» »

El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

«
1
2

Kurzweil ::





Produkcija: Netflix
Režija in scenarij: Vince Gilligan
Igralci: zaenkrat od glavnih igralcev razkrit samo Aaron Paul (Jesse Pinkman)

Film bo nadaljevanje serije in sicer od trenutka, ko Jesse Pinkman (Aaron Paul) zbeži iz ujetništva nacijev. Da film ne bi bil vsaj solidna zadeva je verjetno bolj malo straha, saj bo/je celotno zadevo tako napisal, kot režiral Vince Gilligan, ki je seveda tudi ustvaril celotno serijo, tudi Aaron Paul bo igral Jesseja Pinkmana. Sprašujem se edino, koliko bo tudi kaj drugih karakterjev iz serije vpletenih tudi v filmu?!

  • spremenil: Kurzweil ()

aborko ::

Walter vrjetno ne bo ustal od mrtvih. Žal. Zgleda zlo zanimivo, a 10.11.2019 pride zadeva?

Kurzweil ::

aborko je izjavil:

Walter vrjetno ne bo ustal od mrtvih. Žal. Zgleda zlo zanimivo, a 10.11.2019 pride zadeva?


Ni nobene potrebe, da vstane Walter White od mrtvih, je pa še cel kup drugih karakterjev, nekaj v smislu Better Call Saul, ki ga moram še do konca pogledat. Stvar deluje zelo zanimivo, tudi jaz pa tisti datum na koncu (torej 10.11. 2019) razumem kot release date. Mi je pa malce hecno, da so šele danes objavili zadevo, ne vem zakaj za vraga so bili tako skrivnostni glede tega. Netflix pa zadnje čase deluje vedno bolj resno, recimo septembra bo še The Irishman,... me pa zanima kako bo s predvajanjem, če bo stvar v kinu, ali jo bojo naprej nekaj časa imeli samo na svojem streaming servicu in šele potem vse ostalo?!

Cunami80 ::

Ni nujno, da je Walter mrtev. Lahko je samo skp padu, pa so ga v bolnici rešili. Sam predvidevam.

oo7 ::

Ali pa bodo kakšni spomini za nazaj z Walterjem.

Kurzweil ::

Možno je seveda vse, ampak jaz mislim da Walter Whitea več ne bomo videli, niti kot kakšne flashbacke ne, modoče kakšen že posnet kader iz serije, če bi vpletli njega, pa bi tako videli še njegovo družino, bratovo familijo... po mojem ne bo od njih nobenega več na ogled, mogoče celo nobenega. Po mojem bomo spremljali samo Pinkmana, kako beži, glede na naslov, mogoče celo v Mehiki oz. sem v to kar precej prepričan, na koncu pa bo verjetno se nekako zlizal, kar bi pomenilo še en del, dvomim, da bo tudi Pinkman umrl, kar pa bi sicer bilo realno, glede na to kakšen lulek je in koga ima za vratom, ampak glede na današnje tendence, bi rekel, da bo preživel in se nekako rešil bremena in s tem pustijo še možnost za še en del. We will see...

Cunami80 ::

Res, da je Pinkman lulek, ampak dela najboljši kristaliziran metamfetamin. Dvomim, da bi ga radi videl mrtvega. Tako kot kriminalci in kot oblast. Kuha lahko tudi v zaporu.

Kurzweil ::

Cunami80 je izjavil:

Res, da je Pinkman lulek, ampak dela najboljši kristaliziran metamfetamin. Dvomim, da bi ga radi videl mrtvega. Tako kot kriminalci in kot oblast. Kuha lahko tudi v zaporu.


Ko si enkrat v teh vodah in ko se takole delaš norca, kot sta se na koncu WW in JP, potem te mimogrede kdo zaradi svojega renomeja pospravi, pa si lahko najboljši "meth chef" na svetu. Se pa strinjam, da je kar nekaj možnosti da preživi, saj imata tudi AMC in Netflix svojo računico. Me pa zanima, če bo to sploh mogoče v kinu gledat...?!

2dark ::

WW bi moral biti živ, ker drugače ves čar filma zbledi. Na koncu je bil WW osrednja in glavna figura serije.

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

WW bi moral biti živ, ker drugače ves čar filma zbledi. Na koncu je bil WW osrednja in glavna figura serije.


