kurzweil ::

Haha, če Dallas doseže več kot sto točk, bo v Macu 6 Nuggetsov po samo 1$, če pa še zmagajo, dobijo pa zraven še master sauce :)) Zadnjič pa so imel neko foro, da je bil surprise hamburger z najmanj 4 "pleskavicami", potem pa so te žrebal, če si bil dobitnik, si lahko dobil tudi 5. in celo 6. "pleskavic" v enem burgerju... mislim, da se je temu reklo Fat Jack in the box... zadnjič pa kaže med pavzo mal gledalce in vidim enega tamalega, ki je imel kakšnih 10-12 let in pomoje da 100kg, pred sabo pa fucking celega piščanca... :))

Sem pa danes konkretno zjeban, tak da sem rabu 1. četrtino, da sem opazil, da ni Hardawaya in Porzingisa, za katera sem itak že prej omenil, da sta poškodovana in potem se čudim, zakaj igrata Barrea in Marjanović... sem js mnde za spat počasi :))

Tisto trojko Luki bi lahko priznali in and1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

drvo ::

Zbudil sem se ravno za začetek zadnje četrtine, Luka je raztrgal tudi Bobi je dal dva koša, zmaga in ponovno lahko noč :)

Vazelin ::

ha spet bromance med Dragičem in Butlerjem:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

To je, kako bratje objem v naši domovini

https://www.instagram.com/p/B618T3zhdfv/
:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

drvo je izjavil:

Zbudil sem se ravno za začetek zadnje četrtine, Luka je raztrgal tudi Bobi je dal dva koša, zmaga in ponovno lahko noč :)


Haha, sem se smejal, ko je bobi delal blokado za doncica, oni ni vedel kje je :))

GupeM ::

Jaz glasujem samo za naše 3. Glasujem pa na Google assistantu (rečeš "ok Google, vote for Luka Dončić". Ko te vpraša če želiš še za koga, rečeš še "Goran Dragić", na koncu pa še s tipkovnico vpišem "vlatko cancar," ker ga mi speech recognition ne zazna.

Potem glasujem še na Googlu, v NBA appu in na http://nba.com/vote

Včasih še preko Google Assistanta na Shield TVju, če me punca ne prehiti :)

Kurzweil ::

Danes mora Dallas nujno premagat Charlotte

Rebounding machine Andre Drummond je bojda po novem free agent in je najbližje temu, da gre v Atlanto...

Duhec ::

Kurzweil je izjavil:

Danes mora Dallas nujno premagat Charlotte...

S tako igro, kot je bila ravnokar v prvi četrtini bo to nemogoče. Dallas ni zadel niti ene trojke in zaostaja 12 pik, 32:20.
Upam, da se jim odpre v nadaljevanju. Na domačem terenu so.
http://blackbird.si/

Duhec ::

Konec prvega polčasa, 57:44 za Charlotte. Še vedno porazen met za 3 (4/22).
http://blackbird.si/

Duhec ::

Hitro so jih ujeli 72:72 in še 4 minute do konca 3/4.
http://blackbird.si/

Duhec ::

Curry, Kleber, Dončič... so popeljali Dallas v vodstvo in 3/4 zaključujejo s 84:80.
http://blackbird.si/

Duhec ::

Luka zgrešil odločilni met, konec rednega dela, 103:103. Sledi podaljšek.
http://blackbird.si/

Samael ::

Dva zgrešena stepback meta v zadnjih sekundah. Kot, da je treba s temi posiljenim "heroball" meti.

Duhec ::

Da vidimo... 117:116 za Hornets, 24 sek. pred koncem...

Konec, 123:120 za Hornets.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

MihaK3 ::

Hja, tole sedaj je realnost, zadnjič poškodovan Dončić, sedaj Porzingis in Hardaway in lepo drsijo po lestvici navzdol; v končnico bojo najbrž prišli, a višje od 6-7. mesta težko, kar pa praktično 100% pomeni izpad v prvem krogu.

IL_DIAVOLO ::

Ni nujno, dallas zna igrati kot underdog. Doncic ima izkušnje s takimi tekmami oz. jih obožuje. Giannis in Jokic rada zmrzneta na takih tekmah.

V vsakem primeru, dallas lahko pride dalec. Nic ni izgubljenega.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ni nujno, dallas zna igrati kot underdog. Doncic ima izkušnje s takimi tekmami oz. jih obožuje. Giannis in Jokic rada zmrzneta na takih tekmah.

V vsakem primeru, dallas lahko pride dalec. Nic ni izgubljenega.

S taksno igro ze ne.

Vazelin ::

Kapetan sladkih 29 pik
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::



lakers showtime

Gogyto ::

Dallas naj letos cilja zgolj na to, da bi prišel v končnico. Že to bi bil lep uspeh. Toliko za povohat playoff. Potem pa v naslednjem letu, dveh, poklopit pravo okrepitev in ciljat na dinastijo.. Osebno menim, da so letos še malo prezeleni za kaj več...

Kurzweil ::

Je bil pa ponoči po našem času odličen Dragič, met za 3 točke pa kar 7/10... overall statistika pa že podobna Dončičevi...
««
19 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156279 (34958) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197026 (94335) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641502 (37455) bambam20

Več podobnih tem