» »

Telemach zvestim uporabnikom .....

Telemach zvestim uporabnikom .....

mzakelj ::

Je mogoče še kdo dobil klic z Telemacha da bo dobil brezplačen mesec uporabe mobilnega paketa ker je dolgoletni naročnik..... Nekam sumljivo mi je to ker ponavadi ni nič zastonj !!

IL_DIAVOLO ::

Počasi lahko pričakuješ novo podrazitev :D

gusto ::

Zastonj ni, "plačaš" z 24 mesečno vezavo, ki pa ni nek bav bav, če prekineš v tem času moraš to brezplačno naročnino sorazmerno vrniti. Se pravi strošek manjši od gajbe pira.

zavajon ::

Jaz sem dobil več klicev iz Telemacha. Najprej sem jim poskušal pojasniti, da ni vljudno klicati človeka, ko je v službi, pa da se za spam uporablja mail, a ni pomagalo. Pomagalo pa je, ko sem njihove številke dal na black listo 8-)

hojnikb ::

mene tut poklicejo 1x na mesec in vsiljujejo njihove narocniske pakete...
#brezpodpisa

mzakelj ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Počasi lahko pričakuješ novo podrazitev :D


Sem že navajen podražitev. Nazadnje nam je banda od Komunale povišala za 17% ker so v rdečih številkah. Očitno moramo občani pokriti minus katere je naredilo vodstvo !!!

Bellzmet ::

Hladen tuš za Telemach. Operater ostaja brez frekvenc za mobilno telefonijo

https://www.delo.si/novice/slovenija/hl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

2dark ::

Edini operater, ki ti v enem mesecu s trajnika spizdi 2 mesečni naročnini za isti mesec.

ahac ::

Bellzmet je izjavil:

Hladen tuš za Telemach. Operater ostaja brez frekvenc za mobilno telefonijo

https://www.delo.si/novice/slovenija/hl...


To je genjalno: al bo država na hitro dobila ekstra keš al pa bo državni operater ostal brez pomembne konkurence. V najboljšem primeru oboje.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

starfotr ::

Saj jih niso nič plačali, takrat so jih dobili na lepe oči. Oziroma direktor APEKa je dobil neko stanovanje na morju ali nekaj takega.

LeQuack ::

starfotr je izjavil:

Saj jih niso nič plačali, takrat so jih dobili na lepe oči. Oziroma direktor APEKa je dobil neko stanovanje na morju ali nekaj takega.


Zakaj pa ni v zaporu ta direktor?
Quack !

luli ::

Zakaj pa bi bil? Tudi Zoki je kupil maturo pa ni v čudi.

anketar ::

zakaj pa ni v zaporu?

hahahahahaaha, Slovenija, da kriminalc dobi zapor, ahahahahahahahahahaahaah

Netrunner ::

Mene je zadnjič tudi klicali telemiha in mi skušal prodati zrak, pa sem mu rekel da dokler nimajo optike za mi prodat naj me ne kličejo več (kar obljubljajo že 4 leta).
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

starfotr ::

Pa ljudje, saj imate vse karte v svojih rokah. Prekličite jim, da vas karkoli kličejo. GDPR, ipd. Še nihče slišal?

Sicer pa glede frekvenc. https://www.monitor.si/clanek/zakaj-je-...

hojnikb ::

2dark je izjavil:

Edini operater, ki ti v enem mesecu s trajnika spizdi 2 mesečni naročnini za isti mesec.

predplacnik ftw!
#brezpodpisa

starfotr ::

A ti pa misliš, da si zaščiten? Si naložišč npr. 20 eur, se zgodi "napaka" in ti poberejo dvokratnik dol.

hojnikb ::

Ko se to zgodi (v 15 letih, kar sem na predplačnikih se mi to še ni zgodil) pač menjam operaterja tisti moment. Praviloma pa tako nimam gor kaj več dobroimetja, koker ga pobere tisti paket (revolucija). Honestly, za 3,5EUR, kolker me ta špas efektivno stane vsak mesec (7EUR na pol, ker kupim vrednostnice takrat k so 50% off) ne menjam, dokler se ne pojavi kaj bolšega.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Master_Yoda ::

hojnik poves kaj vec o teh 50% off vrednotnicah prosim - kako pogosto so ter kje. Ker za 3.5 eur je to res deal.
Dovie'andi se tovya sagain.

hojnikb ::

imaš temo na 070forumu. Vsake tolko se pojavijo v raznih trafikah, petrolih, merkatorjih... Treba je spremlat in ko so, si pač narediš zalogo za naprej...
Kot rečeno, za efektivnih 3,5EUR je res steal. Zdaj pa sploh, ko je promocijskih 20,000 enot.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Master_Yoda ::

Aha hvala. Pa kaj te kartice ko si zalogo naredis imajo kaksen rok trajanja, ali jih lahko BP kaksno leto imas in vsake 3 mesece aktiviras eno?
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

odvisno od akcije. Ce so fizične kartice, potem imajo rok trajanja let,dve?, če so pa kakšne akcije kupiš 10, dobiš 10€ zram (tazadnja petrolova akcija) pol morš pa aktivirat isti mesec.

https://red-pill.eu/forum070/viewtopic....
evo tema, kjer se objavla vse.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

strom_15 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632168299 (24507) neosonic
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440749 (17095) VrtniPalcek
»

Telekom - Mobitel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21346386 (18928) cekr
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499993 (8052) Dzhimen
»

Telekom mora optično omrežje dati v najem konkurenci by APEK

Oddelek: Omrežja in internet
355887 (4604) enota13

Več podobnih tem