» »

Je Google iznašel obvoz za GDPR?

1
2
»

Poldi112 ::

Jp, definitivno google material. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Poldi112 je izjavil:

Jp, definitivno google material. :)


In spet ad hominem.

Poldi112 je izjavil:

Krotovičenju? Zgolj povem ti, da življenje ni tako binarno, kot ga dojemaš ti.


Ali kot ga dojema mednarodna, vsesplosno sprejeta, deklaracija, ki predstavlja absolutni minimum spostovanja socloveka. In, ki jo tvoje podjetje krsi, sam pa s samim obstojem v tem podjetju nisi tak idiot, da je ne bi razumel. Ni izgovora.

Ali za idiote, SSovec iz koncentracijskega taborisca prepricuje javnost, da zivljenje ni binarno... Sorry ampak fu.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

A bešž no, kaj pa vsi tisti idioti, pa primerjave z ss, pa .... A ti rabim citirat, ali si res tako slep in čustveno nezrel, da vidiš samo sebe v tem svetu?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Spet ad hominem. Zmanjkalo argumentov? Saj mi lahko das samo prav, ni treba izumljati obvozov.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Those who live in glass houses should not throw stones
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Ok, blabla. Se kaj?

Poldi112 ::

Ne. Če ti do sedaj ni potegnilo, ti očitno ne znam razložiti. Lep dan.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Ne, da ne znas razloziti, ampak "razlaga" ne drzi vode, jaz pa ne prenasam najbolje bs. Lepo noc.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Poldi112 je izjavil:

In pustili, da jim otroci stradajo? Ali bi se morali zaposliti v FB?


Oh glej, Poldi je ravno povedal, da nekateri naziji so zgolj bili, pač, v skrbeh za svoje otroke.

Pazi, da te jype ne fojbira ko govoriš take.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Ne kolega, zgolj nepismeni ste.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Mogoce, ampak GDPR sem prebral in https://www.un.org/en/universal-declara... tudi. In vem kaj je nemoralno/neeticno, pa tudi Occamovo rezilo mi ni tuje. Zivim na nacin, kjer mi ni treba workaroundat nobenega od njih, zato lahko zavzamem moralen standpoint, ti pa moras iskati izgovore.

Ampak dovolj o nama, skoncentriraj se na temo.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Kolega, ne iščem izgovorov, niti nisem pisal vam, ampak vostoku, ki me citira izven konteksta.

Vam pa seveda verjamem, da ste bolj moralni vsah od vseh cca 100k zaposlenih v Google.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Srckano, mene in Kitajcev je 1.5 miljarde, zato imam prav :))

Daj a si lahko nehas bruko delat, ker je ze mene malo sram zate. Pa, mnozica ni nujno nekaj kar ima prav. Vprasaj nemce o ww2. Rabis samo trademark (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei) in lahko precej vecje mnozice kot samo 100k sledijo, se toliko raje, ce so fachidioti, brez zgodovinske izobrazbe. Ali morale.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarno ()

Poldi112 ::

Bluzite kolega, bluzite. Zame pa ne skrbite, sem bil že tako reven, da sem bil tedne tudi lačen, pa nisem zašel na stranpota.

Množica seveda ni referenca za to, kdo ima prav. Malo vas daje bralno razumevanje. Vse, kar hočem reči je, da ste močno samozavestni, da ne rečem egoistični/samozagledani/zaslepljeni/nezreli, da se označite za bolj moralne od stotisočev ljudi (ki jih sploh ne poznate) zgolj zato, ker niso pustili službe, ki jo VI smatrate za nemoralno.

Da ne omenjam, da je povsem otročje primerjati Google z SS.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Hermit Bob ::

Jarno je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

Jarno je izjavil:

Pri googlu so dokaj koristni družbeni paraziti. Marsikaj ponujajo v zameno.
V našem delu sveta se jih je začelo dobro regulirati, kakovost storitev pa zgleda ne bo trpela.
Problem rešen.

Ne ni. Ker se niso uklonili. Problem bo resen, ko bojo zaceli upostevati zakonodajo, od protimonopolne do GDPR.

Če je ne bodo upoštevali, bodo penali in bodo denarci polnili proračune EU/posameznih držav. Problem resnično rešen. :)
Kot sem že omenil, imam z googlom bolj ali manj pozitivne izkušnje, ker ne leakam kot star škaf.
Če pa YT spoznava moj glasbeni okus, pa toliko bolje.
Google recimo ogromno prispeva k informacijski razgledanosti in povezanosti ogromne populacije. Bad company my a**.


