» »

Kateri telefon kupiti?

Kateri telefon kupiti?

T-Mac ::

Pozdravljeni,

zanima me kateri nov telefon predlagate za ceno cca 200 eurur do 250 euru lahko tudi da se kupi preko bolhe ko je ceneje in novo :) Hvala

T-Mac ::

Huawei GSM telefon P9 Lite se mi zdi ok zadeva

next3steps ::

Nov/rabljen?
Slovenija/Tujina?
Kitajc DA/NE?
Garancija DA/NE?
Uporaba?
Željena velikost ekrana?

T-Mac ::

Nov, Slovenija, Kitajc je lahko, Garancija da, uporaba za najstnika, srednja ali velika

klinker ::

Redmi Note 4 ali pa Mi5 serija.
Drugace se za tak denar na bolhi dobi se Nexus 5X, kak Galaxy S6, ipd

Dimnik ::

Uporaba je mišljena za kaj se bo uporabljal telefon, ne kdo ga bo uporabljal?

Klinker, če hoče garancijo, potem xiaomi odpade, oz če kupi pri nas se mu ne splača

Samsunga in nexusa pa ne dobi novega za tako ceno ali se motim?

klinker ::

Na bolhi. 5X dobis definitivno, S6 pa tudi ni vreden vec, glede na to da sem za 320€ vidu ze S7

Dimnik ::

T-Mac je izjavil:

Huawei GSM telefon P9 Lite se mi zdi ok zadeva


Lahko ti povem mnenje o huawei honor8, sicer je malenkost dražji od tvoje zadane cene.

Nad telefonom sem presenečen, baterija solidna, tekoče in nenormalno hitro delovanje, enako velja pri zahtevnih igrah, brez kakršnegakoli štekanja, hitro polnjenje....

klinker je izjavil:

Na bolhi. 5X dobis definitivno, S6 pa tudi ni vreden vec, glede na to da sem za 320EUR vidu ze S7


Klinker
Verjetno rabljeno? Ali novo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

scipascapa ::

ima kdo možnost dobiti kak soliden telefon preko operaterja na obroke, da bi mi ga kupil? tam pomoje podaljšaš 1-2 leti mar ne? jaz pa plačam neko solidno ceno, tam nekje 150€ max ranga?

Scaramouche ::

T-Mac je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me kateri nov telefon predlagate za ceno cca 200 eurur do 250 euru lahko tudi da se kupi preko bolhe ko je ceneje in novo :) Hvala


To imaš v merc šiška danes z pika kartico znižano iz 300 na 225 http://www.phonearena.com/phones/Samsun...

klinker ::

Dimnik je izjavil:

T-Mac je izjavil:

Huawei GSM telefon P9 Lite se mi zdi ok zadeva


Lahko ti povem mnenje o huawei honor8, sicer je malenkost dražji od tvoje zadane cene.

Nad telefonom sem presenečen, baterija solidna, tekoče in nenormalno hitro delovanje, enako velja pri zahtevnih igrah, brez kakršnegakoli štekanja, hitro polnjenje....

klinker je izjavil:

Na bolhi. 5X dobis definitivno, S6 pa tudi ni vreden vec, glede na to da sem za 320EUR vidu ze S7


Klinker
Verjetno rabljeno? Ali novo?


Rabljeno z garancijo.
Huawei je tudi ok, a predrag, je pa isti klinac kot Xiaomi.

Dimnik ::

Ja samo on hoče novo....

Zdaj pa glede huawei, ni isti klinac kot xiaomi, imam honor8 in sva zadnjič primerjala s kolegom, ki ima S6 edge, haha nima za burek proti huawei,po youtube še v določenih primerih poseka S7. Pa pride novi honor8 mali čez 300e, kar ne dobiš niti rabljenega S7. Npr jaz mojega starega tri mesece prodajam za 270e, kar sploh ni pretirano....

Tinaamalaa ::

Ja, Kirin 950 ni svoh, problem je edino GPU...
Primerjaj GPU od Qualcomma 5. generacije proti temu pa bos videl veliko razliko.

Dimnik ::

Povej številke proca, ker po generacijah sem v slepi ulici.... Sem pa primerjal proti snapy 820 in 821 pa sta oba počasnejša, pa po antutu imata oba čez 130000, honor okrog 100000, v glavnem kar sem jaz uporabljal in primerjal zaostajajo vsi, sem presenečen nad honor8, res in sploh ga nebi prodajal, ampak mi je premajhen ekran...

next3steps ::

820 ima po Antutu do 158k točk. Test je sicer ttko tko, ker preferira ST performans

Tinaamalaa ::

Adreno 510, 530, 540
Je pa presenetljivo dober MaliT880, sem pogledala reviewe pa tudi dobi okoli 59FPS v najzahtevnejsih igrah, z zelo malo frame dropi...razlika bo opazna bolj, ko bo vec iger poganjalo Vulkan, ker do zdaj jih je zelo malo...je pa tudi ta Kirin zelo dober...

Dimnik ::

Saj ti pravim, ker govorim iz izkušenj, sem sprobal real racing3, na mi5, mi5s, redmi note3 pro prime in honor jih poseka vse, igro naloži hitrej....sicer se malenkost bolj segreje telefon od xiaomijev, ampak nič kritičnega....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava telefona ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
373947 (2590) THXMASTER
»

Samsung Galaxy s8 ali s7

Oddelek: Mobilne tehnologije
224031 (3515) next3steps
»

Dilema: Honor 7 lite ali Huawei P9 lite

Oddelek: Mobilne tehnologije
235722 (5216) Domobrancek

Več podobnih tem