» »

Kateri volan oziroma kje kupiti Lgitech MOMO Force?

Kateri volan oziroma kje kupiti Lgitech MOMO Force?

ČIP 008 ::

Kje kupiti omenjeni volan oziroma katerega mi priporočate? Naj omenim, da sem do zdaj imel TrustMaster 360 Modena Pro, s katerim nisem preveč zadovoljen. Volan naj bo res dober, saj bo v uporabi najmanj dve uri na dan. Vsi predlogi in izkušnje z volani so dobrodošli. LP8-O

Tattoo- ::

Jest imam Logitech MOMO FORCE-a (rdeč usnjen volan) in ga ne zamenjam za nič na svetu, ker je enostavno še vedno kljub svojim letom najboljši :)). Ker pa najverjetneje veš, ga ne moreš nikjer več dobiti...sam sem ga iskal celih pol leta po slamoncih in na bovhi :\
Racing is in my blood - Ayrton Senna

BaRtMaN ::

V petek sem ga videl v JAEtu v Novem mestu... pokliči!

Flash2000 ::

tukaj majo Logitech Momo Racing Force, upam da je isti model :)
mv=) ?

Zgodovina sprememb…

ČIP 008 ::

V JAE nisem poklical, ker sem bil prepozen. Logitech Momo Racing Force pa žal ni isti model. Tapravi je ta , ki ga ima Tattoo.

antonija ::

Na nemskem ebayu se trenutno prodajajo stirje (mogoce clo pet, se mi ne da tolk gledat), tko da ce komu rata prepricat prodajalce nej poslejo do slovenije....:\

Aja, cene pa pridejo nekje do 150 EUR.....>:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Tattoo- ::

MOMO Racing FORCE (črn plastičen volan) je slab približek MOMO FORCE-u (Rdeč aluminijast/usnjen volan)...res pa da veliko ljudi zmede podobnost imena :\

Pomojem boš MOMO FORCE-a najhitreje dobil na kakšni Bolhi ali pa po 1. maju na eBayu (sem gledal nekaj primerkov po primerni ceni). Novega pa sem 90 % ne dobiš nikjer več...;(
Racing is in my blood - Ayrton Senna

ČIP 008 ::

Ja v teh dneh sem Slovenijo prečesal po dolgem in po čez pa mi omenjenega volana ni uspelo kupiti ne novega in ne rabljenega. Tatto daj povej, kako se kaj obnese v F1 Grand Prix 4 ali pa v Colinu in ali se mu lahko ob bok postavi Thrustmaster F1 FF Racing Wheel? Tako kot pravite nekaj primerkov je še le na eBayu. Očitno se bom po prvem maju moral odpraviti v Evropo čeprav bo ta že doma.LP;((

Tattoo- ::

Očitno se bom po prvem maju moral odpraviti v Evropo čeprav bo ta že doma.

Saj lahko z eBay-a naročiš direktno po pošti domov...ali pač ne?!? :O

MOMO FORCE-a imam v uporabi že približno kakšno leto (igram pa približno 1. uro na dan) in je še vedno kot nov -> se pravi, da je kvaliteta res na nivoju. Jaz nimam prav nobene pripombe čez ta volan in ni mi žal, da sem za rabljen volan dal 35.000 SIT |O. Igram pa večinoma razne MOD-e za F1-2002 in F1 Challenge. Colina igram občasno (ni mi všeč fizikalen model igre) in moram pohvaliti predvsem povratni odziv, ki je zelo močan. Kako pa se MOMO FORCE-e primerja z drugimi volani pa težko sodim, ker sem ga imel priliko primerjati samo z MOMO Racing FORCE-am ki pa je res slaba kopija aluminjastega MOMO FORCE-a. Plastična pedala in prestave so se meni zdele precej krhke in sumljive...:\
Racing is in my blood - Ayrton Senna

Tattoo- ::

Mislim, da je danes tvoj srečni dan! :D Če še nisi videl tegale, hitro pokliči!!!

MOMO FORCE Naprodaj!
Racing is in my blood - Ayrton Senna

ČIP 008 ::

Tatto imam ga in to od včeraj,tako da sta že dva srečna dneva. Kako to dela pa to je nemogoče opisati. Starega 360 Modena sem kar od veselja podaril. Kakšne imaš ti kaj nastavitve jaz sem dal force na 120%,pa dve uri sem nastavljal v igri komande,da sem nekaj skapiral. Predvsem me zanimajo nastavitve v GP4? Na kateri stopnji težavnosti jo ti voziš? Ta volan je booombaaaaa!LP

Tattoo- ::

Za GP4 ti ne morem povedati nastavitev, ker ne igram tega špila. Sam sem bolj zavezan F1C ter raznim MOD-om :))

V Windowsih v Logitech Profilerju pa imam naslednje nastavitve:

Force Feedback Enabled
Overal Effect Strenght - 98 %
Spring Effect Strenght - 98 %
Damper Effect Strenght - 0 %

Enable Centering Spring in Force Feedback Games - nimam odkljukano
Racing is in my blood - Ayrton Senna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volani

Oddelek: Kaj kupiti
142069 (1547) ABX
»

Volan za občasno igranje.

Oddelek: Kaj kupiti
11994 (811) DavidK
»

Kateri volan?

Oddelek: Kaj kupiti
342325 (1664) LittleDevil
»

Kje do Logitech MOMO FORCE?

Oddelek: Kaj kupiti
91271 (1068) Thanatos
»

MOMO Racing volan

Oddelek: Strojna oprema
282136 (1754) Tattoo-

Več podobnih tem