Sorry spregledal, mi je poldi vzel pozornost. Ne ne prispeva k informacijski razgledanosti populacije, internet spreminja v njihov playfield. Internet je zastavljen kot anarhicna ureditev, vsak ima lahko svoj server, od emaila naprej, google pa celo zadevo sesuva s kanaliziranjem vsega tega v svoj ekosistem. Ce hoces danes imeti http* streznik z lastno vsebino je to prakticno nemogoce, da jim za to placas (ker si sicer zarinjen nekam na 10 stran). Email komunikacija, kljub temu, da je dkim signana, ne gre skozi njihove spam filtre, ce reverse dns ne dela (pa se takrat ni "ziher"). O telefonih ne bom niti govoril, ker je jasno. AMP? Ne me smejat. Itd. Google je najvecja cokla internetu, pa jo naivci imajo za pozitivno. Coz it has electrolytes (referenca na idiocracy).

Poldi112 je izjavil:


Da ne omenjam, da je povsem otročje primerjati Google z SS.

Kolega, majhen nesporazum in nerazumevanje z vase strani. Ne primerjam googla z ss. Primerjam pa vas skrajno neprimeren "argument" z ekvivalentnim.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Poldi112 je izjavil:

Bluzite kolega, bluzite. Zame pa ne skrbite, sem bil že tako reven, da sem bil tedne tudi lačen, pa nisem zašel na stranpota.

Množica seveda ni referenca za to, kdo ima prav. Malo vas daje bralno razumevanje. Vse, kar hočem reči je, da ste močno samozavestni, da ne rečem egoistični/samozagledani/zaslepljeni/nezreli, da se označite za bolj moralne od stotisočev ljudi (ki jih sploh ne poznate) zgolj zato, ker niso pustili službe, ki jo VI smatrate za nemoralno.

Da ne omenjam, da je povsem otročje primerjati Google z SS.


Ni tako čudno primerjat ta dva. Oba imata kar močne vzporednice, sam je že kar nekaj desetletji pa so se moralne norme spremenile.

Glede uslužbencev...ja vrjetno je tudi nekaj nedolžnih tam, ki just want to get by.
Ampak to ne velja za višji kader. Višje kot greš slabše je.
In ravno tako ne velja, za tiste, ki ga javno zagovarjajo. Še posebej ne velja za tiste, ki želijo poguuglat še nedotaknjeno internetno naravo in pol vlečejo ideje iz tam, tu.
Da...če nimaš alternative razumem. Ampak, če si visoko zgoraj, imaš alternative, ki so morda 10% slabše plačane ampak bistveno bolj čiste...potem hitro zgubljaš legitimnost.

Žalostno je, ker vedno več je tega. Vsi želijo posnemat njegov model.

Google je pač monsanto IT-ja, ali katoliška cerkev ITja. Brezsrčna mega-megakorporacija, ki če bi proizvajala agent oragne, ga bi z veseljem prodajala, če bi zanje bili kupci.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Kolega, ta sistem vi zagovarjate. Ne zdaj jokati, da je Google grda firma. Če volite desnico, pač dobite oligarhijo in z njo mogakorporacije.

Greed is good. A ni bila to vaša mantra?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

vostok_1 ::

Oh jej. Spet ena jypovska.
Tako je, volimo raje CCP.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

S komunisti te straši zgolj zahodna propaganda, ki (uspešno) računa na to, da ne poznaš zgodovine.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Bojim se, da ti znaš bistveno manj kot jz.

Vseeno pa je blazno zabavno vidt folk, ki še vedno zagovarja ukinitev privatne lastnine.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Nihče ne zagovarja ukinitev privat lastnine, vsaj ne v tej temi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

zmaugy ::

Jarno je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

Jarno je izjavil:

Pri googlu so dokaj koristni družbeni paraziti. Marsikaj ponujajo v zameno.
V našem delu sveta se jih je začelo dobro regulirati, kakovost storitev pa zgleda ne bo trpela.
Problem rešen.

Ne ni. Ker se niso uklonili. Problem bo resen, ko bojo zaceli upostevati zakonodajo, od protimonopolne do GDPR.

