» »

Prepis na drugo šolo

Prepis na drugo šolo

tizer ::

Sem dijak 2. letnika splošne gimnazije, željo po prepisu sem dobil že v 1. letniku ampak sem vseeno še kr vstrajal. 1. letnik sem opravil z dobrim uspehom, zdaj na koncu v 2. letniku pa se mi je mal zalomilo, in sice imel sem 2 popravna. Enega sem naredil v prvem roku, drugega pa mi ni uspelo. Čez nekaj dni imam še drugi popravni v drugem roku. Zanima me če bi se lahko prepisal na srednjo ekonomsko če mi popravnega slučajno ne uspe naredit. Aja pa ve slučajno kdo kako je z dodatnim 3. rokom za popravni izpit?

Gagatronix ::

Za taka vprasanja imate v soli zadevo ki se ji rece referat. To bo bolj primeren naslov za tvoja vprasanja.

xiomo ::

tizer je izjavil:

Sem dijak 2. letnika splošne gimnazije, željo po prepisu sem dobil že v 1. letniku ampak sem vseeno še kr vstrajal. 1. letnik sem opravil z dobrim uspehom, zdaj na koncu v 2. letniku pa se mi je mal zalomilo, in sice imel sem 2 popravna. Enega sem naredil v prvem roku, drugega pa mi ni uspelo. Čez nekaj dni imam še drugi popravni v drugem roku. Zanima me če bi se lahko prepisal na srednjo ekonomsko če mi popravnega slučajno ne uspe naredit. Aja pa ve slučajno kdo kako je z dodatnim 3. rokom za popravni izpit?


Če si tako močno želiš prepisat, se potrudi, da boš izdelal tega popravca, pa ne boš več imel problema.

Cruz ::

Za dodatni 3. rok se izpišeš iz šole in ga opraviš kot občan. Za izpit plačaš. Ko ga opraviš, se vpišeš nazaj. Ampak ne računaj na to opcijo in opravi v 2. roku. Veliko sreče!
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2.rok popravnih izpitov

Oddelek: Šola
61964 (1706) lebdim
»

Srednja šola- popravni izpit

Oddelek: Šola
184817 (4258) KruceFix
»

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Oddelek: Šola
2911333 (7410) lebdim

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210439 (9081) Venum
»

Dobil popravca pri MA (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
887679 (5646) klemen22

Več podobnih tem