» »

Slovenski intelektualci pozivajo Pahorja k odstopu - kdo je intelektualec?

Slovenski intelektualci pozivajo Pahorja k odstopu - kdo je intelektualec?

1
2
3

jype ::

Jaz sem intelektualec, ampak Pahorja ne pozvam k odstopu, kjer je, je skoraj popolnoma neškodljiv.

Žiga Turk sicer zagotovo je intelektualec, a se kljub temu pogosto moti.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Ti ne moreš biti intelektualec. Padeš iz moje definicije.
Noben te ne jemlje resno. Ker so ti nacisti zjahali tisti del možganov, ki naj bi ločil intelektualce od plebsa.

Zgodovina sprememb…

Stalinovic ::

Intelektualci:

Swedish Scientist Proposes Cannibalism to Fight Climate Change

Swedish behavioural scientist Magnus Söderlund has suggested that eating other people after they die could be a means of combatting climate change.

jype ::

feryz je izjavil:

Padeš iz moje definicije.
Torej sem zagotovo intelektualec. Hvala.

Stalinovic je izjavil:

Intelektualci:
In potem kot vir navede ameriško neonacistično trobilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

49106 ::

jype je izjavil:


Stalinovic je izjavil:

Intelektualci:
In potem kot vir navede ameriško neonacistično trobilo.


Trobilo je navedlo vir iz Švedske.

https://www.tv4.se/efter-fem/klipp/fors...

Resnica ni odvisna od tega ali pride iz naših ust, oz vaših.


Ad hominem si že izkoristil, zdaj čakam še no true Scotsman.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Stalinovic ::

49106 je izjavil:


Trobilo je navedlo vir iz Švedske.


Drži. Ampak sem jaz naredil napako, ker intelektualci nimajo sposobnosti preveriti vira.
Del definicije intelektualca v današnjem času je tudi sposobnost slepega sledenja navodilom SPLC za odziv na kontra argumente, ki sestoji iz treh izrazov ki premagajo vsak argument:

a) Naci
b) Človeške pravice
c) Beli supremacist

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

zavajon je izjavil:


Če bi Pahor rekel, da je ovira za Turčijo Erdogan in za Ukrajino odnosi z Rusijo, bi njegova izjava zvenela drugače, ker bi vsebovala argumente, zato poziva k odstopu verjetno ne bi bilo. ampak pahor je izjavil, da je apriori proti vstopu Turčije in Ukrajine.

Ni tega rekel. Rekel je "zagovarjam poseben status Ukrajine in Turčije".
On bi jim dal članstvo, ampak ostali tega nočejo. Zato predlaga vsaj poseben status. Namesto nič, kot drugi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Phantomeye je izjavil:

dronyx je izjavil:

Jarno je izjavil:

Doktorat ne škodi, verjetno pa so podpisniki bolj družboslovne narave.

LOL! Pri nas ljudje dobijo doktorate za izdelke, ki so podobni seminarskim nalogam v srednji šoli. Poznam "doktorja", ki trese pri tiskalniku razvijalno enoto, če ta slabo printa. Res, to pa je intelektualna elita.


A lahko linkaš kakšen doktorat, ki je podoben seminarski v srednji šoli? Res me zanima kako to zgleda.

A niso javni?
Doktorat po nekaj letih dobiš, ker te več nočejo gledati/trpeti v laboratoriju/oddelku. Primere imaš v .. politiki.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

louser ::

Utk je izjavil:

Če bi bli intelektualci tudi vsaj malo inteligentni, bi razumeli kaj je hotel Pahor povedat. Lahko so nekateri, ali pa vsi, zelo za to, da se sprejme Turčijo in Ukrajino v EU, pa vseeno je dejstvo, da na to v doglednem času ne morejo računat. Z Erdoganom _nikoli_, pa ni rečeno da ne bo po njem kdo še hujši, Ukrajina pa tudi mora rešit probleme z Rusijo. Tudi če zanemarimo vse druge majhne podrobnosti, katere smo mi odpravljali 10 let.

Poslušaj predavanja gospoda Toporišiča!
Pisal je slovenski jezik, govoril ga pa ne ravno vedno.

