» »

Gamepad

Gamepad

1
2
»

Machete ::

Tole je instant buy. XB je top. Imam sicer 360 verzijo, ampak nič ne pogrešam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

2dark ::

Machete je izjavil:

Tole je instant buy. XB je top. Imam sicer 360 verzijo, ampak nič ne pogrešam.


Takole po občutku je meni xbox360 verzija boljša. Izdelava, tipke, gobice.. Lahko se motim.

Drugače pa. Edina top gamepada sta od sonya in ta od microsofta. Vse ostalo ( logitech, trustmaster in podobna solata ni niti blizu)..

Verjetno obstajajo tudi kakšni kvalitetni, pa za njih ne vem.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

WRC555 ::

Evo, sem naročil tega xbox one. Poročam kako bo :)

m0f0x ::

Tnx za info, naročeno. Jaz tudi imam od 360ke, že več kot 10 let ampak zadnje čase mi gre kabel že preveč na živce :|

Machete ::

Men gre pa menjavnje baterij na živce, kar požrešna živalca. No saj so poceni v teh časih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

rdecaluc ::

Vedno lahko vzameš še play&charge kit ;)
Est modus in rebus. ,typos

yayo ::

skoraj raje štiri polnilne baterije in kitajski polnilec. Baje dlje trajajo, pa še en par polniš medtem, ko drugi uporabljaš. Sam imam play&charge. Na starem pcju me je začel hecati, ni se več polnil, kontrolni led na kablu je prenehal svetiti. Pa je star eno leto. Na prenosniku enako. Googlam in vidim, da ima kup ljudi enak problem. Zgleda, kot, da je baterija fuč, ampak nekateri so jo preko raznih kolobocij uspeli spet usposobiti. Meni ne rata. Januarja kupim nov pc, priključim za šalo kontroler z "okvarjeno" baterijo in hudič deluje kot nov.

suhi ::

Se strinjam, raje komplet štirih baterij + polnilec. Sam sem kupil Panasonic Eneloop za 11-12€, polnim jih pa na enem starem polnilcu, ki je najbrž skorajda mojih let. Baterije zamenjam od oka 1x na vsake 4-5 dni (nisem pozoren), tako da je s tem problem v glavnem rešen. Vseeno pa pogrešam svojega starega Logitech F710, kjer sta 2 Lidlovi potrošni AA bateriji zdržali pol leta in več :)

radmannsdorf ::

Si kdo od vas lasti 8bitDo gamepad?
Kupil sem sicer Sega Saturn kontroler od Retro-Bit-a, pa se je D-pad v par dneh zlomil, sem poslal nazaj na Amazon, ker so pri Retro-Bit totalno neodzivni.
Zdaj pa imam ogledan 8bitDo SN30 ali 8bitDo SN30 Pro. Ima kdo?

WRC555 ::

Včeraj sem ga dvignil (xbox one) in ga na hitro sprobal.

S tv-jem se je povezal brez težav, in ja deluje odlično :)
Malo mi je zoprno edino to, da ga moram vedno, kadar izklopim tv, ponovno uparit preko bt.

pedalo ::

Jaz ga imam povezanega z Mibox S in se avtomatsko poveze, ko ga prizgem. Uparil sem ga samo na zacetku.

GeForce ::

Pri meni je problem z vsakokratnim uparjanjem rešil update FWja na controllerju ;)

yayo ::

na treh pcjih moram vsakič uparjat po polnjenju. Fw imam najnovejši ;((

Gagatronix ::

Jaz si lastim PDP-jev XBone kontroler oziceno verzijo, kabla je vec kot dovolj za udobno igranje.

https://www.pdp.com/en/pdp-wired-contro...

8Bit ::

Da ne odpiram ravno nove teme.

Je še vedno najboljša izbira za pc Xbox one gamepad?

yayo ::

Definitivno.

Gagatronix ::

8Bit je izjavil:

Da ne odpiram ravno nove teme.

Je še vedno najboljša izbira za pc Xbox one gamepad?


Absolutno, ker je na novejsih verzijah Windows nativno kompatibilen s sistemom, za razliko od playstation kontrolerjev, ki zahtevajo locene gonilnike.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volan in ostalo

Oddelek: Konzole
444697 (2491) DamijanD
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131418 (849) Ganon
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517427 (14391) kevin55
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512971 (10934) yero7
»

Gamepad

Oddelek: Kaj kupiti
192160 (1773) r3dkv1c4

Več podobnih tem