To je vsem jasno, ampak ta film bo fokusiran na Pinkmana... tudi pri Better Call Saul, ne boš videl WWja, ampak je protagonist odvetnik Saul, ker je takrat WW še bil normalen družinski človek, ki še ni vedel za svojo diagnozo, v sequelu pa bo pač mrtev in se bo vse dogajalo okrog Jesseja Pinkmana. Verjemi, če bi bil WW kakšen faktor v tem filmu, bi to že vedeli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Ne vem zakaj nalima pod prejšnji post... raztopim neko logiko, da če nekdo objavi par stvari po vrsti, sploh če je nekaj pozabil in se potem združi, ampak da je vmes toliko časa in da nalepiš nekaj aktualnega in potem to ne prikaže, je napaka...

IL_DIAVOLO ::

Ma ja, ww is gone in prav je tako. Tista zgodba je ze zdavnaj zakljucena.

louser ::

Kurzweil je izjavil:

Cunami80 je izjavil:

Res, da je Pinkman lulek, ampak dela najboljši kristaliziran metamfetamin. Dvomim, da bi ga radi videl mrtvega. Tako kot kriminalci in kot oblast. Kuha lahko tudi v zaporu.


Ko si enkrat v teh vodah in ko se takole delaš norca, kot sta se na koncu WW in JP, potem te mimogrede kdo zaradi svojega renomeja pospravi, pa si lahko najboljši "meth chef" na svetu. Se pa strinjam, da je kar nekaj možnosti da preživi, saj imata tudi AMC in Netflix svojo računico. Me pa zanima, če bo to sploh mogoče v kinu gledat...?!

Ne. Dokler ne nabavi svojih kinematografov, gredo filmi direkt pred male ekrane.
Lobiji in to.

Kurzweil ::

@louser, verjetno res, ne bi bil pa 100% prepričan, ker je namreč pred časom Netflix napovedal, da bo te največje uspešnice dal v kinematografe, tako bo recimo v kratkem The Irishman tudi v kinu in ne samo na streaming servicu Netflixa.

oo7 ::

El Camino: A Breaking Bad Movie | Emmys Commercial | Netflix

IL_DIAVOLO ::



You Ready?

Kurzweil ::

Tole zna bit zanimivo,... upam samo, da se Pinkman ne bo spremenil v Rambota...

Shields ::

to bo folk spet jokal kako ne bo dobro

starboi ::

Shields je izjavil:

to bo folk spet jokal kako ne bo dobro


Ko je Vince Gilligan v igri zadeva nikakor ne more biti slaba... to bi pa valda moral že vedeti.

Kurzweil ::

Jaz sem kar optimističen,... zdej neke revolucije in nivoja Breaking Bada na pričakujem, bi pa lahko bilo nekaj na ravni Better Call Saul z malce več tempa, suspenza,...

DarwiN ::

Kdo reče "You ready?" na koncu trailerja? Walter White z zapušenim glasom? 8-)

Ali pa je Mike?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Kurzweil ::

DarwiN je izjavil:

Kdo reče "You ready?" na koncu trailerja? Walter White z zapušenim glasom? 8-)

Ali pa je Mike?


Po mojem nobedn od teh dveh...

IL_DIAVOLO ::

That kinda guy that makes you dissapear.

JanezH ::

Lion29 ::

ma ni blo zdaj treba nove teme odpirat pismo. spada pod serijo BB.

anyways, zgleda zelo obetavno... sem preprican, da bo veliko bolje kot BCS... sploh pa ker je movie in je kredibilnost netflixa on the line... tak da trailer zgleda zelo obetavno.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Lion29 je izjavil:

ma ni blo zdaj treba nove teme odpirat pismo. spada pod serijo BB.

anyways, zgleda zelo obetavno... sem preprican, da bo veliko bolje kot BCS... sploh pa ker je movie in je kredibilnost netflixa on the line... tak da trailer zgleda zelo obetavno.


Nekako ne vidim nobenega razloga, zakaj be sequel FILM, dal v topic od Breaking Bad SERIJE? - takole, je bolj pregledno in smiselno. Drugo pa se strinjam! Se pa zna zgoditi, da bi si ob solidnem filmu znali zaželeti, da bi to bila serija...

oo7 ::

Breaking Bad Cast Reacts to El Camino Trailer Comments | Netflix

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Breaking Bad Cast Reacts to El Camino Trailer Comments | Netflix



Nisem pogledal tega posnetka, ga bom ob priložnosti,... predvidevam pa, da pravijo, da gre za eno največjih mojstrovin v zgodovini filma ?! :D

Qcube ::

A ni to za danes napovedano? Je že na netflixu?

drvo ::

Ja.

PH03N1X ::

Pasemo se že tudi lahko.

Lion29 ::

a je ze kdo pogledal? jaz bom cez 1h :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Na partisu je že netflix 1080p kvaliteta. Pogledam jutri.

