» »

Nama?

Nama?

bigbug ::

Morda kdo ve kako se pride do kartice za lokal nad namo?

Tomi ::

Z veliko denarja in malo vezami.
metrodusa.blogspot.com

Super Sonic ::

samo so res loji.
Prvič sm se tja namalu mal zares, mal zahec (bil sm zmerno urejen), seveda s punco in gorila nabije da KAO rabš kartice. Mal sm ga čudn gledu, pa si reku ok...
Pol me kliče frend in reče da je tm gor ena tuga, da nč ne dogaja, itd, itd. Pa sm mu rečm da niti ni tako, da je men reku "security gay" da rabš kartico. frend se začne smejat in da to vsekakor ni res, da je on prišel tja gor čist tako-"uizi".

Ma me je matral tolko, da sm uzel fotrov avto, ga parkiru direkt pred dvigalom (dobesedno), se zrihtu (enako reku punci:) ) in se postavu v vrsto. Seveda sm igral nekega močno nadutega tipa (punca se je ves cajt muzala) in glej ga zlomka- nobene kartice ni blo treba dat>:D, kaj šele pokazat.

ne vem. Sicer pa gre tako ali tako za muho enodnevnico (ala Oz, kjer bojda sedaj lahko pride notr kdorkoli) inn zelo beden diskač, posebej muska je zelo slaba in Dj sploh ni na nivoju, tako da???

Po mojem tisti diskač ni vreden piškavega oreha. Piškavega!

p.s.
razen če ti je do tega da gledaš ves ta ljubljanski gnus zbran na enem mestu- ne hvala.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Dr_M ::

ma dej teli fancy shit klubi v lj so usi podn...od emonske do oza in podobnih greznic....:\ :\ sploh mi ni jasn zakaj folk tok sil not neki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Witboy ::

Ja obstajajo kartice za Globala... Zlate pa srebrne... Zlate majo kao najožji prijatelji lastnika in z njimi pridš na vse partye mimo vrste pa se 5 jih mas lohka zravn... Srebrna pa je kao za izbrance (jih je kr neki kartic) za une z "vezami" k pa lah prpeles se enga zravn pa isto mim vrste pa za vecina privat partyev...
Drugace pa ne vem kaj si mel probleme... Jst jih nism mel nikol. Pa nism nekfensi oblecn al pa kej podobnga! Tut avta nimam :D
Tko da res ne vem... 8-)

Tody ::

Ma dejte ga srat folk. Mal se pozanimajte preden bleknete neumnosti. Že dolgo je znano da klubi ne morejo tečt samo od študetnov in dijakov ki se tam zabavajo in še to večina ob vikendih. Torej so si omislil tematske dneve. Učeraj je v klubu GLOBAL (to je ta lokal nad namo) mel R'n'B noč temo kakor hočete in so spustili vsazga notr tud najbolj nasute ljudi (enga je pol varnstnik po hitri poti skor dol vrgu ampak to je druga zgodba) seveda imajo pa tudi večere kjer pride smetana smetane se sprostit in zapravi 2.300 SIT za pljunek viskija z ledom in takrat ta smetana noče vidit 15 letnih rejavrčkov da jim mori in piska tam okoli. Uglavno so v sredah party in majo v bachusu študent party v Globalu R'n'B in ne rabiš nobene kartice učeri je bil še zastojn vstop v bachusu je pa 500 SIT vstopnine z katero si plačaš eno pijačo.

rap3r ::

@witboy:
Prosm ne napihvat stvari!!!
Z zlato kartico je tko da greš lahko vedno sam notr+enga lahko s sabo zastonj prpeleš
s srebrno je tko, da lahko sebe zaston prpeleš+enga zravn, le da more ta zravn plačat.
z bronasto je pa tko da maš prednost pred unimi k nimajo kartice, morš pa useen plačat.

Drgač se pa strinjam s Todyjem.
Drgač je bla pa v tork v globalu kr štala...no sam nej se nebi o tem govoril.Za varnost mam filing da je slabo poskrbleno.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

FastWIND ::

@rap3r:
Pozabil si na platinasto kartico, ki ti prinese soudeležbo na dobičku , platinasto značko, platinasto sponko za kravato, gel za lase, loščilo za čevlje in še bi se kaj našlo spisek dobiš pri vratarju...

R0K ::

Pridte raj kej u Štalo (B52). Roksa :)))

Edin diskač k je kul.

Naben unih fency pičk iz mesta, k itak sam palijo če maš 20k v žepu pa kluče z obsekom od BMWja...

Tle palijo že a 10k sit pa Audijem ;))

rap3r ::

FastWIND glede mnenja sm čist s tabo, da so te kartice brezvezne.
Sam tko pač je, pač nebomo hodil tja gor, razn ob sredah na rnb:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Witboy ::

rap3r... nc ne napihujem... Jst mam srebrno pa ni treba uni osebi nkol placat k gre z mano... Kolegica ma pa zlato... pa tut je k jst se nism mel svoje prpelala mene pa par kolegov cez ne da bi kdo kej placu... tko da ne vem od kje teb te informacije :)

rap3r ::

ley sej v globalu v 90% primerov ni treba plačat.
V primeru, pa da je ustopnina pol pa vela to kar sm napisu. Sej če ni ustopnine, pol ti tud kartica kej dost nepomaga.:O
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Orglice - ustna harmonika

Oddelek: Sedem umetnosti
85965 (1224) Evog
»

HiFi stolp na PC

Oddelek: Zvok in slika
10841 (770) kombinezon
»

Nov nočni klub (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756780 (3579) Venomus
»

nasilno obnasanje "redarja" nad mladoletnikom ?

Oddelek: Loža
302756 (1861) jRk0
»

lastnik globala

Oddelek: Loža
91326 (1121) FastWIND

Več podobnih tem