Če je ne bodo upoštevali, bodo penali in bodo denarci polnili proračune EU/posameznih držav. Problem resnično rešen. :)
Kot sem že omenil, imam z googlom bolj ali manj pozitivne izkušnje, ker ne leakam kot star škaf.
Če pa YT spoznava moj glasbeni okus, pa toliko bolje.
Google recimo ogromno prispeva k informacijski razgledanosti in povezanosti ogromne populacije. Bad company my a**.


Hitler je bil baje dober pri gradnji avtocest. A bi mu spregledali vse ostalo?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Poldi112 ::

Ne.

Primarni problem ni v Google in ostalih korporacijah, ampak je v državi/ureditvi, ki je vzpostavila tak sistem, kjer se splača biti baraba. In dokler podpiraš tako ureditev, je nesmiselno moralizirati o tem, da Google evil. Evil je, ker ga sistem sili/motivira v to. Enako kot ostale korporacije. Spremeni sistem, pa bodo šle stvari na bolje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

zmaugy ::

Seveda da je problem v Google...Včasih je bil sistem isti, %-@#$&! Google formata pa ni bilo. V primeru Google in ostalih tovrstnih %-@#$&! (FB, M$, Apple) gre za to, da zakonodaja ne dohaja napredka tehnologije, ki omogoča tovrstne svinjarije, moralni ničvredneži pa to izkoriščajo do maksimuma.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

>Seveda da je problem v Google.. Včasih je bil sistem isti, svinj Google formata pa ni bilo.

Kapitalisti so včasih dobesedno streljali delavce. Brez posledic (razen marketinga). IBM je veselo prodajal tapravim nacijem. Cigaretarji so z zavestnim laganjem pobijali miljone. Podobno ostala področja. Kaj naredi Google tako groznega, da je glede zlobe neprimerljiv v primerjavi s starimi korporacijami? Ali novimi, ki hočejo recimo privatizirati vodo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

>Seveda da je problem v Google.. Včasih je bil sistem isti, svinj Google formata pa ni bilo.

Kapitalisti so včasih dobesedno streljali delavce. Brez posledic (razen marketinga). IBM je veselo prodajal tapravim nacijem. Cigaretarji so z zavestnim laganjem pobijali miljone. Podobno ostala področja. Kaj naredi Google tako groznega, da je glede zlobe neprimerljiv v primerjavi s starimi korporacijami? Ali novimi, ki hočejo recimo privatizirati vodo?


Spet ta pogled iz prve polovice 20. stoletja. Včasih je bilo mišljeno tam v 1980tih, 1990tih.
Cigaretarji še vedno pobijajo milijone, je pa to dobra primerjava z Google. Gre za prodajo produktov, ki zasvojijo in naredijo uporabnike za sužnje korporacije.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Poldi112 ::

Kaj je narobe s pogledom iz 1. polovice 20. st.? A ta zgodovina ne velja več, ker so zdaj čisto drugi časi in so tisti nauki zdaj neuporabni ali kako?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

joze67 ::

Poldi112 je izjavil:

Primarni problem ni v Google in ostalih korporacijah, ampak je v državi/ureditvi, ki je vzpostavila tak sistem, kjer se splača biti baraba.
Vsak sistem, ki uporablja denar. Kot sredstvo, ki loči način pridobivanja ugleda (ops, denarja) od samega imetja le-tega.

Jarno ::

zmaugy je izjavil:

Jarno je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

Jarno je izjavil:

Pri googlu so dokaj koristni družbeni paraziti. Marsikaj ponujajo v zameno.
V našem delu sveta se jih je začelo dobro regulirati, kakovost storitev pa zgleda ne bo trpela.
Problem rešen.

Ne ni. Ker se niso uklonili. Problem bo resen, ko bojo zaceli upostevati zakonodajo, od protimonopolne do GDPR.

Če je ne bodo upoštevali, bodo penali in bodo denarci polnili proračune EU/posameznih držav. Problem resnično rešen. :)
Kot sem že omenil, imam z googlom bolj ali manj pozitivne izkušnje, ker ne leakam kot star škaf.
Če pa YT spoznava moj glasbeni okus, pa toliko bolje.
Google recimo ogromno prispeva k informacijski razgledanosti in povezanosti ogromne populacije. Bad company my a**.


Hitler je bil baje dober pri gradnji avtocest. A bi mu spregledali vse ostalo?