Lion29 ::

evo, jaz sem pogledal... sem se bal, da bodo zajebali, pa niso... zakon narejeno....

ne bom spoilal... le to povem, da najbolj sem se bal, da bo zdaj kao jesse bolj odrasel, bolj izkusen, bolj pameten pa to... pa hvala bogu niso pretiravali s tem...

skoda, da je samo en film
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Evo, sem pogledal, bi napisal več, pa nimam časa, sem na telefonu in ne bi spoilal preveč zaenkrat.

Jaz bi rekel, da je stvar solidna,... glede na vse današnje flope z raznimi prequeli, sequeli in rebooti, je tole zelo solidna zadeva, ne pričakujte pa nekega strašnega presežka, ker je bilo že prej jasno, da se niti Better Call Saul, niti ta film, ne moreta približati nivoju Breaking Bada,... mirno lahko pogledate, vam ne bo nerodno :)

Moram pogledat še enkrat v miru, ampak zaenkrat bi dal oceno, eno dobro 7/10

@Lion29, kdo ve, mogoče pa še bo kakšen del .... naslednje od Netflixa, kar pričakujem je Irishman...

Ganon ::

Kurzweil je izjavil:

ker je bilo že prej jasno, da se niti Better Call Saul, niti ta film, ne moreta približati nivoju Breaking Bada


Kaj? Better Call Saul je mojstrovina, enako kot Breaking Bad.

Kurzweil ::

Ganon je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

ker je bilo že prej jasno, da se niti Better Call Saul, niti ta film, ne moreta približati nivoju Breaking Bada


Kaj? Better Call Saul je mojstrovina, enako kot Breaking Bad.


Better Call Saul je fina zadeva, vsaj po mojem okusu, pa je sigurno daleč od Breaking Bada... Breaking bad pa itak, če temu ne bi bilo teko, ne bilo niti tega filma, niti serije Better Call Saul...

Nikec3 ::

Wtf je bilo tole? Point celega filma je, da Pinkman išče denar.

Lahko bi bil naslov tudi Jesse Pinkman and treasure hunt. Razočaran sem, zelo. Pa me sploh ne moti, da je zadeva počasna, ker mi je recimo Better Call Saul super zadeva.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

sivistol ::

Nikec3 je izjavil:

Wtf je bilo tole? Point celega filma je, da Pinkman išče denar.

Lahko bi bil naslov tudi Jesse Pinkman and treasure hunt. Razočaran sem, zelo. Pa me sploh ne moti, da je zadeva počasna, ker mi je recimo Better Call Saul super zadeva.


se strinjam cela zgodba kako isce dnar, malo backstory , drugo pa nc

xxxul ::

Jst sm dejansko pričakoval več, ampak težko rečem da sem razočaran.
Film pač zaključi Pinkmanov zgodbovni lok, pokaže kako se je spremenil... in to je to...

meho7 ::

Jao deluje kot da bi 2 dela skupaj spacal ne vem zakaj niso ze takrat to posnel kot series finale
Fat Todd :))
Za BB fane je ok, nothing special 5/10

Lion29 ::

razocarani? nad cem? kaj ste pricakovali?

zame sta to 2 (odlicna) nova dela BB serije, ki zakljucita Jessijevo zgodbo.
Odlicno spisano, odlicno zrezirano, odlicno odigrano ... nic ni bilo over the top (cesar sem se sam najbolj bal)... edino kar me je motlo, da je bil Todd debel.
- mike + walter + jesssica jones cameos... wow, sem bil izredno pozitivno presenecen...

skratka... resnicno ne vem, kaj ste pricakovali?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Lion29 je izjavil:

razocarani? nad cem? kaj ste pricakovali?

zame sta to 2 (odlicna) nova dela BB serije, ki zakljucita Jessijevo zgodbo.
Odlicno spisano, odlicno zrezirano, odlicno odigrano ... nic ni bilo over the top (cesar sem se sam najbolj bal)... edino kar me je motlo, da je bil Todd debel.
- mike + walter + jesssica jones cameos... wow, sem bil izredno pozitivno presenecen...

skratka... resnicno ne vem, kaj ste pricakovali?


Tudo jaz ne vem, kaj je folk pričakoval?! Tega bi se pa ljudje že lahko počasi naučili, da se ne gradi hype okrog vsakega trailerja in teaserja. Jaz sem pričakoval nekaj takega, kar sem videl, torej solidno zadevo, nek podaljšek serije, ki pa ne bo na nivoju Breaking Bad, ker je to praktično nemogoče. Isto sem napisal, da ni noben presežel,da pa je za pogledat in da folk, naj ne pričakuje preveč.

