» »

Revija Joker

Revija Joker

Invictus ::

Papirna izdaja v današnjem času je preprosto poslovna naivnost.

Retro folka je premalo, bralcev v slovenščini še manj...

Resni igralci že zdavnaj berejo angleške online časopise...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Next-Gen ::

Jazbina ima že danes če greš pogledat od the last of us 2 naprej na netu opise ampak to počnejo tudi drugi. jaz če me zanima opis si ga pogledam na Youtubu.
Tukaj je fora da primeš nekaj v roke, da si odpočiješ oči od ekrana, nekaj kar lahko daš v zbirateljsko poličko.

Delam zbirko starih špilov konzol ampak samo zato ker je vse v fizični obliki. Digitalna zbirka kaj pa vem nima duše.
Namen imam narediti tudi zbirko vseh Jokerjev en je zgoraj omenil da jih ima, imate kak nasvet kako se do njih dokopati ?

PALOMINO ::

Invictus je izjavil:

Papirna izdaja v današnjem času je preprosto poslovna naivnost.

Retro folka je premalo, bralcev v slovenščini še manj...

Resni igralci že zdavnaj berejo angleške online časopise...



Po večini drži.
Drži pa tudi, da našega koncepta žal ne razumete v celoti.

          ::

Next-Gen je izjavil:

Jazbina ima že danes če greš pogledat od the last of us 2 naprej na netu opise ampak to počnejo tudi drugi. jaz če me zanima opis si ga pogledam na Youtubu.
Tukaj je fora da primeš nekaj v roke, da si odpočiješ oči od ekrana, nekaj kar lahko daš v zbirateljsko poličko.

Delam zbirko starih špilov konzol ampak samo zato ker je vse v fizični obliki. Digitalna zbirka kaj pa vem nima duše.
Namen imam narediti tudi zbirko vseh Jokerjev en je zgoraj omenil da jih ima, imate kak nasvet kako se do njih dokopati ?


Iz tega razloga nekateri še vedno kupujemo vinilne plošče.

Mato989 ::

Next-Gen je izjavil:

"Revija Jazbina (Jazbinec) ne bo na voljo pri lokalnem dilerju s papirjem ali v trgovinah. Ne. Gre za projekt, ki bo na voljo kot posebna omejena izdaja."

A to so dodatni stroški če revijo prodajaš v trgovini ? Brez tega oziroma kot je nekdo omenil letne naročnine bo potem bralsko grlo res zelo ozko


Verjetno mora nekaj zaslužit tudi časopisni diler ane? Najboljše je da je na voljo samo preko letne naročnine, če prva revija uspe, naj dajo opcijo letne naročnine pa da vidimo koliko se nabere, če naberejo neko cifro rentabilnosti pošljejo položnice in je.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cveto ::

Dobra novica! Joker sem kar malo pogrešal. Doma imam še praktično vse številke (razen tistih prvih v starem formatu), bil sem tudi na veliko srečanjih (tudi v Idriji, pa v Koloseju itd...). Ekipo sem večinoma poznal osebno, z Navi smo šli še skupaj v Munchen po LEGO kocke. Febo je bil res preveč nadut (do mene se je recimo obnašal kot do nekega pamža, čeprav sva podoben letnik in sem tudi nekaj dosegel v lajfu) ampak tak očitno pač je.

Revijo sem naročil, želim vso srečo in upam da se obenese!

PALOMINO ::

Mato 989: Verjetno mora nekaj zaslužit tudi časopisni diler ane? Najboljše je da je na voljo samo preko letne naročnine, če prva revija uspe, naj dajo opcijo letne naročnine pa da vidimo koliko se nabere, če naberejo neko cifro rentabilnosti pošljejo položnice in je.


Tudi to je ena stvar.

Kot mnogi tukaj ugotavljate, je to "delikatesna" zadeva. Da se človek malo umakne od zaslonov in prebere v miru, kakovostno zapisano besedo.
Enim je to kul, spet enim ne. Vsakomur svoje.
Kot sem zapisal, izbire je danes na spletu toliko kot še nikoli in prav je tako.

Ideja z letno naročnino je vsekakor zelo dobra. Če se projekt izkaže da bo deloval vsaj s pozitivno ničlo, potem bomo ponudili tudi možnost letne naročnine.
Lahko pa že sedaj zapišem, da v primeru uspelega projekta ne ciljamo na mesečnik ampak kvečjemu četrtletnik, se pravi štiri izvode letno.