Google se pusti regulirati in imajo precej izjemnih dosežkov, ki pa jih lahko ignoriraš.
Page in Brin sta vizionarja informacijske dobe, ki rada služita denar. Poglavitni grehi googla, kolikor berem, so iskanje načinov za personalizirane oglase.
Če je google ponekod v monopolnem položaju, je to posledica smiselnega truda in dobrih poslovnih odločitev.
Političnih ambicij pa mu primanjkuje, čeprav se imo rad spogleduje z liberalno agendo. Zmaugy aprooves. :)
Malce regulacije in bomo povprečni uporabniki uživali v kakovostnih storitvah, ki so vrhunsko implementirane.
Omenil bi še rad, da je Google zaslužen za precejšen dvig informacijske varnosti.
Torej, imajo par fint, ki se jih da regulirat, vsega ostalega dobrega, tudi gradnje informacijskih avtocest pa res ne morem spregledati. :)
#65W!

Poldi112 ::

Regulacija je neefektivna, ker državo efektivno vodi kapital. Dokler se ne znebiš oligarhije in vzpostaviš demokracijo, ne bo nič bolje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

Kaj je narobe s pogledom iz 1. polovice 20. st.? A ta zgodovina ne velja več, ker so zdaj čisto drugi časi in so tisti nauki zdaj neuporabni ali kako?

Ja, za tisto sranje se nekako ve, da ni dovoljeno, Nuremberg in to.

Jarno je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Jarno je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

Jarno je izjavil:

Pri googlu so dokaj koristni družbeni paraziti. Marsikaj ponujajo v zameno.
V našem delu sveta se jih je začelo dobro regulirati, kakovost storitev pa zgleda ne bo trpela.
Problem rešen.

Ne ni. Ker se niso uklonili. Problem bo resen, ko bojo zaceli upostevati zakonodajo, od protimonopolne do GDPR.

Če je ne bodo upoštevali, bodo penali in bodo denarci polnili proračune EU/posameznih držav. Problem resnično rešen. :)
Kot sem že omenil, imam z googlom bolj ali manj pozitivne izkušnje, ker ne leakam kot star škaf.
Če pa YT spoznava moj glasbeni okus, pa toliko bolje.
Google recimo ogromno prispeva k informacijski razgledanosti in povezanosti ogromne populacije. Bad company my a**.


Hitler je bil baje dober pri gradnji avtocest. A bi mu spregledali vse ostalo?


Google se pusti regulirati in imajo precej izjemnih dosežkov, ki pa jih lahko ignoriraš.
Page in Brin sta vizionarja informacijske dobe, ki rada služita denar. Poglavitni grehi googla, kolikor berem, so iskanje načinov za personalizirane oglase.
Če je google ponekod v monopolnem položaju, je to posledica smiselnega truda in dobrih poslovnih odločitev.
Političnih ambicij pa mu primanjkuje, čeprav se imo rad spogleduje z liberalno agendo. Zmaugy aprooves. :)
Malce regulacije in bomo povprečni uporabniki uživali v kakovostnih storitvah, ki so vrhunsko implementirane.
Omenil bi še rad, da je Google zaslužen za precejšen dvig informacijske varnosti.
Torej, imajo par fint, ki se jih da regulirat, vsega ostalega dobrega, tudi gradnje informacijskih avtocest pa res ne morem spregledati. :)


A veš kaj je problem? Ker nimam izbire. Moji osebni podatki so valuta, četudi bi rajši plačal z denarjem.
In to postaja prevladujoč model, včeraj sem po daljšem času hotel na Apple appstoru naložiti določeno aplikacijo in opcije, da ti pokaže samo plačljive aplikacije, ni več.

Tudi M$ se je temu uklonil in. zato imamo Spyware 10 namesto Win 7.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

zmaugy je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kaj je narobe s pogledom iz 1. polovice 20. st.? A ta zgodovina ne velja več, ker so zdaj čisto drugi časi in so tisti nauki zdaj neuporabni ali kako?

Ja, za tisto sranje se nekako ve, da ni dovoljeno, Nuremberg in to.



IBM-u in ostalim vojnim dobičkarjem nikoli niso sodili. Vse skupaj je bila bolj kot ne farsa, glede na to, da iste standarde zahod krši kot po tekočem traku.

