» »

Kje se lahko kupi japonsko pivo Asahi oz. Kirin Ichiban

Kje se lahko kupi japonsko pivo Asahi oz. Kirin Ichiban

TheHusky ::

Iščem omenjeni Japonski pivi.
Asahi se je nedolgo nazaj še prodajal v eLeclerc ampak zadnje čase ga ni več, prodajalec pa je rekel da ne ve če še sploh bo.
Kirin Ichiban sem pil v Jap. restavraciji Sushimama, in ga sploh ne najdem izven restavracij.

Mogoče kakšna ideja?

Hvala.
  • poskusil klonirati: TheHusky ()

Cr00k ::

Asahi sem zasledil v lidlu, samo ne vem če ga imajo vedno... za Kirin pa prvič slišim.

TheHusky ::

Cr00k je izjavil:

Asahi sem zasledil v lidlu, samo ne vem če ga imajo vedno... za Kirin pa prvič slišim.


Kakšnjem večjem Lidlu ali to ni važno?

Groot ::

Že prvi zadetki na Google ti najdejo kar iščeš ;) Asahi in Kirin oboje v trgovini Svilna pot, ki ima trgovini v centru (Trubarjeva) in v BTC

sebash ::

Japonska. Konc marca bom tam, ga pil in se spomnil tega posta. Lani bil v Osaki in bil na mini oktoberfestu:)

TheHusky ::

sebash je izjavil:

Japonska. Konc marca bom tam, ga pil in se spomnil tega posta. Lani bil v Osaki in bil na mini oktoberfestu:)


Take me with you, senpai.

Groot je izjavil:

Že prvi zadetki na Google ti najdejo kar iščeš ;) Asahi in Kirin oboje v trgovini Svilna pot, ki ima trgovini v centru (Trubarjeva) in v BTC


Kaj izkušenj s to trgovino? Sicer pa v opisu trgovin ne zveni kot da bi prodajali piva tam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheHusky ()

Gagatronix ::

Svilna pot je cisto solidna trgovina, je pa res da je tista v BTC-ju vecja in ima na voljo vec produktov.

TheHusky ::

Vredu. Očitno bo treba malo v BTC v Svilno Pot! Hvala :)

nanoM4TERIAL ::

Kirin je izredno popularno na Japonskem, tele k trenirajo ta šport k js Japonci, jih je dosti, dobesedno spemajo non stop to Kirin pivo, pijačo whatever je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo sistemski čipi z vgrajenim modemom 5G (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5313790 (11852) dronyx
»

Kuhalnik riža, izkušnje

Oddelek: Loža
438815 (7051) ttommy
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
162567 (2178) Dimnik
»

Huawei Honor 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
133846 (2872) strajnarR
»

Twitter uvaja ciljane reklame

Oddelek: Novice / Zasebnost
259408 (7613) blackbfm

Več podobnih tem