Stalinovic ::

Samo še Turčijo in Ukrajino sprejmemo v EU in bomo postali svetovna velesila (socialne podpore).

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

feryz je izjavil:

Ti ne moreš biti intelektualec. Padeš iz moje definicije.
Noben te ne jemlje resno. Ker so ti nacisti zjahali tisti del možganov, ki naj bi ločil intelektualce od plebsa.

To da raje ne prepozna intelektualcev je precej tipicno.

zmaugy ::

Jan50 je izjavil:

Kot že naslov pove, me je k razmišljanju pripeljalo vprašanje, kdo je intelektualec. Je potrebno, da si doktor znanosti? Se lahko sam oceniš za intelektualca ali te mora oklicati družba? Ali kaj drugega?


Pri tej konkretni novici imam vtis, da se je oglasila “stalna sestava” leve opcije.
Zdi se mi, da je večina njih javnosti neznana razen kot osebe, ki so v tej "stalni sestavi".
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Glugy ::

Intelektualci so vsi ki se strinjajo z mojimi prepričanji; ostali so pa vsi isti torej nula. Tako nekak bi bil povzetek mnenj v tej temi zaenkrat.

jype ::

49106 je izjavil:

Trobilo je navedlo vir iz Švedske.
Ne, ni. Trobilo je objavilo novico na Švedskem viru.

Stalinovic je izjavil:

Ampak sem jaz naredil napako
Si: Verjameš virom, ki jih s pomočjo konzervativnih finančnih sredstev fabricirajo skrajno desni mediji. Fake news, v vašem besednjaku.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

dronyx je izjavil:

Poznam "doktorja", ki trese pri tiskalniku razvijalno enoto, če ta slabo printa. Res, to pa je intelektualna elita.


Se veliko se moras nauciti o laserskih printerjih in fotokopircih. :>

nekikr ::

Glugy je izjavil:

Intelektualci so vsi ki se strinjajo z mojimi prepričanji; ostali so pa vsi isti torej nula. Tako nekak bi bil povzetek mnenj v tej temi zaenkrat.

Ostali so populisti. Tako se temu zdaj reče. Leva opcija je leva, sredinska je sredinska, desni so pa populisti.

lynxslo5 ::

V Sloveniji si je izraz "intelektualci" prisvojila peščica levičarskih skrajnežev, ki prihajajo povečini iz FDV, nekaj pa je tudi iz filofaksa. Skratka gre izključno za peščico družboslovcev, ki celi državi vsiljuje svoj pogled na svet. Zanimivo, da so ti ekstremisti tokrat napadli in celo pozvali k odstopu predsednika države, ker v EU noče Erdoganove Turčije. Niso pa k odstopu pozvali mafijca Zorana Jankovića katerega močno podpirajo. Skratka gre za zelo pokvarjene in dvolične ljudi, ki si ne zalužijo drugega kot posmeh in kritiko. Za moje pojme so intelektualci predvsem naravoslovci in ko bo med podpisniki raznih peticij "intelektualcev" vsaj polovica naravoslovcev, potem bomo lahko take peticije vsaj malo resno jemali.

Phantomeye ::

Utk je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Vidim, da si vsak po svoje predstavlja kaj je intelektualec in na podlagi takšnega subjektivnega dojemanja težko debatiraš o takšni temi, IMO.

Ravno zato lahko debatiraš. O stvari, ki ima jasno definicijo, težko kaj debatiraš.


No, man. V tem kontekstu je to ad hominem. Debatiraš ideje, argumente ljudi, ne njih samih - to, da je nekdo intelektualec je čisto irelevantno v debati, kaj je rekel.

Poldi112 ::

>Za moje pojme so intelektualci predvsem naravoslovci in ko bo med podpisniki raznih peticij "intelektualcev" vsaj polovica naravoslovcev, potem bomo lahko take peticije vsaj malo resno jemali.

