» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
41 / 45
»»

bambam20 ::

Je zanimivo, da ni butlerja v nobeni obrambeni peterki.

Kurzweil ::

Tale tekma BOS-TOR je res bila... tisto kar v rednem delu ni mogoče videt... 2 podaljška, od prve do zadnje minute trda fizična igra... kot, da bi imeli rudarji sindikalni izlet in bi Trbovlje igrale proti Velenju :D Nekako imam občutek, da bi kakšen Dallas v takšni tekmi povsem pogorel,...

Je pa zanimivo, ko gledamo v naših koncih, kako basketaši jamrajo, ko imajo 2 tekmi tedensko... pa še to se igra samo po 40 min... tule pa na 2 dni... s tem, da so recimo Lowry, VanVleet, Siakam včeraj igrali 51-55 min na tekmo... pri Bostonu nič boljše, je pa Walker zelo slab v tem obdobju, včeraj še posebej... se pa lepo kaže, kako bo Tatum eden najbolj vidnih igralcev... recimo temu Dončičeve dobe... Marcus Smart... ali vam/nam je antipatičen ali ne, jaz vedno bolj cenim tega igralca... kakšna pošast... obramba, energija, maksimalen pristop... včeraj tripple double... potem pa polno minutaži še Brown in Theiss... Wannamaker je potem še edini nad 10 minut igral, potem pa nihče drug več v BOS, kar jih zna stati... saj MIA že pridno počiva za konferenčni finale... BOS pa s tole zajebano tekmo... malo rotacijo... gre še v 7. tekmo, ki si upam napovedat, da ne bo boj, ampak mesarsko klanje!

LAC in DEN pa sem pogledal samo začetek, več nisem zmogel oz. sem moral spet, ker je danes bilo treba imet razmeroma zbrano glavo zjutraj...

---

Sedaj pa se število tekem že drastično zmanjšuje... danes ob 1:00 samo LAC - HOU

Kurzweil ::

Danuel House... pa veš, da če je tole res... mu ne dam plače... :D Sicer to ni nič novega in strašnega med igralci v ligi NBA... govorim bolj o tem, da se ekipa jebe celo sezono, potem pa te takole en igralec zajebe... ni ravno prvi superstar ekipe, ampak je vseeno zelo pomemben v rotaciji... oz. je pri HOU z 201cm eden najvišjih... proti enem LAL je že kompletna ekipa...

There are more and more rumors about House sneaking in an IG model to his Bubble room, and while House is also already listed as 'out' again for Game 4, his status for the entire remainder of the series is in jeopardy.

Kurzweil ::

Včeraj na tekmi BOS - TOR... met obeh ekip...

Celtics: 44/100 FG, 19/46 3s
Raptors: 44/101 FG, 19/47 3s

Horas ::

jaz sem upal na 3. podaljšek :D čez par ur pa lal-hou.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Horas je izjavil:

jaz sem upal na 3. podaljšek :D čez par ur pa lal-hou.


Ja ni blo glih daleč... je pa zanimivo, da mi je bil na začetku tala par BOS-TOR manj zanimiv... zdej se je na koncu izkazal za najbolj zanimivega... in ne vem, kdaj sem se veselil toliko NBA tekme... ko ni igral, kdo od naših... res bo dobra tekma, na polno od prve minute!

Meni pa je težko gledat LAL - HOU, ker nobene ekipe pretirano nimam rad... upam pa, da bodo tako kot danes... tekme ob 1:00 ali po kakšnem čudežu še prej... ker ob 3:00 absolutno tega ne bom gledal... tudi takrat verjetno ne, ko bom drug dan prost...

Bo pa GM Milwaukeeja letos imel ogromno dela... ali pa vsaj prebiranja ponudb... dejansko vsak dan slišim in berem o raznih možnostih prestopa Antetokounmpa... ena bolj zanimivmih 1st round draft + Shamet + Zubac + Harrell + Beverly + Williams + McGruder ... v zameno za Giannisa Antetokounmpa...

Običajno sem več spremljal študentsko ligo in bil na tekočem o recimo temu top 20 igralcih... letos nisem skoraj nič gledal... zadnje dni, ko imam čas, malce gledam... in res ne vem, kdaj je nazadnje bilo tako bogo... je pa to seveda posledica korone, ni medijskega pompa, napihovanja, kot naprimer za Ziona... in mogoče se je tudi ata Ball malce spametoval. Itak bo šele čas pokazal, kdo od njih bo naredil kariero ali ne, ampak kar sem pogledal zadnje dni, ne vidim nobenega, ki bi ono res izstopal...

