» »

Kam na dopust?

Kam na dopust?

iNooby ::

Je med nami kaj popotnikov ki bi znali predlagati kam bi šel za 7-10 dni na dopust s punco? Kakšni predlogi bi res prav prišli. V poštev pride mogoče kaki "LAST MINUTE", hrvaška odpade, mogoče kaka Italija, Španija, Grčija, Egipt? Zanimajo me mnenja od tistih ki ste že bli kje od teh krajev in kakšne izkušnje imate. Budget max 500€ na osebo. LP
Haters gonna hate...

iNooby ::

P.S. Bil sem par let nazaj na Djerbi, ampak me ne vleče več tja...
Haters gonna hate...

FireSnake ::

500 bo težka z letalom.

700 = Rodos (priporočam), Kreta ali kaj podobnega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Alien123 ::

bo treba kar polek dodat evrčke, če bi rad šel z letalom..
kaj pa kakšna bulgarija? Sunny beach je epic..

jype ::

iNooby je izjavil:

Je med nami kaj popotnikov ki bi znali predlagati kam bi šel za 7-10 dni na dopust s punco?
To je ravno prav za jit s kolesom po notranjem obodu Slovenije (Kamnik, Dravograd, Radgona, Ormož preko Lendave, Brežice, Kočevje, Ilirska Bistrica, Tolmin, Kranjska Gora (prek Vršiča ali okoli Mangarta), ter nazaj do Kamnika - seveda lahko začneš in končaš kjerkoli.

Pokličeš kakšne "zimmer frei" in se zdilaš za tuš in dve ležišči za skupaj manj kot 50 evrov, morebiti vzameš s seboj kakšne ultralahke spalke in viseče mreže, prehranjuješ se na petrolih in v merkatorjih, pa ne pozabit na dovolj velik power bank.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

iNooby ::

jype je izjavil:

iNooby je izjavil:

Je med nami kaj popotnikov ki bi znali predlagati kam bi šel za 7-10 dni na dopust s punco?
To je ravno prav za jit s kolesom po notranjem obodu Slovenije (Kamnik, Dravograd, Radgona, Ormož preko Lendave, Brežice, Kočevje, Ilirska Bistrica, Tolmin, Kranjska Gora (prek Vršiča ali okoli Mangarta), ter nazaj do Kamnika - seveda lahko začneš in končaš kjerkoli.

Pokličeš kakšne "zimmer frei" in se zdilaš za tuš in dve ležišči za skupaj manj kot 50 evrov, morebiti vzameš s seboj kakšne ultralahke spalke in viseče mreže, prehranjuješ se na petrolih in v merkatorjih, pa ne pozabit na dovolj velik power bank.


Haha, funny guy :) ...

Drugač pa hvala za nasvete vseeno, sem našel letalo + all inclusive.
Haters gonna hate...

c3p0 ::

Grčija v začetku oktobra je super, kaj boš rinil sredi sezone...

chrush ::

Letalo + Hotel 5* All Inclusive 224€/os

Vir

Sam sem rezerviral Skiathos za 500€ za 2 os, ampak ne all inclusive, ker mi je bolje, da nisem vezan na hotel, pa lahko lepo s 4- kolesnikom prečešem cel otok. Aja pa cena je za 10 dni.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

wugopihane33 ::

All-inclusive Egipt avgusta pod 500€ na osebo: https://www.kuponko.si/potovanja-in-tur...

LeyaPrive ::

chrush je izjavil:

Letalo + Hotel 5* All Inclusive 224€/os

Vir

Sam sem rezerviral Skiathos za 500€ za 2 os, ampak ne all inclusive, ker mi je bolje, da nisem vezan na hotel, pa lahko lepo s 4- kolesnikom prečešem cel otok. Aja pa cena je za 10 dni.



Datum si preveril? Tole je ponudba za december ;)

otago ::

jype je izjavil:

iNooby je izjavil:

Je med nami kaj popotnikov ki bi znali predlagati kam bi šel za 7-10 dni na dopust s punco?
To je ravno prav za jit s kolesom po notranjem obodu Slovenije (Kamnik, Dravograd, Radgona, Ormož preko Lendave, Brežice, Kočevje, Ilirska Bistrica, Tolmin, Kranjska Gora (prek Vršiča ali okoli Mangarta), ter nazaj do Kamnika - seveda lahko začneš in končaš kjerkoli.

Pokličeš kakšne "zimmer frei" in se zdilaš za tuš in dve ležišči za skupaj manj kot 50 evrov, morebiti vzameš s seboj kakšne ultralahke spalke in viseče mreže, prehranjuješ se na petrolih in v merkatorjih, pa ne pozabit na dovolj velik power bank.


Material za ozenit, ampak je bolj redek kot rear earth.

HappyPills ::

Italija: Amalfi coast, Rim, Toscana potencialno ter severna italija (jezera ter milano, verona). Vse lahko opraviš z vlakom, ki je zelo pocen način prevoza po Italiji, tudi najhitrejši na lokacijah si pocen rentaš skcooter/vespo.
Balkan krog: Srbija (Novi Sad), Makedonija (Ohrid, Skopje) ter celinski del Grčije (Ioannina, Vikos national park), ter nazaj skozi Albanijo (Dhermi), Črna Gora (Kotor) ter potencialno Dubrovnik s spanjem v Stonu (2 najdalši zid na svetu) z avtom je epic. 10 dni bi se dalo 12 še bolje. Večji del poti je zelo pocen. Pazit je treba le na nastanitve v Črni gori in hrvaškem.

chrush ::

chrush je izjavil:

Datum si preveril? Tole je ponudba za december ;)


Nikjer ni navedel, kdaj želi na dopust.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

maco-maco ::

Balkan krog: Srbija (Novi Sad), Makedonija (Ohrid, Skopje) ter celinski del Grčije (Ioannina, Vikos national park), ter nazaj skozi Albanijo (Dhermi), Črna Gora (Kotor) ter potencialno Dubrovnik s spanjem v Stonu (2 najdalši zid na svetu) z avtom je epic. 10 dni bi se dalo 12 še bolje. Večji del poti je zelo pocen. Pazit je treba le na nastanitve v Črni gori in hrvaškem.