To je približno tako neumno, kot da bi rekel, da ko vsaj polovica družboslovcev med vremenarji, ki računajo globalno segrevanje, jim bomo pa lahko verjeli. Ali med dohtarji, ki študirajo raka.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

michael32 ::

Čudi me, da tokrat med podpisniki ni bilo še Pirjevca in Repeta. Če so zraven Miheljak, Vezjak in Štrajn, potem mora biti zraven še prej omenjena dvojica. Le kje sta se izgubila. Mislim, da bo po tem napadu podpisnikov Pahorju popularnost šla navgor, ker če ga napadeta Miheljak in Štrajn, potem ne more biti drugače, kot da ima Pahor prav.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

> ker če ga napadeta Miheljak in Štrajn, potem ne more biti drugače, kot da ima Pahor prav.

Ja, to je "intelektualni domet" naše vrle desnice. Če nekdo, ki ga ne maram, nekaj reče, potem bom avtomatično proti.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Glugy ::

lynxslo5 je izjavil:

Niso pa k odstopu pozvali mafijca Zorana Jankovića katerega močno podpirajo.

Ja nevem mogoče pa ne gledajo toliko na občinsko raven ampak bolj na državno. Pač če si kritičen pri npr Kemisu k so naredil okoljevarstveno katastrofo to zdej da si dežuren da se na vsako reč odzivaš? Pa pač če daš o vsaki stvari mnenje potem ima tvoja beseda toliko manj veljave. Če pa redko spregovoriš pa tvoje besede več pomenjo ker so redkejše. Podobno kot je na trgu dražje redkejše blago.
Sicer pa imam katastrofalno mnenje o omenjenem županu ampak to ni tema razprave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Raptor F16 ::

Intelektualec je oseba, ki se poglobi v problem, raziskuje in ustvarja intelektualno vsebino. Če želiš ustvarjati kvalitetna dela moraš biti kot intelektualec radoveden, odprt za druge poglede in kritičen tako do sebe kot do drugih. Mogoče do sebe še toliko bolj.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

D3m ::

dronyx je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Po resnici povedano, prva asociacija na besedo intelektualec pri meni je: Marcel Stefancic.

Če je to intelektualec, potem sta absolutno intelektualca tudi oba Jankovićeva sinova. :))


Se strinjam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Cange ::

MrStein je izjavil:

dronyx je izjavil:

Jaz se nimam za intelektualca, pa zanesljivo sodim med 1% najinteligentnejših v tej državi. To samo priča o tem, koliko pametnih je od tu že odšlo in mnogi še bodo.

See what you did there... ;)

Jan50 je izjavil:

Kot že naslov pove, me je k razmišljanju pripeljalo vprašanje, kdo je intelektualec.

Točno to sem jaz tudi pomislil ob branju iste novice. Grem poiskat odgovor...

SSKJ pravi na kratko: kdor opravlja umsko, zlasti ustvarjalno delo


Jaz rad ustvarjam, škoda da ne vem kdo je Pahor.:))

Stalinovic ::

Poldi112 je izjavil:

>Za moje pojme so intelektualci predvsem naravoslovci in ko bo med podpisniki raznih peticij "intelektualcev" vsaj polovica naravoslovcev, potem bomo lahko take peticije vsaj malo resno jemali.

To je približno tako neumno, kot da bi rekel, da ko vsaj polovica družboslovcev med vremenarji, ki računajo globalno segrevanje, jim bomo pa lahko verjeli. Ali med dohtarji, ki študirajo raka.


Ni neumno. Intelektualec v 2019 je vsak z diplomo ki ni dobil službe v privat sektorju, kljub temu da nam manjka izobraženega kadra.

Vazelin ::

Slovenski intelektualci v pravem pomenu besede so izumrli nekako z drugo svetovno vojno. Pred vojno smo imeli ogromno intelektualcev in tudi nekaj vplivneih industrialcev (ne mislim s tem mešetarjev tipa Jankovič Bavčar in podobne, ki bi leta 1910 pasli krave, ne pa vplivali na gospodarstvo države). Nekaj so jih pobili med vojno, nekaj po vojni, drugi so se razbežali, potem se je politika zamenjala za dolga desetletja. Zamenjali so jih čevljarji in podobno (ter ogromno mešetarjev). Nasploh so bila leta po vojni precej ne-naklonjena intelektualcem in nisi smel izstopati.

In ja, ni nobenega opravičila da so komunisti pobili družino Hribar in podobne, ki so za slovenstvo veliko naredili.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Stalinovic ::

Po vojni so "šli" vsi naši intelektualci na Goli otok.