Kurzweil ::

Danes ima 46. rojstni dan Ben Wallace! Mogoče najboljši obrambni igralec ever, kar spodaj napisano samo še podkrepi:

Ben Wallace is the only player in league history to record more blocks than personal fouls and more steals than turnovers in his career.


Kurzweil ::

:))

Glen Rice Jr. has been fired by his new team after just five days.
He has now been released due to

- fights
- shootings
- showing up drunk
- beating up teammates
- and more by the sixth team in his career.
- more...

Kurzweil ::

Žena si verjetno mislil... prasec... še v mehurčku ne more bit zvest... haha :D:))

Danuel House's Wife Breaks Silence After NBA Investigation Showed The Player Had An Unauthorized Guest For Multiple Hours

Sovražim trač, ampak tole je zabavno... anyhow... vedno bolj dobivam občutek, da bo LAL prvak, čeprav tega nisem prej napovedal, in tudi LAL ne maram... ampak preprosto se zdi, da bo LAC rabil preveč tekem do finala... upam, da na drugi strani, zaradi taistega razloga Boston počepne pred Miamijem.

Kurzweil ::

Dodajam:

Danuel House in an interview from three weeks ago:

"Last year I felt like I let people down, including myself. So this year I came in with a new mindset and a new mentality."

Kurzweil ::

Mike D'Antoni has informed the Rockets that he won't return to the team next season.

Kurzweil ::

Waw, kakšen downfall LAC... iz +16 na -13... in DEN iz 3:1 na 3:3... bo še zanimiva tale 7. tekma!

Badwolff ::

Doberv tale Jokič. Sam tisti Dirk - like meti so bili malo posiljeni.

keba ::

Kawhi brez ideje in motivacije v drugem polčasu. LAC mi je ena bolj antipatičnih ekip. Upam da jih na 7mi tekmi Denver zgrize

bambam20 ::

keba je izjavil:

Kawhi brez ideje in motivacije v drugem polčasu. LAC mi je ena bolj antipatičnih ekip. Upam da jih na 7mi tekmi Denver zgrize



Tezko recem. Določenim ekipam določene ne ležijo. Se pa strinjam , da tile antiptiki si ne zaslužijo naslova, ker model pol sezone počiva.


Verjetno bomo morali za izlocitev clipersov pocakat do dvoboja z lakersi.

Kurzweil ::

Toronto Raptors sign coach Nick Nurse to multiyear extension

... danes ob 00:30 pa prva tekma BOS - MIA, tole bo res trda borba, velika doza energije, borbe, obrambe! Ob 3:00 pa 7. tekma DEN - LAC... torej 2 odlični tekmi, študiram, da bi šel počasi spat, pa ob 0:30 auf, saj je zadnje čase tako prišlo v navado da kakšnih 15 minut kasneje začnejo s tekmo, kar je res obup za eno takšno ligo, da si lahko to privošči... zadnjič je bilo celo 20 min...

GupeM ::

Zadnje čase? Saj je že dolgo tako.

Kurzweil ::

Ne vem, zakaj te nagrade delijo z razmikom.. ajd recimo, da imajo potem več razlogov za rezne marketinške poteze, da je bolj zanimivo, da imajo večkrat za servirat neke breaking news kao... ampak zakaj tako zelo kasneje od konca sezone... tule je prva in druga ekipa rookijev za to sezono:

2019-20 NBA All-Rookie teams:

First team: Ja Morant, Kendrick Nunn, Zion Williamson, Brandon Clarke, Eric Paschall

Second team: Coby White, Tyler Herro, Terence Davis II, PJ Washington, Rui Hachimura

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Ne vem, zakaj te nagrade delijo z razmikom.. ajd recimo, da imajo potem več razlogov za rezne marketinške poteze, da je bolj zanimivo, da imajo večkrat za servirat neke breaking news kao... ampak zakaj tako zelo kasneje od konca sezone... tule je prva in druga ekipa rookijev za to sezono:

2019-20 NBA All-Rookie teams:

First team: Ja Morant, Kendrick Nunn, Zion Williamson, Brandon Clarke, Eric Paschall

Second team: Coby White, Tyler Herro, Terence Davis II, PJ Washington, Rui Hachimura


Tega včasih ni bilo. Se spomnim, da so bile podeljene že med prvi krogom playoffa in ko se je igralo na 3 zmage. Pa tud MVp rednega dela, prve tri peterke , 6 man , DPOY se je podelilo takoj med prvim krogom. Sedaj pa te zadeve nategujejo, da je to brez veze.

herro bi lahko mirno bil v prvi peterki.

aborko ::

Se je splačal bedeti danes, super tekma za Miami, Goran spet raztural.