Hkrati so pa naciji zgolj en mejčken del zgodovine. Firme se obnašajo plenilsko že stoletja in vse skupaj je zgolj evolucija. To, da vemo, da je nacizem sranje pač ne more biti argument za pokop zgodovine, starejše od 20 let...

Machiaveli je star že ene 500 let, pa je še kar hudo aktualen. Da en omenjam Platojeve Republike, ki je še kar v šolah, in to ne pri zgodovini...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

bbf ::

joze67 je izjavil:

Skratka, bil je oglaševalska tabula rasa. [...] Ryan je ugotovil, da je v eni uri brskanja Google zanj napravil 9 takih potisnih strani, nato pa še 11 duplikatov. Natančne vsebine zapisov o sebi sicer ni videl, je pa mogoče sklepati, da nosijo njegov spol, etnično pripadnost, politično orientacijo, navade in podrobnosti njegove uporabe družabnih omrežij.

V eni uri je Google uspel določiti spol, etično pripadnost, navade...?


Sej veste, da se da to pospoofat? Če ne moreš zakriti odtisov, jim serviraj vse odtise.

Hermit Bob ::

bbf je izjavil:

joze67 je izjavil:

Skratka, bil je oglaševalska tabula rasa. [...] Ryan je ugotovil, da je v eni uri brskanja Google zanj napravil 9 takih potisnih strani, nato pa še 11 duplikatov. Natančne vsebine zapisov o sebi sicer ni videl, je pa mogoče sklepati, da nosijo njegov spol, etnično pripadnost, politično orientacijo, navade in podrobnosti njegove uporabe družabnih omrežij.

V eni uri je Google uspel določiti spol, etično pripadnost, navade...?


Sej veste, da se da to pospoofat? Če ne moreš zakriti odtisov, jim serviraj vse odtise.


Seveda, za nekaj aplikacij na telefonu ze eno leto kampiram na velikonocnih otokih, ampak! Za cigav k* se moram sploh ukvarjati s tem, ker je, zdaj tudi uradno pedobear korporacija dobila idejo, da bo rinila v mojo zasebnost in tudi po zelo jasnem signalu, da tega brez moje privolitve ne sme, se kar nadaljuje? Ne da se mi zapravljati casa za kriminalno organizacijo, samo da me ne posiljuje brez lubrikanta. Barabe je treba unicit.

Nekaj sta zgoraj zmaugy in se nekdo, pa se mi ne da pogledat zacela neko politicno debato... Google je skupek barab, in je cisto vseeno ali so levi, desni,... Ni pomembno. So cloveski izmecki (skupaj z zaposlenimi, ki te prakse za svojeritno dobro podpirajo) in nujno je, da se jih v druzbi prikaze kot to kar so. Kot smo jih vcasih kovali v zvezde (ko so bili se dobrobitni - vsaj navzven, zdaj je jasno, da so bili samo preracunljivi), je nujno, da se jih zdaj prepozna kot najvecji cloveski poden. Ker so tocno to postali. In to se ni zgodilo zato, ker bi si jaz zelel, ker sem jaz to hotel, ker sem jaz nekaj rekel (samo, da primitivcem ze vnaprej povem, da ad hominemi nimajo nic s tem) ampak zaradi pohlepa vseh, od ceota do zadnjega code monkeya.

Zgodovina sprememb…

bbf ::

"..ampak zaradi pohlepa vseh, od ceota do zadnjega code monkeya. " prepozno si ustavil. Gre še naprej do uporabnika: ker so googlove storitve free. Kao..
Ne pozabi: No free lunch - if it looks free, you are the lunch.

Pa če želiš še politično: vsi so desni konvertiti - na začetku vsi zgledajo kot da delajo za folk, zdej pa samo še za svoje in jim je ta isti folk samo sredstvo. Kdo jim je pa to omogočil? Sistem in mi navadna nevedna raja, volilci za civilizacijo pogubnih sistemov (again) .. (and again).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi načini sledenja uporabnikom otežujejo varovanje zasebnosti

Oddelek: Novice / Zasebnost
227090 (4461) MrStein
»

Je Google iznašel obvoz za GDPR? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8411362 (7196) bbf
»

GDPR je tu, kaj pa zdaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6427366 (17859) AndrejO
»

Twitter uvaja ciljane reklame

Oddelek: Novice / Zasebnost
259452 (7657) blackbfm
»

Piškotki - kako je to mogoče

Oddelek: Programiranje
72371 (1934) DeeJay

Več podobnih tem