Sp3m ::

lynxslo5 je izjavil:

V Sloveniji si je izraz "intelektualci" prisvojila peščica levičarskih skrajnežev, ki prihajajo povečini iz FDV, nekaj pa je tudi iz filofaksa. Skratka gre izključno za peščico družboslovcev, ki celi državi vsiljuje svoj pogled na svet. Zanimivo, da so ti ekstremisti tokrat napadli in celo pozvali k odstopu predsednika države, ker v EU noče Erdoganove Turčije. Niso pa k odstopu pozvali mafijca Zorana Jankovića katerega močno podpirajo. Skratka gre za zelo pokvarjene in dvolične ljudi, ki si ne zalužijo drugega kot posmeh in kritiko. Za moje pojme so intelektualci predvsem naravoslovci in ko bo med podpisniki raznih peticij "intelektualcev" vsaj polovica naravoslovcev, potem bomo lahko take peticije vsaj malo resno jemali.


Se strinjam popolnoma.

Plus zanimivo je, da večina teh "intelektualcev" se nikoli ni in se tudi nikoli ne bo preizkusila v privatnem sektorju, plus ponavadi se oglasijo, ko ugotovijo, da bi lahko kdo njihove privilegije tako ali drugače omejil.

xlab ::

A nas je 200 intelektualcev tukaj?
Jaz bi naredil ene 400-500 strank z imeni:
Lista Janeza Lenarcica
Stranka Igorja Soltesa
Stranka ime-priimek-mainstream-kandidata-ki-ima-nekaj-do-se-kar-ok-moznosti-da-not-pride
Stranka Bozota Repeta
.
.
in bi tako skuril

jype ::

Vazelin je izjavil:

Slovenski intelektualci v pravem pomenu besede so izumrli nekako z drugo svetovno vojno
Desničarjem se je zdelo, da so vse izdali in so jih okupatorji odpeljali v koncentracijska taborišča, a k sreči to ne drži.

Sp3m je izjavil:

Se strinjam popolnoma.
Seveda, vsi, ki se popolnoma motite, se tudi popolnoma strinjate.

Stalinovic je izjavil:

Po vojni so "šli" vsi naši intelektualci na Goli otok.
Ne, niso, pravzaprav niti Pučnik ni šel tja.

Vazelin je izjavil:

In ja, ni nobenega opravičila da so komunisti pobili družino Hribar in podobne, ki so za slovenstvo veliko naredili.
Tudi ni nobenega opravičila, da so Hribarji pobijali komuniste, ko so bili še na oblasti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Sp3m ::

Poldi112 je izjavil:

> ker če ga napadeta Miheljak in Štrajn, potem ne more biti drugače, kot da ima Pahor prav.

Ja, to je "intelektualni domet" naše vrle desnice. Če nekdo, ki ga ne maram, nekaj reče, potem bom avtomatično proti.


Ne, malce si zamešal vrstni red.

Prov nekdo nekaj reče in ljudje se strinjamo z njim.

Potem se oglasijo "intelektualci", ki se ponavadi ne strinjajo s to osebo in podpisujejo neke izjave.

In potem "levičarji" takoj skočijo v zrak in podpirajo izjave naših "intelektualcev" in kritizirajo prvotno izjavo in osebo.

jype ::

Sp3m je izjavil:

Potem se oglasijo "intelektualci", ki se ponavadi ne strinjajo s to osebo in podpisujejo neke izjave.
Dejstva imajo to lepo lastnost, da niso odvisna od vaših izvajanj.

Sp3m ::

jype je izjavil:

Sp3m je izjavil:

Potem se oglasijo "intelektualci", ki se ponavadi ne strinjajo s to osebo in podpisujejo neke izjave.
Dejstva imajo to lepo lastnost, da niso odvisna od vaših izvajanj.


Če bi večina ljudi upoštevala in poiskala vsa dejstva in ne samo tista, ki podpirajo določeno agendo, bi bilo življenje lepše.

Poldi112 ::

Že 2 strani, pa desničari še kar izumljajo toplo vodo. V pomoč:

intelektuálec -lca m (a) kdor opravlja umsko, zlasti ustvarjalno delo; umski delavec,
https://fran.si/iskanje?FilteredDiction...