Duhec ::

Težka zmaga (po podaljšku) Miamija proti Bostonu, 117:114 !
Dragič najboljši pri Miamiju, 29 pik.
Bravo !!!
http://blackbird.si/

bambam20 ::

Samael ::

Nuggetsi na pragu presenečenja :)
(upam, da nisem zinil prehitro)
Samael != Samuel

aborko ::

Jp Štefko Ballmer ne zgleda nekaj zadovoljen, spet so Clippersi zatajili v zadnji četrtini, čisti razpad sistema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

bambam20 ::

Zdaj lahko gre gospod load manegment na dolg počitek. Ekipa polna rasističnih arogantnih antipatikov je dobila svoje.

Kurzweil ::

Tudi jaz sem po dolgem času dejansko pogledal obe tekmi kot se spodobi!

Med BOS in MIA nisem pričakoval nič drugega, podobno pričakujem do konca serije, Dragič, kot ste že omenili odličen. Tista blokada Adebaya, pa mogoče celo res, blokada sezone zaenkrat v ligi NBA.

Zato pa res nisem prčakoval tako gladke zmage DEN! Murray 40 točk... Leaonard in George skupaj pa 24 točk, pri metu 10/38. Glede na to, kako je LAC izgubil tole serijo, bi rekel, da bo danes ali jutri novica, da Doc Rivers ni več trener LAC! Zdaj imam vsaj za koga za navijat v finalu zahodne konference!

kow ::

Nuggetsi so me presenetili. Ves cas sem mislil, da se bodo Clippersi sprehodili do naslova.

kixs ::

Ne vem kako mi je ratalo tole gledat, obe tekmi :) Sicer ne v zivo, ampak highlightse po cetrtinah s kaksnih 10min zamika. V zivo mi ni za gledat, prevec reklam...

GupeM ::

Upam na slovenski finale. Čančar vs Dragić :)

Ampak pazi to. Recimo, da res pride do finala Miami vs Denver in zmaga Denver. Fakin Čančar bi se lahko pohvalil z NBA prstanom, medtem ko bi bil Goran še vedno brez. Vem da že imamo podobne primere (Udrih, Vujačić, Nesterović), ampak so vsi od naštetih bili vsaj malenkost bolj pomembni členi svojih ekip, kot Čančar.

DoktorM ::

Evo pa smo videli kako Mavericski z Dončičem niso tako zelo dobri še Nuggetsi so pokazali dosti več da ne govorimo o Miamiju pa tudi Toronto je igral super... Mavsi pa pušili gladko! Pa niti ne proti prvakom lige, ker ti so že izpadli

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

kixs ::

Tranzitivnost navadno ne velja.

Samael ::

DoktorM je izjavil:

Mavsi pa pušili gladko!

Samo ... da niso. To si se gladko izmislil.
Nisi ravno gledal teh 6 tekem, kjer so presegli vsa pričakovanja in kljub poškodovanemu Porzingisu bili res povoženi v zgolj eni sami tekmi, a?
Samael != Samuel

DoktorM ::

Samael je izjavil:

DoktorM je izjavil:

Mavsi pa pušili gladko!

Samo ... da niso. To si se gladko izmislil.
Nisi ravno gledal teh 6 tekem, kjer so presegli vsa pričakovanja in kljub poškodovanemu Porzingisu bili res povoženi v zgolj eni sami tekmi, a?


Emmmm, zgubli so dovolj tekem daso izpadli, za razliko od Nuggetsov...

Samael ::

DoktorM je izjavil:

Samael je izjavil:

DoktorM je izjavil:

Mavsi pa pušili gladko!

Samo ... da niso. To si se gladko izmislil.
Nisi ravno gledal teh 6 tekem, kjer so presegli vsa pričakovanja in kljub poškodovanemu Porzingisu bili res povoženi v zgolj eni sami tekmi, a?


Emmmm, zgubli so dovolj tekem daso izpadli, za razliko od Nuggetsov...

Česa ne poveš ... Dobro, da te imamo tu. :))
Samael != Samuel

DoktorM ::

bottom line je da Mavsi niso nič čudežnega kot govorite eni tukaj, ker če so Mavsi čudežni potem so Nuggetsi kaj? Nadbogovi?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Samael ::

Bottom line je, da si se iz nekega razloga, ki je poznan zgolj tebi zlagal že v drugo. Zakaj sploh počneš to? A hraniš kakšen osebni deficit?