Vince Gilligan je v življenju snemal samo serije, tako da je bil to za njega prvi celovečerni film.

In pa ena žalostna zanimivost... Robert Forster, ki je v filmu El Camino: A Breaking Bad Movie, igral onega Vacuum cleaner salesmana in možakarja, ki ti uredi prevoz in drug ID, je včeraj, na dan izida filma dejansko v 78. letu umrl! Malce črnegaga humorja,... za to verjetno ni potreboval 125.000$...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

LeQuack ::

Kako se film primerja z Better Call Saul serijo?
Quack !

meho7 ::

Poglej malo na reddit film je poln pohval kao 9/10 a v resnici nic posebnega tudi ce ne pogledas nisi nic zamudil. Nekateri celo zelijo Oskarja za Aarona Paula :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Kurzweil ::

@meho7, ne bi jaz resno jemal komentarje na Redditu, če že pogledaš, potem poglej kakšne dobre kritike in recenzije. Predvsem pa, ne glej komentarjev pred filmom, po možnosti niti ocen in podobnega,... sam poglej in oceni, potem pa poglej kaj drugi pravijo in komentirajo,... pač, da si svoje mnenje, s svojo glavo ustvariš,... če pa boš bral okrog, da si nekdo zasluži Oskarja za vlogo, da ima oceno 9/10, si pa verjetno ustvariš visoka pričakovanja in si razočaran. Tale film ni noben blazen presežek, je pa zelo soliden,... je pa problem te generacije, ko delujejo na binarni sistem,.. ali je ultimate hype in se pretirava in hvali,.. ali pa film disajo in ga povsem zdemolirajo (memi, razni video, komentarji na socialnih omrežjih, nizke ocene na IMDB, RT).. redko kdo zna dati oceno objektivno, razmišljati s svojo glavo, stati za svojmi stališči, vsi samo nekomu sledijo, skoraj nihče, pa ni več persona zase...

...in dela tega hajpa je tudi to, da ko nekdo vidi nekaj, kar mu sede, je stvar, kot sem že prej napisal, kar naenkrat za Oskarja za najboljši filmo, glavno vlogo,... pa čeprav še sploh ni konec leta, da bi lahko ocenjevali vse filme, ki lahko pridejo v poštev. Tale film je zelo soliden, si pa ne zasluži nobene nagrade! In meho7, to zgoraj govorim "in general", ni letelo na tebe...

@LeQuack, jaz sem nekje sredi serije Better Call Saul, dal slednjo na pavzo, saj gledam v 95% primerih samo še serije, ki so že zaključene. Ko pogledam do konca, kar zna bit v naslednjih dneh, pa lahko kaj napišem.

PH03N1X ::

Jaz se ful strinjam z IGN reviewom predvsem glede izgleda igralcev, ki so precej postarani, kar je sicer pričakovano z Jesseja/AArona zaradi mučenja, ne pa toliko od ostalih

(izjema je tist stari s scrapyarda,vacuum man (RIP), pa stara od Jesseja)

, mislim, da je edini dobro postaran Badger. Končna ocena 8-8.5/10

Kurzweil ::

PH03N1X je izjavil:

Jaz se ful strinjam z IGN reviewom predvsem glede izgleda igralcev, ki so precej postarani, kar je sicer pričakovano z Jesseja/AArona zaradi mučenja, ne pa toliko od ostalih

(izjema je tist stari s scrapyarda,vacuum man (RIP), pa stara od Jesseja)

, mislim, da je edini dobro postaran Badger. Končna ocena 8-8.5/10


Če prav razumem, je zate ta film top 30-40 v zgodovini filma?

Nikec3 ::

Tudo jaz ne vem, kaj je folk pričakoval?!

Dejansko nisem pričakoval nič. Nobene potrebe ni za obstoj tega filma. Še za Star Wars Stoy: Solo je bilo več razlogov, da obstaja kot tukaj. Pač meni se zdi žalostno, da so celotni character Pinkmana in plot filma zreducirali na money hunt.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

ce gledas tako, pol ni nobene potrebe po nobenem filmu...

jaz sem pac z El Caminom dobil dva nova dela serije.. in fajn se je zakljucila zgodba jesse-ja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672078 (1840) Kurzweil
»

Battlestar Galactica (reboot) TV serija

Oddelek: Sedem umetnosti
284107 (190) oo7
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195765 (11846) oo7

Better call Saul!

Oddelek: Sedem umetnosti
123321 (2030) Limona

Več podobnih tem