» »

Amazon dostava - vprašanje

Amazon dostava - vprašanje

techuser ::

Danes sem naročil tole kartico preko amazona.de: https://www.amazon.de/Gigabyte-GeForce-...

Izpiše se mi tole (pa tista puščica ki stoji na "ordered today").
Ordered today
Dispatched
Out for delivery
Arriving Saturday

Vprašanje:

1. Naslov sem spremenil, ker je napačen. Nakdnadno se ne da spreminjat naslova za dostavo?
2. Lahko dobiš prej ali je ponavadi točno na tist dan "saturday" če tam tako piše?

Tilen ::

Prekliči takoj. Bodo stornirali brez stroškov. Naroči ponovno na pravi naslov.

Lahko dobiš tudi prej. Pred pošiljanjem imaš možnost tudi premium delivery, če doplačaš ali če si Prime user.

Praviloma dobim vse prej ali tako, kot piše.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gusto ::

2. Tisto je okvirni rok, lahko dobiš prej ali kasneje.

PS: Jaz tudi večinokrat dobim prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

techuser ::

O kul, sam da bo pred soboto:)

_Sajmon_ ::

Ja, je lahko prej (moja izkušnja je kvečjemu dan prej), se pa je mi zgodilo, da sem dobil namesto v ponedeljek, kakor je bilo predvideno, šele v soboto.

Apple ::

Placal extra za premium delivery v dveh dneh, dobil sel sele cez 1 teden. Brez veze je ta premium, ce se ne drzijo datuma dostave. Razlike mi verjetno ne bojo vrnili...
LP, Apple

Tilen ::

Naredi dispute in poročaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

akrk ::

techuser je izjavil:

Danes sem naročil tole kartico preko amazona.de: https://www.amazon.de/Gigabyte-GeForce-...

Izpiše se mi tole (pa tista puščica ki stoji na "ordered today").
Ordered today
Dispatched
Out for delivery
Arriving Saturday

Vprašanje:

1. Naslov sem spremenil, ker je napačen. Nakdnadno se ne da spreminjat naslova za dostavo?
2. Lahko dobiš prej ali je ponavadi točno na tist dan "saturday" če tam tako piše?


Če dostavlja GSL (al dsl), ti bodo poslalk obvestilo, da imajo zate paket. Če paket še ni bil predan dostavljalcu, lahko spremeniš naslov. Enako velja, če ti paket prvič niso uspeli dostaviti. Vsaj tako je bilo meni rečeno, ko sem jih klical za spremembo naslova.

Steinkauz ::

Apple je izjavil:

Placal extra za premium delivery v dveh dneh, dobil sel sele cez 1 teden. Brez veze je ta premium, ce se ne drzijo datuma dostave. Razlike mi verjetno ne bojo vrnili...


Verjetno ti bodo kr celo poštnino vrnil.
Jst sm enkrat sam vprašal zakaj so mi untracked poslal, pa so mi kr poštino vrnil.

Apple ::

Evo, so mi vrnili celo poštnino... Zahteval sem pa samo razliko med navadno in express dostavo... Lepa poslovna praksa :)
LP, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti 9900K ali vsaj 8700K?

Oddelek: Kaj kupiti
7841 (667) Marko84
»

GTX 1650 različne izvedbe

Oddelek: Kaj kupiti
141400 (1054) techuser
»

Katero GTX kartico? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
998738 (7282) Mr.B
»

Kupovanje telefona iz Uk

Oddelek: Mobilne tehnologije
131856 (1545) bdoxx

Več podobnih tem