Mato989 ::

PALOMINO je izjavil:

Mato 989: Verjetno mora nekaj zaslužit tudi časopisni diler ane? Najboljše je da je na voljo samo preko letne naročnine, če prva revija uspe, naj dajo opcijo letne naročnine pa da vidimo koliko se nabere, če naberejo neko cifro rentabilnosti pošljejo položnice in je.


Tudi to je ena stvar.

Kot mnogi tukaj ugotavljate, je to "delikatesna" zadeva. Da se človek malo umakne od zaslonov in prebere v miru, kakovostno zapisano besedo.
Enim je to kul, spet enim ne. Vsakomur svoje.
Kot sem zapisal, izbire je danes na spletu toliko kot še nikoli in prav je tako.

Ideja z letno naročnino je vsekakor zelo dobra. Če se projekt izkaže da bo deloval vsaj s pozitivno ničlo, potem bomo ponudili tudi možnost letne naročnine.
Lahko pa že sedaj zapišem, da v primeru uspelega projekta ne ciljamo na mesečnik ampak kvečjemu četrtletnik, se pravi štiri izvode letno.


Tudi to je odlično, če bo potem res action packed revija polna vsega zanimivega iz Sveta Videoiger, tehnike, avdiovidea itd... =)

Vglavnem moj keš imate! =) Good luck!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oemdzi ::

Naročeno tudi iz moje strani, čeprav nisem bil hardcore ljubitelj Jokerja, sem pa vseeno z veseljem kakšnega prebral.

Hvala za nakup! Naš dan je sedaj še lepši.
Naročilo #1272


Škoda, da ni 1272 counter naročil le za revijo :D
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

ajdov ::

hurikhan je izjavil:

Fajn bi blo, če si ne bi izmišljevali toliko butastih besed...

Besede morajo bit

Gregor P ::

Jaz v tej prvi novi številki, ki je praktično že narejena, resno pričakujem oceno novih igralnih konzol in njihovo (poglobljeno) primerjavo ... kar je vem malo težka oz. utopično pričakovanje glede na to, da so pravkar izšle :D

... ampak stvari, ki mene na splošno zanimajo so (kakovostne) izkušnje, nasveti iz prve roke, tudi če gre za starejšo napravo, igro ipd. Pri slovenskih revijah je moja glavna kritika, da v bistvu pri njih le še preverim, če sem vse pravilno prebral in razumel npr. v angleščini vsaj kakšen mesec prej.:|

Pa tudi dobri prevedeni izbrani (običajno v tujini plačljivi) članki me zanimajo.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PALOMINO ::

PS5 seveda bo.

Gregor P ::

Hvala za ta podatek :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mojsterleo ::

Invictus je izjavil:

Papirna izdaja v današnjem času je preprosto poslovna naivnost.

Retro folka je premalo, bralcev v slovenščini še manj...

Resni igralci že zdavnaj berejo angleške online časopise...
Joker ni šel v franže zaradi pomanjkanja zanimanja bralcev, ampak zaradi tega, ker je propadla založniška hiša Alpress, ki je bila (med drugim) tudi lastnik pravic do revije Joker. S tem je ekipa izgubila dostop do evidence naročnikov, pravic uporabe logotipa revije itd.
Seveda ne moreš primerjati ‘farbovitega magazina’ z nekimi angleškimi spletnimi skrpucali, ali pač? Verjamem da jim bo uspelo zapeljati projekt, ker slo trgu res primanjkuje takih revij. Je pa res, da bo potrebno več pozornosti posvetiti plačljivim in zastonjskim mobilnim igram (android in ios), ker to je tisto kar privlači dandanašnjo otročad in ruljo nasplošno.

Magic1 ::

Trenutno je res o dostih stvareh za pisat. Na četrt leta bi verjetno res bilo idealno, da se glavnina novosti tehnike pokrije, top šit igre opiše in še kup random svari napiše.
Magic

PALOMINO ::

Magic1 je izjavil:

Trenutno je res o dostih stvareh za pisat. Na četrt leta bi verjetno res bilo idealno, da se glavnina novosti tehnike pokrije, top šit igre opiše in še kup random svari napiše.


Da, v taki smeri se razmišlja. Delati mesečnik in ob tem dajati notri napovedi iger in "dnevne" novice nekako ne bi.

Thompic ::

Tale Jazbina pa vsaj v mojem primeru ni ravno odzivna :) Sem v ponedeljek naročil tole revijo, pa do zdaj še nisem prejel podatkov za plačilo po predračunu.. Danes sem vam pisal mail glede naslova za dostavo, pa tudi nobenega odgovora..:|

PALOMINO ::

Pošljemo, predračune vsem naenkrat, do konca tedna.
Me veseli, da se vam mudi tako plačati. :)

Thompic ::

PALOMINO je izjavil:

Pošljemo, predračune vsem naenkrat, do konca tedna.
Me veseli, da se vam mudi tako plačati. :)


Jah, malce me nostalgija daje :D

tony1 ::

@PALOMINO: Zelo modro ste domislili tole o četrtletju, in z idejo se strinjam.

