» »

Dopust november / začetek decembra

Dopust november / začetek decembra

batuk ::

V službi mi pripadata 2 tedna dopusta od nekje 15.11. pa do konca leta. Želja je, da tega časa ne prebijem doma, temveč izkoristim za nove izkušnje, nov pogled itd. Prva stvar, ki mi je padla na pamet, je potovanje. Rad bi sicer šel nekam na toplo, kar pa bo v tem času malce dražje. Druga zadeva, pa je dvotedensko delo najraje v tujini. Zaslužek niti nima takšnega pomena.

To sta zgolj dve ideji na hitro. Odprt sem za vse predloge.

Yacked2 ::

Kilimandžaro :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

tikitoki ::

Ce ma vsaj 3000 eur za ta namen, pol tud lahko

Egidij88 ::

Dražje je pozneje, saj bi lahko kar solidne karte dobil za Zelenortske, Šrilanko, Tajsko, Kambodžo... ali pa budget varianta na Azore, kjer bo okrog 15 stopinj... torej za športati ok.

Miha 333 ::

Dubai oz. ZAE na splošno. Temperature do 25-28 stopinj. Leti iz Zagreba ali Budimpešte že od 300 €.

batuk ::

15° C je premalo. Hočem 25+....at least. ZAE so verjetno za bivanje ekstremno dragi, medtem ko me JV Azija ne mika prav zelo. Je morda še kaj drugega?

Kaj pa tista ideja o dvotedenskem delu v tujini? Morda kake spletne strani z objavami del v sosednjih državah...

samotest ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: samotest ()

Miha 333 ::

batuk je izjavil:

ZAE so verjetno za bivanje ekstremno dragi

Niti ne, odvisno od zahtev. Preveri npr. Booking.com . Jaz planiram tedenski dopust januarja.

GrX ::

Mislim, da konec novembra azijske države še niso tako zelo draga kot so potem v decembru, sploh v drugi polovici... Malo preveri Booking pa Kayak..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

starboi ::

batuk je izjavil:

15° C je premalo. Hočem 25+....at least. ZAE so verjetno za bivanje ekstremno dragi, medtem ko me JV Azija ne mika prav zelo. Je morda še kaj drugega?

Kaj pa tista ideja o dvotedenskem delu v tujini? Morda kake spletne strani z objavami del v sosednjih državah...


Dopust imaš in sprašuješ o delu v tujini ? Je vse v redu s teboj ? :| Priporočam obisk pri osebnem zdravniku. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

GrX ::

starboi je izjavil:

batuk je izjavil:

15° C je premalo. Hočem 25+....at least. ZAE so verjetno za bivanje ekstremno dragi, medtem ko me JV Azija ne mika prav zelo. Je morda še kaj drugega?

Kaj pa tista ideja o dvotedenskem delu v tujini? Morda kake spletne strani z objavami del v sosednjih državah...


Dopust imaš in sprašuješ o delu v tujini ? Je vse v redu s teboj ? :| Priporočam obisk pri osebnem zdravniku. Lp


Glede na to, da si želi novih izkušenj zakaj ne? Dvomim, pa da ga bo kdo vzel zgolj za dva tedna..

#000000 ::

Kolega gre v egipt res je vplačal v avstriji, mislm da 10 dni v decembru za 300 eur, ne vem samo ali je 7 ali 10 dni, poleti je dal za 7 dni all inclusive 470, posezonska pa je mal cenejš.

zgleda v Avstriji nekako dobiš ceneje te pakete, ne vem pa kake so cene z našimi agencijami, ker me tja nič ne vleče, nimam kaj iskat tam med kameltrajbarji, nimam pa nič proti komurkoli potuje tja.

Kolega ki je bil polet pravi da so gostoljubni in da so mu skoz trobli ko je šel peš z babo nekam kaj vem kam ob cesti, sem reku ja ampak niso TROBLI tebi, ampak babi :) pa ne verjame LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

batuk ::

Mi lahko daš link?

Kaj pa potovanje po evropskih prestolnicah? Gledam železniške Interrail vozovnice. Izgleda dokaj ugodno, a vožnje so seveda kar dolge. Ima kdo izkušnje s tem? Recimo, da bi obiskal 3, 4 večja mesta in v vsakem preživel 2 dni. Rad bi naredil manjši krog npr. Ljubljana - Budimpešta - Praga - Műnchen - Salzburg - Ljubljana. V Münchnu sem sicer že bil, prav tako v bližnji Avstriji in Italiji, zato me bolj mika kaj novega. Omejen pa sem s časom, saj pot traja precej dolgo.

V Beogradu še nisem bil, pa tja hodi cel kup ljudi. Cena je ugodna.

branc ::

Tajska al pa Vietnam. Poceni letalska karta, poceni prenočišča, poceni hrana.
Ma kakšen Beograd, lepo te prosim...

batuk ::

Ej ne vem, ker mam več kot očitno bolj malo izkušenj s potovanji. Zato pa pravim, da sem odprt za predloge.

zee ::

JV Azija (Filipini, Malezija, Vietnam,... po želji in budgetu).

Bonus točke za dolg svetli del dneva.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

perci ::

15 stopinj ti je premalo? Hkrati pa bi potoval po evropskih prestolnicah. SE Azija pa ne. Kako nej ti človk pomaga :).

tomazic89 ::

Ne vem kaksni so tvoji hobiji.. Ampak jaz grem naprimer konec tedna, cez prvonovembrske bordati v Avstrijo. Dobijo se relativno ugodni paketi.

batuk ::

Ja, pustimo tisto s 15 °C.

Prav bi prišel kak link od "kolega, ki je poceni dobil to in ono".

Miha 333 ::

Če so ti blizu dopusti v resortih, sta opciji tudi Hurgada & Šarm el šejk. Temperature decembra do 22 stopinj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delo v tujini

Oddelek: Loža
204332 (1398) rhitekt
»

V katerih drzavah lahko komot prezivim z ca. 350 eur/mes? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22034502 (20750) perci
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221093 (11902) VolkD
»

Življenje in delo v Švici

Oddelek: Loža
4440682 (16823) klemen888

Kako zapraviti 1500 eur "za dušo"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13717817 (11437) dzinks63

Več podobnih tem