Zdak kaj si vi mislite (oz. reporter, nova-tv), je irelevantno. V svojem balončku ste lahko pametni, na forumu, kjer so vaše nebuloze izpostavljene razumu, pa malo težje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

neverlucky ::

Ena izmed stvari je, da si upam trdit, da 90% populacije, ko jim omenis besedo intelektualec, da si s tem predstavljajo nekoga izobrazenega z druzboslovne smeri. Kar je zanimivo. Ampak tak pridih pac daje ta beseda.

Sp3m ::

Poldi112 je izjavil:


Zdak kaj si vi mislite (oz. reporter, nova-tv), je irelevantno. V svojem balončku ste lahko pametni, na forumu, kjer so vaše nebuloze izpostavljene razumu, pa malo težje.


Koliko bedarij šele t.i. "levičarji" napišete in jih t.i. "levi mediji" objavijo, večinoma časa se nam sploh ne da dokazovati vaših napak oz. odgovarjati na vaše nebuloze!

Utk ::

Poldi112 je izjavil:

Že 2 strani, pa desničari še kar izumljajo toplo vodo. V pomoč:

intelektuálec -lca m (a) kdor opravlja umsko, zlasti ustvarjalno delo; umski delavec,
https://fran.si/iskanje?FilteredDiction...

Zdak kaj si vi mislite (oz. reporter, nova-tv), je irelevantno. V svojem balončku ste lahko pametni, na forumu, kjer so vaše nebuloze izpostavljene razumu, pa malo težje.

Če je to to, zakaj potem treba povdarjat, da so to rekli "intelektualci"? Kaj bi bilo drugače, če bi to rekli mizarji?

          ::

Utk je izjavil:

Če je to to, zakaj potem treba povdarjat, da so to rekli "intelektualci"? Kaj bi bilo drugače, če bi to rekli mizarji?


Zato, ker mizarji se spoznajo na les ion podobno, intelektualci pa na tovrstne zadeve. Mizarji naj skočijo pokonci, ko bo Pahor kakšno mizarsko mimo pihnil.

Sp3m ::

          je izjavil:

Utk je izjavil:

Če je to to, zakaj potem treba povdarjat, da so to rekli "intelektualci"? Kaj bi bilo drugače, če bi to rekli mizarji?


Zato, ker mizarji se spoznajo na les ion podobno, intelektualci pa na tovrstne zadeve. Mizarji naj skočijo pokonci, ko bo Pahor kakšno mizarsko mimo pihnil.


Če bi naši "intelektualci" skočili pokonci samo na zadeve, ki se spoznajo, bi večino časa čepeli in te teme sploh ne bi bilo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sp3m ()

Poldi112 ::

Še kar pa nihče ni argumentirano izpodbil njihovih argumentov. Zdi se, kot da vas moti že samo dejstvo, da se oglašajo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Unilseptij ::

jype je izjavil:

Jaz sem intelektualec, ampak Pahorja ne pozvam k odstopu, kjer je, je skoraj popolnoma neškodljiv.

Žiga Turk sicer zagotovo je intelektualec, a se kljub temu pogosto moti.


Uf uf, to je tvoja najbolj radikalna trditev, kar spremljam forum. Pahor je naredil toliko skode, da ga verjetno prekasa le ustavno sodisce... pa se to le zato, ker je on predlagal sodnike :D.

Utk ::

Poldi112 je izjavil:

Še kar pa nihče ni argumentirano izpodbil njihovih argumentov. Zdi se, kot da vas moti že samo dejstvo, da se oglašajo.

Katerih argumentov?

          je izjavil:

Utk je izjavil:

Če je to to, zakaj potem treba povdarjat, da so to rekli "intelektualci"? Kaj bi bilo drugače, če bi to rekli mizarji?


Zato, ker mizarji se spoznajo na les ion podobno, intelektualci pa na tovrstne zadeve. Mizarji naj skočijo pokonci, ko bo Pahor kakšno mizarsko mimo pihnil.