Prvič, ker je tako (brez resnega kapitala zadaj, ki ga slovenski novinar nima kje vzeti) veliko lažje začeti, drugič zato, ker bodo (verjetno) vsi sodelavci pisali honorarno, saj morajo najprej vsak dan še oddelati šiht (glej prejšnji stavek), tretjič pa zato, da ne bodo pisci izgoreli. (Del razloga, da Febo ne šmergla projekta je verjetno tudi v tem.)

Sam sem celo gruntal, da bi v izogib izgorelosti morali razmišljati o max. 10 številkah letno (tj. z mesecem dni dopusta avgusta in mesecem dni v februarju - takrat je v gaming industriji mrtvilo, pa še odpočiti si mora človek od norije izidov novih špilov v četrtem kvartalu), in vesel sem, da ste le še bolj razumno začeli s projektom.

Komaj čakam.

Machete ::

Išče eleksir mladosti. hehe
Jaz malo pošpegam v NG zadnje čase, samo niso duhoviti, pa igerc pa gadetov ni not, pa serij pa pa.. eh :(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tony1 ::

No, če zato nima časa pisati v "novem cajtengu", mu jo bog žegnaj...

49106 ::

PALOMINO je izjavil:

PS5 seveda bo.


Xbox SX pa ne?

PALOMINO ::

Hja, hudič ga je dobiti, ta Xbox Series X oz. po domače Serjex.
Preplačeval pa ga odkrito povedano ne bi. Bi dal z veseljem 600 eur, če bi ga kje uspel dobiti.
Naj bi sicer bil v Sloveniji preko nekih kanalov v decembru, samo ne vem če bo čas potem to stestirati, napisati kakovosten članek in še ujeti rok za print.
Bi si pa tudi jaz želel primerjave s PS5, seveda.

Ganon ::

PALOMINO je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Trenutno je res o dostih stvareh za pisat. Na četrt leta bi verjetno res bilo idealno, da se glavnina novosti tehnike pokrije, top šit igre opiše in še kup random svari napiše.


Da, v taki smeri se razmišlja. Delati mesečnik in ob tem dajati notri napovedi iger in "dnevne" novice nekako ne bi.


Saj ni potrebe po dnevnih novicah. Tematik, o katerih bi lahko pisali, je veliko. Kar se tiče napovedi, je dovolj, da se pokriva večje igrarske sejme. In da se opiše čim več odmevnih naslovov. Jokerjevih opisov iger nisem bral z namenom, da se bom lažje odločil za nakup, ampak ker so bili tako dobro zastavljeni, da jih je bilo užitek prebirati. Nemalokrat se je zgodilo, da sem se vračal nazaj k starim številkam. In to mi manjka ob današnji poplavi instant novinarstva.

Bi si želel več kot štiri številke letno. :P

Kurzweil ::

Sicer je ta izvod že zaključen, bo pa zanimivo videt, kaj bo prej izšlo, ali bo to Jazbina 30. decembra, ali bo to Cyberpink 2077 :)) Če bo revija izhajalo vsake 4 mesece (bog daj), pa si lahko obetamo nekje ob jubilejni 50. številki tudi opis Star Citizena :D

oo7 ::

Če ne bi tukaj o tem pisali sploh ne bi vedel za to . Hvala

Sem pa ravnokar prednaročil 1 številko.

Upam, da bo s tega kaj več in, da bo izhajalo redno bi se takoj naročil.

IL_DIAVOLO ::

PALOMINO je izjavil:

Hja, hudič ga je dobiti, ta Xbox Series X oz. po domače Serjex.
Preplačeval pa ga odkrito povedano ne bi. Bi dal z veseljem 600 eur, če bi ga kje uspel dobiti.
Naj bi sicer bil v Sloveniji preko nekih kanalov v decembru, samo ne vem če bo čas potem to stestirati, napisati kakovosten članek in še ujeti rok za print.
Bi si pa tudi jaz želel primerjave s PS5, seveda.


Nisem vedel, da ste zaljubljeni in subjektivni PS fanatiki.

Bwaze6 ::

Naročil, iz čisto nostalgičnih razlogov. :)

PALOMINO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Hja, hudič ga je dobiti, ta Xbox Series X oz. po domače Serjex.
Preplačeval pa ga odkrito povedano ne bi. Bi dal z veseljem 600 eur, če bi ga kje uspel dobiti.
Naj bi sicer bil v Sloveniji preko nekih kanalov v decembru, samo ne vem če bo čas potem to stestirati, napisati kakovosten članek in še ujeti rok za print.
Bi si pa tudi jaz želel primerjave s PS5, seveda.