Kolikor spremljam to temo, namreč nihče ni trdil, da so Mavsi karkoli čudežnega, ampak obratno, da so glede na roster, kjer ob Luki in Porzingisu igrajo igrajo igralci, ki v marsikateri ekipi ne bi prišlo niti v prvo peterko igrali bolje, kot se je od njih pred pričetkom sezone pričakovalo. Zgolj to. No pa da imajo statistično gledano zgodovinsko najbolj efektivni napad v ligi - kar je tudi do neke mere presenečenje.
Kaj pa tebe žuli, da vsaki drugi teden registriraš nov račun na nekem forumu, da lahko naokoli blebečeš naključne neumnosti v upanju, da se bo nekdo ukvarjal s teboj (evo, ti delam uslugo, malenkost) veš pa zgolj ti.
Dohtar, še kaj?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Zimonem ::

Kawhi ni playmaker, niti ne more biti srce ekipe. Murray pa fenomenalen.

Smurf ::

Heh, mene je zelo presenetil Dragic, da je ponovno tako dvignil formo. Verjetno se pozna, da je imel cas za pocitek in regeneracijo. Njemu bi resnicno privoscil prstan.

Samael ::

Smurf je izjavil:

Heh, mene je zelo presenetil Dragic, da je ponovno tako dvignil formo. Verjetno se pozna, da je imel cas za pocitek in regeneracijo. Njemu bi resnicno privoscil prstan.

Pa še prodal se bo lahko (zasluženo) bolje. Goran je z drugim letom FA in ni jih bilo malo, ki so mu pred začetkom te sezone prisojali veteran minimum. Po fantastični predstavi to sezono to najbrž ni več opcija.
Samael != Samuel

Zimonem ::

Itak bo ostal v Miamiju kjer se je ustalil. Mislim, če bi moral menjati klub, da bi celo končal kariero. Poškodba ga daje, zase je pa relativno dobro poskrbel. Je precej racionalen tip. Bo pa dobil boljšo pogodbo v heatu, kot bi jo sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Samael ::

Miami ga je pred začetkom te sezone ponujal naokoli, da bi se razbremenil njegove pogodbe. Če se prav spomnim, je bil ponujen Dallasu praktično zastonj, pa je Dallas zavrnil deal, tako da so ga na koncu obdržali po sili razmer. Kako se življenje poigra kdaj ... :)
Samael != Samuel

Zimonem ::

Ni bil ponujam zastonj, za letos je imel 19m$ pogodbo. Hoteli(mogoče) so sprostiti cap space. Dallas pa ni imel prostora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Samael ::

Ponujen je bil zastonj, ker bi se tako razbremenili njegove pogodbe, da. To seveda ne pomeni, da Dallas ne bi izpolnil pogodbene obveznosti do Dragiča za to tekoče leto, če bi igral za njih. Dallas pa se je namesto za Dragiča odločil raje za Delona Wrighta, pri tem pa jim je ostalo še nekaj prostora v obliki TPE-ja, ki ga pa to sezono niso mogli ali pa znali izkoristiti.
Samael != Samuel

Zimonem ::

Ja 10mio razlike potem bi padli že v luxury tax. Se je pa Delon izkazal za dokaj slabo naložbo.

Samael ::

Ne pa ne bi padli :)
Ostalo jim je 12 mil TPE od deala s Sacramentom, ko so se rešili Harrisona Barnesa. Vse možnosti so imeli, da bi dobili Gorana takrat brez kakršnih koli negativnih posledic in spomnim se, kako sva takrat glih ene dva na celem RealGM-ju pisala, kako preklemansko dober je Dragič in kakšna škoda, da se niso odločili zanj :)
Samael != Samuel

Zimonem ::

Potem bi bilo ravno na knap. Ampak mimo je. Dragić je želel ostati v Heatu. Pat ga pa dovolj ceni, da ga ni prodal. Marsikaj se prodaja v špakulacijah pa na koncu ni kupčije.
Definitivno pa najboljše kar bi Dallas lahko pripeljal kot pomočnika Dončiću.

kow ::

Ne pozabite, da nihce ni predvidel korone, ki je sla starejsim kosarkarjem zelo v prid (manj tekem, manj obremenitev telesa).
Dragic bo naslednje leto riskantna nalozba.

Gagarin ::

Pat ga ni prodal, ker ga Dalas ni hotel vzeti. Glede risk naložbe, vsi so za CP3 govorili da je risk naložba in noben ga ni hotel. Sedaj bi ga pa vsi imeli. Pa je še eno leto starejši od Dragona.

kow ::

Tudi njemu je krajsa sezona zmanjsala moznost poskodb.

Badwolff ::

Naslednja bo tudi krajša. Morda tudi vse odslej.
««
41 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156769 (35448) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197602 (94911) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641611 (37564) bambam20

Več podobnih tem