Tole je fino. Če ni ravno res slabo vreme se gra lahko s šotorom. Ali pa zaviješ bolj proti vzhodu. Istanbul je 15 ur vožnje z avtom iz SLO, ali pa Solun 12 ur.
Kaj?

IL_DIAVOLO ::

Doma bodi, če si skrt.

feryz ::

maco-maco je izjavil:

Tole je fino. Če ni ravno res slabo vreme se gra lahko s šotorom. Ali pa zaviješ bolj proti vzhodu. Istanbul je 15 ur vožnje z avtom iz SLO, ali pa Solun 12 ur.
Jaz grem do Bergna. Je še kaka urica več. Pa saj se ne mudi. Khmm.

maco-maco ::

Nekaterim pač paše it na avijon in bus transfer do letovišča, pa tam ždet 24/7. Ceneje je potem iti v Atlantis, videl in občutil boš pa podobno. Drugim se pa ne mudi in gredo bolj na izi. Tista fora; cilj, pot. Sem pa prepričan, da bo op že našel nekaj zanj primernega.
Kaj?

chacha ::

Egipt ne, ker poleti je tam tako vroče, da bosta preživela počitnice v sobi s klimo. :D Ostalo je pa vredu.

techuser ::

Pag. Gajac. Tam ni komarjev:) V Novalji pa jih imaš kokr hočeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

IL_DIAVOLO ::

chacha je izjavil:

Egipt ne, ker poleti je tam tako vroče, da bosta preživela počitnice v sobi s klimo. :D Ostalo je pa vredu.


Ne v sobi, ampak na wc školjki.

chrush ::

Ne jima verjet. Če malo delaš po pameti, ne bo težav. Bil večkrat v Egiptu in je poleti tam bolj prijetno, kot pri nam.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

kixs ::

Rdece morje je za izven nase sezone (marec-junij, september-december). Takrat je prijetno. Morje je normalno za kopat. Temperature prijetne - tudi do 35 zna pridet, ce so prave razmere. Poleti je pa res vroce. Tudi ponoci se ne ohladi - kar se lahko zgodi tudi maja/junija. Morje je poleti prevroce - svicas v vodi :lol:

Hrana je lahko vedno problematicna. Pac ne jes solate in si OK.

Podobno velja za Turcijo - Antalya in okolica.

Seveda lahko gres sem tudi poleti, bil parkrat, pa ne grem vec.

Gres pa lahko avgusta na Portugalsko (Porto/Lizbona) in ima morje "prijetnih" 20stC, ce :lol: Na jugu je boljse.

IL_DIAVOLO ::

Ti se nikoli v Egiptu bil nisi. Jaz sem bil tam lani in to je taka vročina(tudi ponoči), da se ti zmesa. Ponoči 30 stopinj, čez dan 40. Da niti ne omenjam katastrofalne hrane in vsiljivih gostiteljev, ki bi ti na vsak način radi prodali svoje usluge.

Ne hvala, v Egiptu me ne vidijo več.

kixs ::

Egipt (Turcija/Tunizja) je cisto v redu. Bili smo vsako leto zadnjih 10++ let. Se navadis na njihovo okolje/obicaje in te ne gane vec.

Hrana je dosti odvisna od hotela. Pod 4* ni priporocljivo. Pri 5* sem vedno nasel kaj okusnega in si sestavil dober obrok. Ima pa vse drugacen okus, se pomfri :lol: Pac uporabljajo njihove zacimbe.

aborko ::

Mnja mene tudi Egipt ni navdušil. Se mi zdi, da ne znam tega all inclusive ravno izkoristit. Večina gre tja, da se nažirajo pa napijajo ter pražijo cele dneve, nakupijo poceni cigarete, mene pa bolj zanima kakšno potapljanje in izleti na otoke, piramide (kar se seveda plača dodatno - cena pa odvisna od pogajalskih sposobnosti). Prodajalci vseskozi težijo za razne masaže, pedikure, izlete in te težko pustijo pri miru. Varnost je tudi tako-tako, v teroiji je ok, tudi pogosti so vojaški check pointi, ampak v času ko sem bil tam je bil ravno bomba napad na turistični bus...

Kar je zame bilo super je raznovrstni in bogat podvodni svet, to je pa tudi vse. No pa vreme - sončno brez oblačka, ampak vroče je bilo tako, kot še nikjer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Alien123 ::

Na egipt se gre, ko si zaprt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Različni all inclusive aranžmaji

Oddelek: Loža
174452 (1570) c3p0
»

Kam Na Dopust (hrvaška odpade)

Oddelek: Loža
265529 (3770) PrihajaNodi
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222279 (8380) shadeX
»

Dopust november / začetek decembra

Oddelek: Loža
192336 (1174) Miha 333
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346693 (5519) Okapi

Več podobnih tem