Nisem vedel, da ste zaljubljeni in subjektivni PS fanatiki.



Ne vem od kje to da je kdo od ekipe PS fanatik. Ampak ok.
Serjex - je šaljivo nikakor ne žaljivo. In da, Xbox Series X si nadvse želimo.

Kurzweil je izjavil:

Sicer je ta izvod že zaključen, bo pa zanimivo videt, kaj bo prej izšlo, ali bo to Jazbina 30. decembra, ali bo to Cyberpink 2077 :)) Če bo revija izhajalo vsake 4 mesece (bog daj), pa si lahko obetamo nekje ob jubilejni 50. številki tudi opis Star Citizena :D


Cyberpunk 2077 bo v cifri če bo vse po sreči. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

Gregor P ::

PALOMINO je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Hja, hudič ga je dobiti, ta Xbox Series X oz. po domače Serjex.
Preplačeval pa ga odkrito povedano ne bi. Bi dal z veseljem 600 eur, če bi ga kje uspel dobiti.
Naj bi sicer bil v Sloveniji preko nekih kanalov v decembru, samo ne vem če bo čas potem to stestirati, napisati kakovosten članek in še ujeti rok za print.
Bi si pa tudi jaz želel primerjave s PS5, seveda.

...
Serjex - je šaljivo nikakor ne žaljivo. In da, Xbox Series X si nadvse želimo.


... mene osebno zanima na to temo predvsem katera konzola ponuja najboljšo igričarsko izkušnjo; ker itak lahko razen ekskluziv igramo igre na različnih napravah (tu je seveda vprašanje, ali je teža bolj na kakovosti samih iger in koliko konzola doprinese k temu). Potem pa morda še malo osebnih izkušenj glede na zgodovino igranja iger na konzolah, kateri žanr iger se dejansko splača igrati na konzolah, katere pa bolj ne (npr. strategije na PC-jih, kje streljačine, avto dirke morda spet drugje) ipd.

Ampak to so res "glasbene želje" sedaj:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

49106 ::

PALOMINO je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Hja, hudič ga je dobiti, ta Xbox Series X oz. po domače Serjex.
Preplačeval pa ga odkrito povedano ne bi. Bi dal z veseljem 600 eur, če bi ga kje uspel dobiti.
Naj bi sicer bil v Sloveniji preko nekih kanalov v decembru, samo ne vem če bo čas potem to stestirati, napisati kakovosten članek in še ujeti rok za print.
Bi si pa tudi jaz želel primerjave s PS5, seveda.


Nisem vedel, da ste zaljubljeni in subjektivni PS fanatiki.



Ne vem od kje to da je kdo od ekipe PS fanatik. Ampak ok.
Serjex - je šaljivo nikakor ne žaljivo. In da, Xbox Series X si nadvse želimo.



Mislim, da imajo nekateri forumaši XSX in tudi eigre omogoča izposojo. Malce neresno se mi zdi, da XSX ne bo opisan, PS5 pa ja.

Kaj pa XSS? Ali bo slednji vendarle opisan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PALOMINO ::

Zaenkrat je potrjen PS5.
PS5 je uradno na voljo v Sloveniji. Xbox ni.
Bomo pa naredili kar je v moči in za pomoč poprosili tudi druge, če nam lahko okoli tega pomagajo.

PALOMINO ::

Morda še vprašanje za Admine.
Gre lahko Jazbinec v svojo temo, da se ne šlepamo na pokojnika?

Zvezdica27 ::

ooo... kot pisec točno dveh okenc v člankih v Jokerju se tegale kar veselim. Bom naročil!

zz

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Zvezdica27 je izjavil:

ooo... kot pisec točno dveh okenc v člankih v Jokerju se tegale kar veselim. Bom naročil!

zz


Si pisal za Jokerja?

endelin ::

Škoda ker ne bo še LordFeba za članek ali dva.

Anney ::

Naročeno.

Ustvarjena tudi nova tema:

Revija Jazbina
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zvezdica27 ::

napisal sem 2 okenci v članku, hehe.

zz

cypena ::

Jazbina. odličen obet in še lepša novica o aktivnem obujanju JCT podvigov. Upam, da bo vsaj delno tako zažigala, kot je včasih Joker. Bomba.
Naj se vrne kot fenix iz pepela.
Avtorji, želim vam čimveč uspehov pa naj se tole dobro prime.

