» »

Omaka s feferoni

Omaka s feferoni

Apofis ::

Oj. Nabralo se je kar nekaj pekočih feferonov ter ena karolina riper :), pa razmišljam, da bi si naredu kako omakico...ma kdo kak preverjen čimbolj simpl recept, da bi zadevo spravu skupaj? hvala in lp

kjut ::

ena fajn nova preverjena stvar...sladk krompir, cicerika, arasidovo maslo, cebula, cesn, poper, sol po potrebi tudi ce nic in pa nekaj zelenega za boljso prebavljivost, spinaco, motovilc, brokoli pokuhas dodas vmes se pekoce, malo kisa in zmaga, pol urce dela!

copyright: slotech kulinarika xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Apofis ::

P****, narobe sm se izrazu...omakica (kot dodatek) iz feferonov...sorry

Vseeno hvala za ta recept, si ga zacahnem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

TheBlueOne ::

Sem pred casom kupil reaperje za prijatelja, ki dela "tisoc in eno" omako. Naredil je tinkturo v alkoholu, ampak zadeva ni uzitna. Dva sta poskusila in bila nekaj ur v agoniji. Eno je bila punca in je pojedla celotno zalogo jogurta, dovolj za druzino za cel teden. :)

zavajon ::

Kje pa se pri nas dobi te reaperje?

Shields ::

kjut je izjavil:

ena fajn nova preverjena stvar...sladk krompir, cicerika, arasidovo maslo, cebula, cesn, poper, sol po potrebi tudi ce nic in pa nekaj zelenega za boljso prebavljivost, spinaco, motovilc, brokoli pokuhas dodas vmes se pekoce, malo kisa in zmaga, pol urce dela!

copyright: slotech kulinarika xD


kaj to zmiksaš

TheBlueOne ::

zavajon je izjavil:

Kje pa se pri nas dobi te reaperje?


Jaz sem narocil na ebayu + lucko, da jih morda se malo pojacas.

Apofis ::

Se končno spravu experimentirat...delu nekak po tem receptu http://www.customgrills.si/domaca-cili-...
s tem, da dodal par melancanov pa par navadnih paprik...sicer sm malo manj vse skp zmiksal tko, da zadeva zgleda skor kot kak ajvar, sm pa kuhal dlje in mi je (vsaj zame) ratala fantastično, pa še res simpl izvedba...edin bi moru feferončke vsaj malo razpeškat, pa čeprav se mi ne zdijo moteči...rahlo je tud zgubila na pekočnosti (v osnovi so bil feferoni kr strong) tko, da sm res zadovoljen...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400244170 (28753) FireSnake
»

Vegeterjanski nasveti-recepti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313230 (3963) c3p0
»

Pekoče omake - začimbe

Oddelek: Loža
246290 (4716) satyr
»

Recepti in slike tega, kar so ustvarile vaše roke in domišljija :)

Oddelek: Sedem umetnosti
2213765 (9856) St@jler
»

Jetamova mala šola kuhanja

Oddelek: Loža
314763 (3852) Mercier

Več podobnih tem