Kaj so to tovrstne zadeve? A nekdo, ki piše kriminalne romane, se avtomatsko spozna na politiko? Ali pa kipar, učitelj filozofije? Kdo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

MrStein ::

Poldi112 je izjavil:

Še kar pa nihče ni argumentirano izpodbil njihovih argumentov. Zdi se, kot da vas moti že samo dejstvo, da se oglašajo.

Sem že prej, samo zgleda bereš selektivno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

Unilseptij je izjavil:

Pahor je naredil toliko skode
Link na seznam?

Poldi112 ::

MrStein je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Še kar pa nihče ni argumentirano izpodbil njihovih argumentov. Zdi se, kot da vas moti že samo dejstvo, da se oglašajo.

Sem že prej, samo zgleda bereš selektivno.


Izjava predsednika (na koncu, t=2425):


Izjava intelektualcev:
Predsednik je s svojim stališčem deloval mimo veljavne Deklaracije o zunanji politiki Republike Slovenije iz leta 2015 in Strategije zunanje politike Republike Slovenije – dokumentov, ki ju je sprejel državni zbor in sta zavezujoča za vse politične predstavnice in predstavnike v državi. Ravnal je tudi v nasprotju z dokumentom Slovensko-turško strateško partnerstvo, ki sta ga podpisala s turškim predsednikom Erdoganom 3. marca 2011 v Ankari.


Osebno se mi zdi izjava pretirana, Pahorjev komentar pa benigen. A če so se turki pritožili, očitno neka škoda je. Je predsednik deloval mimo veljavne deklaracije ter v nasprotju dokumenta, ki smo ga podpisali s Turki? Ne vem, lahko mi pa pomagaš z linkom do svoje argumentacije, ki sem jo bojda spregledal.

Presenetilo me je pa tudi dejstvo, da sploh imamo tako deklaracijo, ki tako hudo omejuje neposredno izvoljenega predstavnika ljudstva. A namesto, da bi izvedel kaj konkretnega, berem večinoma izpade o tem, zakaj podpisniki niso intelektualci, ker so /levi/kritizirajo pahorja/...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Vazelin ::

jype je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Pahor je naredil toliko skode
Link na seznam?

Kot predsednik vlade je bil popoln disaster. 2/10. Tisto je bil joke od vlade. Kot predsednik pa nima moči da dela škodo, da. Je bil predsednik vlade v zelo neugodnih okoliščinah. Ampak kljub temu se je vlada ukvarjala sama s sabo in z nekimi Golobiči, Isajloviči in frakcijskimi boji, nadzorom nad energetiko in podobno. TEŠ6 je bila češnja na vrhu torte.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

nekikr ::

In kako točno so se od njega razlikovale VSE vlade po njem? Vladavina šivilje je bila boljša? Trenutni komedijant je boljši? Bazen, iz katerega lahko črpaš kadre za politiko, je kakršen je. In potem se težko čudiš, če so vsi "isti". Še bolj neumno je pa enega izpostavljati kot bolj nesposobnega od drugega, če so pa vsi isti. Razlika je le v populističnih blodnjah brez izračunov, ki bi pili vodo (enkrat desnih, drugič levih).

jype ::

Vazelin je izjavil:

Kot predsednik vlade je bil popoln disaster.
Ja, se strinjam, zato sem pa napisal, da naj ostane predsednik, ker na tej funkciji težko dela škodo. Škoda, da imamo samo enega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

lynxslo5 ::

Značilnost Pahorja je ta, da rad ugaja drugim. Zato je tokrat zelo presenetil, ko je v prisotnosti turškega zunanjega ministra izjavil, da Turčije ne vidi kot članice EU. In namesto, da bi ga ti kvazi intelektualci pohvalili, ga napadejo. Kaj sploh želijo ti kvazi intelektualci. Si res želijo Erdoganovo Turčijo v EU. Je Erdoganova Turčija vzor za te kulturne Marksiste?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLOVENIJA , politika, volitve, predsedniške volitve

Oddelek: Problemi človeštva
428332 (7154) Kamran
»

Pay Pal balance vračilo denarja na TRR

Oddelek: Loža
164905 (4486) clip
»

Prepisani, nadaljevanka vseh nadaljevank?

Oddelek: Sedem umetnosti
396552 (5369) guest #44

Več podobnih tem