Kar malo težko čakam, da se spet po dolgem času zatopim v ta "znani" vonj. Naj se Jokerjev duh vrne v moje svetišče :)
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Gagatronix ::

Jaz kupiti sicer nimam namena, ampak ce ste se Tomsica losali, potem ne dvomim, da vam bo uspelo ustvariti nekaj kvalitetnega.

hr_natakar ::

Ali je revija Joker vedno imela sedez v stavbi Delo ali pa je bila ustvarjana nekje drugje? Ce je, kdaj tocno so se preselili?

w0mbat ::

Invictus je izjavil:

Papirna izdaja v današnjem času je preprosto poslovna naivnost.

Retro folka je premalo, bralcev v slovenščini še manj...

Resni igralci že zdavnaj berejo angleške online časopise...

this

Gagatronix je izjavil:

Jaz kupiti sicer nimam namena, ampak ce ste se Tomsica losali, potem ne dvomim, da vam bo uspelo ustvariti nekaj kvalitetnega.

zakaj tolko kritik berem na tomšiča? je malo poseben ni pa zdej (kot jaz vem) neka slaba oseba

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: w0mbat ()

hr_natakar ::

Torrenti, se posebej slovenski, vsi vemo vsaj za enega, zelo vplivajo na obstoj ali propad kvalitetnega avtorstva. Sem vam ze pisal o tem, kako to dolgorocno lahko vpliva na zmanjsanje kakovosti, morda celo propad dolocenih del. Ampak na sreco so se nekateri avtorji trudili vsa ta leta, kar kaze, da je tukaj prisotna tudi ljubezen do tega. Ljubezen pa na koncu vedno zmaga.

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

Tomšič je karakter, ampak stvari glede revije je znal poštimati. Tale jazbec revija pa je prišla tri leta prepozno. Bo treba kar precej sreče in truda, da se bodo obdržali na pozitivni ničli.

Gregor P ::

hr_natakar je izjavil:

Torrenti, se posebej slovenski, vsi vemo vsaj za enega, zelo vplivajo na obstoj ali propad kvalitetnega avtorstva. Sem vam ze pisal o tem, kako to dolgorocno lahko vpliva na zmanjsanje kakovosti, morda celo propad dolocenih del.
Ne bi vedel, ker jaz revije in knjige še vedno kupujem, alternativno pa izposodim v knjižnici. Pri knjigah vedno več sicer kupujem tudi digitalno (zaradi enostavnosti uporabe na več napravah), revij pa ne. Meni je namreč zelo pomembno, da če je le mogoče zadevo preberem v fizični obliki (je tudi sicer to pomembno za naše možgane, tako študije). Tisto kar je na torrentih najbrž tako ali tako zares ne bi noben kupil (če se jim še v knjižnico ne da iti izposoditi).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Er333 ::

Naročeno. Klub temu da sem bil z zvesti naročnik, ki je leta hotel priti na mn3njalnik in bil vsakič razočaran nad sporočilom da novih članov ne jemljete. To da ste se šli neko elito s tem blokiranjem registracij sem vam vedno zameril.

Machete ::

Mislim, da nisi veliko zamudil. Par normalnih, ostalo pa ali otročiči, duševni introvert motenci in pa doza primitivnega spektra. Spremljal vsake kvatre z levim očesom, pa neke vrednosti v debatah nikoli nisem našel.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bambam20 ::

Če koga zanima ali pa ne ve.

Na tej strani https://joker.muzej.si/pdf/ imamo možen ogled večine Jokerjevih izvodov.

Na zgornji povezavi so za branje preko spletnega arhiva, ki hrani številke od ena do petnajst (letniki '92, '93 in '94) in potem od 150 (l. 2006) do konca izhajanja. Vse v obliki pdf, za vsako stran posebej. Upamo, da kdaj luč digitalnega sveta ugledajo še vmesne številke, a se zavedamo, da jih bo najbrž moral kdo skenirati.

Machete je izjavil:

Mislim, da nisi veliko zamudil. Par normalnih, ostalo pa ali otročiči, duševni introvert motenci in pa doza primitivnega spektra. Spremljal vsake kvatre z levim očesom, pa neke vrednosti v debatah nikoli nisem našel.


Toliko kot je bila revija dobra, toliko čudaški so bili osebki po večini na forumu. Tega nikoli nisem razumel in sem se zgolj čudil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Gregor P ::

Ah umetniki :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija Jazbina (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Loža
1363198021 (1287) Baja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153196490 (107596) opeter
»

Slovenske računalniške revije - še obstajajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315321 (13152) Phantomeye

Več podobnih tem